Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

lilith

New member

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 310 μηνύματα.
.

Χθες βράδυ..., γέλασα αρκετά με διάφορα...

.

PYLH

New member

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Για μια φορά ακόμη.....δεν θυμάμαι! Ειλικρινά,προσπαθώ...,αλλά δεν θυμάμαι κι αυτό με στεναχωρεί περισσότερο.:/:

io-io

New member

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.
Το χτεσινο βραδυ και το τηλεφωνημα πριν κοιμηθω....

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Κάτι γλυκά μηνυματάκια...
Ο τόνος της φωνής του όταν με λέει "κοπέλα μου"... :)

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Το τέλος της ταινίας που είδα χθες :P

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πολλα...Η εξοδος χθες βράδυ,το τηλεφώνημα μιας φίλης το πρωι,η συζητηση με τον μπαμπά μου και ενα συνάδελφο πριν λίγο..

Kakerlak

New member

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
το πρωι που το μωρο μου μου εφτιαξε πρωινο....:D

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη. Μετά το κενό. :'(

fairytale

New member

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ο κολλητός μου και τα όσα νιώθει αλλά δε θέλει να τα παραδεχτεί ενώ ταυτόχρονα μου δίνει την εντύπωση πώς το απολαμβάνει όλο αυτό!

lilith

New member

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

lilith

New member

Εμένα πάντως, το τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω, ήταν το βουβαλοκούταβό μου... [πλέον...], το οποίο νομίζει ότι είναι ακόμα μωρό, όπως ήτανε όταν τον έπαιρνα αγκαλιά... και έρχεται και τώρα και προσπαθεί να ανέβει να καθίσει στην αγκαλιά μου... :D

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Ένα άλλο χαμόγελο.. :) Και η νέα μηχανή μου! :clapup:

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
όταν ένα ζευγάρι κυκλοφορούσε μόνο με μάυρα γιαλιά και πετάγετε κάποιος και λέει...

Α!!! πολλύ καλό ζευγάρι και ταιριαστό, αφού και το παιδι τους θα γενηθεί απευθείας με ρευ μπαν:hehe: :hehe:

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ο προιστάμενος εμπορικής εκμετάλλευσης της εταιρείας!Να 'ναι καλά ο ανθρωπος!Είναι ο μονος που συμπαθώ απο τους "διευθυντες"!!

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Ο ανηψούλης μου που δε μπορεί να συγκρατήσει την πιπίλα του στο στόμα :D :D :D

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Κάτι βλακείες που λέγαμε και κάναμε εχθές το βράδυ...

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...