Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο το ημερολόγιό σου Πεταλούδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τον φρικ τον ειχαμε αγαπη όλοι <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πού είναι τα βραβεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα μου πήρε λίγο στην αρχή να καταλάβω ποιος ήταν ο PieMaker, αλλά πάλι καλά στην αρχή του παιχνιδιού το συνειδητοποίησα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
β)Στείλε μου σε πμ αυτό που ετοιμαζόσουν να γράψεις και δεν έγραψες για τη δολοφονία μου επειδή σε μάζεψαν ο Καραντάφ και ο Άκης.
ΣΕ ΕΚΛΙΠΑΡΩ (ως προς την 2η):redface:[/I]
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΒ το στανιό μου μέσα! :mpinelik:
Το σπόιλερ μόνο για'σενα
ΑΚΗ ΒΑΛΕ ΛΑΔΙ ΚΑΙ'ΛΑ ΒΡΑΔΥ.
Δεν μας τα'λεγες αυτά! :devil:
Ναι ρε είμαι κουτσομπόλης τι θες; :pfff:
Πάντως αν υπάρχει βραβείο "Πιο άχρηστη παίκτρια" το πιστεύω ότι μου ανήκει.:whistle:
Σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το σπόιλερ μόνο για'σενα
ΑΚΗ ΒΑΛΕ ΛΑΔΙ ΚΑΙ'ΛΑ ΒΡΑΔΥ.
[/I]

:hehe: με τρομάζεις :|

Πού είναι τα βραβεία;


Εν καιρώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΒ το στανιό μου μέσα! :mpinelik:
Δεν μας τα'λεγες αυτά! :devil:
Ναι ρε είμαι κουτσομπόλης τι θες; :pfff:
Σίγουρα!
1.Εσύ ξέρεις τι θα πάρεις Μον Σερί;
Ανορθογραφίας.:teasing:
2.Το περίμενα ότι θα το άνοιγες (ειδικά εσύ):shifty:
Και όχι.Δεν αποκαλύπτω τα κρυφά μου ταλέντα(μόνο ο Ντεμ είχε την ευκαιρία και με ξενέρωσε με τα αυγά.
Καραντάκοβ,ΤΟ ΠΙΜΙ ΤΟΥ ΝΤΕΜ ΘΕΛΩ (όχι αυτό που έστειλε) αυτό που τον κρατήσατε για να μη στείλει.:hehe:
3.Θα σε λέω μέχρι να με πεις με το κανονικό μου όνομα.:pfff:
Άκη::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Άκη, τι την ήθελες τη δήλωση ότι τον έχεις μεγαλύτερο απ' όλους;:hehe:

Τώρα όλες οι λυσσάρες έπεσαν πάνω σου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

2.Το περίμενα ότι θα το άνοιγες (ειδικά εσύ):shifty:

Καραντάκοβ :hehe:

Εγώ που δεν το άνοιξα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άκη, τι την ήθελες τη δήλωση ότι τν έχεις μεγαλύτερο απ' όλους;:hehe:
Τώρα όλες οι λυσσάρες έπεσαν πάνω σου:hehe:

Μαφιόζος+Δικηγόρος.
The βεστ ντουέτο.
ΕΒΕΡ.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άκη, τι την ήθελες τη δήλωση ότι τον έχεις μεγαλύτερο απ' όλους;:hehe:

Τώρα όλες οι λυσσάρες έπεσαν πάνω σου:hehe:



Χαχαχαχαχαχαχα :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κυρίες και Κύριοι, πολίτες και μαφιόζοι,
σας καλωσορίζουμε στην τελετή απονομής των βραβείων για το Palermo #39. Η ΣΕ (blue_butterfly, dimijim) ύστερα από πολλή σκέψη αποφάσισε να απονείμει σε όλους από ένα βραβείο για να μας θυμάστε για πάντα. Επειδή γνωρίζω ότι αγωνιάτε, θα ξεκινήσουμε άμεσα με την παρουσίαση των Νικητών. Τα πρώτα βραβεία δίνονται με τυχαία σειρά, ενώ τα τελευταία όχι. Ριρίκα, ανέβα στη σκηνή και μπορούμε να αρχίσουμε.

Βραβείο "Η Καλή Νοικοκυρούλα"
Nefeli Graf

Βραβείο "Δε μου Ταιριάζουν οι Κακοί Ρόλοι"
Himela, γιατί ποτέ δε θα τα καταφέρει σαν κακιά

Βραβείο Καλύτερου πιμι:
Joaquin, μας έκανε όλους να ξεκαρδιστούμε με το αρχικό του μήνυμα

Βραβείο "Παίρνω Φόρα και Κουτουλάω στον Τοίχο"
Πατρεύς, ξεκίνησες με τόση φόρα που το έφαγες το κεφάλι σου
Εεε, μόλις με ενημερώνουν απ το control πως το έχουμε και σε emotion, δικό σου:
:wall:

Βραβείο "Πήγε Για Μαλλί και Βγήκε Κουρεμένος":
Demlogic, πήγε να πάρει εκδίκηση και κατέληξε νεκρός

Βραβείο "Κρατάω Το Στόμα Μου Κλειστό"
vasillis498, ήξερες έναν Μαφιόζο αλλά το κρατούσες για τον εαυτό σου

Βραβείο "Θα του κάνω μια προσφορά που δε θα μπορεί να αρνηθεί"
Eupatridis, που έσωσε τη ζωή του, πουλώντας το κορμί του

Βραβείο "Διχασμένη Προσωπικότητα"
Alma Libre

Βραβείο "Μ' Αγαπά, Δε μ' Αγαπά":
Guest 278211, πόσες φορές άλλαξες τις απόψεις σου;

Βραβείο "Δεν Ξέρω Πού Πατάω και Πού Βρίσκομαι"
johnietraf, εντελώς στον κόσμο σου

Βραβείο "Βου Ρε, Βου"
JKaradakov, είναι ΚαραντάκοΒ κι όχι ΚαραντάκοΦ

Βραβείο "Ζω στον Κόσμο μου"
iJohnnyCash, τι κι αν ήταν στη ΣΕ, ούτε ένα ποστ δεν έγραψε...

Βραβείο "Από Μηχανής Θεός"
Τάσος97, έριξες την κατάλληλη κάρτα, την κατάλληλη στιγμή

Βραβείο "Αφήστε Με Να Μιλήσω Καλέ"
Loreley

Και τα τελευταία special βραβεία:

Βραβείο Καλύτερου Πρωτοεμφανιζόμενου
_fairygirl_, στους τυφλούς ο μονόφθαλμος ξεχωρίζει...

Βραβείο Χειρότερου Πρωτοεμφανιζόμενου:
Akis_megara και Deutch... lover, θα το μοιραστείτε μιας και δε μπορούσαμε να αποφασίσουμε ποιος έπαιξε πιο τραγικά

Βραβείο Παντελούς Ανικανότητας:
Σε όλο το team των μαφιόζων (Joaquin, Demlogic, Akis_megara, JKaradakov), σας αξίζει!

Βραβείο "Σαν Το Παλιό Καλό Κρασί Δεν Έχει"
PieMaker, η αξία του Φρικ είναι πάντα μεγάλη...

Βραβείο Καλύτερου Παίχτη:
~Melania~, σοκαριστικά τέλεια...

Και κάπου εδώ η σεμνή μας τελετή λαμβάνει τέλος.
Να σας ευχαριστήσουμε όλους που συμμετάσχατε στο παιχνίδι! Ελπίζουμε να περάσατε καλά!
Θα τα ξαναπούμε σύντομα!

Εκ της ΣουΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
1.Εσύ ξέρεις τι θα πάρεις Μον Σερί;
Ανορθογραφίας.:teasing:
2.Το περίμενα ότι θα το άνοιγες (ειδικά εσύ):shifty:
Και όχι.Δεν αποκαλύπτω τα κρυφά μου ταλέντα(μόνο ο Ντεμ είχε την ευκαιρία και με ξενέρωσε με τα αυγά.
Καραντάκοβ,ΤΟ ΠΙΜΙ ΤΟΥ ΝΤΕΜ ΘΕΛΩ (όχι αυτό που έστειλε) αυτό που τον κρατήσατε για να μη στείλει.:hehe:
3.Θα σε λέω μέχρι να με πεις με το κανονικό μου όνομα.:pfff:
Άκη::look:

εισαι μικρη για αυτα. Σε 4 χρόνια θα στο στειλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και δεν αξίζω αυτό το βραβείο ευχαριστώ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για ό,τι περίεργα ονόματα βραβείων δε σας αρέσουν, εγώ ευθύνομαι.:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για ό,τι περίεργα ονόματα βραβείων δε σας αρέσουν, εγώ εύθυνομαι.:redface: :P
Όχι αγάπη, δε θα σε αφήσω μόνη σου απέναντι στον όχλο.
Εκ της ΣουΕ γράφει κάτω, οπότε ευθυνόμαστε το ίδιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βραβείο "Αφήστε Με Να Μιλήσω Καλέ"
Loreley

Χαχαχ, εκπλήσσομαι που δεν πήρα εγώ το βραβείο του χειρότερου παίκτη.:P
Σας ευχαριστώ πάντως :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το Απομηχανης Θεος μ'αρεσε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top