Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αυτό: :D

https://www.youtube.com/watch?v=Dwohdxp9qZs

α ρε πατρίδα συγκινούμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Daughter: Hey mum I'm going to my room with my boyfriend.
Mum: Okay dont do anything Stupid.
*Girlfriend & Boyfriend go into room*
Daughter screams: Baby Baby Baby ohh !
*Mums runs into the room*
Daughter: Mum we are having sex get out !
Mum: Oh,ok thanks ! I thought that you were listening Justin Bieber !

:hehe:

Ο εξής διάλογος :P :



:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

θεικα ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Διαβάζοντας το παρακάτω απόσπασμα από την συνέντευξη του Batman στο ''Pepper''!

....
- Δημοσιογράφος: Ωραία, γιατί δεν μένετε τότε Batman; Γιατί δεν βοηθάτε την Θεσσαλονίκη να γίνει μια πραγματική Ευρωπαϊκή πόλη, γιατί δεν βοηθάτε τον βασανισμένο λαό της Θεσσαλονίκης;
- Batman: Γιατί εσείς έχετε δικό σας Super Ήρωα...
- Δημοσιογράφος: Ποιόν;
- Batman: Τον Ζορρό!

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η μαμά μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η σφιχτή και γεμάτη χαρά αγκαλιά του καθηγητή των Αγγλικών μου όταν του είπα ότι πέρασα το Β2 στο Κρατικό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
"Καλημέρα άγγελε.:redface:"


♥μωρέ.

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ενδιαφέρον που έδειξε ένα αγαπημένο μου πρόσωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
............η αφελεια να την πω...,η ηλιθιοτητα....μερικων μερικων....:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Πριν λίγο .....όταν έστειλα προσωπικό μήνυμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saltadoros

Νεοφερμένος

Ο Saltadoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γελάω αρκετά με την ευκολία των ανθρώπων να απεμπολούν την ελευθερία τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σημείωση: Το παρακάτω αποτελεί μόνο ΠΛΑΚΑ, παρόλο που παίζω πολύ καλά τον ρόλο μου. :pfff:


Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^:
Αγαπητό μέλος koum,

Ο λόγος που λαμβάνεις αυτή την "Υπενθύμιση Όρων" είναι ο "Φραγή των μηνυμάτων επισκεπτών.".

Η ομάδα διαχείρισης θα ήθελε να σχολιάσει ότι:
Μετά από συνεννόηση με την υπόλοιπη ομάδα, αποφασίσαμε ότι το να φράζεις την αποδοχή μηνυμάτων από άλλα μέλη είναι άκρως αντιδημοκρατικό, και αυτό δεν μπορούμε να το επιτρέψουμε, καθώς θέλουμε η εικόνα του φόρουμ μας να είναι φιλική και όχι εχθρική.
Ελπίζω να μην επαναληφθεί.
Καλή συνέχεια,
^prinCess^

-------------
Σημείωση: Η "Υπενθύμιση όρων" δεν έχει καμία ουσιαστική επίπτωση.Ο Σκοπός αυτού του μηνύματος είναι καθαρά συμβουλευτικός.
Αρχική Δημοσίευση από koum:
Αγαπητό μέλος ^Πρίνσεςς^ - Αγαπητή ομάδα διαχείρισης,


Μετά λύπης μου διαβάζω το παραπάνω κακόβουλο pm (πι-εμ) και οφείλω να ομολογήσω ότι εκπλήσσομαι. Εκπλήσσομαι για το ότι έμμεσα υποννοείτε ότι υπήρξα κάποτε δημοκρατικό στοιχείο. Διευκρινίζω ότι ουδέποτε ήμουν - σκοπεύω να γίνω, και τέτοιου είδους υπαινιγμοί από δω και στο εξής δεν θα περάσουν στο ντούκου. Ήδη έχω προσλάβει τον κύριο Λυκουρέζο για την υπεράσπιση των δικαιωμάτων μου στο χώρο τούτο. Καταλαβαίνω ότι οι σκοτούρες της Ομάδας Διαχείρισης (Ο.Δ. ; ) είναι αμέτρητες (lol), και απλά θεωρώ την εν λόγω παρατήρηση - υπενθύμιση ως μια κακή στιγμή.

Ωστόσο, δε θα ανεχθώ απειλές του τύπου "δεν μπορούμε να το επιτρέψουμε". Αυτά να τα πείτε στο Φόκο.
Κατόπιν τούτου, θα εξετάσω τα όποια παράπονα και θα ληφθεί σοβαρά υπ' όψιν η μέχρι τώρα συμπεριφορά σας για την τελική μου απόφαση.
Πάντα διαθέσιμος προς συζήτηση. ^.^


Καλές δουλειές,
Ισίδωρος - Σιδέρης

Ps: Να πάτε να παίξετε στο προφίλ της λουλούς. :redface:
Ps2: Η <<υπόλοιπη ομάδα>>, ποια είναι; :redface:
Ps3: 10 η ώρα το πρωί ήθελες να γράψεις στο προφίλ μου; :redface:
Ps4: Λευτεριά στον Κώστα Πρέκα. :redface:


ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ.:hehe:


Ps. Το προφίλ του κουμ ξανα άνοιξε και μας περιμένει. Μπορούμε να πάμε όλοι και να του ευχηθούμε Χρόνια πολλά για την γιορτούλα του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι τραγουδάνε οι διορθωτές όταν διορθώνουν τα γραπτά?
-Τραβάω λοιπόν σε όλα μια κόκκινη γραμμή..:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η βαθμολογια που μου εβαλε η Maria Lulu στην υπογραφη μου:)Ευχαριστω κουνελιτσα :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πριν 5 λεπτά έφαγα μια τούμπα τρελό γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χθες το βράδυ με μια συνομιλία στο μσν! Κάναμε σηκώτι! Χαχαχα!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τα bonus στην μισθοδοσία μου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τα bonus στην μισθοδοσία μου ...

Μπραβο Δημητρη!!!!:)
Παντα τετοια.....και εσυ και ολα τα παιδια που δουλευετε σκληρα:):):) Οι κοποι σας πρεπει παντα να ανταμοιβονται:):):)
Το τραγουδι που ακολουθει απο καρδιας...
https://www.youtube.com/watch?v=3N_rNz2oAGA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το sms που είδα μόλις ξύπνησα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
H σοφη τοποθετηση ενος φιλου σε ενα κορυφαιο θεμα...τον ευχαριστω απο καρδιας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top