Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ἄσχετη ἐρώτηση πρὸς τὴν σούπερφαστ-φέρις· γιὰ ποιόν ἀκριβῶς λόγο χρησιμοποιεῖς ἀγκύλες καὶ ὄχι παρενθέσεις στὰ μηνύματά σου;
(Τί, νὰ μὴ σπαμάρω κι ἐγὼ λίγο;:P)
Αν με ξαναπείς όπως με είπες,
Θα σου ευχηθώ να σε βαστάνε τέσσερις [όπως λέει και ο πατερούλης:redface:]
Cause I'm a μάγκας.

Αυτό ήθελα να ρωτήσω :hehe:
Εμένα αυτός ο τυπάς στο αβατάρι μου θυμίζει έναν από το "Νησί".
Τζιτζίκο δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το msn πέθανε :worry::worry::worry::worry::worry:
Ένα με το skype δεν έγινε;:confused:

Όσα λιγότερα ξέρεις τόσο το καλύτερο για σένα... :redface:
Από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Al Pacino! :clapup:

Himela, με ξεγέλασες στην αρχή! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Χιμέλα δεν απάντησε γιατί δεν της άρεσε που ήτανε με 4 μπόιζ :sly:

Μήπως σε έφερε σε δύσκολη θέση αυτός ο βρωμιάρης ο Ντεμ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η Χιμέλα δεν απάντησε γιατί δεν της άρεσε που ήτανε με 4 μπόιζ :sly:
Μήπως σε έφερε σε δύσκολη θέση αυτός ο βρωμιάρης ο Ντεμ; :hehe:
Αρκετά κρατήθηκα.
Όλοι σας είστε εξίσου πέφτουλες.
Ευτυχώς καθάρισα 2 γομάρια από εσάς.
Ναι,με τις μαγικές κάψουλες φέρι-ούλτρα-πάουερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
:hehe: Την είπε σούπερφαστ-φερις! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,154 μηνύματα.
Καλέ τι λέτε; Εγώ η γριέτζω με 4 τεκνά; Η καλύτερή μου!!!! :clapup:

(Πέτρο, κάνε πως δε βλέπεις :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hehe: Την είπε σούπερφαστ-φερις! :rofl:

ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΦΚΟ
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΦΚΟ,ΣΚΑΣΕ.:redface:
Χιμέλα,χαρέμι βλέπω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Oh, I longed for this turn of events.

Himela, ο Αρχιμαφιόζος σε περιμένει στο Μιλάνο, όπως υποσχέθηκε.



Don't be late, babe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.


H Fairy τα 'χει πάρει. Just look at the photo. Βγάζει αφρούς:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ τι λέτε; Εγώ η γριέτζω με 4 τεκνά; Η καλύτερή μου!!!! :clapup:

(Πέτρο, κάνε πως δε βλέπεις :redface:)


Έλα, έλα σου 'φεξε... ;)

Και ειδικά μετά την αποκάλυψη που έκανε ο dimijim για μένα...


Ξες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και κάτι άλλο μου λείπει αλλά το θέμα το συγκεκριμένο είναι εκτός του στεκιού. :P
βλ. οπίσθιο. :Ρ
Τι Αλμα; Πες μας. :devil:


H Fairy τα 'χει πάρει. Just look at the photo. Βγάζει αφρούς:eek:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
jj! high five man! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
H Fairy τα 'χει πάρει. Just look at the photo. Βγάζει αφρούς:eek:
Ήλπιζα να'βγαζες τον σκασμό αλλά με την ελπίδα έμεινα.:P
Τι μιλάς ρε πανάκυρο υποκείμενο της δεκάρας που να ευχαριστείς το Θεό [βλήτο,ε βλήτο] που μπήκες πόρνη.
Btw,ωραία η εικόνα.
Έχω καροτί μαλλιά.:P

Έλα, έλα σου 'φεξε... ;)
Και ειδικά μετά την αποκάλυψη που έκανε ο dimijim για μένα...
Ξες ;)
Βρε άντε να διαβάσεις κανά Αρχαίο μπας και γράψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ρε φαιρυ μήπως θες και εσύ...
ξες... ;)
...και δεν μας το λες. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ψήνεστε;;;;;;;:whistle:
Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Himela μου με τα χίλια :P:vroum::vroum:
:confused:
Και΄γω ψήνομαι αλλά για πολίτισσα και ΟΧΙ συγκάτοικος.:ropalo:
Τι κακό έχει ο συγκάτοικος χρυσό μου;;;:whistle::whistle::whistle::whistle:
Σε επόμενο Παλέρμο, θα ήθελα παρακαλώ πολύ πιο ενεργό ρόλο. Να ξέρω τουλάχιστον τι μου γίνεται κι όχι να ψάχνω στα τυφλά. :pfff:
Είναι δύσκολο! :P
Να σου δώσω εγώ τον δικό μου να δεις πόσο ενεργός είναι:whistle:;;;:P
Αρκετά κρατήθηκα.
Όλοι σας είστε εξίσου πέφτουλες.
Ευτυχώς καθάρισα 2 γομάρια από εσάς.
Ναι,με τις μαγικές κάψουλες φέρι-ούλτρα-πάουερ.
Πέθανα με την τελευταία ατάκα!!!:rofl::rofl:
:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι Αλμα; Πες μας. :devil:
Τι έγινε;
Πιάστηκαν τα χέρια σας 3 μέρες τώρα από το κλίτσι κλίτσι;:whistle:

Διάβαζε γιατί χανόμαστε.:P
Ρε φαιρυ μήπως θες και εσύ...
ξες... ;)
...και δεν μας το λες. :hmm:
1.Γαμώ το στανιό σου τη θεία σας τη χορεύτρια εσένα και όλων σας,αλλάζω το Νιλουφέρ και βάζω το πραγματικό μου όνομα και εξακολουθείτε να με λέτε Φαίρυ; ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΛΥΚΟ.
2.Όχι δεν ξέρω είμαι απονήρευτη εγώ.:redface:
Γι'αυτό σας έκανα ρεντίκολο όλα τα μαφιοζάκια.:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πσσσσ 24 και πλέον σελίδες σπάμινγκ, νέο ρεκόρ σε λίγες μόνο ώρες! :spasiklas: :spasiklas: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω στο παλερμο βαζω 80 μηνυματα ανα σελιδα οποτε βλεπω μονο 15 σελιδες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top