Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.
Μια ευγενικοτατη υπαλληλος στα κεπ που δεχτηκε να με εξυπηρετησει (ηθελα κατι τελειως του ενος λεπτου αλλα δεν το ηξερε οταν δεχτηκε) στην ωρα που εκλεινε και τον οδηγο του λεωφορειου που αν δεν ειχε περασει με ενα πορτοκαλι βριζοντας σα νταλικιερης θα χε κλεισει το κεπ! :)

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Kάποιος που μου είπε πως ήμουν πολύ όμορφη άποψε.. κι ας ήταν γυναίκα! :)

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
Μια αγκαλιτσα απο ενα μουτρο που ειχα να δω παρα πολυ καιρο.

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Βασικά...προσπαθώ να θυμηθώ αλλά τίποτα.... :/:

Chimera

New member

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Το "Χέρια ψηλά" του Χατζηγιάννη που άκουσα πριν λίγο στο mp3 player.
Ένα ταξίδι που σκέφτομαι να κάνω.
Το χρώμα που είχε η θάλασσα ενώ ξημέρωνε..
Το ότι είναι Παρασκευή σήμερα..

Αχ, όμορφη που είναι η ζωή που και που.. :)

pantazis

New member

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.
...η αίσθηση ότι πάρα πολλά στην ζωή μας εξαρτώνται από την τύχη αλλά και από την δική μας συμπεριφορά ...

:)

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
ειδα τον ηλιο εξω που ξεπροβαλε δειλα δειλα....:) :)

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
O γερο-καφετζής της πλατείας, που με είδε 7.30 το πρωί να κάθομαι στα τραπεζάκια έξω και να περιμένω τον καφέ του.:)
Εχει έναν μοναδικό τρόπο να λέει καλημέρα αυτός ο γέρος.:) :)

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
Μια όμορφη συνομιλία στο τηλ με μια φιλη μου.
Η έξοδός μου σήμερα !!!
:clapup:

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
το ταράκουλο των φίλων μου όταν διαπίστωσαν ότι δεν τους μιλάω αό ελλάδα αλλά από το δίπλα κτίριο!:P

kazmir84

New member

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Η φάτσα των φίλων μου που δεν ήξεραν ότι είχα έρθει Λαμία.:)
Επίσης γέλασα με το avatar του ifrit στο msn. Κορυφαίο :D:D
Το τελευταίο δεν ήταν χαμόγελο αλλά γέλιο. Πολύ καλό...:D:D

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
Με τη φίλη μου που μας είχε πιάσει ένα νευρικό γέλιο τελευταία και χαζογελούσαμε! :redface::D
Χαμογέλασα με ένα γλύκα μωράκι στο mall που το είχε πάρει ο ύπνος στο καρότσι του! :inlove: Μα καλά, γιατί τα φέρνουν σε τόσο κόσμο? Για να ταλαιπωρηθούν τα κακόμοιρα ή για να κολλήσουν καμιά ίωση έτσι όπως είναι ευαίσθητα? :mad:

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Tα απίστευτης νοστιμιάς πρασοπιτάκια που έφτιαξα πριν λίγο....

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Ένα βλέμμα κι ένα χαμόγελο.. :)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...