Ποιον χαρακτήρα βιβλίου ή ταινίας θα θέλατε να συναντήσετε αν μπορούσατε;

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
και γιατί;
Εγώ τον Severus Snape:inlove: τον θεωρώ τον πιο γοητευτικό χαρακτήρα του Harry Potter
Τον Ρετ Μπάτλερ από το Όσα παίρνει ο άνεμος (τι άντρας!)
και τον Χάνιμπαλ Λέκτερ (μόνο όσο αυτός θα ήταν στο κελι και θα ήμουν ασφαλής, γιατί έχω ένα βίτσιο με ψυχίατρους:redface:)

Ψ. Το θέμα προέκυψε μετά από margarit-οκατάνυξη με την Idrill!

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Tους: Neo, Αgent Smith από το matrix.

Niyia

New member

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.
την Meryl Strip στην ταινία Devil wears Prada για να της κάνω την έκφραση "catastrophy" & να της πω ότι "οι λεπτομέρειες της ανικανότητας σου δεν με αφορούν" (στιγμές από την ταινία, για όποιον δεν την έχει δει...πολύ γέλιο)
:D

Idril

New member

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.
Α, το άνοιξες τελικά!:)
Προσπαθώ να θυμηθώ ποιους έλεγα εγώ χθες αλλά οι μαργαρίτες έκαναν καλή δουλειά απ'ότι φαίνεται :confused:

Anyway, εγώ θα πω μόνο για βιβλία:

1. Faramir από το Lord of the Rings, - "If I should return, think better of me father!"
2. Heathcliff από Wuthering Heights - "...nothing that God or Satan could inflict would have parted us, you, of your own will, did it."
3.Sturm Brightblade από Dragonlace Chronicles - "Μy honor is my life."

The Stand

New member

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.
Χάνιμπαλ Λέκτερ.

Πολύ απλά.

truffinho

New member

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.
Ντόκτορ Τζέκιλ, ντόκτορ Φρόνκονστιν (από το Φρανκενστάιν Τζούνιορ) και Ντόκτορ Στρέιντζλαβ (από το SoS πεντάγωνο καλεί μόσχα)

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Τον συνταγματάρχη Kurtz από το Αποκάλυψη Τώρα.

Και την Τατιάνα Στεφανίδου από το Αποκάλυψη Τώρα :P

BrokenHeart

New member

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Από ταινία:
Τον Venom από το "Spiderman 3"

Από βιβλίο:
Τον Jackstraw από το "Night Without End"

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

suspiria

New member

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

Εδάδ

New member

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.
e-ξεμάλλιασμά!

Μαλώστε ρεεεεεεεε.

Εγώ τον Αλέξη Ζορμπά

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω τον κακό λύκο:P

Σοβαρά τώρα απο βιβλίο το παιδί απο την Λάμψη( μου διαφέυγει το όνομα)
Και απο ταινία τον jason ή τον χάνιμπαλ:)

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Τον μικρό πρίγκηπα, από το ομόνυμο βιβλίο προφανώς. :)

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Να προσθέσω τον Oh Daesu από το Oldboy.

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
αχ τι καλαααα:

Aragorn με τρελα (LOTR)
Jack Sparrow φοβερη παρεα (Pirates of the Caribbean)
Mr.Darcy αλλα μονο για παρεα, μη μου θυμωσει η suspi (Pride & Prejudice)
Δεν θυμαμαι πώς τον λέγανε στο έργο αλλα Jude Law (The Holiday)
:jumpy::inlove::baby:

suspiria

New member

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.
αχ τι καλαααα:

Aragorn με τρελα (LOTR)
Jack Sparrow φοβερη παρεα (Pirates of the Caribbean)
Mr.Darcy αλλα μονο για παρεα, μη μου θυμωσει η suspi (Pride & Prejudice)
Δεν θυμαμαι πώς τον λέγανε στο έργο αλλα Jude Law (The Holiday)
:jumpy::inlove::baby:
Θα είμαι κι εγώ μαζί :shifty: Και το emoticon με τις καρδούλες από κάτω για ποιόν είναι; :shifty:

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
Είχα απωθυμένο από μικρό παιδί να γνωρίσω τους κατοικους του δάσους.:P
(αρχαίο παιδικό βιβλίο.κυκλοφορησε σε 5 ή 6 τεύχη :P )

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...