Ποιος είναι ο πιο πετυχημένος τρολ λαγαριασμός σας σε φόρουμ;

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά, το θέμα για ευνόητους λόγους αναφέρεται μόνο σε τρολιές που έχουμε κάνει σε άλλα φόρουμ. Εδώ θα γράψει όποιος θέλει τον καλύτερο τρολ λογαριασμό, από απόψη περιεχομένου, το πόσο καιρό έμεινε ενεργός πριν φάει μπαν ή ό,τι άλλο κριτήριο επιλέξει ο καθένας. Ξεκινάω σαν θεματοθέτης:

Ο καλύτερος τρολ λογαριασμός μου ήταν ο «petamenos», μια καρικατούρα φαλλοκράτη, ένας τρομαχτικά αρρενωπός νάρκισσος που είχε τρομερή επιτυχία στις γυναίκες και είχε κηρύξει ανηλεή και αιώνιο πόλεμο στο φεμινισμό. Κατάφερα να κρατήσω το λογαριασμό τουλάχιστον ένα μήνα πριν καταλάβουν όλοι ότι τρολάρω. Όλα αυτά στο παλιό forums.gr που έκλεισε, αν ήταν μέλος εκεί κάποιος,ίσως το πήρε το μάτι του :)
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.
Παλιότερα έμπαινα με 3 - 4 λογαριασμούς που υποστήριζαν διαφορετικά πράγματα, τώρα δεν υπάρχουν τέτοιες πολυτέλειες.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
 

Guest 675594

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Plot twist ο monte cristo είναι alt account του μαυρικιου
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Μετα σου λενε οτι απαγορεύεται ο διπλός λογαριασμός στο Esteki.😁😁
 

Luke.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luke. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εχω γράψει σε πολλά φόρουμς γιατί είναι ο φυσικός χώρος έκφρασης μου.

Εχω υπάρξει ως:

Void
Cloud87
Akkarkessel1
Sothan
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε θεότητα! Είσαι ο Void; Κάτι ήξερα και άνοιξα το θέμα! Σε θυμάμαι από το forums.gr!
 

Luke.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luke. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Και εγώ σε θυμάμαι Ilia.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Johnny15 στο e-steki
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,749 μηνύματα.
Comrade Giannhs. Δεν θα πω όμως σε ποιο forum γιατί νομίζω θεωρείται διαφήμιση και απαγορεύεται από τους κανόνες.

Είναι ένα κανονικοτατο τρολοaccount με έμβλημα την φάτσα του Μάο Τσετούνγκ, σκληροπυρηνικός οπαδός του Ορθοδόξου Επαναστατικού κομμουνισμού, lite κομματοσκυλο του ΚΚΕ και γνήσιος απολογητής του πατερουλη και συντρόφου Στάλιν.

Είναι υπερβολικά αστείο να με βρίζουν στο τέλος οι εθνικιστές και να μη καταλαβαίνουν ότι στην πραγματικότητα είμαι δικός τους.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Comrade Giannhs. Δεν θα πω όμως σε ποιο forum γιατί νομίζω θεωρείται διαφήμιση και απαγορεύεται από τους κανόνες.

Είναι ένα κανονικοτατο τρολοaccount με έμβλημα την φάτσα του Μάο Τσετούνγκ, σκληροπυρηνικός οπαδός του Ορθοδόξου Επαναστατικού κομμουνισμού, lite κομματοσκυλο του ΚΚΕ και γνήσιος απολογητής του πατερουλη και συντρόφου Στάλιν.

Είναι υπερβολικά αστείο να με βρίζουν στο τέλος οι εθνικιστές και να μη καταλαβαίνουν ότι στην πραγματικότητα είμαι δικός τους.
Από το δικό σου και το δικό μου τρολ βγαίνει το συμπέρασμα πάντως ότι όταν τρολάρουμε έχουμε την τάση να παριστάνουμε άτομα με αντίθετες από τις δικές μας ιδεολογίες.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Βασικά έχω κάνει μόνο αυτό το ακαουντ σε φόρουμ άρα μπορώ να πω πως είναι πετυχημένο τρολλ ακαουντ. Μπορεί και όχι. ΝΠΔΒ προχωράμε
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εχω γράψει σε πολλά φόρουμς γιατί είναι ο φυσικός χώρος έκφρασης μου.

Εχω υπάρξει ως:

Void
Cloud87
Akkarkessel1
Sothan
Void οκκκκκ ήσουν στο forums.gr?Χαχαχαχαχα σε θυμάμαι κι εγώ.Εγώ γενικά έμπαινα εκεί μέσα αλλά δε νομίζω να είχα κάνει λογαριασμό ποτέ
 

Luke.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luke. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Luke.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luke. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάπου στο δημοτικό είχαμε φτιάξει με την ξαδέρφη μου fake dolls στο stardoll, τις κάναμε να δείχνουν σαν τέρατα, μπαίναμε στα clubs που ήταν τότε της μόδας (σαν μίνι φόρουμ) και αποκαλούσαμε τα υπόλοιπα μέλη "βοθρατζολούδικα κουραμπιεδάκια", "σκουπιδιαρες του διαβόλου" και "αρουραίους του υπονόμου". Αν ήταν κανείς/καμιά στο club Greece παλιά και το θυμάται ήμουν εγώ, ναι γεια σας.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
O παρόν λογαριασμός μου. Κάναμε συνδυασμένο τρολιγνκ με το @fockos και το @akikos με σκοπό να προωθήσουμε το tsakosblog στο ischool και έπειτα στο στεκι (μετά την ένωση των 2 blog).

Το fockos τον καταφέραμε να γίνει και moderator και το trolling εφτασε σε άλλο επίπεδο. Πάρα τις φήμες που ακούγονται κατά καιρούς δεν είχαμε 2α account παρά μόνο account που υποδείλωναν τους αρχικούς λογαριασμούς. Αρκετοί χρήστες φτιάχνανε δικούς τους φοκους αλλα δεν ήταν ο original @fockos.

Τον @akikos τον χρησιμοποιούσαμε ως support.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top