Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φρικάρω όταν με ακουμπάνε άτομα "μη εξουσιοδοτημένα", δηλ. όποιος δεν ανήκει στα οικεία πρόσωπα. Κι επειδή φρικάρω αντιδρώ άμεσα και άσχημα.
Επίσης σεληνιάζομαι με όποιον "με γράφει" όταν του μιλάω.:)

Ακριβως αυτα τα εχει και η αφεντομουτσουναρα μου...οπως επισης γινομαι θηριο ανημερο μπροστα σε αθετησεις υποσχεσεων...σε παιδι και σε αγιο μην ταζεις...εεεεε εγω ειμαι το παιδι...:redface::P
Και δε μου αρεσει να βλεπω να καπνιζουν στο δρομο ενω περπατουν.....μου τη δινει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilaki

Νεοφερμένος

Η gilaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δε μπορω πολλες κουβεντες το πρωι...δε μπορω τον πολυ κοσμο γενικως...δε μπορω να με ακουμπανε, σε ουρες καθε ειδους που η καθε θειά (ο τονος ειναι συμαντικος) στριμωχνεται λες και θα ερθει ποιο γρηγορα η σειρα της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν το πρόσεξα τον τελευταίο καιρό, αν και πάντα υπήρχαν ενδείξεις... :redface::redface:

φρύδια!
έχω ένα θέμα...
δε μπορώ να βλέπω άβγαλτο φρύδι- κοινώς φρύδι που έχει ξαναφυτρώσει εκεί που θα έπρεπε να υπάρχει το απόλυτο κενό :confused:
μία τριχούλα εδώ, μία εκεί, μία παραπέρα

....μου τη δίνει!!!!!

θέλω να πάρω το τσιμπιδάκι εκείνη τη στιγμή και να τους τα βγάλω! :worry::confused:
χρόονια τώρα παρακαλάω έναν φίλο μου (αγόρι :D) να του βγάλω την μέσα ακρούλα από το φρύδι του που είναι άσπρη κάτασπρη- ε δεν μ αφήνει, αλλά δεν τα παρατάω τόσο εύκολα :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Kαλυψώ, δεν έρχεσαι κι από δω?

Δε θα χρειαστεί να παρακαλέσεις, χάρη θα μου κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με εκνευριζει απιστευτα να ακουω να λενε ποσο κουρασμενοι ειναι, ποσο πολυ τους ποναει το ποδι, το κεφαλι, το χερι κ.ο.κ....ισως ειμαι πολυ αυστηρη που κρινω αυτες τις συμπεριφορες ως κακοριζικες και "κλαψοαπαυτες", αλλα ειλικρινα με ενοχλει πολυ....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαλυψώ, δεν έρχεσαι κι από δω?

Δε θα χρειαστεί να παρακαλέσεις, χάρη θα μου κάνεις!

Πες μου πού και πότε :shifty::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όταν είμαι τσακωμένη με κάποιον πρέπει πριν πέσουμε για ύπνο να έχουμε λύσει τη διαφωνία μας, αλλιώς στριφογυρίζω όλο το βράδυ στο κρεβάτι μην μπορώντας να κοιμηθώ. Ακόμα πιο εκενυριστικό είναι όταν ο άλλος έχει πέσει αναίσθητος ανάσκελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεν μπορώ καθόλου αυτούς που κλαίγονται διαρκώς!
Είναι πάρα πολύ εκνευριστικό, γιατί ενώ κλαίγονται σε όλους έχουν τα πάντα.
Είναι πολύ σπαστικό να σου κλαίγεται κάποιος για τα οικονομικά του και παρ'όλα αυτά η γυναίκα του να πηγαίνει για ψώνια κάθε μέρα.Ελεος!!!!Μαζευτείτε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όταν κάποιος φέρεται παράλογα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ και να του εξηγήσω τι κάνει λάθος. Ας το βρει μόνος του... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
όταν κάποιος μου κάνει κάτι δεν ασχολούμαι καθόλου με συνέπεια αυτό να τσαντίζει περισσότερο τον άλλονα.. και επίσης δεν μπορώ όταν ο άλλος όλη την ώρα κλαίγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σιχαίνομαι το αλκοόλ. Το πίνω ελάχιστα και μισώ τους μεθυσμένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
νευριαζω με το δηθεν ενδιαφερον των αλλων.........γινομαι εξαλλη ομως!!!!!!!αλλα μιλαμε για εξαλλη!
αφου ρε καραμητρο δεν σε νοιαζει αν ζω η αν πεθανα ,τι μου το παιζεις φιλαρακι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δεν μπαίνω στο αυτοκίνητο αν δεν κάνω πρώτα το γύρο του τσεκάροντας κάθε λεπτομέρεια....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πού και πού παίρνω σβάρνα τους φίλους μου στο Facebook και σβήνω όσους δεν είχαμε ιδιαίτερη επαφή τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Οταν βλέπω οδηγούς να πηγαινουν στην λωρίδα προσπέρασης με 80 βγάζω ατμούς απο τα αυτιά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Δε μ'αρέσει να έρχεται κάποιος στο σπίτι μου και όταν φεύγει να βρίσκω πράγματα σε διαφορετική μεριά από εκεί που τα είχα... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μμμ παραξενιά... Όταν έχω νεύρα δε θέλω να μου μιλάει κανείς- πιθανότατα θα μου περάσει μετά από λίγο, ειδικά αμα κάτσω να κάνω δουλειές του σπιτιού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Για να δουμε....

1.Οταν εχω πολλα στο μυαλο μου καθομαι και τα γραφω κατω ενα-ενα ετσι ωστε να μην τα ξεχασω και καθε φορα που κανω κατι απο την λιστα διαγραφω το αντιστοιχο...Οταν τα εχω τελειωσει ολα αισθανομαι μια απολυτη ανακουφιση.

2.Δεν αντεχω αντρα χωρις καλτσα μεσα απο το παπουτσι...ακομα και με αυτα τα μοκασινια ειναι ελεηνο και τρισαθλιο...μην με περασετε για νευρωτικη αλλα αισθανομαι οτι μεσα στο κατακαλοκαιρο φοραει το ατομακι το μοκασινι χωρις καλτσα, φαντασου τι γινεται εκει μεσα...εκρηξη!!:eek:ιουυυ λεμε....
Καλα δεν μιλαω οταν βλεπω αντρα με αθλητικο και χωρις καλτσα...:P

3.Ανατριχιαζω με το βαμβακι μονο και που το βλεπω....Δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να το ακουμπησω.Μονο τα βαμβακακια για ντεμακιγιαζ μπορω και οχι αυτα που ειναι σε μπαλακια αλλα εκεινα που ειναι σε στιβα τα επιπεδα...μονο αυτα...
Τωρα που ειπα για ανατριχιλες...μου σηκωνεται η τριχα με το αφρολεξ...εστω και εναν μικρο απειροελαχιστο ηχο να ακουσω απο αφρολεξ μιλαμε φευυυυγω...δεν μενει τριχα ησυχη στο σωμα μου και ολο μου το ειναι...:D:D

4.Φοραω ενα μαυρο ξυλινο δαχτυλιδι στον αντιχειρα εδω και δυο χρονια.Το ειχα παρει απο το καλοκαιρι που περασα στην Παρο και ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου(τοτε ημουν Β'Λυκειου) οτι θα το βγαλω μονο οταν περασω στην γραφιστικη.Ηταν κατι σαν ψυχολογικη βια καθως δεν μπορω να δεχτω δαχτυλιδι με τιποτα πανω μου....Τελικα οχι μονο δεν περασα στην Γραφιστικη αλλα και το δαχτυλιδι εχει μεινει εκει και δεν το αποχωριζομαι πραγματικα ποτε...(Η υποσχεση ακομα ισχυει...θα περασω που θα μου παει!:P)


Γαμάτο θεματάκι...Θα σκεφτω και αλλες παραξενιες μου...εχω μπολικες...:D:whistle:

Πού και πού παίρνω σβάρνα τους φίλους μου στο Facebook και σβήνω όσους δεν είχαμε ιδιαίτερη επαφή τελικά.
αυτο το κανω και εγω...:D:worry::whistle:

Όταν σκοπεύω να κάνω κάτι, και πρίν το κάνω, έρχεται κάποιος και μου λέει να το κάνω. Είμαι ικανός να μήν το κάνω ποτέ..έτσι για σπάσιμο :devil::P

Ναι ναι ναι....!!!μιλαμε ειναι οτι πιο σπαστικο μπορουν να σου κανουν...για την ακριβεια ετσι σταματησα το διαβασμα λογοτεχνικων βιβλιων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μου τη σπαει να μου πιανουν τα μαλλια. Σκεφτομαι αυτοματα οτι μου τα λαδωνουν και εκνευριζομαι:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Με εκνευρίζει απίστευτα να λένε λάθος το όνομά μου, να το λένε μισό, να γράφουν μόνο το ένα (έχω 2 ονόματα) και να το γράφουν λάθος! :mad: Οκ το τελευταίο καταπίνεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top