Ποιο ήταν το πρώτο σας username;

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ήταν Psychotic_Waltz =) το 2002 στο IRC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ιιιιιι τωρα το ειδα!!!!! Βλεπω την ιδια ηλιθια εμπνευση ειχαμε!!!! Μη χε-ι-σω!!!!!:P:P:P:D:D:D:D:D
Εμενα μου βγηκε ξινο, εποχες IRC βλεπεις..!!:P Εσενα?!

Είχα βαρεθεί να εξηγώ σε διάφορους ότι άλλο pussy και άλλο pusycat :lol:
Αλλά δεν το άλλαξα, το κράτησα καμιά τριετία (ίσως και παραπάνω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. woman στο irc αρχές 1999. Στο gr net μάλιστα είναι ακόμα δεσμευμένο με τον κωδικό μου γιατί κάποια στιγμή γνώρισα κάποια ..μεγάλα κεφάλια (:P) και μου το 'χουν κάνει να ζητάει κωδικό παρόλο που πρέπει να 'χω κάνα εξάμηνο να μπω για να δω αν υπάρχει ακόμα (:P) - υπό κ.σ. αν δεν το χρησιμοποιήσεις 30 ή 45 μέρες το χάνεις. Οκ, ήμουν ψωνάρα πάντα.. το χρησιμοποιούσα χρόνια μέχρι να το γυρίσω στο kajira που σχεδόν παντού χρησιμοποιώ πλέον.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
κάποτε,προ αμνημονεύτων ετών,ήμουνα παιδούλα ακόμη (:P)---διοτι ως γνωστόν τώρα μας πήραν και τα χρόνια :D---
και επειδή είχα πόρωση με τα ιταλικά,οι φίλοι μου με φωνάζανε τζοβάνα
εξ αυτού και το giovanna283...κάπου το 2002
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
εμένα ήταν Sorcerer στο γνωστό γυναικείο φόρουμ, αν και δεν πολυσυμμετείχα. Έχω πάρει σβάρνα τα RPG:P

Και μετά λένε "οι άντρες μονάχα, μπαίνουν με γυναικεία nicks". :D

Ψάρωνες τα μικρά με magic pots και με ιστορίες εξευμένησης των λουλουδιών πριν τη δρέψη, με νερό ίσου όγκου μ'αυτόν που καταλαμβάνουν όλα τα ανθισμένα μπουμπούκια του φυτού ;

..ειδάλλως τα φυτά θα σε καταριόντουσαν λόγω της απότομης διακοπής της ροής των χυμών του φλοιώματος και φυσικά που κατέστρεψες την επικοινωνία των άκοπων μίσχων και βλαστών με τα κομμένα και που μείωσες και τη φωτοσυνθετική ικανότητα του απομένοντος φυτού.

Η λεγόμενη και "κατάρα των χλωροπλαστών"!!

Είχαν, όμως μια στωικότητα τα καημένα. (αχ αχ)

Για αυτό κι ο Θεός μου το ξεπλήρωσε και όποτε έκλεινα ραντεβουδάκια, όλο σε μπαζούκας έπεφτα και μονολογούσα "ωχ, πλακώσαν οι μουτζαχεντίν". :worry:

Παράπλευρες εγκεφαλικές αλλοιώσεις από Καστανεντιακές επιρροές, προφανώς. :whistle:

Ποιό ήταν το πρώτο σας γιούζερνέημ;

Ε, ύστερα από τη παράθεση, αλλά και τα σχόλια νομίζω πως είναι ορατό με τσιτσίδι μάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χμμμ νομίζω bekatsa το 1999, μετά το άλλαξα σε sweet_disgrace αλλά ένιωθα σαν ξεπεσμένη gothού και κατέληξα στο invalid to 2006!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είχα βαρεθεί να εξηγώ σε διάφορους ότι άλλο pussy και άλλο pusycat :lol:
Τι είναι το pusycat; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulitsa

Νεοφερμένος

Η maroulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
to δικο μου blackrose
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
KillNuMetalFans, 2000-1 :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Kitten στο ICQ..2002
ιουυυυυ που έμπαινααα?? Και τώρα φωνάζω την αδερφή μου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
delfinaki.. Ή μήπως delphinaki; :redface: Δε θυμάμαι.. Πάντως πολύ σύντομα αντικαταστάθηκε, και παραμένει, από το Vicki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
prigkipesa..... Πριν πολλααααααα χροοοοόνια ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
bikipat :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Τον μάιο του 2009 όταν εκανα εγγραφή στο i-school και ήταν mdgr !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
werip το πρωτο-πρωτο μετα teo_l20 και μετά teol20:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
suduk αλλα δεν θυμαμαι ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ΕΕεεε...οποιος με ξερει θα εχει διαπιστωσει οτι λατρευω την πρωτοτυπια...και την ανονυμια...!
ηταν ________ ή κατι παρομοιο!!:D;):)ειναι λιγο....ενταξει...δεν ειμαι σιγουρη αμα ηταν το πρωτο! παντως ή αυτο ηταν ή κατι σε Anonymous1997 ή Guest1001...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Mafiozos

Το 1997
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν εχω αλλαξει ποτε και ειναι αδικοοο!
Διοτι καποιοι το χετε αλλαξει και δεν μπορω να καταλαβω ποιοι ειστε!
πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top