Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η γνωριμια μου απο κοντα με εναν καλο φιλο και συνεργατη,που μεχρι τωρα γνωριζομασταν μεσω ιντερνετ ,και θελαμε και οι δυο να συναντηθουμε απο κοντα...ηταν για μενα μια πολυ ομορφη συναντηση που με δικαιωσε....το ιδιο νομιζω και για εκεινον:) και το χαμογελο που δινω παντα σε εναν πολυ συγκεκριμενο χωρο που πηγαινω για τον ομορφαινω και να στελνω ενα μνμα αισιοδοξιας και ελπιδας σε οσους βρισκονται εκει...:)να μπαινει μια ηλιαχτιδα χαρας ,αισιοδοξιας και ελπιδας για να ζεσταινει την ψυχη τους...:) και νομιζω οτι το εχω καταφερει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ενα μηνυμα που ελεγε οτι θελει να του κανω δυο παιδακια...... :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενα μηνυμα που ελεγε οτι θελει να του κανω δυο παιδακια...... :redface::redface:

Μόνο δύο; Κάν' του εκεί ένα κιλό!






Συμπέρασμα της ημέρας: να βάζετε σημεία στίξης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μόνο δύο; Κάν' του εκεί ένα κιλό!






Συμπέρασμα της ημέρας: να βάζετε σημεία στίξης
χαχαχααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!με συγκινησε τοσο ...που το βαθμολογησαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μόνο δύο; Κάν' του εκεί ένα κιλό!


[εικόνα]https://www.glyfadiotissa.gr/gl_img/paidakia1.JPG[/εικόνα]



Συμπέρασμα της ημέρας: να βάζετε σημεία στίξης

Μα την αγάπη των Θεων, σκέφτηκα το ίδιο πριν δω το μήνυμά σου.

Cylons και Humans έχουμε κάποια κοινά στοιχεία απ' ότι φαίνεται, στην αντίληψη του χιούμορ.:P

χαχαχααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!με συγκινησε τοσο ...που το βαθμολογησαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Έξοχα! Τώρα να πας να αλλάξεις και το πληκτρολόγιό σου. Έχει κολλήσει το "α" και το "!".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ενα μηνυμα που ελεγε οτι θελει να του κανω δυο παιδακια...... :redface::redface:
Με σάλτσα ή χωρίς;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
valder.............ολο μου κολλας ...μια χαρα ειναι το πληκτρολογιο μου ..και δεν θα σου ξαναφτιαξω πιλαφι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
valder.............ολο μου κολλας ...μια χαρα ειναι το πληκτρολογιο μου ..και δεν θα σου ξαναφτιαξω πιλαφι:P
Σύνδρομο μεγαλομανίας detected.
Συμπτώματα: ο παθών νομίζει ότι είναι το κέντρο του κόσμου και πως όλοι του την πέφτουν.
Ίαση: προσγειώστε τον παθόντα αργά και απαλά στο έδαφος.
Εναλλακτική ίαση: ρίξτε τον απότομα από το καλάμι του.

Η χθεσινή σοκολάτα γάλακτος. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
valder.............ολο μου κολλας ...μια χαρα ειναι το πληκτρολογιο μου ..και δεν θα σου ξαναφτιαξω πιλαφι:P

Σύνδρομο μεγαλομανίας detected.
Συμπτώματα: ο παθών νομίζει ότι είναι το κέντρο του κόσμου και πως όλοι του την πέφτουν.
Ίαση: προσγειώστε τον παθόντα αργά και απαλά στο έδαφος.
Εναλλακτική ίαση: ρίξτε τον απότομα από το καλάμι του.

Ναι η Ρόζα δε νομίζω ότι εννοεί αυτό το "κολλάς" αλλά το άλλο που σημαίνει "Πολύ μου τη χώνεσαι, μου τη λες".:D

Όπως και να χει, Ρόζα άλλαξε πληκτρολόγιο, διότι τώρα κολλάνε και οι ................................τελείες σου!

Δε με νοιάζει το πιλάφι σου. Έχω άλλες γαστρονομικές προτιμήσεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι η Ρόζα δε νομίζω ότι εννοεί αυτό το "κολλάς" αλλά το άλλο που σημαίνει "Πολύ μου τη χώνεσαι, μου τη λες".:D

Όπως και να χει, Ρόζα άλλαξε πληκτρολόγιο, διότι τώρα κολλάνε και οι ................................τελείες σου!

Δε με νοιάζει το πιλάφι σου. Έχω άλλες γαστρονομικές προτιμήσεις!:P
Α τωρα δε σε νοιαζει το πιλαφι..θα σου θυμισω οτι το ζηταγες απελπισμενα..οι καιροι γυρνανε..και απ' οτι βλεπω εσυ εδω καθε μερα γυρευεις ενα πιατο φαγητο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Α τωρα δε σε νοιαζει το πιλαφι..θα σου θυμισω οτι το ζηταγες απελπισμενα..οι καιροι γυρνανε..και απ' οτι βλεπω εσυ εδω καθε μερα γυρευεις ενα πιατο φαγητο...:P

Μου υποσχέθηκαν άλλα μέλη να μου δώσουν καλύτερη ποικιλία φαγητού.:P Εσύ μονάχα πιλάφι μου δίνεις, λες και είμαι κανας Οθωμανός που πάει να πάρει την Πόλη κι άμα πεθάνω έχω ταγμένα 100 κιλά πιλάφι και 100 παρθένες στον Παράδεισο.:P

ΥΓ: Έχεις πλάκα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Achmed? :knife:

Τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω, ήταν ο Marc που είχε τυλιχτεί στο χαλί λες και ήταν σουβλάκι σε πίτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μου υποσχέθηκαν άλλα μέλη να μου δώσουν καλύτερη ποικιλία φαγητού.:P Εσύ μονάχα πιλάφι μου δίνεις, λες και είμαι κανας Οθωμανός που πάει να πάρει την Πόλη κι άμα πεθάνω έχω ταγμένα 100 κιλά πιλάφι και 100 παρθένες στον Παράδεισο.:P

ΥΓ: Έχεις πλάκα!:D

για παρθενες δεν ειπα τιποτις....για φαγητο γιουβετσακι εχει σημερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
η αδεξιοτητα του....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Him: Hey

Girl (to herself): Oh my God.. he just texted me.. I wonder what he wants.. maybe he just wants to talk... maybe he's mad at me, i mean all he said was hey... I should just answer him, i don't want to keep him waiting...well maybe i'll wait another 3 minutes so he thinks i'm busy... no, that's too obvious. Could this mean he's into me? Or is he just bored? Either way is fine, i mean i don't care if he likes me back. who said that i even liked him?! i'm just gonna text him back now. Should i reply hi or hey? or hey with three y's? no that's stupid. 2 y's works. He won't know if i did it on purpose or if it was just accidental. Okay. I got this.
Breath in, breath out.

Girl: Heyy
:hehe:
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

O.O
Λες και βλέπω εμένα. :eek:

:hehe:

Άντρες γουρούνια και αναίσθητοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μια καληνυχτα χθες βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο λεωφορείο που γυρίζαμε το μεσημέρι από το σχολείο η παρέα πίσω στη γαλαρία συζητούσε και ξάφνου έγινε αναφορά στη λέξη "λειψυδρία." Ε 1 δεν την ήξερε και έχασκε για λίγο.. θεωρούμαι κακιά? :( Πριν βιαστείτε, η συγκεκριμένη βρίσκεται σε πολύ ανεβασμένο επίπεδο γλωσσικά και για αρκετή ώρα επέμενε ότι είναι "ανυδρία" ... τέλος πάντων. To προσωρινό της ύφος μου φάνηκε αστείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η χθεσινή συζήτηση:

- Πωωω θέλω να έρθει το βράδυ της Παρασκευής, να κοιμηθώ και να μην ξανασηκωθώ!
- Ε; (χτυπάει ξύλο)
- Αχαχαχα!!! Και φαντάζεσαι να συμβεί; Αυτό θα πει ότι σκέφτομαι γίνεται! Αχαχαχαχα!!!

(αυτό το χούμορ μου μερικές φορές είναι τόσο πευχημένο lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top