Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα παιχνιδάκια σας δε θα πιάσουν τόπο!
Και μου λες πώς γίνεται να΄ναι πιο ξεκάθαρα για'σενα;
Μπλοφάρετε μπροστά στα μάτια των πολιτών.



Ναι οκ φαιρυ εσυ συνέχισε να κατηγορείς εμένα ως συνήθως αν και δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια εμμονή μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Έφαγαν τη Χιμέλα. Γιατί; Επειδή ψηφισε τον Πατρέα και κατηγόρησε τη Ντοιτς. Μετά από αυτό τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα για μένα.
Ναι ρε, γιατι ως γνωστον οι δολοφονοι ειναι ποντιοι και κανουν τα παντα για να καρφωθουν;).
Τα παιχνιδάκια σας δε θα πιάσουν τόπο!
Και μου λες πώς γίνεται να΄ναι πιο ξεκάθαρα για'σενα;
Μπλοφάρετε μπροστά στα μάτια των πολιτών.

Σε ευχαριστω που υπαρχεις. Νομιζα πως απο εδω και περα θα με βλεπανε σαν τον τρελο του χωριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Himela
  13. Guest 278211 --> _fairygirl_
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97
  16. _fairygirl_
  17. ~Melania~

Ψήφοι
3 Deutsch... Lover
1 PieMaker
1 Τάσος97
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Himela - Δολοφονία 30/4

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ή μπορεί Άκη να θεώρησαν ότι μπορεί να τους χάλαγε τα σχέδια και είναι πολύ δυνατή παίκτρια;)
Απλά σκέψεις παραθέτω:).
Και που ξέρουμε τι είσαι εσύ για να δούμε τι σημαίνει ξεκάθαρα για εσένα:P

Ή μήπως είναι κόλπο για να παραπλανήσουν εμάς τους πολίτες;;; Μην πείθεστε έτσι εύκολα!!!

Νευρικο κλονισμο θα παθω, δε σας κανω πλακα. Εχω καραφλιασει αυτη τη στιγμη...

Η Himela;; Ειναι ποτε δυνατον;;
Καμια λογικα σ' αυτη την κινηση. Οπως ειπωθηκε και πριν οι δολοφονοι συνηθιζουν να βγαζουν ατομα σιωπηρα, γιατι οσοι μιλανε πολυ μπορουν να γινουν ευκολα οι επομενοι στοχοι.

Για εμανα δυο ειναι τα ενδεχομενα:

Οι δολοφονοι βγαουν εκτος τη Συλβια για να ριξουν τις υποψιες σε οσους τολμησαμε να την κατηγορησουμε (Μελανια, εγω κ.λ.π) και παραλληλα για να μας οδηγησουν στο συμπερασμα πως ο Πετρος ηταν οντως δολοφονος.
Η Συλβια, η οποια ειναι πανεξυπνη, αν και δολοφονος αποφασισε να σκοτωσει τον εαυτο της για να θολωσει εντελως τα νερα και να κανει τα επιχειρηματα μας να καταρευσουνε, ξεροντας πως μπορει παντα να επιστρεψει στο παιχνιδι με μια νεκροφανεια. Εχει γινει ΞΑΝΑ στο παρελθον.

Για εναν περιεργο λογο εγω ακομα πιστευω στην ενοχη της αποθανουσας.

PieMaker, μην αλλάζεις την άποψη σου. Σίγουρα μας θολώνουν τα νερά, οι δολοφόνοι ποτέ δεν βγάζουν τα καλύτερα άτομα πρώτα. Αποκλείεται να βγάλανε την Χιμέλα. Κάτι άλλο παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι οκ φαιρυ εσυ συνέχισε να κατηγορείς εμένα ως συνήθως αν και δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια εμμονή μαζί μου.
Θα έρθει η ώρα σας να αποκαλυφτείτε μαφιοζάκια.
Πραγματικά,εύχομαι να υπάρχει παίκτης με Τυμβωρυχία που θα την ενεργοποιήσει.
Μόνο έτσι θα αποκαλυφθεί η πλεκτάνη σας.

Σε ευχαριστω που υπαρχεις. Νομιζα πως απο εδω και περα θα με βλεπανε σαν τον τρελο του χωριου.
Και όχι. Δε θα βγάλουν μόνο εσένα τρελό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ή μήπως είναι κόλπο για να παραπλανήσουν εμάς τους πολίτες;;; Μην πείθεστε έτσι εύκολα!!!



PieMaker, μην αλλάζεις την άποψη σου. Σίγουρα μας θολώνουν τα νερά, οι δολοφόνοι ποτέ δεν βγάζουν τα καλύτερα άτομα πρώτα. Αποκλείεται να βγάλανε την Χιμέλα. Κάτι άλλο παίζει.

Ωραια, χαιρομαι που δεν το βλεπω μονο εγω ετσι:).

Αντε να δουμε που θα δωσουμε τις ψηφους μας τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ωραια, χαιρομαι που δεν το βλεπω μονο εγω ετσι:).
Αντε να δουμε που θα δωσουμε τις ψηφους μας τωρα...
Ή μήπως ποιοι θα μας χώσουν τις ψήφους διότι θα μας θεωρήσουν μαφιόζους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά πραγματικά θα τρελαθώ! Έγινε όλη αυτή η παρωδίας στην χθεσινή αποχώρηση με πατρέα ντοιτς και παι μεικερ, υπαρχουν ατομα που δεν βγαζουν κιχ οπως τασος και αλλοι που φερονται παραξενα οπως η αλμα. Αλλά ποιος θα κατηγορηθει? Ο Ακης φυσικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ή μήπως είναι κόλπο για να παραπλανήσουν εμάς τους πολίτες;;; Μην πείθεστε έτσι εύκολα!!!

Χρυσό μου που ξέρουμε και τι είσαι εσύ;;;όχι δεν σε κατηγορώ μην φοβάσαι:P:P:P:Pαπλά λέω σκέψεις που περνούν από το μυαλό μου τώρα.....
Θα δούμε τι θα γίνει Μελανάκι αυτές τις μέρες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
_fairygirl_ Κι εγώ το πιστεύω ότι μια τυμβωρυχία χρειάζεται τώρα.

Ωραια, χαιρομαι που δεν το βλεπω μονο εγω ετσι:).

Αντε να δουμε που θα δωσουμε τις ψηφους μας τωρα...

PieMaker, για μένα είναι μια μαφιόζα έξω αυτή τη στιγμή. Ο επόμενος που την υποστήριζε ήταν ο Αλχ (; ) δεν θυμάμαι. Περίεργη συμπεριφορά επίσης έχει ο Akis. Ποιοι άλλοι πιστεύεις εσύ;

Χρυσό μου που ξέρουμε και τι είσαι εσύ;;;όχι δεν σε κατηγορώ μην φοβάσαι:P:P:P:Pαπλά λέω σκέψεις που περνούν από το μυαλό μου τώρα.....
Θα δούμε τι θα γίνει Μελανάκι αυτές τις μέρες:P:P

Φυσιολογικό είναι να σου περνάνε διάφορα. Είμαστε διάφοροι που είμαστε ενάντια στην Σύλβια κι αυτή έφυγε - εγώ επιμένω ότι κάτι άλλο περίεργο παίζει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ε και αυτο να γινει αργα η γρηγορα θα παιχτει καποια καρτα που θα ξεκαθαρισει τα πραγματα. Το σημαντικο ειναι να συνεχισουμε να σκεφτομαστε καθαρα.

Η ψηφος μου λογικα θα παει σε ενα απο τους: Alma, Akis_Megara, Joaquin με περισσοτερες πιθανοτητες στην πρωτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πάω για διάβασμα παιδιά θα επανέλθω αργότερα...
Φιλάκια θα περιμένω να δω εξελίξεις και θα μιλήσω αργότερα εγώ αναλόγως:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή τη στιγμή βλέπουμε φαιρυ και παι μεικερ να συμφωνουν ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΧΙΜΕΛΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε παιδιά πραγματικά θα τρελαθώ! Έγινε όλη αυτή η παρωδίας στην χθεσινή αποχώρηση με πατρέα ντοιτς και παι μεικερ, υπαρχουν ατομα που δεν βγαζουν κιχ οπως τασος και αλλοι που φερονται παραξενα οπως η αλμα. Αλλά ποιος θα κατηγορηθει? Ο Ακης φυσικα!
Μπα; Βάλε το μυαλουδάκι σου και όλοι σας να δουλέψει και μην κατηγορήσετε πολίτες για δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα; Βάλε το μυαλουδάκι σου και όλοι σας να δουλέψει και μην κατηγορήσετε πολίτες για δολοφόνους.


Το ιδιο μπορω να ισχυριστω και εγω για σενα καθως εχεις εξ αρχης αμυντικη στρατηγικη. Είσαι λιγότερο ύποπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή βλέπουμε φαιρυ και παι μεικερ να συμφωνουν ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΧΙΜΕΛΑ.

Πανικοβλήθηκες Άκη μου;;; :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
_fairygirl_ Κι εγώ το πιστεύω ότι μια τυμβωρυχία χρειάζεται τώρα.



PieMaker, για μένα είναι μια μαφιόζα έξω αυτή τη στιγμή. Ο επόμενος που την υποστήριζε ήταν ο Αλχ (; ) δεν θυμάμαι. Περίεργη συμπεριφορά επίσης έχει ο Akis. Ποιοι άλλοι πιστεύεις εσύ;

Συμφωνω με οσους ανεφερες. Με Λορελαι και Σπαι Ακ δεν ξερω τι παιζει ακομα.


@Aki: Σφηνωσαμε γιατι δεν τρωμε κουτοχορτο και γιατι δε φοβομαστε να σχηματισουμε ολοφανερα ομαδα. Στη δικια μας περιπτωση μοναχα κερδισμενοι μπορουμε να βγουμε απο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πανικοβλήθηκες Άκη μου;;; :console:



Οχι Μελανια ειμαι εξαλλος με οσα γινονται γιατί οι μαφιόζοι καταφεραν αυτό που ηθελαν. Επαιξαν δολοφονια-αινιγμα και στρεψανε τις υποψιες αλλου και αντί να σκεφτομαστε λογικα εχουμε μπει σε φαυλο κυκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το ιδιο μπορω να ισχυριστω και εγω για σενα καθως εχεις εξ αρχης αμυντικη στρατηγικη. Είσαι λιγότερο ύποπτη;
Δεν έχω αμυντική στρατηγική. Κατηγορώ κάποιους συγκεκριμένους διότι μου φαίνονται ύποπτοι και περιμένω πώς θα αντιδράσουν σε αυτά που λέω.
Δε σε αδικώ,αν με θεωρείς ύποπτη.
Αν παικτεί κάποια στιγμή η Τυμβωρυχία θα φανεί πραγματικά τι έχει γίνει.

Πανικοβλήθηκες Άκη μου;;; :console:
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλημέρα και απο μένα, όμορφε κόσμε του Παλέρμο. :hello:
Ας το παίξω ανακριτική επιτροπή.:hehe:
Ο Άκης και η Χιμέλα πού είναι;
Η Ντόιτς;

Η Χιμέλα στον κήπο της, ο Άκης διάβαζε και η Ντάιτς προφανώς στην αγκαλιά του Μορφέα. :P πάλι του την πέφτει-.-
Οκ Μελανία μπορεί να πιστεύεις ότι δεν έχω πει κάτι ουσιαστικό αλλά για όσα λέω είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρος. Επειδή συμφώνησα με τη Χιμέλα είμαι ύποπτος; Οκ τότε ας κατηγορούμε όλοι όλους και να πιστεύουμε πως είμαστε 17 μαφιόζοι εδώ μέσα αφού απαγορεύεται η συγκλιση απόψεων.

Κανείς δεν είναι αθώος. Μέχρι να πέσουν οι μάσκες είμαστε και οι 16 τόσοι δεν είμαστε; ύποπτοι.
Η Deutsch μάλλον είχε την κάρτα "εξαίρεση από την ψηφοφορία" και δεν τη χειρίστηκε με το σωστό τρόπο. Αν όμως κάποιος την καθοδηγούσε ή αν ήταν έμπειρη, τότε θα τη χρησιμοποιούσε σ' αυτόν το γύρο, όπου έχει μπει για τα καλά στο στόχαστρο με εκείνη τη βεβιασμένη δήλωσή της. Αντί αυτού, δε χρησιμοποιεί καν την κάρτα αυτή. Ίσως να μην έχει καλό ρόλο, όμως για τώρα δεν τη βρίσκω επικίνδυνη.
Πάντως η Alma πολύ σίγουρη φάνηκε για την ενοχή του Πατρέα, έτσι ώστε να παίξει και κάρτα. Ας προσέξουμε λίγο επιπλέον τους: JKaradakov, vassilis498, Joaquin ίσως ακόμα και τη Loreley. Γενικά, ψάξτε όσους δεν είναι στο προσκήνιο και δε φαίνεται να ρισκάρουν. Αν επιζήσω, θα ψάξω να βρω ενοχοποιητικά στοιχεία γι' αυτούς, αν υπάρχουν.

Πλάκα πλάκα, πού είναι η Deutsch; άλλες φορές εμφανίζεται παντού... :confused:

Είπα για ποιο ρόλο χρησιμοποίησα την κάρτα και μετά απο σκέψη συνειδητοποίησα οτι ίσως είχα κάνει και λάθος. Ο Πέτρος μπορούσε να φανεί είτε χρήσιμος είτε επικίνδυνος, τον ψήφισα δις γιατί τον θεώρησα επικίνδυνο. That's all. :shifty:
Εγώ επιμένω πάντως πως η Ντάιτς όντως καθοδηγείται. :whistle:
Πιθανότατα να κοιμάται. :P
Ο ήλιος ανέτειλε στην πόλη του Palermo. Οι κάτοικοί του ήταν ιδιαίτερα ανήσυχοι. Αισθανόντουσαν τον κίνδυνο. Κανείς δεν τολμούσε να βγει έξω από την ασφάλεια του σπιτιού του. Μερικοί πιο τολμηροί όμως συναντήθηκαν στην πλατεία. Όλα ήταν ήρεμα. Η ηρεμία αυτή όμως διεκόπη με βίαιο τρόπο. Η κραυγές ενός ατόμου ήταν δυνατές. Και πώς να μην είναι δηλαδή; Μόλις είχε αντικρίσει ένα πτώμα...
Το πτώμα μιας γυναίκας.
Μιας γυναίκας που είχε βρει φρικτό θάνατο στα καλύτερά της χρόνια.
Η κενή έκφραση του νεκρού είχε αντικαταστήσει το χαμόγελο και την ομορφιά του προσώπου της.
Η δύσμοιρη χθες δεν άντεξε και βγήκε από της ασφάλεια του σπιτιού της.
Πήγε μέχρι την αυλή της.
Πήγε να απλώσει ένα σεντόνι.
Ήταν η Himela.

Η κενή έκφραση του νεκρού. :hehe: Εντάαααξ. :P

Έφαγαν τη Χιμέλα. Γιατί; Επειδή ψηφισε τον Πατρέα και κατηγόρησε τη Ντοιτς. Μετά από αυτό τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα για μένα.
Δίνεις τροφή στη σκέψη μας, Άκη. :hmm:
Αλλά δεν παύω να σε θεωρώ ύποπτο για την καραμέλα μου :shifty: κανείς δεν είναι αθώος μπλαμπλαμπλα.
πσ. 1: Απο πότε φέρομαι εγώ παράξενα; :P
Ε και αυτο να γινει αργα η γρηγορα θα παιχτει καποια καρτα που θα ξεκαθαρισει τα πραγματα. Το σημαντικο ειναι να συνεχισουμε να σκεφτομαστε καθαρα.

Η ψηφος μου λογικα θα παει σε ενα απο τους: Alma, Akis_Megara, Joaquin με περισσοτερες πιθανοτητες στην πρωτη.

Περιμένω την αιτία. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top