Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Αρχικά να πω οτι εδώ και 10 λεπτά το στέκι είχε κολλήσει τελείως για μένα. :confused:

Demlogic: :hmm: Ιδιαίτερη περίπτωση. Τρολλάρει λιγάκι, αλλά σαν να μου θυμίζει το ύφος του Αλχ στο προηγούμενο Παλέρμο, όσον αφορά το σχολιασμό των παικτών

Δίνω την ψήφο μου στον Demlogic, αν και δεν είναι κάτι τελικό, υπάρχει πιθανότητα να αλλάξω.

Σόρρυ από όλη τη φασαρία που γίνεται γύρω από άλλα ονόματα, επέλεξες τον παίκτη που είναι κοινώς αποδεκτά τρολ; Σε τι βοηθάς έτσι;:hmm:

Θεωρεις βασικους υποπτους τους 2 παικτες που εχουν παρει τις περισσοτερες ψηφους απο τον πρωτο κιολας γυρο;; Στατιστικα ποιες ειναι οι πιθανοτητες να συμβει κατι τετοιο;;

Κι εγώ τους θεωρώ υπόπτους κι έχω πει τους λόγους. Όσο όμως βλέπω οτι πάει να γίνει μάχη μεταξύ τους, αρχίζω να το σκέφτομαι. Μήπως τελικά ο ένοχος είναι μόνο ένας και θα γίνει προσπάθεια να σωθεί; Δεν το ξέρουμε.

@Τασος97: H Himela οταν ειναι με το πλευρο των πολιτων ειναι οντως ενα ισχυρο οπλο. Ωστοσο προσεξε ποιον επιλεγεις να εμπιστευτεις. Μπορει καλλιστα να εκμεταλλευτει τη "φημη" που εχει χτισει, ωστε να εχει μεγαλυτερη επιρροη πανω μας. Προσωπικα δεν εχω καταφερει ακομα να κατασταλλαξω αναφορικα με το ρολο της σε αυτο το παιχνιδι, αλλα κατι μου βρωμαει ειναι η αληθεια.

Σίγουρα. Μπορεί να εκμεταλλεύομαι τη φήμη μου. Αυτή η φήμη όμως που λες είναι απλά η εμπειρία. Και έμπειροι παίκτες εδώ είναι πολλοί. Οπότε μη βιάζεσαι να με κατηγορήσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδια χιλια συγγνωμη αλλα ειμαι εκτος σπιτιου.Θα πω δυο πραγματα και θα ψηφισω γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω απο πισι.Λοιπον απο τα μεχρι τωρα μηνυματα εχω ξεχωρισει τζονιτραφ, βασιλη και φερι γκερλ.Υποπτος φαινεται και ο πατρεας ομως σε καμια περιπτωση δε θα τον χαντακωνα με μια ψηφο τωρα, δεν υπαρχει σιγουρια ενοχης.Οποτε απο τους προαναφερθεντες τρεις, ξεχωριζω αρχικα φερι και τραφ και ψηφιζω με επιφυλαξεις την φερι.Παρακαλω να επεξεργαστει απο την ΣΕ το μηνυμα για το χρωμα και το μεγεθος εγω δε μπορω.

Ελπιζω πριν τις 8 να μπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mε τα δεδομένα που έχουμε, θέτοντας το όπως εσύ,όντως ο Πατρέας είναι πιο επικίνδυνος. Αλλά εμένα μου φαίνεται εντελώς απίθανο- εώς αδύνατο να πέσαμε πάνω σε 2 δολοφόνους 1η μέρα.


Λοιπόν το σάιτ δεν ξέρω τι έχει και με δυσκολία απαντάω. Ο πάι μεικερ άλλαξε την ψήφο για να γλιτώσει τον Πατρέα. Για εμένα λέει πολλά αυτό δεν ξέρω για εσένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όσο να ξεκολλήσει το σάιτ και να επανέλθει η ΣΕ, αναλαμβάνω να βοηθήσω τα παιδιά.Τα δικά μου σχόλια θα έρθουν σε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξαφνικα μεικερ αλλαζεις ψηφο...μηπως εμαθες κατι καινουριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Πατρεύς
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin --> _fairygirl_
  9. johnietraf --> Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (άκυρη ψήφος)
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211 --> Demlogic
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Akis_Megara
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
4 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
1 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
PieMaker: Ενεργοποίηση κάρτας ακύρωσης ψήφου (Δευτέρα 29/4)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
10 φορες εγραψα το ιδιο πραμα να διαγραφουν εκτος απο ενα και το μυνημα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χιμέλα η Ντόιτς έχει 4 ψήφους μαζί με πατρέα καθώς ο pie maker έβαλε κάρτα ακύρωση ψήφου (οι κάρτες σε πμ δεν παίζονται; :confused: ) και έχουμε ισοψηφία. Ύποπτη κίνηση πάντως από πλευράς πάι μέικερ κατ' εμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Όλο λες οτι φεύγεις γιατί έχεις και δουλειές κι όλο εδώ είσαι Πετρή.:whistle:
Δεν είναι σωστό να ψηφιστείς από τον πρώτο γύρο; Και ποιος το αποφασίζει αυτό; Αφού το πρώτο ποστ σου ήταν τραγικό, αερολογίες. Το οτι το "μάζεψες" μετά δεν το αναιρεί. Είδες οτι σε έψαξα κι ήρθες να γράψεις κάποιο ποστ χωρίς νόημα όμως, χωρίς να μας βοηθάει σε τίποτα.
Ειλικρινά πάντως οι δύο ύποπτοι για μένα σε αυτό το γύρο είναι Πέτρος κι η deutsch. Ψηφίζω όμως τον Πέτρο γιατί θεωρώ οτι η deutsch δεν μπορεί να μας βλάψει τόσο όσο ο Πέτρος, τελείως συγκριτικά. Μιλάμε για έναν έμπειρο παίκτη και καλό χειριστή του λόγου. Μόνο γι' αυτό το λόγο ψηφίζω Πατρέα, αν και είναι κι οι δύο το ίδιο ύποπτοι.

Σχετικὰ μὲ τὸ πότε ἔχω δουλειές, τὸ ἀνέφερα σὲ μηνύματά μου. Δὲν μπορῶ ἑκατὸ φορὲς νὰ λέω τὰ ἴδια πράγματα. Πᾶμε ὅμως τώρα στὸ κυρίως θέμα· βλέπεις ἕναν παίκτη νὰ προσπαθῇ ἀπεγνωσμένα νὰ βγάλῃ κάποια ἄκρη καὶ ἀμέσως ἔνοχος ἐπειδὴ λὲς ὅτι γράφει καλὰ μηνύματα. Μήπως ἐνδόμυχα θεωρεῖς ὅτι Πατρεὺς=λίγα μηνύματα καὶ ὀλιγόλογα καὶ τώρα ἐξεπλάγης μὲ τὴ συμμετοχή μου; Πάντως τὸ πρῶτο μήνυμα καθόλου ἀερολογίες δὲν ἦταν καὶ αὐτὸ φάνηκε ἐκ τῶν ὑστέρων. Ἂν ἦταν πράγματι ἀερολογίες, δὲ θὰ ἀσχολοῦνταν τόσοι πολλοὶ ὅπως συνέβη.



Οπότε θες να πεις οτι το πρώτο ποστ σου ήταν στηριγμένο σε....στρατηγική; Ε τότε απέτυχε η στρατηγική σου Πέτρο. Ένας πολίτης ποτέ δε θα επέλεγε οικιοθελώς να εκτεθεί και να κάψει το ρόλο του. Κι επειδή ηλίθιος δεν είσαι, θεωρώ οτι πήγες απλά να δημιουργήσεις σύγχιση, και τα κατάφερες. Αλλά εμένα αυτό με ενόχλησε. Και γι' αυτό σε ψηφίζω. Γιατί ακόμα, μετά από τόσες ώρες, προσπαθείς να σώσεις τον εαυτό σου και δε λες μια γνώμη που θα μας βοηθήσει. Κατηγορείς εμένα κι όσους σε ψήφισαν. Πολύ παιδικό, δε νομίζεις;
Εἶσαι ἐκπληκτικὴ στὸ νὰ κάνῃς τὸ ἄσπρο-μαῦρο!!!:eek: Δικηγόρος ἔπρεπε νὰ γίνῃς ἐσύ. Εἶναι χαζὸ δηλαδὴ νὰ δίνω τὴ δυνατότητα στοὺς πολίτες νὰ ἔχουν μία ἐπισκόπηση ὅλων τῶν παικτῶν; Ξεχνᾷς ὅτι τὸ νὰ διατυπώνονται κρίσεις συνολικὰ γιὰ ὅλους στὴν ἀρχὴ τοῦ παιχνιδιοῦ ἦταν κοινὸς τόπος σὲ παλιότερα παιχνίδια καὶ ἁπλῶς κάποια στιγμὴ ἀτόνησε; Αὐτὸ μόνο σύγχυση δὲ δημιουργεῖ, γιὰ τὴν ἀκρίβεια, μόνο σὲ ἐνόχους σύγχυση μπορεῖ νὰ δημιουργήσῃ ἀφοῦ σὲ κάθε περίπτωση, μὲ αὐτὸν τὸν τρόπο κάπου ἔχω πέσει μέσα ὅπως καὶ νὰ τὸ κάνουμε. Βέβαια δὲν ἀρνοῦμαι ὅτι πολλοὶ δολοφόνοι εἶναι σιωπηλοί, ἀλλὰ εἶμαι σχεδὸν σιγουρὸς ὅτι ἔχω ἕναν ψῆφο ἀπὸ δολοφόνο καὶ τείνω μᾶλλον πρὸς τὴν Alma Libre χωρὶς ἐσὺ νὰ βγαίνῃ ἔξω ἀπὸ τὸ κάδρο...

Αν κάποιοι θέλησαν να με εμπιστευτούν, νομίζω οτι δεν μπορείς να με κατηγορήσεις για αυτό. Εξάλλου είμαι από τους λίγους που διαβάζουν και σχολιάζουν τόσο προσεκτικά. Αυτό ναι, ίσως κάνει κάποιους να με εμπιστευτούν. Αυτοί οι κάποιοι όμως δεν είναι και ηλίθιοι, όπως θες να τους παρουσιάσεις... Κάτι σωστό θα βλέπουν στις απ΄΄οψεις μου...
Τυχαίνει ὅμως αὐτοὶ νὰ εἶναι καὶ νέοι ἑκτὸς τῶν ἄλλων στὸ παιχνῖδι καὶ οἱ νέοι ὡς γνωστὸν πολὺ εὔκολα χειραγωγοῦνται ἀπὸ σεντόνια παλαιοτέρων. Οἱ παλιότεροι εἶναι ὑποψιασμένοι καὶ κρατοῦν μία πισινὴ στὰ λεγόμενά σου μὲ τὰ ὁποῖα ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο μὲ ἔχεις στοχοποιήσει οὐσιαστικὰ ἐκ τοῦ μηδενός.


Με κατηγόρησες έμμεσα χτες οτι δε γράφω πολλά σεντόνια σε αυτό το παιχνίδι και σου απάντησα.
Ἐγὼ πάντως εἶχα τὴν ἐντύπωση ὅτι σὲ παλαιότερα παιχνίδια ἄρχιζες τὰ σεντόνια ἀμέσως καὶ δὲν περίμενες νὰ ἀλλάξῃ ἡ μέρα. Δὲν διάβασα πάντως καὶ προσφάτως τὰ παιχνίδια ὁπότε ἐνδεχομένως νὰ κάνω καὶ λάθος σὲ αὐτό καὶ πάλι ὅμως αὐτὸ δὲ θεωρῶ ὅτι εἶναι τόσο σημαντικὸ γιὰ νὰ μοῦ τὸ χτυπήσῃς θεωρῶντας ὅτι μὲ ἐνοχοποιεῖ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Πατρεύς
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύςακυρώθηκε
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Demlogic
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Akis_Megara
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
4 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
1 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μας ζαλίσατε.

Εδώ έχουμε μια μεγάλη ομάδα πολιτών που δε συνεισφέρουν στους πολίτες τουλάχιστον. Για τους λόγους που είπα και στο προηγούμενο μου ποστ, δε θα ψηφίσω τον Πατρευς ακόμη. Μιλάει πολύ, έντονα και φαίνεται να έχει ρόλο, όμως ελπίζω (διότι είναι ικανός παίκτης) να είναι με το μέρος των πολιτών.

Εφόσον η ομάδα των πολιτών έχει ως μέλη της όλα τα νεοφερμένα 13χρονα, τότε είμαστε περίπου καταδικασμένοι εαν διώχνουμε τον όποιο λογικό πολίτη μας απομένει (και πόσο μάλλον καλους πολίτες με ρόλο).
Προσωπικά θέλω να δω τι παίζει με την Doutch η οποια αν και δεν έχει δείξει αρκετά σημάδια ενοχής, δεν έχει κανει τίποτα (όπως η alma) και έχει και ενα βλακώδες ύφος σε όλο το παιχνίδι. Όπως και η piemaker προτιμώ να φύγει αυτη απο τον πατρευς. Προς το παρόν δεν έχω βγάλει άκρη σε αυτό το χάος.

Ο αλχ μας πέταξε εκει 2 δημοσιεύσεις και απο τότε το βούλωσε. Μπορώ να μυρίσω την ενοχή του. Μήπως επαναπαυεται στο μεταξύ των πολιτών μπουρδούκλωμα; :hmm:

Ψηφίζω την doutchland γιατι έχω διάθεση για
σεκς
να ξεσκεπάσουμε τους δολοφονάκους. Ας φύγει καλύτερα ένας κακός πολίτης απο έναν άλλο ενδεχομένως καλο*πολίτη

τωρα με την Guest 278211 θελω να δω την συνέχεια γιατι είχε πλακα η ανούσια ψήφος σε έναν πολίτη που έχει αποδείξει οτι πάντα προσφέρει και πάντα βρίσκει τον δολοφόνο

ένα σχόλιο: εφόσον η piemaker έριξε καρτα για να σώσει τον πατρευς, ενδεχομένως υπάρχει μια σύνδεση μεταξύ τους την οποία θα κρίνουμε με μεγαλύτερη λεπτομέρεια στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ισως ο κυριος πιερ να ξερει ποιος ειναι ο πατρευς και να θελει να τον σωσει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αλμα απλα μ φανηκε υποπτη η κινηση του.
Ντεμ. Το σκοτωσεςτο ονομα μ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Πατρεύς
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύςακυρώθηκε
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Demlogic
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Akis_Megara
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
4 Πατρεύς
5 Deutsch... Lover
1 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Βέβαια δὲν ἀρνοῦμαι ὅτι πολλοὶ δολοφόνοι εἶναι σιωπηλοί, ἀλλὰ εἶμαι σχεδὸν σιγουρὸς ὅτι ἔχω ἕναν ψῆφο ἀπὸ δολοφόνο καὶ τείνω μᾶλλον πρὸς τὴν Alma Libre χωρὶς ἐσὺ νὰ βγαίνῃ ἔξω ἀπὸ τὸ κάδρο...

Χμμμ. :redface:
Με κολακεύεις μπορώ να πω. :P
Και γιατί παρακαλώ να είμαι εγώ ο δολοφόνος και όχι κάποιος άλλος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Να σχολιάσω λοιπόν τις εξελίξεις μετά από την τόση ώρα που είχε κολλήσει το σάιτ σε μια κρίσιμη στιγμή. Λοιπόν ο PieMaker καίει μια κάρτα που μπορεί στο μέλλον να είναι πιο χρήσιμη απλά για να διώξει την deutsch πιο γρήγορα, αφού νομίζω οτι ήταν ηλίου φαεινότερο οτι αν φύγει σήμερα ο Πατρέας, αύριο θα φύγει η deutsch, αφού αρκετοί θεωρούν και τους δύο ενόχους! PieMaker είσαι τόσο σίγουρος για την αθωότητα του Πέτρου; Ή μήπως τελικά εμφανίστηκαν οι συμπαίκτες του που τελευταία στιγμή προσπαθούν να τον σώσουν; Και τελικά πως είσαι τόσο σίγουρος για τον Πατρέα; Για πες μας να ξέρουμε....

@ Πέτρο: Αντί να μιλάμε μεταξύ μας και να μη βγάζουμε άκρη, δεν προσπαθείς να σώωσεις τον εαυτό σου βοηθώντας μας λίγο να βγάλουμε μια άκρη; Τόσα μηνύματα από το πρωί αφιερωμένα σε μένα με τιμούν μεν, αλλά τελικά δε μας έχεις πει τη γνώμη σου για τους υπολοίπους. Οκ το καταλάβαμε, η Χιμέλα είναι κακιά που σε κατηγόρησε και έδωσε φάρμακα και στους νέους να την εμπιστευτούν. Πάμε παρακάτω τώρα; Εκτός αν ο σκοπός σου είναι απλά να βγάλεις εμένα ένοχη κι έχεις αφιερώσει τη ζωή σου σε αυτό. Πάντως οι πολίτες έχουν τρόπο να με εμπιστευτούν και χωρίς χειραγώγηση, εύκολο είναι, if you know what I mean.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Χμμμ. :redface:
Με κολακεύεις μπορώ να πω. :P
Και γιατί παρακαλώ να είμαι εγώ ο δολοφόνος και όχι κάποιος άλλος;:hmm:

Τὴν κολοκυθιὰ θὰ παίξουμε; Δὲν ἀποκλείω ὅτι τὸ σπαμάρισμά σου εἶναι στὴν πραγματικότητα στρατηγική. Φυσικὰ μπορεῖ νὰ εἶναι κάποιος ἄλλος, πιθανότατα ἡ Χιμέλα ἡ ὁποία προσπαθεῖ ὁπωσδήποτε ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο νὰ μὲ ἐνοχοποιήσῃ...

Πάντως, γιὰ τὴν deutsch-lover δὲν μπορῶ νὰ πιστεύσω ὅτι εἶναι δολοφόνος ἑκτὸς ἂν πλέον ἡ ὁμάδα τῶν δολοφόνων εἶναι ὅλοι πρωτάρηδες ἢ σὲ μία ἀκραία περίπτωση θέλησαν νὰ θυσιάσουν γιὰ ξεκάρφωμα ἕνα μέλος τῆς ὁμάδας τους... Φοβοῦμαι ὅτι ὅσοι ἔχουμε τὶς περισσότερες ψήφους στὸν πρῶτο γύρο, εἴμαστε καὶ οἱ δύο πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επειδη βρησκω αδικη την κριτικη σας πρπς τον πατρεα και απο οτι θυμαμαι καλα με την καρτα ακυρωσης ψηφου ακυρωνω οσες ψηφους θελω αν κανω λαθος διορθωστε με.ακυρωνω ΟΛΕΣ τις ψηφους προς τον Πατρεα καντε καποια μορφοποιηση γτ απο κιν δν γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ή μήπως τελικά εμφανίστηκαν οι συμπαίκτες του που τελευταία στιγμή προσπαθούν να τον σώσουν;

Αυτό είναι που με βάζει σε υποψίες... γιατί να θυσιάσει μια κάρτα που ενδεχομένως στο μέλλον θα τον έσωζε από κάποια αποχώρηση μόνο και μόνο για να σώσει τον Πατρέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top