Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επανήλθα και διαβάζω κάπου 20 σελίδες. Είστε ελεεινοί. :P

Αλχ και Φαίρυ :hug: Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Εγώ παιδιά, μπορώ να παίξω στο καινούριο παλέρμοοο;;; :redface::whistle:


:ropalo: βεβαίως αλλά πρώτα να βεβαιωθώ ότι δεν θα είμαστε αντίπαλοι γιατί δεν τη γλιτώνω τη νευρική κρίση. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ δε θυμάμαι:P
Ρώτα όλον τον κόσμο για τη μνήμη μου. Ξεπερνώ και το evernote:pfff:
Βρε άι στο λύκο.
ξεπερνα και το evernote
Και ρωτάει το ούφο,
evernote σημαίνει;:confused:
Επανήλθα και διαβάζω κάπου 20 σελίδες. Είστε ελεεινοί. :P
Αλχ και Φαίρυ :hug: Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!
Εγώ παιδιά, μπορώ να παίξω στο καινούριο παλέρμοοο;;; :redface::whistle:
Ο Αλχ είπε καλά λόγια για'σενα;:P
Νομίζω ότι επιβάλλεται να παίξεις.:redface:

:ropalo: βεβαίως αλλά πρώτα να βεβαιωθώ ότι δεν θα είμαστε αντίπαλοι γιατί δεν τη γλιτώνω τη νευρική κρίση. :crazy:
Βάλτε τη Μελ μαφιόζα και'μενα πολίτη.
ΤΩΡΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
Evernote ειναι εφαρμογη σημειωσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εγώ παιδιά, μπορώ να παίξω στο καινούριο παλέρμοοο;;; :redface::whistle:



Όλα κι όλα!!!!!!!!! Ή αυτή ή εγώ!!!!!!!!!!!:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχαχαχα
Όλα κι όλα!!!!!!!!! Ή αυτή ή εγώ!!!!!!!!!!!:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio
Μελανία.
ΜΕ ΧΙΛΙΑ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ψηφίζω Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καρτνάκοφ εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ...
Τάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οι κοντρες με αναβουν :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
:ropalo: βεβαίως αλλά πρώτα να βεβαιωθώ ότι δεν θα είμαστε αντίπαλοι γιατί δεν τη γλιτώνω τη νευρική κρίση. :crazy:

:redface: Ευχαριστώ.

Ο Αλχ είπε καλά λόγια για'σενα;:P
Νομίζω ότι επιβάλλεται να παίξεις.:redface:


Βάλτε τη Μελ μαφιόζα και'μενα πολίτη.
ΤΩΡΑ.

Είπε είπε. Πάντως εγώ θα ήθελα να είχα κακό ρολάκι έτσι για την διαφορά.



Όλα κι όλα!!!!!!!!! Ή αυτή ή εγώ!!!!!!!!!!!:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio:mastigio



Έλα Σύλβια. :confused:

Ψηφίζω Himela

Ευχαριστώ και εσένα από καρδίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πέρα απο την πλάκα, ο λόγος που κοιμήθηκα μαζί σου ηταν ο εξής προφανής ,αν και ριψοκίνδυνος :
Ήμουν ανάμεσα σε 2 λίστες μαφιόζων που είχα στο μυαλό μου στον 1ο γύρο . Στην μια λίστα πχ. ήσουν εσύ , o karadakov και υποψιαζόμουν και τον Joaquin . Τον Dem ουτε που τον μυρίστηκα . Όποτε και ο μονός τρόπος να το διαπιστώσω θα ηταν να κοιμηθώ με σένα ,που σε είχα σιγουράκι . Αν δεν γινόταν δολοφονία ,άρα θα ήξερα ποιοι είναι οι μαφιόζοι πάνω κάτω . Δηλαδή ,θυσίασα την 1η δολοφονία σας (παρά το γεγονός πως ήμουν ο ίδιος :P ) για να έχω εναν μπούσουλα και να μπορέσω να βοηθήσω τους μαφιόζους .
Βλακεία έκανες...

Επίσης το λεω συνεχεια στα τελευταια 3 παλερμο πρεπει να μαζεψουμε ολους τους παλιους και να παιξουμε ενα υπεροχο γαματο παλερμο 8)
fantasmenos.Πολύ έξυπνος.
aegloswen, καλή, σαν τον Καραντάκο έπαιξε στο ένα παιχνίδι που έπαιξα μαζί της.
foreverfreak, πολύ δυνατός.Η Μελανία έπαιξε σαν αυτον σε αυτό το Παλέρμο.
Libertus, ο ατρόμητος πολυλογάς, άμα είναι πολίτης μόνο μιλάει και δεν πεθαίνει με τίποτα.

Άλλους καλούς δεν θυμάμαι τώρα.:hmm:
τη ζωη, το βάιο :P
MissKit και ξερό ψωμί...

Πιστεύω πως αν γίνει μια οργανωμένη κρούση σε παλαιούς παίκτες Παλέρμο και μαζευτεί λαός , με ένα ωραίο κόνσεπτ θα υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση ;):P

Υ.Γ. Άξιοι συγχαρητηρίων τα παιδιά της ΣΕ . Κάνουν επίπονη και κουραστική δουλειά ,εθελοντικά :)
Εγώ δηλώνω ΣΕ για το καλοκαιρινό. Έχω και παρτενέρ. Το πράσινο χρωματάκι λείπει όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μη θες και πρασινο αλυτη... :pfff: εγω ειχα πιο γαματο Ποταμισιο μπλε γαμαγε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλα ε το όνομα μου το έχετε γαμήσει! :hehe:

Μελανία δεν φτάνει που μας ξεσκεπασες θες να παίξεις κιόλας; :sly::pfff:

Ελα πλάκα σε κάνω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω καρντακοφ το ξερω ετσι το λεω τελος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανία δεν φτάνει που μας ξεσκεπασες θες να παίξεις κιόλας; :sly::pfff:

Ελα πλάκα σε κάνω. ;)

Μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
MissKit και ξερό ψωμί...
Kοντά τα χέρια σου, μη βρεθείς προ εκπλήξεως:P
μη θες και πρασινο αλυτη... :pfff: εγω ειχα πιο γαματο Ποταμισιο μπλε γαμαγε :hehe:
Τι μπλε ρε χαμένε; Είχαμε το χρώμα της λίμνης των Ιωαννίνων:hehe:

(λιγδί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Βλακεία έκανες...
Ε το προτίμησα απο το να μην έχω ιδέα ποιόν/ποιάν να υποστηρίξω . Απο την στιγμή που δεν υπάρχει άλλος τρόπος για την πόρνη να μάθει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top