Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πιστεύω πως αν γίνει μια οργανωμένη κρούση σε παλαιούς παίκτες Παλέρμο και μαζευτεί λαός , με ένα ωραίο κόνσεπτ θα υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση ;):P

Υ.Γ. Άξιοι συγχαρητηρίων τα παιδιά της ΣΕ . Κάνουν επίπονη και κουραστική δουλειά ,εθελοντικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε επόμενο Παλέρμο, θα ήθελα παρακαλώ πολύ πιο ενεργό ρόλο. Να ξέρω τουλάχιστον τι μου γίνεται κι όχι να ψάχνω στα τυφλά. :pfff:
Είναι δύσκολο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε επόμενο Παλέρμο, θα ήθελα παρακαλώ πολύ πιο ενεργό ρόλο. Να ξέρω τουλάχιστον τι μου γίνεται κι όχι να ψάχνω στα τυφλά. :pfff:
Είναι δύσκολο! :P
Εσύ τι ήσουν;
Βασικά,ας μου δώσει κάποιος το ποστ του Ντίμιτζιμ που δίνει τους ρόλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Και ναι Πέτρο, αν είχες περάσει πιο απαρατήρητος φυσικά και δε θα ήσουν το πρώτο θύμα μου. :whistle:

Μετὰ ὅμως θὰ παραπονιόσουν ὅτι δὲν γράφουμε ἀρκετὰ καὶ περιφρονοῦμε τὸ παιχνῖδι...:P

Πάντως η προσωπική μου νίκη ήταν οτι έπεισα αρκετούς πολίτες κι οτι έβγαλα τον ντετέκτιβ στον πρώτο γύρο! I mean, how cool am I?:clapup:

Ὁ ὁποῖος ὅμως ντετέκτιβ (καὶ ὄχι «ντεντέκτιβ» ὅπως μὲ ἔγραψε στὸ π.μ. ὁ Dimi...:mad:) φρόντισε πρὶν φύγῃ νὰ ἐνσταλάξῃ ἀμφιβολίες σὲ κρίσιμους παῖκτες οἱ ὁποῖοι ἦταν μὲ τὴ μεριὰ τῶν πολιτῶν γιὰ τὸ κατὰ πόσον πραγματικὰ νοιάζεσαι γιὰ τοὺς πολίτες καὶ οὐσιαστικὰ ἐμεῖς ἐπιτύχαμε τὴ στρατηγικὴ νίκη. Ἡ δική σας νίκη ἦταν προσωρινὴ καὶ πύρρεια ὅπως εἶπε πολὺ σωστὰ πρὶν ὁ Ἀλχημιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ἡ δική σας νίκη ἦταν προσωρινὴ καὶ πύρρεια ὅπως εἶπε πολὺ σωστὰ πρὶν ὁ Ἀλχημιστής.


Βασικά εγώ το είπα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ τι ήσουν;
Βασικά,ας μου δώσει κάποιος το ποστ του Ντίμιτζιμ που δίνει τους ρόλους.

Δήμαρχος :P
πάω να το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Μετὰ ὅμως θὰ παραπονιόσουν ὅτι δὲν γράφουμε ἀρκετὰ καὶ περιφρονοῦμε τὸ παιχνῖδι...:P .

Ε καλά, θα έπρεπε να είναι συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια. Μήπως σταματάω να παραπονιέμαι και ποτέ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Να το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Πάντως το να με βάλετε μια γυναίκα μέσα σε 4 αγόρια ήταν κάπως διεστραμμένο, δε νομίζετε; :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως το να με βάλετε μια γυναίκα μέσα σε 4 αγόρια ήταν κάπως διεστραμμένο, δε νομίζετε; :redface::redface::redface::redface:


Έλα τώρα που δε σαρεσε... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έλα τώρα που δε σαρεσε... ;)
Πες μου ότι καθόσασταν 4 μαντράχαλοι στο skype και θάβατε εμένα [εσύ ειδικά] γιατί στην έμπαινα και κάνατε όργια να πάω να πω να μην μπω ποτέ μαφιόζα.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κοίτα-κοίτα, παλιά είχαμε το msn για τους δολοφόνους, τώρα έχουμε το skype για τους μαφιόζους.

ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΡΕ!!! Δεν καταλαβαίνετε την ανωτερότητα του msn:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἄσχετη ἐρώτηση πρὸς τὴν σούπερφαστ-φέρις· γιὰ ποιόν ἀκριβῶς λόγο χρησιμοποιεῖς ἀγκύλες καὶ ὄχι παρενθέσεις στὰ μηνύματά σου;

(Τί, νὰ μὴ σπαμάρω κι ἐγὼ λίγο;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πες μου ότι καθόσασταν 4 μαντράχαλοι στο skype και θάβατε εμένα [εσύ ειδικά] γιατί στην έμπαινα και κάνατε όργια να πάω να πω να μην μπω ποτέ μαφιόζα.:hehe:


Όσα λιγότερα ξέρεις τόσο το καλύτερο για σένα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και θέλω να σχολιάσω ότι ο Πατρεύς τυχαία πήρε το ρόλο που έχει για avatar. :hehe:
Από την αρχή φαινόταν η τύχη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και θέλω να σχολιάσω ότι ο Πατρεύς τυχαία πήρε το ρόλο που έχει για avatar. :hehe:
Από την αρχή φαινόταν η τύχη.:P

Αυτό ήθελα να ρωτήσω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Κοίτα-κοίτα, παλιά είχαμε το msn για τους δολοφόνους, τώρα έχουμε το skype για τους μαφιόζους.

ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΡΕ!!! Δεν καταλαβαίνετε την ανωτερότητα του msn:pfff:

Τζιτζίκο δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το msn πέθανε :worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ἄσχετη ἐρώτηση πρὸς τὴν σούπερφαστ-φέρις· γιὰ ποιόν ἀκριβῶς λόγο χρησιμοποιεῖς ἀγκύλες καὶ ὄχι παρενθέσεις στὰ μηνύματά σου;

(Τί, νὰ μὴ σπαμάρω κι ἐγὼ λίγο;:P)
Για τον ίδιο λόγο που γράφεις με πολυτονικό.

Για να το παίξετε διαφορετικοί:P
Τζιτζίκο δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το msn πέθανε :worry::worry::worry::worry::worry:
Εγώ το χρησιμοποιώ ακόμη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top