Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ένα βιντεάκι που είδα!! :) Πολύ γλύκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μια θλιμενη φατσουλα. που θελα να κλαψω, αλλα πιεζομουν να μη το κανω γιατι θα εκλαιγε κι αυτη...
οποτε, χαμογελουσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ενα τηλεφωνημα που ειχα πριν απο λιγο απο μια φιλη μου και μου λεγε οτι γεννησε εναν παιδαρο τα ξημερωματα...πολυ χαρηκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες που σφουγγαριζα την κρεβατοκαμαρα και σκεφτηκα οτι θα ειναι αδεια για μια μονο ακομη μερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες που τράβηξα σήμερα στο Άλσος με την αδελφή μου και τις είδαμε σήμερα το βράδυ στον υπολογιστή!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ο πόθος που ξεχύλιζε από τα μάτια του...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Σήμερα κάνει παράξενο καιρό εδώ στην Ρόδο. Εκεί που παίζουμε με κάτι παζλ, ο μικρός μου παρατηρεί ότι, πότε συννεφιάζει, πότε έχει ήλιο. Λοιπόν παιδιά, τι γυρίζει και μου λέει ο άτιμος?:)
«μαμά πάμε να παίξουμε και εμείς κρυφτό? Ο ήλιος παίζει κρυφτό με το φεγγάρι.»


[FONT=&quot]…δεν είναι υπέροχα τα παιδιά?:)[/FONT]

Έλιωσα.:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
μια φίλη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μια φωτογραφία που βρηκα πριν λιγο ξεχασμενη μεσα στο γραφειο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η πάπια, η κλασική πάπια στο ποταμάκι που περνάει μέσα από το Ρίμινι, απέναντι...
με τα απίστευτα μακροβούτια της!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eιχα καιρο να χαμογελασω και πραγματικα να αισθανθω "ομορφα"...
Και αυτη την χαρα μου και το χαμογελο μου, το οφειλω σε ενα απιστευτο ζουζουνι!:redface: :inlove: :bigarmhug
Την μικρη αδελφουλα της αγαπημενης μου Maggie!;) :hug:
Φυσικα το χαμογελο συνεχιστηκε και με την συζητηση μου με την Μaggie μετα! ;)
Μπορω να πω οτι η μικρουλα εχει μια καταπληκτικη μεγαλη αδερφη (μια σουπερ μαμα φυσικα) και οπως ειναι λογικο το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινει πολυ μεγαλη Μαφια οταν μεγαλωσει!
Να εισαι παντα καλα Μaggie μου κι εσυ και το απιστευτο μικουλι!!!!:clapup: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πραγματικό όνομα: Μπακλαβαδένιος Καταϊφάτος

Α ρε Βαλντερ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Mετά από όλο αυτό το απίστευτο ρεζίλεμα που μου κάνει, είτε ''μιλώντας'' στο μσν, είτε απαντώντας στο κινητό μου, σου προτείνω να την υιοθετήσεις, και μάλιστα σε πληρώνω γι αυτό κι όλας :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τι σημαίνει "χαμογελάσεις"; :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Mετά από όλο αυτό το απίστευτο ρεζίλεμα που μου κάνει, είτε ''μιλώντας'' στο μσν, είτε απαντώντας στο κινητό μου, σου προτείνω να την υιοθετήσεις, και μάλιστα σε πληρώνω γι αυτό κι όλας :bleh::bleh:
:laugh:

Είναι απίστευτες και οι δύο. :D


Καλά στην ηλικία της μικρής εγώ δεν ήξερα καν τι εστί ίντερνετ! :P








Α, Μάριε, εσύ είσαι ο άλλος που μου έλεγε ότι του μιλάει. :bleh:
τι σημαίνει "χαμογελάσεις"; :hmm: :(
Αυτό. :):):):):):):):):):):):):) :bigarmhug :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mια όμορφη ιδέα για το σουκου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
https://www.katsekala.com/article.php?article=0,2149&type=Video


Παιδιά έλησα μου φάνηκε πολλύ περίεργο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ενα δεματάκι που πήρα σήμερα πρωί πρωί από τον courier-boy :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η πρωτη μας νυχτα στο σπιτακι μας... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top