Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τα καλοκαίρια παθαίνω κάτι σαν inverted syndrome και προτιμώ να κοιμάμαι ανάποδα στο κρεβάτι, στα πόδια αντί στο προσκεφάλι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

παααντα ομως
ειμαι πνευμα αντιλογιας&proud:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι αλλαξαβαταρούλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
hgus.jpg
yurtu.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μου την σπάνε απίστευτα κάτι κορίτσια κοντά στην ηλικία μου, που κυκλοφορούν το βράδυ με σορτσάκι μέχρι τον κώλο και γόβα στιλέτο σε μπαράκια. Είναι απλώς ελεεινό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
1) Αν αρχίσω να τρώω κάτι, πρέπει να το φάω όπως το άρχησα. Π.χ. Αρχίζω να τρώω απο το πιάτο, και λέω να το βάλω για άλλα 15 δευτερόλεπτα στον φουρνο μικροκυμάτων. Πρέπει να το ξαναβάλω στο τραπέζι με την ίδια γωνία.

2) Δεν μπορώ να περπατάω στον δρόμο κρατόντας σακούλες (εκτός πάρα πολύ μικρής απόστασης). Αν είναι να αγοράσω κάτι θα πάρω την τσάντα μου.

3) Αν πω σε κάποιον κάτι, πρέπει να το τιρήσω.

4) Αν κάνω μια διαδρομή συχνά με τα πόδια, έχω έναν συγκεκριμένο τρόπο που θα την κάνω (π.χ. πάντα στο ίδιο πεζοδρόμιο, πάντα απο τους ίδιους δρόμους)

5) Στο λεωφροείο κάθομαι σε συνολικά 7 συγκεκριμένες θέσεις. Αν είναι πιασμένες, κάθομαι όρθιος, ακόμα και αν έχει όλες τις υπόλυπες κενές.

6) Δεν μπορώ να κοιμηθώ αν δεν σκεπαστώ έστω και ελάχιστα με κάτι. Ακόμα και το καλοκαίρι που δεν γίνεται να κοιμηθείς απο την ζέστη, έχω το σεντόνι μου και πρέπει να σκεπάσω έστω ένα πόδι/χέρι/ κομμάτι του σώματος γενικά.

7) Δεν γίνεται να περάσει μια μέρα χωρίς να ακούσω έστω και 10 λεπτά μουσική.

8 )Δεν γίνεται να περάσω πάνω απο μια μέρα χωρίς να βγώ απο το σπίτι μου. Ακόμα και πουθενά να μην έχω να πάω, θα βγώ μόνος μου βόλτα στην γειτονιά.

9) Ανέχομαι αγκαλιά και φιλί ως χαιρετισμό απο συνολικά 5 άτομα (εκτός οικογένειας).

...Αναρωτιέμαι πως με κάνουν παρέα ακόμα άνθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι σκληρή γυναίκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου την σπάνε απίστευτα κάτι κορίτσια κοντά στην ηλικία μου, που κυκλοφορούν το βράδυ με σορτσάκι μέχρι τον κώλο και γόβα στιλέτο σε μπαράκια. Είναι απλώς ελεεινό:P

Ναι συμφωνώ, δεν ταιριάζει η γόβα με το σορτς :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι συμφωνώ, δεν ταιριάζει η γόβα με το σορτς :(
Το΄δα χθες σε΄να πάρτυ που άτυχε να'μαι από τις "μεσαίες" ηλικίες εκεί.
Γόβα+Μπλουζάκι με κρόσια +τσάντα eastpak.
I was like....
Εμένα η παραξενιές μου είναι:
1.Δεν μπορώ το καλοκαίρι χωρίς γυαλιά ηλίου. Δεν είναι λόγω ομορφιάς είναι λόγω ότι χωρίς γυαλιά δακρύζω.
2.Να'χει 40 βαθμούς θα σκεπαστώ με σεντόνι όταν πέσω να κοιμηθώ.
3.Δεν μπορώ να περιμένω για να μπω στη θάλασσα σαν όλες τις υπόλοιπες.Μπαίνω με μακροβούτι.
4.Δεν αντέχω να με πειράζουν στην πλάτη.
5.Γαργαλιέμαι στις πατούσες.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το΄δα χθες σε΄να πάρτυ που άτυχε να'μαι από τις "μεσαίες" ηλικίες εκεί.
Γόβα+Μπλουζάκι με κρόσια +τσάντα eastpak.
I was like....
Εμένα η παραξενιές μου είναι:
1.Δεν μπορώ το καλοκαίρι χωρίς γυαλιά ηλίου. Δεν είναι λόγω ομορφιάς είναι λόγω ότι χωρίς γυαλιά δακρύζω.
2.Να'χει 40 βαθμούς θα σκεπαστώ με σεντόνι όταν πέσω να κοιμηθώ.
3.Δεν μπορώ να περιμένω για να μπω στη θάλασσα σαν όλες τις υπόλοιπες.Μπαίνω με μακροβούτι.
4.Δεν αντέχω να με πειράζουν στην πλάτη.
5.Γαργαλιέμαι στις πατούσες.:hehe:

Σορτς φορέστε άφοβα :devil:

Νταξ αυτό με τη θαλασσα ειναι σπαστικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σορτς φορέστε άφοβα :devil:
Νταξ αυτό με τη θαλασσα ειναι σπαστικό :P
Δεν πάει έτσι.Δε σου΄πα εγώ μη βάλεις το σορτσάκι μέχρι όπου θες,αλλά ρε πούστη μου (βρισιά:redface: )
Αν έχεις τόνους κυτταρίτιδας,βάλε ένα φόρεμα!
Λίγη λογική δεν έβλαψε κανένα.
Μακροβούτι κάνω διότι δεν μπορώ το σταδιακό μπούζι νερό. Ενώ:"Φλατς",μπαίνεις,κάνεις τη φίλη σου σα βρεγμένη γάτα σε βρίζει αναγκάζεται να μπει and everything's fine.:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
βαριεμαι πολυ
καποιες φορες δε μπορω να κουνηθω απο τη βαρεμαρα
καθομαι σε μια καρεκλα και κοιταω το τοιχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
βαριέμαι εύκολα τους ανθρώπους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
2.Να'χει 40 βαθμούς θα σκεπαστώ με σεντόνι όταν πέσω να κοιμηθώ.

Αυτό. :redface:
Ναι συμφωνώ, δεν ταιριάζει η γόβα με το σορτς :(

14χρονα με γόβα και σορτς σε μπαράκι. Ξαναδιάβασε την πρόταση.:P
Εκτός του οτι είναι στυλιστικά απαράδεκτο, είναι 14 χρονών. Πάνε που πάνε σε μπαρ, δεν ντύνονται και σύμφωνα με την ηλικία τους. Και εγώ πάω σε μπαράκια μια στο τόσο με τις φίλες μου, αλλά δεν ντύνομαι και σαν ξεκώλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μπερδεύω ακόμα το δεξιά με το αριστερά :redface:
Όταν περπατάω στο δρόμο με κάποιον θέλω να είμαι απο τη μέσα πλευρά πάντα. :P
Θέλω να μαι πάντα στην ώρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ουφ και νομιζα οτι ειμαστε λιγοι οι παραξενοι!
1.δεν θελω να φτερνιζονται στο δωματιο μου:redface:
2.οταν φοραω κατι σκουρο (πχ παντελονι) θελω οπωσδηποτε το μπλουζακι να μην ειναι σκουρο
3.δεν μπορω τις αργες συζητησεις/ταινιες και βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babo0ska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Λοιπον λοιπον my top10
1) Λατρευω την εκφραση των οεραστικων οταν ειμαι με τους φιλους μου και κανουμε βλακειες !
2)Αμα σε συμπαθω τελιωσε το θεμα αν οχι επισης τελειωσε θα στο δειξω μεχρι τελους !
3)Δεχομαι πολλα απο καποιον που αγαπω αλλα αμα ξεχιλισει το ποτηρι... ποιος ειδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε !
4)Ειμαι πολυ κλειστη και εμπιστευομαι ανθρωπους δυσκολα !
5)Με αηδιαζουν τα ατομα που χανουν την νιοτη γρηγορα!
6) Οπως θα παρατηρησατε ηδη ειμαι ανορθογραφη!
7)Αμα με θιξεις θα το σκεφτομαι για βδομαδες !
8)Οταν αγαπω καποιον δινω τα παντα !
9)Μπορω να βλεπω pretty little liars για ατελιωτες ωρες !
10)Λατρευω τον χειμωνα ! Σιχαινομαι το καλοκαιρι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν μπορώ μέρα χωρίς να πω τις λέξεις: Ντέξτερ, Fuck, Tumblr. :P

Χαρακτηριστικό παράδειγμα: Oh my fucking fuck, δεν μπορώ να μπω tumblr να κάνω reblog φωτογραφίες απ'τον Ντέξτερ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Φτιαχνω λοιπον αυτο το θεμα και η αφορμη μου ειναι το mpraf(για οποιον βλεπει)
Εδω λοιπον μπορουμε να λεμε πραγματα που μας ενοχλουν,κανουμε καθημερινα(ακομα και αν δν τα λεμε),και γενικα μικρες λεπτομεριες που μας περιστοιχιζουν
Κανω την αρχη.
Βλεπω τηλεοραση,και πολλες φορες ερχομαι σε δυσκολη θεση για την δυσκολη θεση που βρισκεται ενας πρωταγωνιστης του εκαστοτε προγραμματος που παρακολουθω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Καμια φορα ανοίγω το ψυγειο και κοιτάω τι έχει χωρίς να πεινάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top