Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαίρυ αβάσιμες κατηγορίες δεν μαρέσουν. Εγώ ψήφισα την ντόιτς γιατί μου φαίνεται ύποπτη. Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου, γιατί να την ψηφίσω αφού είμαστε συνεργατες οπως λες; :hmm:



Ps: οκ σορυ νομιζα οτι αλλαζουμε 5 λεπτά μετα τις οχτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Δεν αλλάζουμε ψήφο όποτε θέλουμε.
Ρε Άκη διαβάζω συνεχώς τους κανόνες παράλληλα μην τυχόν κάνω γκάφα,αλλά δεν λέει λεπτομέρειες για τις ψήφους ακριβώς γι'αυτό και ρωτάω...
Άλλωστε είναι η πρώτη ψηφοφορία και δεν έχω αλλάξει ακόμα απλά το σκέφτομαι είπα γιατί θέλω να ''δουλέψω'' πιο λογικά.;)
Αλλάζουμε ψήφο οπότε θέλουμε παιδιά, μην ακούω χαζομάρες. Ακόμα και 500 φορές την ημέρα. Θα έπρεπε να το είχατε καταλάβει από τα προηγούμενα παιχνίδια που διαβάσατε.
Γι'αυτό ρώτησα στο προηγούμενο είδα ότι κάποιοι είχαν μετανιώσει για τις ψήφους τους και έλεγαν ότι θα το αλλάξουν..
Ωραία σε λιγάκι θα σας πω για την αλλαγή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αλλάζουμε ψήφο όποτε θέλουμε παιδιά, μην ακούω χαζομάρες. Ακόμα και 500 φορές την ημέρα. Θα έπρεπε να το είχατε καταλάβει από τα προηγούμενα παιχνίδια που διαβάσατε.
Λέγε τέτοια, λέγε.
Εσύ μετά θα αλλάζεις τη λίστα 500 φορές την ημέρα... :P

Ps: οκ σορυ νομιζα οτι αλλαζουμε 5 λεπτά μετα τις οχτω.
Τότε αλλάζετε χωρίς αιτιολόγηση.
Η μόνη περίπτωση να μη μπορείτε να αλλάξετε ψήφο, είναι αν έχετε ενεργοποιήσει την κάρτα Επιπλέον Ψήφου. Τότε η ψήφος σας είναι οριστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ τώρα προβληματίζομαι με τον Πατρεύς, ο οποίος βγαίνει και αρχίζει να παρουσιάζει ως υπόπτους όλους τους παίκτες, ενώ ο ίδιος προσπαθεί να φαίνεται ως πολίτης. Κάτι το οποίο το κάνει είτε γιατί είναι μαφιόζος και προσπαθεί αποτυχημένα να μας παραπλανήσει λέγοντας πόσο καλός πολίτης είναι και μπλα μπλα είτε είναι πολίτης και τα λέει όλα αυτά με σκοπό να μας κάνει να τον νομίζουμε μαφιόζο, ενώ δεν είναι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eupatridis και Τάσος97 πού είστε καμάρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
2 γενικα σχολια.

Στα προηγουμενα παιχνιδια που δηλωσε συμμετοχη ο Πατρεας αργησε πολυ να μπει στο παιχνιδι. Αλλα ακομα και οταν αρχισε να παιζει φαινοταν σα να το εκανε απο υποχρεωση, αφου εκανε ενα post τη μερα και αυτο απο υποχρεωση. Το γεγονος οτι μπηκε φουριοζος απο την πρωτη στιγμη εμενα με κανει να πιστευω οτι απλως ενθουσιαστηκε με το ρολο του, κατι που δεν παρατηρησε κανενας σας, αφου ολοι σταθηκατε στις μπουρδες που εχει γραψει. Μηπως απλα ομως προσπαθει να σκορπισει πανικο και να λυγισει τους αδυνατους, για να αρχισει να ξεσκεπαζει τα μικρα και απειρα δολοφονακια;; Για μενα οποιος εσπευσε να υπερασπιστει τον εαυτο του μετα τα λεγομενα του εχει καλες πιθανοτητες να ειναι δολοφονος. Οσο για τον Πατρεα κατα πασα πιθανοτητα εχει δυνατο ρολο, ο οποιος ελπιζω να ειναι με τη μερια των πολιτων.

Αγαπητη Χιμελα υπαρχει χαοτικη διαφορα αναμεσα στο: Υπερασπιζομαι τη μικρη, αθωα και απροστατευτη Deutsch και αμφισβητω την ικανοτητα της να παιξει. Εγω προφανως και εκανα το δευτρο, αφου δεν τη θεωρω mvp. Παντως μου αρεσει το γεγονος οτι πας να βγαλεις απο τη μυγα ξυγκι, αν και αρχιζω να πιστευω πως το κανεις για να τραβηξεις την προσοχη μακρια απο το προσωπο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Φαίρυ αβάσιμες κατηγορίες δεν μαρέσουν. Εγώ ψήφισα την ντόιτς γιατί μου φαίνεται ύποπτη. Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου, γιατί να την ψηφίσω αφού είμαστε συνεργατες οπως λες; :hmm:
Επειδή είναι απίστευτα κουραστικό να γράφει κάποιος το ίδιο πράγμα να συμφωνώ μαζί του και να πετάγεται ένας τρίτος να επιβεβαιώνει αυτό που έχει ειπωθεί θα παρακαλούσα να διαβάζεις τα ποστ 2 φορές.
Απλούστατος είναι ο λόγος και ονομάζεται καμουφλάζ.;)


Ps: οκ σορυ νομιζα οτι αλλαζουμε 5 λεπτά μετα τις οχτω.
Αν δεν απατώμαι τότε παίζονται οι κάρτες ίντριγκας σχετικά με αλλάγη ΄ψηφου κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Eupatridis και Τάσος97 πού είστε καμάρια;

Εγώ περιμένω και τον Vasillis497(ή κάπως έτσι:P) ο οποίος ρώτησε για την ψηφοφορία και από τότε δεν έχει ξαναφανεί, όπως επίσης και ο johnietraf ο οποίος επίσης δεν έχει μιλήσει εκτός από ένα αρχικό ποστ στο οποίο εύχεται καλό παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τελικά,η ψήφος μου θα πάει προς Πατρεύς μεριά διότι μας ''ψυχολόγησε'' και χαρακτήρισε όλους ύποπτους και εμένα μαζί χωρίς να έχω κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή ακόμα:P:P:P,αλλά δεν πάει να πει ότι αυτό φταίει που ψηφίστηκε:happy:.Επίσης χαρακτηρίστηκε ο ίδιος ως πολίτης ίσως για να μας ρίξει σταχτούλα στα μάτια ίσως και όμως να λέει αλήθεια,αυτό θα το δούμε στην πορεία:whistle::whistle:...
Πατρεύς περιμένουμε να σε δούμε να μιλάς και άλλο:redface::redface::redface:
Αγαπώ τα σεντόνια σου και της Himela:redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν δεν απατώμαι τότε παίζονται οι κάρτες ίντριγκας σχετικά με αλλάγη ΄ψηφου κλπ κλπ.
Πάτε διαβάστε τους κανόνες ξανά και ξανά και ξανά, δείτε ψηφοφορίες απ το τελευταίο Παλέρμο, δείτε το διάγραμμα για τις κάρτες, γιατί προβλέπω το βράδυ να γίνεται της πουτάνας εδώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. johnietraf
  10. Loreley
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211
  14. vassilis498
  15. Πατρεύς
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
2 Πατρεύς
1 Deutsch... Lover
1 Joaquin
1 PieMaker

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ περιμένω και τον Vasillis497(ή κάπως έτσι:P) ο οποίος ρώτησε για την ψηφοφορία και από τότε δεν έχει ξαναφανεί, όπως επίσης και ο johnietraf ο οποίος επίσης δεν έχει μιλήσει εκτός από ένα αρχικό ποστ στο οποίο εύχεται καλό παιχνίδι.
Εμένα τώρα εσύ μου τα μπερδεύεις ρε κορίτσι..
Πάτε διαβάστε τους κανόνες ξανά και ξανά και ξανά, δείτε ψηφοφορίες απ το τελευταίο Παλέρμο, δείτε το διάγραμμα για τις κάρτες, γιατί προβλέπω το βράδυ να γίνεται της πουτάνας εδώ... :)
Μετά,μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πάτε διαβάστε τους κανόνες ξανά και ξανά και ξανά, δείτε ψηφοφορίες απ το τελευταίο Παλέρμο, δείτε το διάγραμμα για τις κάρτες, γιατί προβλέπω το βράδυ να γίνεται της πουτάνας εδώ... :)

Πιπέρι στο στόμα αγαπητή ΣΕ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή είναι απίστευτα κουραστικό να γράφει κάποιος το ίδιο πράγμα να συμφωνώ μαζί του και να πετάγεται ένας τρίτος να επιβεβαιώνει αυτό που έχει ειπωθεί θα παρακαλούσα να διαβάζεις τα ποστ 2 φορές.
Απλούστατος είναι ο λόγος και ονομάζεται καμουφλάζ.;)



Αν δεν απατώμαι τότε παίζονται οι κάρτες ίντριγκας σχετικά με αλλάγη ΄ψηφου κλπ κλπ.

ΌΧΙ. Τότε απλά αλλάζετε ψήφο χωρίς αιτιολόγηση όσοι θέλετε.

Παρακαλώ να έχετε τους όρους ανοιχτούς δίπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συνήθως οι πολίτες δε δηλώνουν με τόση σιγουριά οτι είναι πολίτες... Για να δηλώνεις οτι είσαι πολίτης, μάλλον θες να πείσεις κάποιους...

Έχεις κάποιο επιχείρημα υπέρ της και την υποστηρίζεις; Αν ναι, πες το μου κι εμένα. Προς το παρόν εγώ βλέπω τη Deutsch να καρφώνεται αρχικά, να σπαμάρει μετά και στο τέλος να μαζεύει τα ασυμμάζευτα και να οπισθοχωρεί ατάκτως. Έχεις να αντιπροτείνεις κάτι;


Ναι είναι πολύ λογική η σκέψη σου. Αυτό που μου κάνει όμως εντύπωση είναι οτι τελικά κανείς δεν την υπερασπίζεται (εκτός από την Άλμα πιο πάνω και τον PieMaker που βιάστηκε να δηλώσει την αθωώτητά της). Λες να πέσαμε στο τρίο των μαφιόζων; Και θα καρφώνονταν τόσο; Πολύ τραβηγμένο το βρίσκω...


Ναι κι εγώ αυτό νομίζω. Λέω λέω και τίποτα δε λέω.

α) Προσπαθεί να μας ρίξει στάχτη στα μάτια. Κανείς δεν είναι αθώος στην πόλη του Παλέρμο. :shifty:
β) Δεν την υποστήριξα. :P
γ) Το πέτυχες, είμαστε τρία μαφιοζάκια. :P
δ) Αν ήταν πολίτης δεν θα το έλεγε.. :hmm:`

Χιμέλα με έβαλες σε σκέψεις. Όντως δεν την υποστηρίζουν όπως και η ΙΔΙΑ η ντοιτς δεν ειπε ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΘΩΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ. Για εμενα αυτό δειχνει αμηχανία συν το οτι στην αρχη μιλουσε συνεχώς και ελεγε διαφορα ενω καποια στιγμη εβαλε χειροφρενο και παρακολουθουσε τους υπολοιπους σαν να την συμβουλευσε καποιος.

Την καθοδηγούν.
Δεν αλλάζουμε ψήφο όποτε θέλουμε.

Αλλάζουμε.
Εγώ τώρα προβληματίζομαι με τον Πετρεύς, ο οποίος βγαίνει και αρχίζει να παρουσιάζει ως υπόπτους όλους τους παίκτες, ενώ ο ίδιος προσπαθεί να φαίνεται ως πολίτης. Κάτι το οποίο το κάνει είτε γιατί είναι μαφιόζος και προσπαθεί αποτυχημένα να μας παραπλανήσει λέγοντας πόσο καλός πολίτης είναι και μπλα μπλα είτε είναι πολίτης και τα λέει όλα αυτά με σκοπό να μας κάνει να τον νομίζουμε μαφιόζο, ενώ δεν είναι. :hmm:

Στάχτη στα μάτια μας ρίχνει.
Τελικά,η ψήφος μου θα πάει προς Πατρεύς μεριά διότι μας ''ψυχολόγησε'' και χαρακτήρισε όλους ύποπτους και εμένα μαζί χωρίς να έχω κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή ακόμα:P:P:P,αλλά δεν πάει να πει ότι αυτό φταίει που ψηφίστηκε:happy:.Επίσης χαρακτηρίστηκε ο ίδιος ως πολίτης ίσως για να μας ρίξει σταχτούλα στα μάτια ίσως και όμως να λέει αλήθεια,αυτό θα το δούμε στην πορεία:whistle::whistle:...
Πατρεύς περιμένουμε να σε δούμε να μιλάς και άλλο:redface::redface::redface:
Αγαπώ τα σεντόνια σου και της Himela:redface::redface::P

Και εγώ ψηφίζω Πατρέα για τον ίδιο λόγο. Μπορεί να αλλάξω γνώμη μετά. :P

Eupatridis και Τάσος97 πού είστε καμάρια;

Στην αγκαλιά του Μορφέα.


~~
Καλημέρα και απο μένα!:D

πσ. το πρώτο ποστ ας σβηστεί, μπήκε καταλάθος. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Πατρεύς
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. johnietraf
  10. Loreley
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211
  14. vassilis498
  15. Πατρεύς
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
3 Πατρεύς
1 Deutsch... Lover
1 Joaquin
1 PieMaker

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Καλημέρα.
Έχω πολύ λίγη ώρα και θα εστιάσω στα άτομα που συζητήθηκαν αφού ΔΥΣΤΥΧΩΣ κάποιοι παρακολουθούν το νήμα χωρίς να απαντάνε(Βασίλη την ώρα της ψηφοφορίας την έμαθες, θα γράψεις τίποτα άλλο; :P).
Τέλος πάντων,
Χιμέλα->κλασσική Χιμέλα, πιστεύω ότι μπορεί να φανεί Χρήσιμη, ειδικά μετά από τους πρώτους 2 γύρους.Τώρα ακόμη όλοι λίγο πολύ γράφουν στην τύχη πράγματα.Παρόλα αυτά, δεν πρόλαβα να διαβάσω τα μηνύματά της εξ'ολοκλήρου οπότε θα επανέλθω.
Πατρέας->ο αποδέκτης των περισσοτέρων ψηφών.Να σας πω την αλήθεια, δε μου φάνηκε και τόοοσο ύποπτο το σεντονάκι του.Όμως δε θα μιλήσω για τον Πατρέα παραπάνω, παρά θα συζήτησω κανονική αιτιολόγηση από την Άλμα Λίμπρε για την γρήγορη ψήφο που του έριξε, ακολουθώντας την Νεφέλη.
Ακόμα ένα ενδιαφέρον άτομο είναι η _fairygirl_.Δεν έχω κάτι χειροπιαστό να πω "εκεί την έπιασα", όμως αν κάνετε τον κόπο να δείτε όλα της τα μηνύματα, θα καταλάβετε ότι προσπαθεί ΟΛΟΥΣ να τους στήσει στον τοίχο.Και οκ, θα έλεγε κανείς ότι είναι πολίτης ο οποίος ΨΑΧΝΕΙ, όμως συνεχώς γράφει "πω πω", "πολυ υποπτο", "εσυ με μπερδευεις".Και πάλι επαναλαμβάνω, είναι νωρίς για να βρούμε κακό ρόλο με σιγουριά.Απλά κρατήστε σκέψεις για τον καθένα.

Χαρακτηριστικά παραθέτω

Εμένα τώρα εσύ μου τα μπερδεύεις ρε κορίτσι..
Αυτή ήταν η απάντηση της φέρι στην λορεκάτι όταν η δεύτερη παραξενεύτηκε για την αδικαιολόγητη απουσία των Βασίλη και τζονικάτι.
Φέρι, δεν είναι λογικό να θέλουμε συμμετοχή από όλους;Αν όλα τα κακά ρολάκια βρίσκονται σε ανενεργούς παίκτες ή εσκεμμένα απόντες ενώ είναι online, πώς θα εξελιχθεί το παιχνίδι;

Ο Τάσος97 μπαίνει καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ τον Πατρέα ύποπτο απο την ώρα που έκανε το ποστ. Απλώς το ποστ της Νεφέλης με έπεισε στο να ρίξω την ψήφο μου εκεί. Προσπαθεί να ρίξει υποψίες-ακόμη και στον εαυτό του και πιστεύω πως αυτό το κάνει για παραπλάνηση. Αλλά κανείς δεν είναι αθώος στην πόλη του Παλέρμο, το είπαμε αυτό. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάντως τη Νεφέλη για πολίτη την κόβω, αν αναλύσουμε όλο αυτό που έγινε με την ψήφο της
θα την είχαν ενημερώσει οι υπόλοιποι μαφιόζοι σε διαφορετική περίπτωση
επηρεάστηκε νομίζω από τη Χιμελα ως προς την ψήφο

από την άλλη, η ψήφος της Άλμα με βάζει σε σκέψεις σχετικά με το ρόλο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top