Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πάντως μέσα στο χάος ήξερα πάντα που βρισκόταν το καθετί κι αν κάποιος μετακινούσε κάτι, το έχανα... :worry::D

Ντουλάπια, συρτάρια, μάτια κουζίνας (αυτά που βγαίνουν προς τα έξω) κλπ. πρέπει να είναι κλειστά! Αν δεν είναι, τα κλείνω! :worry:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος:
Είμαι ΥΣΤΕΡΙΚΟΣ με τα μουσικά μου κομμάτια.
Απ' τη στιγμή που θα μπει στον Υπολογιστή μου μέχρι να φτάσει στο φάκελο του Media Player (WMP) θα περάσει ολόκληρο ταξίδι.
  1. Δημιουργία του κατάλληλου φακέλου του album, αν δεν υπάρχει, στον υποφάκελο του καλλιτέχνη (εκτός αν είναι συλλογή).
  2. Περνάω ένα-ένα τα αρχεία και διορθώνω τον τίτλο τους, δηλαδή:
    • Μετάφραση από greeklish σε Ελληνικά, εάν πρόκειται για ελληνικό κομμάτι.
    • Μορφοποίηση τίτλου αρχείου με βάση τη δομή: Α/Α κομματιού - Καλλιτέχνης / Άλμπουμ - Τίτλος
    • Η δομή αυτή μπορεί να αλλάζει ίσως, αλλά το Α/Α κομματιού θα υπάρχει πάντα μπροστά, ειδικά εάν πρόκειται για live CD, όπου εκεί τα θέλω ταξινομημένα (στο φάκελο) βάση Α/Α.
  3. Επιλογή όλων των αρχείων και συμπλήρωση (από ιδιότητες αρχείου) τα: Καλλιτέχνης - Τίτλος Άλμπουμ - Είδος - Έτος. Εάν πρόκειται για συλλογή δεν συμπληρώνω καλλιτέχνη και έτος [θα συμπληρωθούν στα κομμάτια]. Εάν πρόκειται για live CD βάζω σε όλα το έτος κυκλοφορίας του CD.
  4. Δεύτερο πέρασμα αρχείων ένα προς ένα: διορθώνω/προσθέτω τα εξής στις ιδιότητες:
    • Τίτλος κομματιού, δηλαδή τον τίτλο που θα μου δείχνει το WMP. Ο τίτλος του αρχείου μπορεί να έχει μέσα χίλια δυο πράγματα, αλλά στο WMP θα φαίνεται μόνο ο τίτλος του τραγουδιού προφανώς.
    • Αριθμός κομματιού, δηλαδή αντιγράφω το πρώτο νούμερο του τίτλου αρχείου. Κυρίως για τα βήματα Ι και ΙΙ γίνεται το 2ο πέρασμα.
    • Καλλιτέχνης, Έτος, Είδος, ανάλογα με τις περιστάσεις.
  5. Προσθέτω τα αρχεία στο WMP και από τις εκείνες ιδιότητες φτιάχνω τις τελευταίες λεπτομέρειες: καλλιτέχνης άλμπουμ, που με βάση αυτό (και το άλμπουμ) ομαδοποιούνται τα τραγούδια. Οπότε στο σκέτο "καλλιτέχνης" στα κομμάτια μπορώ να προσθέσω τυχόν πρόσθετους καλλιτέχνες, εάν πρόκεται για ντουέτο, συμμετοχή, κτλ.
  6. Τέλος περνάω την εικόνα του εξώφυλλου του CD στα κομμάτια για να φαίνεται τσίλικο! :clapup:
Κι είναι έτοιμο!! :D
Μπορεί ένα άλμπουμ των 40-50 τραγουδιών να κάνω και 3-4 μήνες να το περάσω ολόκληρο στο WMP. Μου βγαίνει η πίστη μεν, αλλά υπάρχει έτσι η απόλυτη τάξη! :clapup:
Μια απ' τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
1. Moυ τη δινουν αφανταστα οι ανθρωποι που μιλουν δυνατα/γελουν δυνατα/τραγουδουν μεσα στο λεωφορειο/μετρο/ηλεκτρικο κλπ. Εχω τσακωθει με φιλο μου επειδη δε σταματουσε να φωναζει μεσα στο λεωφορειο, χωρις να ενδιαφερεται για τους αλλους γυρω του. Το θεωρω τρομερη αγενεια...
2. Τσαντιζομαι πολυ οταν μου παιρνουν τα πραγματα μου χωρις να με ρωτησουν. Επισης δε δανειζω σχεδον ποτε τιποτα και σε κανεναν με ελαχιστες εξαιρεσεισ στην αδερφη μου.
3. Δε βγαινω εξω,ουτε για να πεταξω τα σκουπιδια, αν τα μαλλια μου ειναι αλουστα.
Αντιθετως δεν εχω κανενα προβλημα να παω για καφε αβαφτη ή φορωντασ τα παλια, φαρδια,χιλιοφορεμενα, φθαρμενα ρουχα που φοραω μεσα στο σπιτι!!!!
4. Δεν μπορω να συγκεντρωθω και να διαβασω οταν γυρω μου ολα ειναι τακτοποιημενα. Τα βιβλια μου ειναι παντα απλωμενα στο κρεβατι και η επιφανεια του γραφειου δεν φαινεται απο τη σαβουρα που ειναι πεταμενη πανω της! Γενικα ειμαι ακαταστατη σε ολα, αλλα δε με ενοχλει:whistle:. Αντιθετως, εχω συνηθησει και η ταξη με εκνευριζει:rolleyes:
5. Πλενω τα χερια μου τουλαχιστον 20 φορες τη μερα. Οπωσδηποτε αφου βγω απο μεσο μαζικης μεταφορας αλλα ακομα και οταν δεν εχω πιασει τιποτα αλλο εκτος απο π.χ. το ποντικι που pc...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη σφυράτε. Μου τη σπάει. Πολύ. Όσο καλά κι αν το κάνετε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μη σφυράτε. Μου τη σπάει. Πολύ. Όσο καλά κι αν το κάνετε.-
Ω ναι.

Επίσης μου τη σπάει απίστευτα να με στήνουν. (πλέον όταν κάποιος μας στήνει δεν παίρνει ποτέ εμένα τηλέφωνο να πει ότι θα αργήσει.Προτιμάει άλλο μέλος της παρέας:P)

Όποιος επιχειρήσει να μου σπάσει τα νεύρα το παίρνω πατριωτικά και θα του τα σπάσω πρώτος.:P

Εκνευρίζομαι όταν περπατάω με παρέα, να πηγαίνουν πολύ πιο γρήγορα από όσο πάω εγώ και να φεύγουν μπροστά.Μουλαρώνω και περπατάω ακόμα πιο αργά.(άμα έχεις και τα κλειδιά του αυτοκινήτου είναι ακόμα πιο σαδιστικό.:P).Εναλλακτικά: Αρχίζω να περπατάω εγώ πιο γρήγορα από τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ, εγώ πάλι έχω την τάση να προπορεύομαι της παρέας. Οκ, όχι πάντα, αλλά αν ξέρω ότι έχουμε να πάμε σε ένα συγκεκριμένο μέρος, πχ στο αμάξι (κι οδηγώ εγώ), στο ηλιοβασίλεμα της Οίας που θα 'χει πολύ κόσμο και πρέπει να προλάβουμε, στο πωλητήριο εισητηρίων, χάνομαι μπροστά...

Έχοντας φάει στη μάπα πολλά υπεροπτικά πλάσματα στο σχολείο και την περιοχή που μεγάλωσα, έχω μία αλλεργία σε κάθε είδους αδικαιολόγητη ψωνισμένη υπεροψία... Γυαλιά Prada, ροζ πόλο και περιγραφές του "πόσο μεγάλη τιμή ήταν να δουλεύω ακριβώς κάτω από τη μεγάλη παραδοσιακή πλούσια οικογένεια Steiermarkerbürgernegger με κάνουν να θέλω να ξύσω τις κόρες των ματιών μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μη σφυράτε. Μου τη σπάει. Πολύ. Όσο καλά κι αν το κάνετε.-

Ελάτε όλοι να σπάσουμε τα νεύρα του Γιδιού... :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle: :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω μία εμμονή με το γιαούρτι. Εδώ και πολλάααα χρόνια είναι σχεδόν το μόνο πρωινό που μπορώ να φάω χωρίς να βαρύνω ή να πεινάσω σε μία ώρα: γιαούρτι με δημητριακά.
Επειδή συγκατοικώ, μοιραζόμαστε τα τρόφιμα... και είναι για μένα η μεγαλύτερη απελπισία, να βλέπω τη στάθμη του κεσέ να πέφτει!!
Περιφέρομαι σα δραματικός Joey και μοιρολογώ "ωωωωω τι καλό αγαθόοοο που είναι το γιαούρτι αυτόοοοο... Ωωωωωω, σα θα ξεμείνωωωω δε θα μπορώωωωωω..."

Μήπως να βάλω ψυγειάκι στο δωμάτιό μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με νευριάζουν οι άνθρωποι που σπρώχνουν τον άλλο όταν γελάνε :confused:- μου τη δίνουν στα νεύρα βασικά...
Και αυτοί που περνάνε με το αυτοκίνητο και έχουν στη διαπασών τα τελευταία χιτ των trash καλλιτεχνών- βλέπε σχετικό θέμα :P
Και τέλος, με νευριάζει να ψάχνουν το κινητό μου- τι περιμένεις να ανακαλύψεις καλόμ' από τη συσκευή; ελεος δλδ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Με νευριάζουν οι άνθρωποι που σπρώχνουν τον άλλο όταν γελάνε :confused:- μου τη δίνουν στα νεύρα βασικά...

Πίστευα ότι θα βρισκες το θάρρος να μου το πεις κάποια στιγμή από κοντά :/:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Όταν σκοπεύω να κάνω κάτι, και πρίν το κάνω, έρχεται κάποιος και μου λέει να το κάνω. Είμαι ικανός να μήν το κάνω ποτέ..έτσι για σπάσιμο :devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πίστευα ότι θα βρισκες το θάρρος να μου το πεις κάποια στιγμή από κοντά :/:

:P:P

Ναι και όλως τυχαίως να βρισκόμασταν κοντά σε κανένα μπαλκόνι και σπρώξε σπρώξε... :confused:



:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε θυμαμαι εαν το εχω αναφερει..αλλα εχω ενα κατιτις με το μαξιλαρι με το οποιο κοιμαμαι...πρεπει οπωςδηποτε να ειναι καλης ποιοτητας σατεν...(μωρουδιστικα :redface: καταλοιπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1.Από πιτσιρίκι με ενοχλούσε να μπαίνουν στο δωμάτιό μου εν ώρα διαβάσματος! Εκνευριζόμουν απίστυετα και ακόμα εκνευρίζομαι!ΔΕΝ αντέχω με τίποτα να με ρωτάνε και να ανακατεύονται στις υποχρεώσεις μου περί σχολείου(τότε) και περί σχολής (τώρα), με α[οσυντονίζουν και με αγχώνουν.

2.Μπορώ να μοιραστώ καφέ, φαγητό, τσιγάρο (με το αμόρε ή την κολλητή) αλλά δεν δανείζω Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ βιβλία και είδη χαρτικής ύλης.ΜΑΗ ΠΡΕΣΙΟΥΣ.

3.Όταν έχω έμμηνο ρήση ανάβουν τα λαμπάκια μου να με ακουμπάνε σταχέρια και στην κοιλιά.ΓΙΑΡΓΚ

4.Με ενοχλεί αφάνταστα να πειράζουν τα μαλλιά μου(εξαιρείται το αμόρε μίο)

5.Στο λεωφορείο άτομα που βρίζουν, αγκομαχούν και ξεφυσάνε (και παίρνω και ΦΙΣΚΑ λεωφορείο κάθε μέρα) θέλω να τσαλακώσω το εισητήριό μου και να τους το χώσω στο ρουθούνι! Ας έπαιρναν ταξί οι λόρδοι!

6.Γλείψηματίες και γλειώδεις τύποι/τύπισσες με ψεύτικες φιλοφρονήσεις και ΠΡΟΦΑΝΕΙΣ σκοπιμότητες τίγκα στην κουτοπονηριά, με κάνουν να θέλω να γίνω cavewoman.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
1)μου τη σπάει να με στήνουν.το έκανα κι εγώ κάποτε,και πάντοτε μου έλεγαν πόσο σπαστικό είναι και πόσο βλαμμένο είμαι (:P:D),μέχρι που αποφάσισα να το κόψω..μαχαίρι!όταν τώρα όμως με στήνουν άλλοι,και δη για πάνω από μισάωρο (μη σας παραξενεύει,την παθαίνω πια σχεδόν καθημερινά...) εεε εκεί γίνομαι τούρμπο!!

2)από τα πράγματα που μου τη σπαν παραπάνω από το κάθε τι,χωρίς συγκεκριμένο λόγο είναι επίσης :
βιάζεσαι,βιαζεσαι πολύ..περπατάς στο πεζοδρόμιο.και μπροστά σου περπατάει κάποιος άλλος.κάνεις να περάσεις από τα δεξιά,κινείται δεξιά,πάς από αριστερά πάει αριστερά .και το χειρότερο? ΠΑΕΙ ΑΡΓΑ!! μου τη δίνει να πάν αργά..όπως μου τη δίνει να περπατάν παρέες των 30 ατόμων αργά,να πιάνουν κυριολεκτικά ΟΛΟ το πεζοδρόμιο και που και που να σταματάν και να πιανουν κουβεντούλα..μιλάμε τρελαίνομαι.ανεξήγητο,αλλά με φορτίζει όσο τίποτε άλλο στον κόσμο πιστεύω λολ:beating: :hypno::hypno::help::warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλέ ξέχασα...

Με νευριάζουν επίσης όσοι κοιτάνε προσηλωμένοι μία βιτρίνα ή κάποιον που έρχεται και με γυρισμένο το κεφάλι εκεί που κοιτάνε, αρχίζουν και κινούνται προς αντίθετες κατευθύνσεις (πισωπατούν κλπ) με απελπιστικά αργό βήμα οπότε όχι μόνο πρέπει να κάνεις ελιγμό για να τους αποφύγεις, μα πρέπει να κόψεις μη γίνει και μετωπική :P
Κοιτάτε μπροστά σας λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οταν βαφομαι και σε γενικες γραμμες ενω ετοιμαζομαι για να βγω, πρεπει οπωσδηποτε να κανω τσιγαρο...:redface:
Οπως επισης το πρωτο πραγμα που θα κανω με το που θα μπω στο αυτοκινητο ειναι να αναψω τσιγαρο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Με εκνευρίζει, μου σπάει τα νεύρα, μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν λένε λάθος το όνομα μου, όταν το τονίζουν λάθος, όταν το γράφουν λάθος (ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ;;; :mad:), όταν γράφουν μόνο το ένα, όταν με φωνάζουν μόνο με το ένα ή με υποκοριστικό του ενός!!! Έχω 2 καταραμένα ονόματα, που τονίζονται σε ένα μόνο γράμμα και γράφονται με μόνο ένα τρόπο! Τοσο μυαλό θέλει;;; :mad:

πσ. Για εμένα αυτό δεν θεωρείται παραξενιά και είναι απόλυτα φυσιολογικό! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Με εκνευρίζει, μου σπάει τα νεύρα, μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν λένε λάθος το όνομα μου, όταν το τονίζουν λάθος, όταν το γράφουν λάθος (ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ;;; :mad:), όταν γράφουν μόνο το ένα, όταν με φωνάζουν μόνο με το ένα ή με υποκοριστικό του ενός!!! Έχω 2 καταραμένα ονόματα, που τονίζονται σε ένα μόνο γράμμα και γράφονται με μόνο ένα τρόπο! Τοσο μυαλό θέλει;;; :mad:

πσ. Για εμένα αυτό δεν θεωρείται παραξενιά και είναι απόλυτα φυσιολογικό! :pfff:
Φήβη Φίβη Φείβη Φίβι Φείβοι :P

(Αν θες πες και το κανονικό σου. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelia

Νεοφερμένος

Η evagelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παραξενιές μου...Λοιπον...
Σιχαίνομαι το βιτάμ ωμό. Δε το τρώω με μαρμελάδα και σιχαίνομαι όταν οι άλλοι βάζουν το πασαλειμένο με βούτυρο μαχαίρι μέσα σ'αυτή.Γενικά το σιχαίνομαι, δε ξέρω γιατί. :sick:
Έχω θέμα με τις τιράντες του σουτιέν μου :redface: θέλω να ναι πάντα ίσιες και με νευριάζει τρομερά όταν οι τιράντες σιλικόνης μπλέκονται και γίνονται όπως να ναι...
Έχω συνήθεια να σπάω τα καπάκια από τα στυλό μου...:P
Επίσης δε μου αρέσει να μου πειράζουν τα μαλλιά, εκτός αν χρειάζεται(κομμωτήριο).:mad:
Τέλος, έχω θέμα με την υπογράμμιση. Δε μπορώ να διαβάσω συγκεντρωμένα ένα βιβλίο αν δεν υπογραμμίσω έστω και 2-3 σειρές σε όλη τη σελίδα. :/: Εξαιρούνται τα λογοτεχνικά, αλλά και πάλι σε αυτά θα με βοηθούσε η υπογράμμιση.
Α, και με νευριάζει απίστευτα πολύ το να χρησιμοποιεί κάποιος χωρίς να το ξέρω προσωπικά μου πράγματα(καλλυντικά, χτένα ή κάτι άλλο). Αν μου το πει δεν έχω πρόβλημα αλλά αν δε το ξέρω και το μάθω εκ των υστέρων γίνεται χαμός...:mad:
Αυτές είναι οι παραξενιές μου, νομίζω έχω κι άλλες αλλά δε μου 'ρχονται τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Φρικάρω όταν με ακουμπάνε άτομα "μη εξουσιοδοτημένα", δηλ. όποιος δεν ανήκει στα οικεία πρόσωπα. Κι επειδή φρικάρω αντιδρώ άμεσα και άσχημα.
Επίσης σεληνιάζομαι με όποιον "με γράφει" όταν του μιλάω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top