Παλέρμο Extreme : Απορίες/Απαντήσεις και γνώμες!

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οκ απορία: Λεει στους κανόνες 16-19 παίκτες = 4 μαφιόζοι


Δηλαδή θα υπάρχει αρχιμαφιόζος, φανερός α και β και τσιρακι; :confused:
Ποιο τσιράκι ρε;
Λέει στο τελευταίο post τίποτε για τσιράκι;
Μην πετάτε τέτοιες βόμβες τώρα!!! :P
Θα υπάρχουν, Αρχιμαφιόζος, Φανερός Α, Φανερός Β, Κρυφός.
Ποιοι ρόλοι και ποιες κάρτες θα μοιραστούν, θα αναγράφεται καθαρά στο πρώτο ποστ του παιχνιδιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα είναι 4 μαφιόζοι. Ο αρχιμαφιόζος, δύο φανεροί και ένας κρυφός.



Ο ΔΑ και η πόρνη δεν συμπεριλαμβάνονται στους 4 βασικούς σωστα;

Ποιο τσιράκι ρε;
Λέει στο τελευταίο post τίποτε για τσιράκι;
Μην πετάτε τέτοιες βόμβες τώρα!!! :P
Θα υπάρχουν, Αρχιμαφιόζος, Φανερός Α, Φανερός Β, Κρυφός.
Ποιοι ρόλοι και ποιες κάρτες θα μοιραστούν, θα αναγράφεται καθαρά στο πρώτο ποστ του παιχνιδιού!



Κάτσε ρε κρυφός λέει εγώ μπερδεύτηκα επειδή λέει πως είναι το τσιράκι του capo :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Άκουσα τη λέξη τσιράκι στο palermo extreme?:verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Καλά ντε μπερδεύτηκα μη βαράτε :(

Δεν την ξέρεις καλά τη Σύλβια... :ropalo:

Αχου τα. Είστε πολύ γλυκούλια και τα δυο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχου τα. Είστε πολύ γλυκούλια και τα δυο. :)



Αυτό σημαίνει ότι τη γλιτώνω; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι τη γλιτώνω; :shifty:
Απ τη Σύλβια μπορεί να γλυτώσεις, απ μένα όμως την έχετε βαμμένη και οι δύο!
Εσύ γιατί προβλέπω να με ζαλίζεις με πιμι ερωτήσεις στη ΣΕ και η Σύλβια γιατί συγκρίνει εμένα με εσένα. Άκου εκεί μόνο ότι είμαστε γλυκούληδες. Εγώ είμαι περισσότερο! :P
Θα πάρεις Σύλβια μου ένα κακό ρόλο, που ξέρω πόσο σου αρέσουν αυτοί και θα ψάχνεσαι μετά... :P

ps. Αρκετά σπαμάραμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απ τη Σύλβια μπορεί να γλυτώσεις, απ μένα όμως την έχετε βαμμένη και οι δύο!
Εσύ γιατί προβλέπω να με ζαλίζεις με πιμι ερωτήσεις στη ΣΕ και η Σύλβια γιατί συγκρίνει εμένα με εσένα. Άκου εκεί μόνο ότι είμαστε γλυκούληδες. Εγώ είμαι περισσότερο! :P
Θα πάρεις Σύλβια μου ένα κακό ρόλο, που ξέρω πόσο σου αρέσουν αυτοί και θα ψάχνεσαι μετά... :P

ps. Αρκετά σπαμάραμε...

δεν θα ρωτάω :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι τη γλιτώνω; :shifty:

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε!:whistle:

η Σύλβια γιατί συγκρίνει εμένα με εσένα. Άκου εκεί μόνο ότι είμαστε γλυκούληδες. Εγώ είμαι περισσότερο! :P

Απόδειξη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πες μου αγάπη, τι ρόλο θέλεις να δεις αύριο και θα σου τον στείλω σε ένα ροζ φάκελλο, με καρδούλες και ποτισμένο με ένα πολύ ωραίο άρωμα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Στο θέμα μας. Εδώ μιλάμε για απορίες και όχι για καρδούλες και αρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλημερα! Μιας και δεν μου εμεινε πολυς χρονος και μολις διαβασα για αλλη μια φορα τους κανονες του παιχνιδιου εχω μια τελευταια απορια: οταν ενας παιχτης φευγει μετα απο ψηφοφορια λετε οτι γραφει ενα ποστ με τα τελευταια του λογια. Τι ακριβως εννοειται; ( τι μπορει να συμπεριλαμβανουν αυτα τα λογια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τις απόψεις του, είναι ουσιαστικά τα τελευταία του λόγια, μπορεί απλά να αποχαιρετήσει, μπορεί να πει ποιους πιστεύει για δολοφόνους κτλ. Ό,τι θεωρεί εκείνος κατάλληλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τις απόψεις του, είναι ουσιαστικά τα τελευταία του λόγια, μπορεί απλά να αποχαιρετήσει, μπορεί να πει ποιους πιστεύει για δολοφόνους κτλ. Ό,τι θεωρεί εκείνος κατάλληλο.

Σε ευχαριστω πολυ :) ηταν καλο να γνωριζω γιατι σε περιπτωση αποχωρησης δεν θα ηξερα τι να γραψω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όποιες τυχόν άλλες απορίες να τις κάνετε μέχρι το απογευματάκι γιατί μετά το θέμα θα κλειδώσει. Μετά το κλείδωμα τις απορίες σας θα τις στέλνετε με προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Επίσης να πω οτι δικαίωμα για τελευταία λόγια έχουν μόνο οι παίκτες που αποχωρούν με ψηφοφορία. Οι δολοφονημένοι της νύχτας ή αυτοί που φεύγουν με κάρτα δεν έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια κι ό,τι ειπωθεί μετά τη δολοφονία ή την άμεση προφυλάκισή τους, η ΣΕ θα τα σβήνει. Επίσης στα τελευταία λόγια απαγορεύεται φυσικά να αποκαλύψετε το ρόλο σας ή πληροφορίες που έχετε μάθει μέσω αυτού (πχ. είμαι ο ντετέκτιβ κι έμαθα οτι ο Μήτσος είναι μαφιόζος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επίσης να πω οτι δικαίωμα για τελευταία λόγια έχουν μόνο οι παίκτες που αποχωρούν με ψηφοφορία. Οι δολοφονημένοι της νύχτας ή αυτοί που φεύγουν με κάρτα δεν έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια κι ό,τι ειπωθεί μετά τη δολοφονία ή την άμεση προφυλάκισή τους, η ΣΕ θα τα σβήνει. Επίσης στα τελευταία λόγια απαγορεύεται φυσικά να αποκαλύψετε το ρόλο σας ή πληροφορίες που έχετε μάθει μέσω αυτού (πχ. είμαι ο ντετέκτιβ κι έμαθα οτι ο Μήτσος είναι μαφιόζος).

Ναι το ξερω οτι εχουν δικαιωμα μονο αυτοι που αποχωρουν μεσω ψηφοφοριας. Σε ευχαριστω για τα τελευταια σου λογια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επίσης στα τελευταία λόγια απαγορεύεται φυσικά να αποκαλύψετε το ρόλο σας ή πληροφορίες που έχετε μάθει μέσω αυτού (πχ. είμαι ο ντετέκτιβ κι έμαθα οτι ο Μήτσος είναι μαφιόζος).
:hehe: :hehe: :hehe: οχι παιδι μου δεν θα την σκοτωσω απο τωρα πριν αρχισει καν το παιχνιδι:whistle: εκτος κι αν ειμαστε κατι κοινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top