Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σου ειπα οτι αν τυχει δε θα στη ριξω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Πολύ αργά πια. Μας κατέστρεψες ένα παιχνίδι που θα έφτανε και μετά το Πάσχα. Σε μισώ πια.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΤΩΡΑ;;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
όλοι μαζί με τα φτυάρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εσυ γιατι δεν επαιξες ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν εισαι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι για να μην πω οτι μου εκανε νοημα οτι η Guest 278211 ειναι πληροφοριοδοτης και εχασα τσαμπα καρτα.
αλλα ετσι και αλλιως δε θα τον εβρισκα αφου ο βασιλης επαιζε τρομερα αμυντικα. Δεν ειχε αναφερει τιποτα για μενα

Αν είχα την υποστήριξη ενός ακόμα θα ήμουν σίγουρη για την ενοχή σου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
παιδιά να οργανώσουμε νέο παλέρμο
να πάρουμε μέρος και άλλοι καινούριοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
παιδιά να οργανώσουμε νέο παλέρμο
να πάρουμε μέρος και άλλοι καινούριοι :D
To καλοκαίρι, μετά τις Πανελλήνιες, μετά τις ενδοσχολικές και κάπου μέσα στις εξεταστικές! :P
Σύλβια, τι λες;

Τα βραβεία σας είναι έτοιμα.
Αγωνιάτε;
Μέχρι το μεσημέρι θα σας τα δώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
To καλοκαίρι, μετά τις Πανελλήνιες, μετά τις ενδοσχολικές και κάπου μέσα στις εξεταστικές! :P
Σύλβια, τι λες;

Τα βραβεία σας είναι έτοιμα.
Αγωνιάτε;
Μέχρι το μεσημέρι θα σας τα δώσω...

όχι μέσα στην εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
To καλοκαίρι, μετά τις Πανελλήνιες, μετά τις ενδοσχολικές και κάπου μέσα στις εξεταστικές! :P
Σύλβια, τι λες;

Τα βραβεία σας είναι έτοιμα.
Αγωνιάτε;
Μέχρι το μεσημέρι θα σας τα δώσω...

Πρώτα ο Θεός, γιατί όχι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να το βγάλεις. :redface:

Καλόμαθε η γριά στα σύκα. :P


Οκ θα έρθω με το μποξεράκι :devil: :redface:


To καλοκαίρι, μετά τις Πανελλήνιες, μετά τις ενδοσχολικές και κάπου μέσα στις εξεταστικές! :P
Τα βραβεία σας είναι έτοιμα.
Αγωνιάτε;
Μέχρι το μεσημέρι θα σας τα δώσω...


Μέσα κι εγώ για καλοκαιρινό :D Τι ώρα είναι η τελετή της απονομής; :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι ώρα είναι η τελετή της απονομής; :upside:
Τα βραβεία είναι έτοιμα, το κείμενό είναι αυτή τη στιγμή κοπιαρισμένο στον η/υ, αν πατήσω ctrl+V θα το δείτε... :P
Αλλά πρώτα θα βγει το ημερολόγιο της Ριρίκας και μετά θα σας δείξω τα βραβεία.
Υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η Ριρικα το ημερολογιο θα αργησει να το φερει :pfff: Βραβεια πρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χμμμ... για να ακούω καλοκαιρινό μάλλον δεν θα υπάρξει επαναληπτικό την άλλη βδομάδα ε; :P
Mααααααααααααα.
Πώς θα μου δοθεί η ευκαιρία να παίξω καλά να μη με ξαναθάψει ο Ντιμ;:'(

Μέχρι να μοιράσουμε βραβεία, να δώσει ημερολόγιο η Ριρίκα και κυρίως να διορθωθούν οι κανόνες, θα έχουν αρχίσει οι Πανελλήνιες...
Άγχωσε με κι'αλλο. Μπορείς.:P
εγω αυτο που εχω να πω ειναι το εξης
3) Οι υπόλοιποι συδολοφόνοι δεν είχαν καθόλου φαντασία και δεν προσπάθησαν λογικά να υπερασπιστούν τον εαυτό τους μια φορά. Το δικαιολογώ στους 2 νέους. Ο αλχημιστής θα μπορούσε και καλύτερα.

4) Το τραγικό μου λάθος ήταν ότι επέτρεψα να γίνει το κάρφωμα στην μελανία που φαίνοταν περισσότερο για Μάγισσα.
ΟΜΩΣ είχα την εντύπωση απο την έντονη συνεργασία των κοριτσιών ότι ανταλάσσουν pm ή μιλάνε στο τσατ, και ότι πηγαινανε να μας μπλοφάρουν και να μας ξεγελάσουν ακριβως για να μη τις καρφωσουμε (δηλαδή θεώρησα εντελώς κουφό το να πει η μελανία πως η fairy ξερει πολλα γιατι με αυτον τον τροπο είναι σαν να την στοχοποιει. Οπότε φαντάστηκα πως ενδεχομένως έχουν συννενοηθεί, και έχουν διαφορετικούς ρόλους απο αυτούς που δείχνουν σκόπιμα. Έλα ντε που τις υπερεκτίμησα :-P)

5) Το δευτερο τραγικό μου λάθος ήταν η δολοφονία της _fairy_ αλλα αυτο προέκυψε απο την ημιμάθεια μου σε σχέση με τους κανόνες. Δεν γνώριζα οτι εφόσον σκοτώσω τον αντίπαλο μαφιόζο θα πέθαινα. Εφόσον το γνώριζα σίγουρα θα έβαζα τον Aκη να πεθάνει, αφου ούτως ή αλλως θα πέθαινε απο το κάρφωμα, ή θα εφευγε κανονικα. Δηλαδη σε καθε περιπτωση δε θα ειχαμε καμια απώλεια σύμφωνα με τα δεδομένα μας.

Εαν μπορούσαμε να αλλάξουμε το κάρφωμα έχω να πω οτι οι δολοφόνοι θα είχαν ανακτήσει το έδαφος που έχασαν εξαιτίας της μάγισσας
1)Και΄συ που'χεις φαντασία σε είδαμε. Ξέχασες τη φάλαγγα.Άχρηστε κεφτέ.:pfff:
2)Κατά τα άλλα Ντιμάκο,σε'μενα θύμωνες που δε διάβασα τους κανόνες.:whistle:
3)Το τραγικό σου λάθος ήταν το άστρωτο κρεβάτι,
Καλά ρε άνθρωπε,με ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΕΚΙ φέρι για τα πιάτα λόγω της μανιακής μου μανίας για την καθαριότητα και να μην έχεις στρώσει το κρεβάτι;
ΜΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ?
Να μη μιλήσω για τα αυγά.Τεσπα,κάνε μου δύο χάρες α)διάβασε ένα ποστ μερικές σελίδες πριν που σχολιάζω το πμ σου
β)Στείλε μου σε πμ αυτό που ετοιμαζόσουν να γράψεις και δεν έγραψες για τη δολοφονία μου επειδή σε μάζεψαν ο Καραντάφ και ο Άκης.
ΣΕ ΕΚΛΙΠΑΡΩ (ως προς την 2η):redface:


Τι σατανικό σχέδιο να αλλάζετε ονόματα για να παραπλανείτε τους άλλους...
τσ τσ τσ ...:P
Άι ρε σατανικέ.:P
Φίλε προσοχή λίγο όταν περνάς από πόρτες, γιατί εεε... χμμ... :whistle:
Γουάτ;:confused:
Loreley - Δικηγόρος
Καληνυχτώ!
Αύριο θα σας δώσω βραβεία.
Το μεσημέρι θα δοθούν. Παρακαλώ να είστε επίσημα ντυμένοι στην τελετή.
Κατάλαβα.
Θα βάλω τα φαιρικά μου.
Να κάνω και μερικά μάγια για παράσταση;:redface:

Να βάλω taxedo; 8)
Όχι.
Το σπόιλερ μόνο για'σενα
ΑΚΗ ΒΑΛΕ ΛΑΔΙ ΚΑΙ'ΛΑ ΒΡΑΔΥ.
Να το βγάλεις. :redface:
Καλόμαθε η γριά στα σύκα. :P
Αυτό πάει ζευγάρια.
To καλοκαίρι, μετά τις Πανελλήνιες, μετά τις ενδοσχολικές και κάπου μέσα στις εξεταστικές! :P
Σύλβια, τι λες;
Τα βραβεία σας είναι έτοιμα.
Αγωνιάτε;
Μέχρι το μεσημέρι θα σας τα δώσω...
Πάντως αν υπάρχει βραβείο "Πιο άχρηστη παίκτρια" το πιστεύω ότι μου ανήκει.:whistle:
Οκ θα έρθω με το μποξεράκι :devil: :redface:
Λάδι να βάλεις και άσε τα μποξεράκια:P
Αυτά στην ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το ημερολόγιο της Γαλάζιας Πεταλούδας. ^^

Ημέρα Διανομής Ρόλων-Καρτών:
Από το πρωί εκείνης της ημέρας έχω παρακαλέσει να ξαναδιαβαστούν οι όροι, νέοι παίκτες σε καίριες θέσεις και αυτό με φοβίζει. Αν εξαιρέσουμε τις κάρτες μου φαίνεται ντέρμπι αλλά το προβάδισμα το έχουν οι μαφιόζοι, βλέπετε τα χεράκια μου διάλεξαν αρκετά δυνατές κάρτες για αυτά τα κουμάσια του υπονόμου. Αρχίζει να μοιράζει ρόλους και κάρτες ο Ντιμ, μου αφήνει και μερικά εμένα. Αντιμετώπισα και ένα θέμα με το λινκ των καρτών σε ορισμένα παιδιά αλλά δεν πειράζει.:P Μου έρχεται και πμ από τον Ντιμ με τα λόγια που έστειλε ο Μάκης(Joaquin) στην υπόλοιπη ομάδα και έχουμε λιώσει. Η διανομή τελείωσε και το θέμα ΆΝΟΙΞΕ! Και τσακ μήνυμα στο fb: -Ο Βασίλης άλλαξε όνομα. -Και πώς το έκανε παιδί μου; -498 :P άλλαξε το νούμερο. Και τρέχω να το διορθώσω, χαχαχα. Μία φοβία μην ο Βασίλης το μετάνιωσε και δεν παίξει την είχε ο Ντιμ βέβαια.:P
Στο θέμα ήδη άρχισαν να σφάζονται, χαχαχα. Στο fb εγώ και ο Ντιμ επίσης να σφαζόμαστε: -Ουστ ρε -Γιατί; -ΠΟΛΙΤΕΣ -Ουυυυυυ -Τσακίδια ρε -Εσύ ρε. FORZA MAFIA.
Όλοι έχουν πέσει πάνω στην Deutsch, ελπίζω να είναι κάτι παρωδικό. *.*
Νύχτα πλέον, το θέμα έχει ηρεμήσει και έχουμε ήδη 3 ψήφους που έχουν δωθεί.

Μ.Δευτέρα 29/4:
Κατηγορίες από εδώ, κατηγορίες από εκεί κάποιοι δεν έχουν ακόμα φανεί. Μεγάλο κύμα εναντίον του Πατρεύς αν και ο καημένος απλά είχε ενθουσιαστεί με το ρόλο του. Κύμα και ενάντια στην Deutsch. Τι θα γίνει άραγε; Ξαφνικά αρχίζουν να παίζονται κάρτες, να παίρνει ψήφους η Himela(εκεί άρχισε να αναπτερώνεται το ηθικό μου) αλλά ΞΑΦΝΙΚΑ πετάγεται η Alma και δίνει επιπλέον ψήφο στον Πατρεύς. Ε ΟΧΙ. Γιατί; Τελικά στην ψηφοφορία αποχωρεί ο Πατρεύς(έξω η μία Νεκροφάνεια). Δεν πειράζει όμως, το μέλλον προφύλασσε κάτι πικάντικο. Αρχίζουν να έρχονται τα pms. Το Μέντιουμ(Pie) μαθαίνει ότι ο Πατρεύς ήταν με τη μεριά των πολιτών. Ο Γιατρός(Τάσος) σώζει τη Himela. Η Μάγισσα(Μελ) αποφασίζει να δολοφονήσει τη Himela(γιούπιιιιι), οι Μαφιόζοι αποφασίζουν να σκοτώσουν τον Eupatridi αλλά δεν επέλεξαν ποιος άρα τους στέλνουμε για να μας κάνουν σαφές το ποιος θα δολοφονήσει. Εν τω μεταξύ στέλνει και η Πόρνη(Eupatridis) και λέει ότι θα κοιμηθεί με τον Akis_Megara. Και έρχεται πμ από τους Μαφιόζους μετά ότι θα δολοφονήσει ο Akis. Εκεί λέω ε όχι ρε φίλε, ε οχι.

Μ.Τρίτη 30/4:
Έγινε της Πόπης και όταν λέω της Πόπης εννοώ του Eupatridi(Πόρνη). Έχουμε μία δολοφονία μιας και το θύμα των μαφιόζων σώθηκε. Η Himela, το θύμα της Μάγισσας βρίσκεται νεκρό και αρχίζουν οι εικασίες(έξω και η δεύτερη Νεκροφάνεια). Η Himela δε γίνεται να είναι με τη μεριά των πολιτών, κάτι πρέπει να τρέχει εδώ πέρα. Και ξαφνικά έρχεται η Τυμβωρυχία από τον Τάσο. Διεφθαρμένος Αστυνομικός λοιπόν η Himela. Και καθώς ο ρόλος της αποκαλύφθηκε θα πάρει πολλούς μαζί της... Οι κατηγορίες αρχίζουν να πέφτουν πάνω στην Joaquin(Αρχιμαφιόζο) και τον Akis_Megara(Φανερός Μαφιόζος Β'). Πέφτει και άλλη κάρτα, αυτή τη φορά είναι η "Άμεση Προφυλάκιση" από την _fairygirl_ (Αντίπαλος Μαφιόζος) προς τον Joaquin. Εκτός λοιπόν και ο Joaquin μιας και κανείς δεν ήρθε να τον σώσει. Εν τω μεταξύ έχει γίνει κάρφωμα και από τους μαφιόζους, τα αποτελέσματα θα μαθευτούν αύριο μαζί με τη δολοφονία. Η Πόρνη κοιμάται με το κουκλί μου τον PieMaker. Η Δικηγόρος(Loreley) υπερασπίζεται τον Pie. Ο Γιατρός(Τάσος) σώζει τον Pie. Ο Αυτοκράτορας(johnietraf) δίνει ασυλία στον Pie. Καλά πόσοι τον ποθείτε πια;:P Οι μαφιόζοι όμως αποφασίζουν να σκοτώσουν τη _fairygirl_(Αντίπαλος Μαφιόζος)... Μουαχαχα...

Μ.Τετάρτη 1/4:
Καλό μήνα μωρά μου. Δεν έχω πολλά να πω για αυτή τη μέρα. Οι παίκτες έχουν αρχίσει να ψηφίζουν τον Άκη μέχρι που φτάνει η ώρα της δολοφονίας, ο Ντεμ λίγα λεπτάκια πριν έκανα μία από τις συνηθισμένες εξυπνάδες του πες παίζοντας μία κάρτα που δεν υπάρχει.:P Αλλά ας έρθουμε στα της δολοφονίας τώρα. 3 τα θύματα, η Fairygirl, ο Άκης και ο Ντεμ. Τι είχε γίνει λοιπόν; Μα φυσικά ένα κάρφωμα που δεν πέτυχε βγαίνοντας έτσι οριστικά εκτός ο Άκης και μία δολοφονία προς την Αντίπαλη Μαφιόζο βγαίνοντας εκτός και η ΑΜ και ο Ντεμ που τη δολοφόνησε. Οι μαφιόζοι μην αντέχοντας το θάνατο και των δύο μαφιόζων ΠΑΡΑΙΤΟΥΝΤΑΙΙΙΙΙΙΙ...
ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΙΚΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΙΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ. ^^

Και κάτι έτσι για να κλείσουμε:
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας, δεν το μετάνιωσα ούτε μία στιγμή που δήλωσα να είμαι ΣΕ σε αυτό το παιχνίδι(και ας φώναξα χθες.:redface:). ^^
Ευχαριστώ τους παίκτες και το Δημήτρη, τα παιδιά που ανέβαζαν λίστες. Ευχαριστώ ιδιαίτερα και την εξωτερική βοήθεια που είχα, φάγαμε τις κάρτες μας αλλά δεν πειράζει, ήταν για καλό σκοπό.:hehe: ^^ Σας ευχαριστώ πραγματικά όλους. ^^

ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, ΖΗΤΩΩΩΩΩ ΟΙΙΙΙΙ ΠΟΛΙΤΕΕΕΕΕΕΣ. :clapup: ^^

Τα λέμε το καλοκαίρι. Μέχρι τότε, τα κεφάλια μέσα. ^^

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Φαίρυ και Ντεμ, θα σας πάμε στα δικαστήρια. :hehe:

Βλέπω ένα άγριο παιχνίδι να λαμβάνει χώρα και δεν συμμαζεύεστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Φαίρυ και Ντεμ, θα σας πάμε στα δικαστήρια. :hehe:
Βλέπω ένα άγριο παιχνίδι να λαμβάνει χώρα και δεν συμμαζεύεστε. :P
Άι μαρή φούρκα.:P
Που από τα 14 μου είχα την ατυχία να δω ξέστρωτο κρεβάτι.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top