Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τρόλαρέ μας Ντοιτς, μη μασάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το βραβείο, τζιμ. :P
Μ' αρέσει η βεβαιότητα σου για εμένα... Ότι εγώ σου έδωσα το βραβείο! :hug:

Τι καλός... :hug:
Όχι σαν κάποιες άλλες...

Τελικά, οι πολίτες έχετε τη φήμη αλλά η Μαφία είναι ανώτερη σας παντού. Μα παντού!
FORZA MAFIA!!!

Άντε ρε εντελώς μίνι Παλέρμο ήταν αυτό! :P
Ντάξει δεν πειράζει καλύτερα,για να υπάρξει και συνέχεια. ;)
Κυρία μου, θα μας τιμήσετε το καλοκαίρι; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παρακαλώ περάστε όλοι να θαυμάσετε το κουκλί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα.
Ριρί,διαφημίστρια θα γίνεις;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μπαμπούσκα.
Κατιούσκα.
Σπασίμπα.
πιεσ:Ο Καραντακόφκης με αραπάααααααααααααει.

Άλα ντάλα της παρασκευής το γάλα! :P
Ναι παναθεμά σε! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άλα ντάλα της παρασκευής το γάλα! :P
Ναι παναθεμά σε! :mad:
Πριν το βάλω να ξέρεις ότι δε συνηθίζω να γίνομαι κακιά,
όμως.
Μου΄χεις σύρει ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΚΙΕΣ που δεν μετριούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Παρακαλώ περάστε όλοι να θαυμάσετε το κουκλί. :redface:

Δε θα έγραφα πια σε αυτό το θέμα, αλλά να ρωτήσω κάτι γιατί θα σκάσω: εσύ Ριρίκα δεν ήσουν παντρεμένη με τον Τάσο; Έχω χάσει επεισόδια ε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δε θα έγραφα πια σε αυτό το θέμα, αλλά να ρωτήσω κάτι γιατί θα σκάσω: εσύ Ριρίκα δεν ήσουν παντρεμένη με τον Τάσο; Έχω χάσει επεισόδια ε;:hmm:

Και αυτό θα με κάνει να μη λέω αλήθειες;:P

Χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα.
Ριρί,διαφημίστρια θα γίνεις;:look:

Λες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα το σκεφτώ.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το μονο που εχω να απαντησω στη Ριρικα ειναι το γνωστο λαικο ασμα: "Αμοιβαια τα αισθηματα μωρο μου".

Sorry Τασο, μην εξαπτεσαι, δεν ειναι κατι πονηρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το μονο που εχω να απαντησω στη Ριρικα ειναι το γνωστο λαικο ασμα: "Αμοιβαια τα αισθηματα μωρο μου".

Sorry Τασο, μην εξαπτεσαι, δεν ειναι κατι πονηρο.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ.:hehe::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Ναι, μην παραλείψουμε και τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ.
:pfff::pfff::pfff::pfff::pfff:
Ναι, να παίξουμε "Παλέρμο: The Cat Edition".
τότε θα υπάρχει και ρόλος ''Mαυρούλης'' :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
:pfff::pfff::pfff::pfff::pfff:

τότε θα υπάρχει και ρόλος ''Mαυρούλης'' :pfff:

Ρε μωρό, πήγες 5 χρονών; Πέρασαν τα χρόνια ε;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μαυρούλη, θα παίξεις στο καλοκαιρινό, ε;
Έλειπες σε αυτό... (να σουν κι ο μόνος θα μου πεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Έλειπες σε αυτό...

Τι έλειπε καλέ; Κι η deutsch τι ήταν; Ακόμα χειρότερη. Άκου εκεί τι είπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Φάση θα είχε και το κόνσεπτ : '' Palermo #40 - Extreme edition - Game of thrones''
και να διαμορφώσουμε το ρόλους aka Lannisters ,Starks , Wildlings κλπ . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Ρε μωρό, πήγες 5 χρονών; Πέρασαν τα χρόνια ε;;)
την πρωταπριλιά έγινα τέσσερα, είναι λάθος η ημερομηνία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top