Παλέρμο Extreme : Απορίες/Απαντήσεις και γνώμες!

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ με τις απουσίες θα΄χω πρόβλημα.:redface:
Τη μία θα'μαι για ψώνια την άλλη θα πηγαίνω στην Αθήνα και την άλλη θα'μαι στο φροντιστήριο να γράφω πράκτις διότι είμαι τρελή.
:redface:
Οκέι,μη με φάτε.
Αν έχουμε παραπάνω από μία απουσία;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω λέει πόσες μπορείς να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
(πχ. είμαι ο ντετέκτιβ κι έμαθα οτι ο Μήτσος είναι μαφιόζος).
Κι εγώ σ αγαπάω Σύλβια! Λέγε κι άλλα τέτοια, μ' ανάβεις! :P

Εγώ με τις απουσίες θα΄χω πρόβλημα.:redface:
Τη μία θα'μαι για ψώνια την άλλη θα πηγαίνω στην Αθήνα και την άλλη θα'μαι στο φροντιστήριο να γράφω πράκτις διότι είμαι τρελή.
:redface:
Οκέι,μη με φάτε.
Αν έχουμε παραπάνω από μία απουσία;:redface:
Στις 2 συνεχόμενες και στις 3 συνολικές, κόβεσαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στις 2 συνεχόμενες και στις 3 συνολικές, κόβεσαι! :D



Οπότε θα βγει νωρίς οφ η φαίρυ :shifty: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Κι εγώ σ αγαπάω Σύλβια! Λέγε κι άλλα τέτοια, μ' ανάβεις! :P

Μας την πέφτει κι η ΣΕ τώρα; Πού πάει αυτός ο κόσμος; :worry:







Αστειεύομαι, κι εγώ σ' αγαπάω!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Το κάρφωμα γίνεται με ποστ ή με πμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το κάρφωμα γίνεται με ποστ ή με πμ;
Το κάρφωμα γίνεται μόνο με προσωπικό μήνυμα που στέλνουν οι μαφιόζοι στη ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το κάρφωμα γίνεται μόνο με προσωπικό μήνυμα που στέλνουν οι μαφιόζοι στη ΣΕ.



Αναμνήσεις... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το κάρφωμα γίνεται μόνο με προσωπικό μήνυμα που στέλνουν οι μαφιόζοι στη ΣΕ.
μυστικοπάθειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επειδη ειμαι ξανθια γερμανιδα και δεν καταλαβαινω τι σημαινει αυτο; : Φανερός Μαφιόζος Α
Τσιράκι του capo το οποίο γνωρίζει ο πληροφοριοδότης από την αρχή του παιχνιδιού.
Ποιος πληροφοριοδοτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επειδη ειμαι ξανθια γερμανιδα και δεν καταλαβαινω τι σημαινει αυτο; : Φανερός Μαφιόζος Α
Τσιράκι του capo το οποίο γνωρίζει ο πληροφοριοδότης από την αρχή του παιχνιδιού.
Ποιος πληροφοριοδοτης;
αυτός που έχει τον ρόλο του πληροφοριοδότη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αυτός που έχει τον ρόλο του πληροφοριοδότη:P

Αχ ια:P:P δεν ειχα φτασει ακομα στους πολιτες :whistle::whistle: και δεν θυμομουν αυτον τον ρολο. Ντανκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτός που έχει το ρόλο του αλεξίσφαιρου γιλέκου δεν μπορεί να δολοφονηθεί ποτέ ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Αυτός που έχει το ρόλο του αλεξίσφαιρου γιλέκου δεν μπορεί να δολοφονηθεί ποτέ ε;

Μπορεί φυσικά... Αν φύγει με ψηφοφορία ή αν η πόρνη κοιμηθεί μαζί του και του αφαιρέσει την ιδιότητα...

Δημήτρη; Κάποια άλλη πιθανότητα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί φυσικά... Αν φύγει με ψηφοφορία ή αν η πόρνη κοιμηθεί μαζί του και του αφαιρέσει την ιδιότητα...

Δημήτρη; Κάποια άλλη πιθανότητα;:redface:


Οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Απορία Νο1:Αυτό που αναφέρθηκε από επάνω σχετικά με το Αλεξίσφαιρο Γιλέκο και επειδή σύμφωνα με τους κανόνες το άτομο με το οποίο θα κοιμηθεί η πόρνη χάνει τις ιδιότητές του για μία μέρα.
Ο Αλεξίσφαιρος μπορεί να σκοτωθεί λόγω πόρνης μόνο εάν το βράδυ που τον επιλέξει η πόρνη οι μαφιόζοι έχουν απόφασίσει να τον σκοτώσουν;
Απορία Νο2:Το άτομο με το οποίο κοιμάται η πόρνη ενημερώνεται με πμ ότι τον επέλεξε η πόρνη ή τέτοιες πληροφορίες δεν παρέχονται;
Απορία Νο3:Σχετικά με το γιατρό,αν πχ έχει επιλέξει τον παίκτη Α όμως μετά αλλάξει γνώμη,έχει το δικαίωμα να αλλάξει τον παίκτη που θα σώσει ή ακόμα και να μην σώσει κανέναν ή όχι;
Απορία Νο4:Ο αυτοκράτορας είναι υποχρεωμένος μετά την 1η ψηφοφορία να δίνει ασυλία;
Απορία Νο5: Το μέντιουμ και ο ντετέκτιβ που μπορούν να ρωτάνε τη ΣΕ για ταυτότητα παίκτη,μπορούν να κάνουν και ερώτηση του τύπου:
Είναι η _fairygirl_ δικηγόρος;
Ή όχι;
Αυτά.
Καλή σας Δύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απορία Νο1:Αυτό που αναφέρθηκε από επάνω σχετικά με το Αλεξίσφαιρο Γιλέκο και επειδή σύμφωνα με τους κανόνες το άτομο με το οποίο θα κοιμηθεί η πόρνη χάνει τις ιδιότητές του για μία μέρα.
Ο Αλεξίσφαιρος μπορεί να σκοτωθεί λόγω πόρνης μόνο εάν το βράδυ που τον επιλέξει η πόρνη οι μαφιόζοι έχουν απόφασίσει να τον σκοτώσουν;
Απορία Νο2:Το άτομο με το οποίο κοιμάται η πόρνη ενημερώνεται με πμ ότι τον επέλεξε η πόρνη ή τέτοιες πληροφορίες δεν παρέχονται;
Απορία Νο3:Σχετικά με το γιατρό,αν πχ έχει επιλέξει τον παίκτη Α όμως μετά αλλάξει γνώμη,έχει το δικαίωμα να αλλάξει τον παίκτη που θα σώσει ή ακόμα και να μην σώσει κανέναν ή όχι;
Απορία Νο4:Ο αυτοκράτορας είναι υποχρεωμένος μετά την 1η ψηφοφορία να δίνει ασυλία;
Απορία Νο5: Το μέντιουμ και ο ντετέκτιβ που μπορούν να ρωτάνε τη ΣΕ για ταυτότητα παίκτη,μπορούν να κάνουν και ερώτηση του τύπου:
Είναι η _fairygirl_ δικηγόρος;
Ή όχι;
Αυτά.
Καλή σας Δύναμη.


1) όχι για να μην σκοτωθεί ο Γιλέκος πρέπει να κοιμηθεί με μαφιόζο η πόρνη

2) Όχι (το ξέρω εκ πείρας)

3) Δεν ξέρω

4) Νομίζω όχι

5) ναι εννοείται, πως αλλιώς θα το πουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1) όχι για να μην σκοτωθεί ο Γιλέκος πρέπει να κοιμηθεί με μαφιόζο η πόρνη
2 μηνύματα πιο πάνω σου είπαν αυτό που ρώτησε η κοπέλα, πως λες όχι?:P
το ίδιο ρωτησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top