Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις

Ο λογαριασμός στο τελευταίο μαγαζί που πάτησα

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν σουβλακερί πέντε αστέρων :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν διαβάζω και δεν μου βγαίνει μια άσκηση ξυλώνω τις κάλτσες μου..

(Υ.Γ δεν είμαι ψυχάκιας!)

Αυτο.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.


XAXAXAXAXAXAXA όχι απλά χαμογέλασα αλλά έχω λιώσει!!!:hehe::hehe::hehe::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Ο χρήστης ... μάρω λέει:
*Ξέρεις πως πάμε στο Πεδίο του Αρεως!?

Ο χρήστης (katerina) λέει:
*re sy... mphka sto google earth na to dw alla mperdeythka xeirotera!
alla 8a rwthsw gia sigoura mn soulatsaroume me tis valitses!


:clapup::clapup:Μπράβο μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
'' I stepped on a corn flake, now I'm a cereal killer.''

Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Τα πανέμορφα νεογέννητα ψαράκια μου!


30-35 μικροσκοπικές ουρίτσες εμφανίστηκαν σήμερα στο ενυδρείο μου!


Να μου ζήσουν! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
μια βλακεία του κολλητού μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
- ο Γιάννης δεν ήρθε τελικά..
- Δυστυχώς ναι, είχε δουλειά.. ααρε Γιώργο..
-ο Γιάννης δεν ήρθε..
- ααχ κάτσε να τον πάρω..... μπιιιιπ,μπιιιιπ ναι έλα Γιώργο για εσένα μιλάμε .......
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν θυμαμαι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ο σχολιασμός και η παράφραση των διαλόγων στης ταινίας που βλέπαμε μαζί εχθές!!!!
:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η 8χρονη ξαδερφη μου που χτες μου ανακοινωσε οτι θελει να παρατησει το σχολειο για να γινει μοντελο.:P

περιττο να αναφερω οτι ειναι σκορπινα ε ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πέθανα στο γέλιο με μια συμμαθήτρια στο φρο που πήγα πριν λίγο..!
έλυνε σύστημα και έκανε απαλοιφή γνωστό αριθμό! τραγικόό! :P ακόμη και τώρα που το σκέφτομαι γελάω..!
να έχεις δύο αγνώστους και να διώχνεις το 3..! ε νοοο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
πέθανα στο γέλιο με μια συμμαθήτρια στο φρο που πήγα πριν λίγο..!
έλυνε σύστημα και έκανε απαλοιφή γνωστό αριθμό! τραγικόό! :P ακόμη και τώρα που το σκέφτομαι γελάω..!
να έχεις δύο αγνώστους και να διώχνεις το 3..! ε νοοο! :lol:

Αυτό μου θυμίζει μία τέτοια κατάσταση



567359...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;;;

Το κλάμα που έριξα όταν κατάλαβα ότι υπάρχει ενα ζουζούνι μέσα στη μπλούζα μου.:redface:

Το γέλιο ήρθε κάτι ώρες μετά.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με την φράση:

"Κάνε ότι θέλεις...
Αν θέλεις έλα.... Αν δεν θέλεις .... Πάλι ΕΛΑ!!!!"
:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Διαβάζω συνέντευξη του καθηγητή της Νανοτεχνολογίας κυρίου Στέργιου Λογοθετίδη, σε κάποια τοπική φυλλάδα. Η συνέντευξη του καθηγητή μαγνητοφωνείται κατά πώς φαίνεται και κατόπιν ο ...έγκριτος δημοσιογράφος την απομαγνητοφωνεί σε κείμενο.

Λέει λοιπόν ο καθηγητής: "Είναι πολύ σημαντική η συνεισφορά της Νανοτεχνολογίας, τόσο στον τομέα των νανοϋλικών, όσο και στους υπολογιστές, τη νανοϊατρική, μπλα μπλα..."

Και ο δαιμόνιος ρεπόρτερ, ο οποίος προφανώς δεν καταλαβαίνει για ποιο πράγμα μιλάνε, αντιγράφει: "Είναι πολύ σημαντική η συνεισφορά της Νανοτεχνολογίας, τόσο στον τομέα των νανοϋλικών, όσο και στους υπολογιστές, την άνω ιατρική, μπλα μπλα..."

:hehe: :rofl: :rofl:

Α ρε αθάνατη ελληνική παπαροδημοσιογραφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Την ώρα του μαθήματος (εγώ αγχωμένη που πλησιάζουν οι εξετάσεις σε αντίθεση με τον μαθητή που είναι χαλαρός):

Εγώ: Λύσε αυτά τα προβλήματα και αύριο θα σου φέρω και μερικά ακόμα
Μαθητής: (τραγουδιστά) Πολλά προβλήματα έχω μέσα στο μυαλό μου και άλλα τόσα περιμένουνε να μπούν...

:mad:



:P πφφφφφφ... Μόνο οι γονείς κι οι καθηγητές αγχώνονται τελικά με τις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ένα fake account του Παπακαλιάτη στο twitter...:loltooth::loltooth::loltooth:
https://twitter.com/christopap

''Χρόνια μου πολλά. Ευχαριστώ. Σ' αγαπώ. Το ξέρω. Το ξέρεις, αλήθεια; Πάντα το ήξερα - *φιλί στον καθρέφτη* - True story''

''Σήμερα ξύπνησα με πολλές τσίμπλες. Θα έκλαψα πολύ... Στα όνειρά μου... Να με λατρεύουν, άραγες, λιγότερο εκεί; *sigh*''

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top