Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η κοπέλα που με πέρασε για 10 χρόνια μικρότερη από ότι είμαι! Και που μου μίλαγε ζουζουνιάρικα όπως μιλάμε στα μικρά και μόλις αποκαλύφθηκε ότι της ρίχνω 4 χρόνια έμεινε μ@λ@κ@ς. Εγώ κι ο Benjamin Button.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όλη η βραδιά απόψε. Ειδικά όταν όταν με σύστησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποιο ηταν το μονο τραγουδι που ειπαν οι Depeche Mode στην Αθηνα;

Enjoy the silence!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
με ένα φιλαράκι χτές, λέγαμε για κλ*νοσυζήτηση και του έδινα συμβουλές για αθόρυβη διάρια, είχε πέσει χάμω και χτυπιώτανε, πρέπει να μας άκουσε όλη η πολυκατοικια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Didimusic = Wrong!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Wrong= πολλά λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Το ατυχες typo ενός newbie στο topic του forum των ηλεκτρολόγων για τις φοιτητικές εκλογές και οι απαντήσεις των εκλεκτών συναδέλφων...

enjoy:

Αρχική Δημοσίευση από newbie:
Να κάνω μια ερώτηση.Έγω που έχω χέσει την Αστ.Ταυτότητα μου προσφάτα και δεν έχω προλάβει να βγάλω καινούρια.
Στερούμαι του δικαιώματος να ψηφίσω ή περνάει και η φωτοτυπία?

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 1:
Aμα την έχεις χέσει ναι μπορείς και με φωτοτυπία.

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 2:
Aν είναι λίγο "χεσμένη" δικαιούσαι να ψηφίσεις!!!!!!!!!!

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 3:
Ε, ας μην την έχεζες!

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 4:
Εγώ ξέρω απο 1 φίλο μου οτι μπορείς να πας με την χεσμένη...πάντως αυτόν τον δέχτηκαν!!!

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 5:
Για να τελειώνουμε με την χεσμένη ταυτότητα, απότι έμαθα δε πειράζει , αρκεί να είναι κατουρημένο το βιβλιάριο σπουδών.

Αρχική Δημοσίευση από εκλεκτός συνάδελφος 6:
δεν ισχυει...πηγα με κατουρημενο βιβλιαριο και ειπαν οτι πρεπει και τα 2 (ταυτοτητα+βιβλιαριο)
να εχουνε βεβηλωθει με τον ιδιο τροπο...οποτε στην συγκεκριμενη περιπτωση πρεπει να χεσεις και το βιβλιαριο!

Αρχική Δημοσίευση από ξενέρωτος συνάδελφος:
Τί σκατοσυζήτηση πιάσατε μεσημεριάτικα πάλι;

αθάνατο THMMY :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
''Και του είπα του μ@λλλλάκ@ να μην πιεί τσάι με γύρο! Να τι έπαθε τώρα!''

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ph.D. Cookiology :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
-τι φορας τωρα ''σεξυ παππου''??
-βρακα και φουστανελα και γκλιτσα prada!


ποτε δε με απογοητευει το χιουμορ αυτου του παιδιου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ενα τηλεφωνημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...δεν φταις εσύ, το αστείο επώνυμό σου στον κατάλογο φταίει. :P




τι σε έκανε να χαμογελάσεις

το δούλεμα π τρώω σε όλα τα επίπεδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χώρια οτι απ' ότι άκουσα από παιδιά που είχαν πάει από πολύ νωρίς, δεν είχαν κάνει καν soundcheck...και μην μου πείτε πως ένα συγκρότημα του μέγεθους των dm δεν θα έλεγχαν τον ήχο τους πριν βγουν;! :confused: Και πάλι, όταν ο άλλος λυποθυμάει και τον πάνε στον νοσοκομείο στις 8, με τι προσόντα συνεχίζουν να κόβουν κανονικά εισητήρια;;

δεν ξέρω , είχα εκνευριστεί με μια άλλη εταιρεία , διάβαζα και για τις συναυλίες και φόρτωνα - μου φάνηκε εξαιρετικά αστείο:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η φατσουλα του!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο γραφειοσυγκάτοικος. Τι ΚΑΛΟ παιδί, ρε παιδί μου! :D Και η αγελάδα που μου άφησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:D:D:D

Κι επειδή μέσα σε 35.000 κόσμο χωράνε όλοι, σίγουρα θα υπήρχαν και οι παρακάτω, με την ανάλογη στάση...

Ο τρελο-depechemodας : «Είδες φωνή ο manager; Τι ωραία που τα είπε, τρομερή εμπειρία, όταν έσβησαν τα φώτα ξεκίνησα να ζω ένα όνειρο, βυθισμένος στη μαγεία της φωνής του...Μετά τα άνοιξα τα μάτια μου και είδα τον κόσμο να φεύγει, περπατούσα μαγεμένος χωρις να με νοιάζει η ταλαιπωρία, γεμάτος από άλλη μια faith and devotion εμπειρία..»

Η τρελο-depechemodου : (κλαίγοντας) «Ας έβγαινε μόνο λίγο στη σκηνή, ας έλεγε μια λέξη πάνω στο φορείο, ας του κράταγε ο Fletcher τον ορό, ας έβγαζε λίγο τη μπλούζα ο Dave... θα ήμουν ευτυχισμένη αν έκανε εμετό πάνω μου!..»

Ο τρελοπαλιο-depechemodας : «Καλύτερα που δεν παίξανε φίλε, απαράδεκτα τα τελευταία τους, έχω ακούσει ότι έχουνε και κιθάρα! Είναι σίγουρο, ο Alan θα του έριξε τίποτα να τον δηλητηριάσει, δεν ξεχνιούνται αυτά».

Ο τρελοπωρομενοχαζεμενοκαβλ..-depechemodας δεν έχει πει τίποτα, είναι ακόμα στο terra vibe και περιμένει να βγούνε, κάτι ακούγεται για σήμερα, αν όχι, τότε υπάρχουν πιθανότητες για αύριο.

Ο μεταλάς: « Καλά ρε τι φλώροι είναι αυτοί; Δε βγήκε το συγκρότημα να παίξει και σηκωθήκανε και φύγανε... Ο τραγουδιστής των Necroburbulus Golumphagum είχε βγει μαχαιρωμένος με μισό συκώτι, τον πνεύμονα στο χέρι, λαιμό πνιγμένο, έπαιξε 2 ώρες, τα γάμησε, τον πήρε η νεκροφόρα και φύγανε!».

Ο νεοσκυλάς: «Αυτά είναι αγόρι μου ερασιτεχνισμός! Μαλάκας είναι ο Πλούταρχος που βγαίνει 12 νταν και γίνεται χαμός;»

Το ρεμπετόσκυλο: «Ο σωστός ο αοιδός κυρία μου, άπαξ και δεν την πιει στα γεμάτα, δεν βγαίνει να τα πει. Ετούτος δε βγήκε επειδή την ήπιε; Ερασιτέχναι...»

Ο φασίστας: « Δε με νοιάζει καθόλου! Αφού δεν παίζουνε ούτε στην Τουρκία, όλα καλά! Ή εδώ ή πουθενά!»

Ο Λώρης:
« Παιδιά αφήστε τα αυτά, μην ξεχνάτε ότι έχει ήδη ξεκινήσει η προπώληση για το Rockwave με νέο καυτό όνομα τους Dinosaur Jr!».

Ο συντάκτης του postwave.gr « Δε λες που τη γλυτώσαμε και δεν έχουμε να γράφουμε review και ιστορίες καλοκαιριάτικα, και να μας πρήζει ο άλλος...Πάλι καλά!».

Ο φωτογράφος του postwave.gr πίνει τον καφέ του αραχτός δίπλα στον συντάκτη και ξεφυσάει επίσης ανακουφισμένος.

Ο γκαντέμης...
αυτός έχει να αρθρώσει λέξη απ'την ώρα που συνειδητοποίησε ότι έχει χάσει το απόκομμα απ'το εισιτήριο...

Ο κωλόφαρδος φαντάζεστε...

Ο ξερόλας -πρότυπό του ο Αλέφαντος: «Είναι απλό λέμε, ο Ντέιβης λέει στο μανατζαρέο, ρε καπαμά με τους άμπαλους που μου χεις για μπάντα δεν παίζω, βάλε μου 2 κιθάρες δεξια, 3 μπάσσα να κινούνται πάνω κάτω, ντραμίστα να φυσάει, πληκτρατζεί να κόβει την ανάσα και τους έχω τρελάνει».

Πηγή:https://www.postwave.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1365&Itemid=35
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μία new γνωριμία I'd say.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Χθες ημουν εξω αργα το βραδι, και αφου ειχαμε παει για φαγητο και κοβαμε βολτες με την παρεα, συνειδητοποιουμε οι μισοι οτι θελουμε να παμε τουαλετα..!
Οποτε προτεινω να παμε στο electra palace γιατι ηταν εκει κοντα-το εχουμε ξανακανει κι αλλη φορα:P
Παμε λοιπον, κι ενα παιδι που πηγαινε για πρωτη φορα (για αυτο το λογο τουλαχιστον), αφου βγαινουμε, λεει ανακουφισμενος "αυτο ηταν κατουρημα 5 αστερων"
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ημουν 19-20 κι εκεινος εργαζομενος με καλο μισθο, στα 26.
Γνωριζομαστε, ανταλλασσουμε τηλ. και μσν, και καθε φορα που μιλαμε μου πεταει ατακες τυπου "αντε ποτε θα βγουμε να σε κερασω εναν καφε? ενα χυμο? ενα γλυκο?" κλπ
Κανονιζουμε μετα απο καιρο και πολλη επιμονη δικη του, με τη γνωστη φραση παντα, και βγαινουμε ενα βραδι. Μου λεει οτι πειναει, και παρολο που εγω δεν πειναω, συμφωνω να παμε να φαει, εξηγωντας οτι εγω θα παρω απλως κατι να πιω. Παιρνει μεριδα, σαλατα, πατατες και κρασι, και παιρνω ενα αναψυκτικο γτ δεν ειμαι φαν του αλκοολ...
Ολα καλα σε γενικες γραμμες. Ερχεται η ωρα να πληρωσουμε. Απο τα πραγματα που υπηρχαν στο τραπεζι, ειχα τσιμπησει 3 πατατες και λιγη φετα, ειλικρινα! (ατιμη λαιμαργια) Παρολο που συμφωνω να κανει κινηση ο αντρας στο 1ο ραντεβου, παντα κανω κι εγω κινηση και δεν καθομαι σαν αγγουρω λες και ο αλλος ειναι κηδεμονας μου και εξυπακουεται οτι θα πληρωσει. Βγαζω λοιπον 5 ευρω και τα αφηνω στο τραπεζι, με κοιταει και μου λεει: "καλα εισαι τρελλη? Θα πληρωσεις για 2 πατατουλες που εφαγες? Σε παρακαλω.. παρτο πισω" και την ιδια στιγμη, μου αλλαζει θεμα, και την ωρα που μιλαει -και κραταει στα χερια το πορτοφολι- βουταει το 5ευρω απο το τραπεζι και το βαζει στο πορτοφολι του, και χαμογελωντας συνεχιζει να μου αναλυει το θεμα για το οποιο μιλουσε...
Τις επομενες μερες ηθελε να ξαναβγουμε και μαλιστα φανηκε οτι ηθελε να κρατησει επαφη αλλα δεν τον ξαναειδα... πειτε με κομπλεξικη πειτε με ο,τι θελετε... πφ.

:confused::lol::lol::lol::rofl::rofl::slourp:

Ομολογουμένως , πλάκα είχε.....Υπάρχουν πολλοί τύποι άντρα , αλλά ο Σπάγγος είναι ένας και αμίμητος.Και ξεχωρίζει ακόμα και στην λεπτομέρεια.


Τι μου θύμησες τώρα , κάτι καμμένα καλοκαίρια που άραζα μεσημέρι στην τηλεόραση με μπύρα και έβλεπα Μπέζο σε όλες τις παραλαγές , ζάχος και τα λοιπά με ατάκες του στυλ

(στο σπίτι του)
Να σας φτιάξω έναν καφέ μαντάμ ;
όχι ευχαριστώ έχω πιει
(κάθεται) ε φτιάξτε μου εσείς έναν τότε


ή

(στο σπίτι της)
Θέλετε ένα ουίσκι κύριε Ζάχο;
όχι εντάξει
Μα ελάτε τώρα..
Καλά βάλτε , διπλό να ναι έτσι ;
(τον κοιτάζει με στραβό βλέμμα)και με κάνα φυστικάκι αν γίνεται:clapping::beer::clapping::xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top