Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Επειδη βρησκω αδικη την κριτικη σας πρπς τον πατρεα και απο οτι θυμαμαι καλα με την καρτα ακυρωσης ψηφου ακυρωνω οσες ψηφους θελω αν κανω λαθος διορθωστε με.ακυρωνω ΟΛΕΣ τις ψηφους προς τον Πατρεα καντε καποια μορφοποιηση γτ απο κιν δν γινεται

Κάνεις λάθος στους κανονισμούς. :) Περιμένουμε την ΣΕ, δεν πιστεύω να υπάρξει ποινή αλλά αυτό που λες, είναι εκτός κανονισμών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Επειδη βρησκω αδικη την κριτικη σας πρπς τον πατρεα και απο οτι θυμαμαι καλα με την καρτα ακυρωσης ψηφου ακυρωνω οσες ψηφους θελω αν κανω λαθος διορθωστε με.ακυρωνω ΟΛΕΣ τις ψηφους προς τον Πατρεα καντε καποια μορφοποιηση γτ απο κιν δν γινεται

Μην απαντήσει κανείς, να έρθει η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Τὴν κολοκυθιὰ θὰ παίξουμε; Δὲν ἀποκλείω ὅτι τὸ σπαμάρισμά σου εἶναι στὴν πραγματικότητα στρατηγική. Φυσικὰ μπορεῖ νὰ εἶναι κάποιος ἄλλος, πιθανότατα ἡ Χιμέλα ἡ ὁποία προσπαθεῖ ὁπωσδήποτε ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο νὰ μὲ ἐνοχοποιήσῃ...

Φυσικά γιατί στο παλέρμο είναι πολύ ώριμο να θεωρείς δολοφόνο όποιον σε κατηγορεί. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μπορούσα να περιμένω για το πεντάλεπτο χωρίς αιτιολόγηση, αλλά δεν έχω να κρύψω κάτι για 'αυτό το λέω τώρα. Αλλάζω την ψήφο μου από τη Deutsch... Lover στον Πατρεύς καθώς το γεγονός ότι ο pie maker έπαιξε κάρτα μόνο και μόνο για αυτό τον λόγο το θεωρώ τουλάχιστον ύποπτο. Ίσως υπάρχει συνεργασία μεταξύ τους. Αν και θεωρώ και την Ντόιτς ύποπτη, δεν είναι τόσο επικίνδυνη όσο ο Πατρέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύςακυρώθηκε
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Demlogic
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Akis_Megara
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
5 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
1 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τὴν κολοκυθιὰ θὰ παίξουμε; Δὲν ἀποκλείω ὅτι τὸ σπαμάρισμά σου εἶναι στὴν πραγματικότητα στρατηγική. Φυσικὰ μπορεῖ νὰ εἶναι κάποιος ἄλλος, πιθανότατα ἡ Χιμέλα ἡ ὁποία προσπαθεῖ ὁπωσδήποτε ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο νὰ μὲ ἐνοχοποιήσῃ...

Ο καθένας έχει την στρατηγική του. Δεν μπορώ να διαφωνήσω σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Να σχολιάσω λοιπόν τις εξελίξεις μετά από την τόση ώρα που είχε κολλήσει το σάιτ σε μια κρίσιμη στιγμή. Λοιπόν ο PieMaker καίει μια κάρτα που μπορεί στο μέλλον να είναι πιο χρήσιμη απλά για να διώξει την deutsch πιο γρήγορα, αφού νομίζω οτι ήταν ηλίου φαεινότερο οτι αν φύγει σήμερα ο Πατρέας, αύριο θα φύγει η deutsch, αφού αρκετοί θεωρούν και τους δύο ενόχους! PieMaker είσαι τόσο σίγουρος για την αθωότητα του Πέτρου; Ή μήπως τελικά εμφανίστηκαν οι συμπαίκτες του που τελευταία στιγμή προσπαθούν να τον σώσουν; Και τελικά πως είσαι τόσο σίγουρος για τον Πατρέα; Για πες μας να ξέρουμε....

Εἴμαστε στὸν πρῶτο γύρο καὶ λὲς οὐσιαστικὰ ὅτι ἐπειδὴ οἱ περισσότεροι ἔχουν ἐνοχοποιήσει ἐμένα καὶ τὴ Γερμανίδα, εἴμαστε τρόπον τινὰ καὶ ὄντως ἔνοχοι. Ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο! Ἐδῶ ὁμολογουμένως ὑπάρχει ἕνα χάσμα λογικῆς τὸ ὁποῖο δὲν ξέρω ἂν εἶναι προϊὸν πλημμελοῦς σκέψης ἀπαραιτήτως...

@ Πέτρο: Αντί να μιλάμε μεταξύ μας και να μη βγάζουμε άκρη, δεν προσπαθείς να σώωσεις τον εαυτό σου βοηθώντας μας λίγο να βγάλουμε μια άκρη; Τόσα μηνύματα από το πρωί αφιερωμένα σε μένα με τιμούν μεν, αλλά τελικά δε μας έχεις πει τη γνώμη σου για τους υπολοίπους. Οκ το καταλάβαμε, η Χιμέλα είναι κακιά που σε κατηγόρησε και έδωσε φάρμακα και στους νέους να την εμπιστευτούν. Πάμε παρακάτω τώρα; Εκτός αν ο σκοπός σου είναι απλά να βγάλεις εμένα ένοχη κι έχεις αφιερώσει τη ζωή σου σε αυτό. Πάντως οι πολίτες έχουν τρόπο να με εμπιστευτούν και χωρίς χειραγώγηση, εύκολο είναι, if you know what I mean.:whistle:
Φάσκεις καὶ ἀντιφάσκεις καὶ γίνεσαι στὰ μάτια μου ὅλο καὶ περισσότερο ὕποπτη. Ἔγραψα ἐχθὲς ἕνα μήνυμα γιὰ ὅλους καὶ ἔσπευσες νὰ μὲ κατηγορήσῃς ὅτι πετάω ἀερολογίες γιὰ νὰ θολώσω τὰ νερά. Μοῦ λὲς ὅτι ἀναφέρομαι συνεχῶς σὲ σένα ἐνῷ στὸ σημερινὸ μεγάλο μήνυμά μου σχολίασα τὶς τοποθετήσεις καὶ ἀρκετῶν ἄλλων πρᾶγμα τὸ ὁποῖο δὲν μπῆκες στὴ διαδικασία νὰ σχολιάσῃς, γιατί δὲν ξέρω. Τὸ ὅτι δημιούργησες πάντως ἀμέσως ῥεῦμα, δὲν εἶναι ἀδιαμφιβήτητο καὶ, ὅσο καὶ ἂν τὸ ἀρνῆσαι, γιὰ μένα κάτι λέει. Τέλος, δὲν ἔβαλα ἐγὼ σκοπὸ τοῦ παιχνιδιοῦ νὰ σὲ ἐνοχοποιήσω, ἐσὺ τὸ ἔκανες αὐτὸ καὶ ὅσο ἀνταλλάσσουμε μηνύματα, ἐσὺ ἐπιμένεις, ἀλλὰ τὰ ἐπιχειρήματά σου συνεχῶς καταῤῥίπτονται καὶ ἐσὺ συνεχίζεις μὲ πεῖσμα νὰ μὲ ἔχῃς συνεχῶς στὸ στόχαστρο, ποιός ξέρεις γιατί καὶ μετὰ μὲ κατηγορεῖς γιατὶ σοῦ ἀπαντῶ. Μοῦ φαίνεται πολὺ παιδαριῶδες τὸ παίξιμό σου καὶ εἶσαι πολὺ ἔμπειρη γιὰ νὰ εἶναι ἔτσι λόγῳ ἀνικανότητας. Δὲν ξέρω τί θὰ κάνουν οἱ ὑπόλοιποι, ἐγὼ πάντως θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ σὲ ψηφίσω, δίνοντάς σου ἐπιπλέον ψῆφο μὲ τὴν κάρτα μου.

Ἐλπίζω πάντως καὶ οἱ ὑπόλοιποι πολίτες νὰ σκεφθοῦν καὶ νὰ κάνουν σωστὴ κίνηση. Ἡ Σύλβια πλέον εἶναι κατ' ἐξοχὴν ὕποπτη.

Ψηφίζω λοιπὸν Himelax2



Υ.Γ. Καὶ τώρα φεύγω. Θὰ τὰ ποῦμε μετὰ τὶς 22:00 ποὺ θὰ ἔχει τελειώση ἤδη ἡ ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
αν λοιπον θες να μαθεις ειπα θελω να δω ακομη μεχρι να δω οτι εισαι σιγουρα υποπτη και για αυτο δεν θελω να πω περισσοτερα:worry: μπορει να εισαι και καλη και δολοφονος δεν ξερουμε :P

εχει τπτ το ισχουλ και αργει το μυνημα :hmm:

Καλή και δολοφόνος μαζί; :P

Η δική μου άποψη είναι η εξής: Για εμένα η Ντόιτς είναι ύποπτη, αλλά και ο Πατρέας είναι ύποπτος. Σε αυτή την περίπτωση πιο επικίνδυνος μοιάζει ο Πατρέας παρά η Ντόιτς. :hmm:

Άρχισε η ''ησυχία'' που γελάγατε, Άκη. Είδες πώς έχει ο καιρός γυρίσματα;;;;;


Σόρρυ από όλη τη φασαρία που γίνεται γύρω από άλλα ονόματα, επέλεξες τον παίκτη που είναι κοινώς αποδεκτά τρολ; Σε τι βοηθάς έτσι;:hmm:

Μήπως ξέρει κάτι;

Παιδια χιλια συγγνωμη αλλα ειμαι εκτος σπιτιου.Θα πω δυο πραγματα και θα ψηφισω γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω απο πισι.Λοιπον απο τα μεχρι τωρα μηνυματα εχω ξεχωρισει τζονιτραφ, βασιλη και φερι γκερλ.Υποπτος φαινεται και ο πατρεας ομως σε καμια περιπτωση δε θα τον χαντακωνα με μια ψηφο τωρα, δεν υπαρχει σιγουρια ενοχης.Οποτε απο τους προαναφερθεντες τρεις, ξεχωριζω αρχικα φερι και τραφ και ψηφιζω με επιφυλαξεις την φερι.Παρακαλω να επεξεργαστει απο την ΣΕ το μηνυμα για το χρωμα και το μεγεθος εγω δε μπορω.

Ελπιζω πριν τις 8 να μπω.

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί έχει κολλήσει στην Φαίρυ.

Λοιπόν το σάιτ δεν ξέρω τι έχει και με δυσκολία απαντάω. Ο πάι μεικερ άλλαξε την ψήφο για να γλιτώσει τον Πατρέα. Για εμένα λέει πολλά αυτό δεν ξέρω για εσένα...

Συγκάτοικοι ίσως;:confused: Δεν παίζει κι αυτή η περίπτωση;

οι κάρτες σε πμ δεν παίζονται; :confused: .

Όχι όλες.

Μας ζαλίσατε.

Εδώ έχουμε μια μεγάλη ομάδα πολιτών που δε συνεισφέρουν στους πολίτες τουλάχιστον. Για τους λόγους που είπα και στο προηγούμενο μου ποστ, δε θα ψηφίσω τον Πατρευς ακόμη. Μιλάει πολύ, έντονα και φαίνεται να έχει ρόλο, όμως ελπίζω (διότι είναι ικανός παίκτης) να είναι με το μέρος των πολιτών.

Εφόσον η ομάδα των πολιτών έχει ως μέλη της όλα τα νεοφερμένα 13χρονα, τότε είμαστε περίπου καταδικασμένοι εαν διώχνουμε τον όποιο λογικό πολίτη μας απομένει (και πόσο μάλλον καλους πολίτες με ρόλο).
Προσωπικά θέλω να δω τι παίζει με την Doutch η οποια αν και δεν έχει δείξει αρκετά σημάδια ενοχής, δεν έχει κανει τίποτα (όπως η alma) και έχει και ενα βλακώδες ύφος σε όλο το παιχνίδι. Όπως και η piemaker προτιμώ να φύγει αυτη απο τον πατρευς. Προς το παρόν δεν έχω βγάλει άκρη σε αυτό το χάος.

Ο αλχ μας πέταξε εκει 2 δημοσιεύσεις και απο τότε το βούλωσε. Μπορώ να μυρίσω την ενοχή του. Μήπως επαναπαυεται στο μεταξύ των πολιτών μπουρδούκλωμα; :hmm:

Ψηφίζω την doutchland γιατι έχω διάθεση για
σεκς
να ξεσκεπάσουμε τους δολοφονάκους. Ας φύγει καλύτερα ένας κακός πολίτης απο έναν άλλο ενδεχομένως καλο*πολίτη

τωρα με την Guest 278211 θελω να δω την συνέχεια γιατι είχε πλακα η ανούσια ψήφος σε έναν πολίτη που έχει αποδείξει οτι πάντα προσφέρει και πάντα βρίσκει τον δολοφόνο

ένα σχόλιο: εφόσον η piemaker έριξε καρτα για να σώσει τον πατρευς, ενδεχομένως υπάρχει μια σύνδεση μεταξύ τους την οποία θα κρίνουμε με μεγαλύτερη λεπτομέρεια στο μέλλον.

Τρολολολολο :mad: Με νευριάζουν τα ποστ σου γιατί δεν ξέρω τι στο καλό να πιστέψω. :P

Χμμμ. :redface:
Με κολακεύεις μπορώ να πω. :P
Και γιατί παρακαλώ να είμαι εγώ ο δολοφόνος και όχι κάποιος άλλος;:hmm:

Κολοκυθιά...;:confused:

Φοβοῦμαι ὅτι ὅσοι ἔχουμε τὶς περισσότερες ψήφους στὸν πρῶτο γύρο, εἴμαστε καὶ οἱ δύο πολίτες...
[/FONT]

Κι εγώ αυτό ακριβώς.

Αυτό είναι που με βάζει σε υποψίες... γιατί να θυσιάσει μια κάρτα που ενδεχομένως στο μέλλον θα τον έσωζε από κάποια αποχώρηση μόνο και μόνο για να σώσει τον Πατρέα;

Εεεεε... Hello? Himela, Aki διακόπτουμε; :P Τι παίζει τέλος πάντων με εσάς τους 2, μιλάμε για τρελή συνεννόηση :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεεεε... Hello? Himela, Aki διακόπτουμε; :P Τι παίζει τέλος πάντων με εσάς τους 2, μιλάμε για τρελή συνεννόηση :P.


Δηλαδή η κοινή λογική δεν υπάρχει; :hmm: όταν συμφωνώ με κάποιον αυτόματα καθίσταμαι ύποπτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δηλαδή η κοινή λογική δεν υπάρχει; :hmm: όταν συμφωνώ με κάποιον αυτόματα καθίσταμαι ύποπτος;

Όχι απλά μου κάνει εντύπωση που συμφωνείτε τόσο ο ένας με τον άλλον :redface: Αμέσως αρπάχτηκες εσύ :P Πωω, δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι κάτι κρύβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι απλά μου κάνει εντύπωση που συμφωνείτε τόσο ο ένας με τον άλλον :redface: Αμέσως αρπάχτηκες εσύ :P Πωω, δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι κάτι κρύβεις.


Μαρέσει που λες για τον Χοακίν ότι έχει κόλλημα με τη φαίρυ :P ενώ εσύ έχεις μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μαρέσει που λες για τον Χοακίν ότι έχει κόλλημα με τη φαίρυ :P ενώ εσύ έχεις μαζί μου.

Δεν έχω κόλλημα με σενα. :confused: Κάνεις λάθος, με όλους σχεδόν έχω ''κόλλημα'' αλλά μάλλον δεν το πρόσεξες :P.


:hehe: Lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
να πω μερικά πράγματα γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην είμαι σε pc όταν λήξει η ψηφοφορία. Μετά τα τελευταία μηνύματα έχω σοβαρές υποψίες να πιστεύω πως και οι 2 είναι δολοφόνοι. Εμμένω στην ψήφο μου σε DL. Αν είναι δολοφόνος τότε κατά 90% είναι και ο Πατρεύς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ περιμένω την λίστα της Ριρίκας και θα ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΣΕ is back.
Αναμείνατε στο ακουστικό σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παιδια χιλια συγγνωμη αλλα ειμαι εκτος σπιτιου.Θα πω δυο πραγματα και θα ψηφισω γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω απο πισι.Λοιπον απο τα μεχρι τωρα μηνυματα εχω ξεχωρισει τζονιτραφ, βασιλη και φερι γκερλ.Υποπτος φαινεται και ο πατρεας ομως σε καμια περιπτωση δε θα τον χαντακωνα με μια ψηφο τωρα, δεν υπαρχει σιγουρια ενοχης.Οποτε απο τους προαναφερθεντες τρεις, ξεχωριζω αρχικα φερι και τραφ και ψηφιζω με επιφυλαξεις την φερι.Παρακαλω να επεξεργαστει απο την ΣΕ το μηνυμα για το χρωμα και το μεγεθος εγω δε μπορω.
Ελπιζω πριν τις 8 να μπω.
Μπαίνεις και αφήνεις ψήφο χωρίς δικαιολόγηση επειδή απλώς έχω κάποιους στη λίστα που προφανώς δε σας συμφέρει να βγουν εκτός παιχνιδιού ε;
Άρχισε η ''ησυχία'' που γελάγατε, Άκη. Είδες πώς έχει ο καιρός γυρίσματα;;;;;
Μήπως ξέρει κάτι;
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί έχει κολλήσει στην Φαίρυ.
Συγκάτοικοι ίσως;:confused: Δεν παίζει κι αυτή η περίπτωση
Εεεεε... Hello? Himela, Aki διακόπτουμε; :P Τι παίζει τέλος πάντων με εσάς τους 2, μιλάμε για τρελή συνεννόηση :P.
Έχει γυρίσματα.Ούτε΄γω έχω καταλάβει γιατί έχω μπει στο στόχαστρο επειδή εξέφρασα τη γνώμη μου.Στην περίπτωση Himela,Άκη έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι από την ίδια πλευρά [και όχι αυτή των πολιτών]
Δηλαδή η κοινή λογική δεν υπάρχει; :hmm: όταν συμφωνώ με κάποιον αυτόματα καθίσταμαι ύποπτος;
Μαρέσει που λες για τον Χοακίν ότι έχει κόλλημα με τη φαίρυ :P ενώ εσύ έχεις μαζί μου.
Τι να κάνουμεεεε.Μέχρι και στο Παλέρμο έχουμε σουξέ.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Demlogic
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
6 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
2 Himela
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπαίνεις και αφήνεις ψήφο χωρίς δικαιολόγηση επειδή απλώς έχω κάποιους στη λίστα που προφανώς δε σας συμφέρει να βγουν εκτός παιχνιδιού ε;

Η άμυνα σου είναι λίγο πολύ ''επιθετική''. :P Μπορεί να έχει, μπορεί και όχι.

Έχει γυρίσματα.Ούτε΄γω έχω καταλάβει γιατί έχω μπει στο στόχαστρο επειδή εξέφρασα τη γνώμη μου.

Καλά στην ουσία, δεν έχεις πει και πολλά.

Τι να κάνουμεεεε.Μέχρι και στο Παλέρμο έχουμε σουξέ.:hehe:

Σώπα εσύ :P Χαχαχχαχαχαχαχχαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό προφανώς και είναι άκυρο.
Ποινή μάλλον δε θα υπάρξει καθώς δεν αποκαλύπτει ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top