Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εχουμε παιξει game of thrones :pfff:

η νεα γενια ειναι προοδευτικη :pfff: Χιμελιτσα μενεις πισω, αλλα μ'αρεσει :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι έλειπε καλέ; Κι η deutsch τι ήταν; Ακόμα χειρότερη. Άκου εκεί τι είπε..
όπα, όπα, ο Μαυρούλης είναι σταθερή αξία των παλέρμο...

Φάση θα είχε και το κόνσεπτ : '' Palermo #40 - Extreme edition - Game of thrones''
και να διαμορφώσουμε το ρόλους aka Lannisters ,Starks , Wildlings κλπ . :P
Είσαι λίγο μη ενημερωμένος να πω; Εκτός κλίματος να πω;
Δεν ξέρω, για ψάξε λίγο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Φάση θα είχε και το κόνσεπτ : '' Palermo #40 - Extreme edition - Game of thrones''
και να διαμορφώσουμε το ρόλους aka Lannisters ,Starks , Wildlings κλπ . :P
προτιμώ ρόλους Μαυρούλης, Μπουκάκος, Πουπουλίνα, Ντάμπο, Ντίσνευ κλπ :pfff:

όπα, όπα, ο Μαυρούλης είναι σταθερή αξία των παλέρμο...
κοκκινίζω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω θελω πουπι για σε :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
προτιμώ ρόλους Μαυρούλης, Μπουκάκος, Πουπουλίνα, Ντάμπο, Ντίσνευ κλπ :pfff:
Είναι να μη σου δώσουν θάρρος εσένα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτές οι αντιδράσεις σου ρε νούμερο
Drive me crazy.:lol:


για την χρονοκαθυστέρηση πάει αυτό; αν ναι τώρα μπήκα δεν φταίω εγώ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
για την χρονοκαθυστέρηση πάει αυτό; αν ναι τώρα μπήκα δεν φταίω εγώ :pfff:
ΜΠΑΜ :crazy::crazy:
Ρε βούγιο,για αυτό που΄γραψες λέω αλλά και η ώρα....:popcorn::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ειπε ο Παπαστρουμφ:P...

Ε τι ρε συ, τώρα με τα 15χρονα μια γενιά δε μας χωρίζει; Έχω μείνει όντως πίσω. Θυμάμαι τις εκθέσεις που έγραφα για το χάσμα γενεών, πού να ήξερα οτι θα γίνω κι εγω έτσι.:/:

Να προσέχετε μωρούλια. Να θυμάστε, στα 15 μπορείτε να κάνετε αυτά που κάνουν οι ενήλικες, αλλά όταν είστε ενήλικες δεν μπορείτε να κάνετε αυτά που κάνουν οι 15χρονοι. Συμβουλή από τη Χιμελίτα. :)

Δημήτρη σε λατρεύω, σε περίπτωση που δεν το είδες χτες που το έγραψα. Ο Δημήτρης είναι το καλύτερο παιδί ρε!:clapup:

Φρικ, αν σε είχα ψηφίσει από τον πρώτο γύρο όπως είχα δηλώσει ίσως το παιχνίδι να είχε πάει αλλιώς. Με παρέσυρε όμως ο Πέτρος στο ανελέητο κυνηγητό. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
όπα, όπα, ο Μαυρούλης είναι σταθερή αξία των παλέρμο...


Είσαι λίγο μη ενημερωμένος να πω; Εκτός κλίματος να πω;
Δεν ξέρω, για ψάξε λίγο... ;)

Πράγματι ,είχα να μπω στο site 2 χρόνια ,τότε που ακόμα το Παλέρμο ήταν σε μονοψήφιο αριθμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε τι ρε συ, τώρα με τα 15χρονα μια γενιά δε μας χωρίζει; Έχω μείνει όντως πίσω. Θυμάμαι τις εκθέσεις που έγραφα για το χάσμα γενεών, πού να ήξερα οτι θα γίνω κι εγω έτσι.:/:


Ρε μη μας τρολλάρεις :mad: Τόσο πολύ σ 'αρέσουν οι γέροι που νομίζεις ότι έχεις γίνει κι εσυ; :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Τι έλειπε καλέ; Κι η deutsch τι ήταν; Ακόμα χειρότερη. Άκου εκεί τι είπε..
:hehe:

ΘΕΑ!
Φάση θα είχε και το κόνσεπτ : '' Palermo #40 - Extreme edition - Game of thrones''
και να διαμορφώσουμε το ρόλους aka Lannisters ,Starks , Wildlings κλπ . :P
Έχουμε παίξει.
Πράγματι ,είχα να μπω στο site 2 χρόνια ,τότε που ακόμα το Παλέρμο ήταν σε μονοψήφιο αριθμό :P
Ναι, όταν ήταν σε διψήφιο δήλωνες συμμετοχή και δεν έπαιζες καν. ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ρε μη μας τρολλάρεις :mad: Τόσο πολύ σ 'αρέσουν οι γέροι που νομίζεις ότι έχεις γίνει κι εσυ; :ropalo:

Ρε μωρό, έχεις διαβάσει το νούμερο που λέει δίπλα στην ηλικία μου;:redface:

Λοιπόν μου θυμίσατε τώρα μια ιστορία, μπορεί να την έχω ξαναγράψει.

Είμαι διακοπές, καθόμαστε σε μια ταβέρνα όλοι γνωστοί, σε ένα τραπέζι εγώ κι η παρέα μου, παιδιά από ηλικίες 12 μέχρι εμένα, και έχουμε ανοίξει συζήτηση σοβαρή. Είναι μια αντιπαθητικιά τύπισσα με δυο παιδάκια στο απέναντι τραπέζι και κάθεται με την παρέα της, την αντιπαθώ - με αντιπαθεί, όλα καλά ως εδώ. Σε κάποια φάση κρύωνα και λέω, καθήστε να πάω να φέρω μια ζακέτα και συνεχίζουμε τη συζήτηση. Γυρνάω σε 10 λεπτά κι είναι τα παιδιά αυτηνής στο τραπέζι μας και έχουν αρχίσει να πλακώνονται μεταξύ τους οπότε πάει η συζήτηση που ήθελα να συνεχίσω. Τους λέω, παιδάκια μπορείτε να πάτε αλλού να παίξετε για να μιλήσουμε; Αυτά πάνε στη μαμά τους και της λένε οτι τα έδιωξα, οπότε πετιέται πάνω αυτή η κάργια, έρχεται στο τραπέζι μας κι αρχίζει να με βρίζει μπροστά σε όλο τον κόσμο. "Ποια νομίζεις οτι είσαι μωρή που διώχνεις τα παιδιά μου από το τραπέζι; Νούμερο! Ε νούμερο;". Εγώ και όλοι γύρω μου έχουμε μείνει μαλάκες από την έκπληξη. Κοιτάω μια φίλη μου, ήσυχη κοπέλα, της λέω "τι να της πω τώρα;". Μου λέει "μην απαντήσεις μωρέ...". Κοιτάω ένα φίλο μου που όλο κάνει πλάκες και μου λέει τη θεϊκή ατάκα "Ρώτα τη, τι νούμερο;". Σε εκείνο το σημείο απλά έσκασα στα γέλια, κι από τότε η ατάκα αυτή έχει μείνει στην ιστορία. Αυτό μου θυμίσατε, οκ αν δεν το ζεις δεν έχει τόση πλάκα, αλλά εγώ το είπα και χέστε με. :pfff:

(τελικά δεν έβαλα μυαλό, ακόμα και τώρα σεντόνια κάνω.):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Χιμελίτα, να μετακομίσεις στη Θεσσαλονίκη μέχρι να γίνω φοιτητής (σε δύο χρόνια, δηλαδής).

Στην Αθήνα δεν μπορώ να έρθω για σπουδές, είναι μακριά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χιμελίτα, να μετακομίσεις στη Θεσσαλονίκη μέχρι να γίνω φοιτητής (σε δύο χρόνια, δηλαδής).
Στην Αθήνα δεν μπορώ να έρθω για σπουδές, είναι μακριά:(
Πάλι καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δημήτρη σε λατρεύω, σε περίπτωση που δεν το είδες χτες που το έγραψα. Ο Δημήτρης είναι το καλύτερο παιδί ρε!:clapup:
Ετοιμάσου για το καλοκαίρι...!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Χιμελίτα, να μετακομίσεις στη Θεσσαλονίκη μέχρι να γίνω φοιτητής (σε δύο χρόνια, δηλαδής).

Στην Αθήνα δεν μπορώ να έρθω για σπουδές, είναι μακριά:(

Ψάχνεις γιαγιά να σου λέει παραμύθια ε; :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ψάχνεις γιαγιά να σου λέει παραμύθια ε; :-)
Ψάχνω κάποιον που θα με κάνει να γελάω^^:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια! Επειδη τωρα καταφερα να μπω επιτελους απο λαπτοπ. Καλο καλοκαιρι σε ολους :) στα παιδια που γραφουν καλη επιτυχια αλλα και οχι μονο... Ελπιζω στο επομενο παλερμο να μπορεσω να βοηθησω περισσοτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top