Ποιον χαρακτήρα βιβλίου ή ταινίας θα θέλατε να συναντήσετε αν μπορούσατε;

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Είχα απωθυμένο από μικρό παιδί να γνωρίσω τους κατοικους του δάσους.:P
(αρχαίο παιδικό βιβλίο.κυκλοφορησε σε 5 ή 6 τεύχη :P )

Αχαχαχα, το θυμάμαι! Με τις ποντικίνες που φτάχνανε ωραία μαρμελάδα, και τα γλυκά δίδυμα βατραχάκια και την ενυδρίδα,και στο τέλος που έγινε ο κατακλυσμός και χάσανε τα σπιτάκια τους....ε, ρε τι μου θύμισες τώρα!:(

Για να μην αναφέρω τις συνέχειες, με του γίγαντες και τους νάνους και τις νεράιδες (που πέθαιναν μια μια και μου είχαν δημιουργήσει ανεπανόρθωτα παιδικά τραύματα..). Ααααχ, ΟΚ, σταματάω εδώ πριν αρχίσω να κλαψουρίζω από νοσταλγία...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Α γεια σου.:D
Τα εχω ακομα τα βιβλια.Αλλα εχουν πιασει πολυυυυυυυ σκόνη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Την Ιμακολάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tη σοκολάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Aragorn ενσαρκωμένος από τον Viggo Mortensen. Ο πιο γοητευτικός άντρας που παρακολούθησα ποτέ στην μεγάλη οθόνη.

Απλά, μοναδικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Aragorn ενσαρκωμένος από τον Viggo Mortensen. Ο πιο γοητευτικός άντρας που παρακολούθησα ποτέ στην μεγάλη οθόνη.

Απλά, μοναδικός!

δικος μου, δικος μου, δικος μου!!!!! :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl:

Κάτω τα χέρια σου από τον Aragorn. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ααααα.. θα μαλλιοτραβηχτουμε, το νιωθω.. :P

Ξέρω καράτε, δε τη γλιτώνεις :bleh:

Δεν νομίζω να συγκινηθεί ο Aragorn πάντως. :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ξέρω καράτε, δε τη γλιτώνεις :bleh:

Δεν νομίζω να συγκινηθεί ο Aragorn πάντως. :hehe: :P

το οτι δεν θα συγκινηθει ειναι το μονο σιγουρο.. :P
αλλα εγω δεν σου εχω πει το ενοχο μυστικο μου...

























μπορει εσυ να ξερεις καρατε...





















...αλλα εγω....












..είμαι Νίίίντζα... :P
(παμε για οφφ σούμπιτες, άι φίλ ίτ..) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αααααα πάρα πολλούς.Αυτό που μου ήρθε πρώτο είναι η Μπλανς Ντιμπουά στο "λεωφορείον ο πόθος" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Roland Deschain (βιβλίο "The Dark Tower")
Tyler Durden (Brad Pitt - Fight Club)
Edward Norton (American History X)
Magneto (X-Men)
Number Six - Gaius Baltar (Battlestar Galactica)
Sheldon Cooper (The Big Bang Thery)
Gil Grissom (CSI: Las Vegas)
Alec Baldwin (30 Rock)
Δράκουλα (από το ομόνυμο βιβλίο του Στόκερ - ταινία του Κόπολα)
Οβελίξ κι εκείνο το μάγο από τους 12 Άθλους του Αστερίξ που φώτιζε με τα μάτια του σαν πορτατίφ :D

Κι άλλους πολλούς που δε μου 'ρχονται τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
:eek:


εντιτ: Νομιζα πως το θρεντ έλεγε ποιον θέλουμε να εξαφανίσουμε!:P Ο Οβελίξ είναι από τους αγαπημένους μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οβελίξ κι εκείνο το μάγο από τους 12 Άθλους του Αστερίξ που φώτιζε με τα μάτια του σαν πορτατίφ :D
Αυτόνανε;



Γαμάτος! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειναι τοσοι πολλοι... χμμμμ... μάλλον την πολλυανα για να μου μαθει το παιχνιδι της χαρας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τον Αλεξαντερ απο τον ''Μπρουτζινο Καβαλαρη''!! :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Τον περιπλανώμενο ιουδαίο, μα φοβάμαι πως αυτό θα γίνει ανεξαρτήτως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
το μικρό πρίγκιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
:galliko:Τον Τζέιμς από το βιβλίο Η Σφραγγίδα Του Ρόδου.........Απλά τέλειος...Απλά μοναδικός...:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
τον Τζάκ Σπάροου, πολύ cool
+ τον Tyler Durden(Fight Club), πολύ wacko
+ τον Andy Dufresne(The Shawshank Redemption), πολύ έξυπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top