Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ειναι περιεργο,,;)
το μελι πηγαινει με καθε ροφημα,,καφε,κακαο τσαι οτιδηποτε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Μικρή έτρωγα κετσαπ με πατάτες τηγανητές και παγωτό.:)
Τώρα το χω κόψει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπισκότα + γαριδάκια + γάλα

οκ δεν πάω καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Το κλασσικο -->Πατατακια με σοκολατα...με συγκεκριμενο ρυθμο...μια πατατακι,μια σοκολατα...Δεν παιζεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Το κλασσικο -->Πατατακια με σοκολατα...με συγκεκριμενο ρυθμο...μια πατατακι,μια σοκολατα...Δεν παιζεται!!!
ναι σπεεερνεειιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και τι φυτρωνει?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
πο αγγελε εξυπναααδες:P οτι θες εσυ φυτρωνει γι αυτο και σπερνειιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
φακές με σοκολάτα..

το πιο θεϊκό όμως το κάνει ο φίλος μου..
ραβανί με φέτα.. γιατί θεωρεί οτι είναι σαν cheesecake.. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πατατάκια με μερέντα... Υπέρτατο.
Όπως λέει και ένας φίλος μου, για να επανέλθει το ph του στόματος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Μμμμμμμμμ.....Εγώ τρώω pop-corn με μερέντα, αλλά το πιο ωραίο είναι αυγόφετα με ζάχαρη.Α..........Εχώ φάει και φασολάκια με ζάχαρη γιατί μια φιλοξενούμενή μας προσφέρθηκε να μαγειρέψει και όπως καταλαβαίνετε μπέρδεψε το αλάτι με τη ζάχαρη:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τζατζίκι με μερέντα.... κι όμως το έχω δοκιμάσει!! Και δεν ήταν και καθόλου άσχημο γευστικά!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ψαρι με κετσαπ αλλα δε ξερω αν θεωρειται περιεργο ...σιγουρα ομως ειναι πεντανοστιμο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,085 μηνύματα.
Τζατζίκι με μερέντα.... κι όμως το έχω δοκιμάσει!! Και δεν ήταν και καθόλου άσχημο γευστικά!!!!!! :P

Τη μερέντα όπως και καμία μαρμελάδα την έχω τιμήσει κι εγώ ουκ ολίγες φορές σε διάφορους συνδυασμούς! :D
Με ψητή πατάτα, με τυρί, με μακαρόνια, με ζαμπόν παλιότερα κ.λπ.
Βασικά, εξουδετερώνεται η γεύση του γλυκού και μένει κυρίως η γεύση του γλυκού. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nQvy

Νεοφερμένος

Ο nQvy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
κασέρι με πεπόνι ( και αν εχεις περιεργο γουστο το κανεις σαντουιτς ):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,085 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει τυρί με καρπούζι και σταφύλι αλλά με πεπόνι όχι γιατί δεν μου αρέσει καθόλου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το ποιο ανώμαλο που έχω κάνει είναι να φάω ένα κομματάκι καρότο με πατέ ελιάς.Καμία ιδιαίτερη γεύση :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
σπιτικη πιτσα με τζατζικι(γευστικοτατο ατυχημα)
σοκολατα με πεπονι
λεμοναδα με σουβλακι πιτα
λεμοναδα με φακες


παραλιγο να ξεχασω ΤΟ κοκτειλ τζιν αμιτα μηλο πορτοκαλι βερικοκο με διακοσμηση απο σταφυλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σαλάμι με παγωτό σοκολάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δοκίμασα να φάω μακαρόνι με μερέντα... Απορώ γιατί φτιάχνουμε ένα σωρό σάλτσες και δεν τρώμε τα μακαρόνια με μερέντα!! :jumpy:

Ναι, έχω απάντηση προφανώς. -.-' Απλώς ήταν τέλειο. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Βλέπω παίζει πολύ η μερέντα..!! Και γω έχω φάει μακαρόνια με μερέντα (που απ'ότι φαίνεται τελικά δεν είναι ασυνήθιστο..!!)
Επίσης πολύ πριν παρασκευάσει η Lacta τα popcorn με σοκολάτα έβαζα τη μάνα μου να μου τα φτιάχνει έξτρα αλμιρά και μετά τα βούταγα σε.....μα τι άλλο..?? ΜΕΡΕΝΤΑ!! Έπρεπε να πάρω πνευματικά δικαιώματα..!:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top