Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
δεν ήταν κάτι σοβαρό :pfff:


:hehe:

Ναι πως, απλά μωρέ, όταν θα άνοιγα το ψυγείο μετά θα έπινα χλωρίνη.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Ναι πως, απλά μωρέ, όταν θα άνοιγα το ψυγείο μετά θα έπινα χλωρίνη.:hehe:
πού ξέρεις; μπορεί να έχει ωραία γεύση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα τη δοκιμάσω την επόμενη φορά που θα αρρωστήσω και θα στην προτείνω αναλόγως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Dimijim, εισαι ο πιο σιχαμερος ανθρωπος που εχω γνωρισει:P... Μα Δ.Α, ειναι ποτε δυνατον??

Eχω πεσει μεσα σε: aegloswen, alchemist, johnnaousa, noisette

Κακως που υποπτευθηκα τη Ριρικα, χιλια συγνωμη.

Γενικα δηλωνω ικανοποιημενος και ας πηγαιναν να με βγαλουν τρελο απο τον πρωτο γυρο (Γιαννη, ευχαριστως να σε στειλω στον αγυριστο:P).

Συγχαρητηρια στην ομαδα των δολοφονων, ηταν αξια η νικη τους, αν και μαλλον προκειται για το πιο σιωπηλο team που εχει περασει ποτε, με εξαιρεση το Γιαννη και τον Alchemist.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Νιώθω πολύ ηλίθια που την πρώτη μέρα υπερασπίστηκα τον αντίπαλο μαφιόζο και τη δεύτερη το διεφθαρμένο αστυνομικό. :redface: Χασοδίκης τελικά. Με ξεγέλασε ο Δημήτρης. Προσωπικά είχα αρχίσει να καταλαβαίνω οτι ο Δημήτρης δεν ήταν τόσο αθώος αυτή τη βδομάδα (αυτές τις 3 μέρες) γιατί σκεφτόμουν οτι ήταν περίεργο να μην έχει δολοφονηθεί ακόμα. Πάντως για τη Ριρίκα έκοβα το κεφάλι μου οτι ήταν διεφθαρμένος αστυνομικός. Θέλω ημερολόγια από όσους έγραφαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Dimijim, εισαι ο πιο σιχαμερος ανθρωπος που εχω γνωρισει:P... Μα Δ.Α, ειναι ποτε δυνατον??
Συγχαρητηρια στην ομαδα των δολοφονων, ηταν αξια η νικη τους, αν και μαλλον προκειται για το πιο σιωπηλο team που εχει περασει ποτε, με εξαιρεση το Γιαννη και τον Alchemist.
Γιατί να μην είναι δυνατόν;
Και, ανήκω κι εγώ στους κακούς!
Ήμουν εγώ σιωπηλός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Dimijim, εισαι ο πιο σιχαμερος ανθρωπος που εχω γνωρισει:P... Μα Δ.Α, ειναι ποτε δυνατον??

Eχω πεσει μεσα σε: aegloswen, alchemist, johnnaousa, noisette

Κακως που υποπτευθηκα τη Ριρικα, χιλια συγνωμη.

Γενικα δηλωνω ικανοποιημενος και ας πηγαιναν να με βγαλουν τρελο απο τον πρωτο γυρο (Γιαννη, ευχαριστως να σε στειλω στον αγυριστο:P).

Συγχαρητηρια στην ομαδα των δολοφονων, ηταν αξια η νικη τους, αν και μαλλον προκειται για το πιο σιωπηλο team που εχει περασει ποτε, με εξαιρεση το Γιαννη και τον Alchemist.
έλα τώρα αθώε Φρικ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Α επίσης ζητάω μια δημόσια συγνώμη από το Johnnaousa που με χτύπησε κάτω από τη ζώνη με το σχόλιό του "θες να κάνεις κι άλλους να παραιτηθούν;". :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.



θα κάνω τα παράπονα πριβέ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Νιώθω πολύ ηλίθια που την πρώτη μέρα υπερασπίστηκα τον αντίπαλο μαφιόζο και τη δεύτερη το διεφθαρμένο αστυνομικό. :redface: Χασοδίκης τελικά. Με ξεγέλασε ο Δημήτρης. Προσωπικά είχα αρχίσει να καταλαβαίνω οτι ο Δημήτρης δεν ήταν τόσο αθώος αυτή τη βδομάδα (αυτές τις 3 μέρες) γιατί σκεφτόμουν οτι ήταν περίεργο να μην έχει δολοφονηθεί ακόμα. Πάντως για τη Ριρίκα έκοβα το κεφάλι μου οτι ήταν διεφθαρμένος αστυνομικός. Θέλω ημερολόγια από όσους έγραφαν!

Μαναρα μου τι δεν καταλαβες?? Εγω μαζι σας ημουν:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το επόμενο καλοκαίρι που θα επιστρέψω θέλω άλλο ένα τέτοιο δυνατό παλέρμο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το επόμενο καλοκαίρι που θα επιστρέψω θέλω άλλο ένα τέτοιο δυνατό παλέρμο.:D
Και μονίμως θα χάνεις:whistle:


εντάξει τα παρατάω..δεν κάναμε ρεκορ πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για την ιστορία...


Όνομα χρήστη Μηνύματα
dimijim 251
Johnnaousa 150
tsarachaf 146
Libertus 137
blue_butterfly 121
~Melania~ 119
MissKit 114
foreverfreak 107
Mercury 97
SparklingGrey 95
MAYROULIS 81
Alchemist 62
Himela 58
Ἔρις 52
Catalyst 51
Eileen 47
Τάσος97 39
jj! 36
Elena Kr 35
aegloswen 32
carpe_nochtem 27
Noisette 22
Demlogic 17
Πατρεύς 11
love_angel 6
Guest 278211 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
έλα τώρα αθώε Φρικ:whistle:
Ο αντιπαλος μαφιοζος ειναι με τους ΠΟΛΙΤΕΣ. Προσπαθει να τους βοηθησει να βγαλουν το δολοφονο και εχω την εντυπωση πως κερδιζει μαζι τους. Τωρα αν μεινει μονος του, εχει την ευκαιρια να κερδισει το παιχνιδι, αλλα προσωπικα αυτο το θεωρω πολυ χαζο χαρακτηριστικο, καθως ξεσκεπαζοντας το φανερο μαφιοζο, φανερωνεται και αυτος;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Φρικ μου, από όταν μοιράστηκαν οι ρόλοι ήθελα να στο πω αλλά κρατιόμουν, είδες που ήμουν εγώ συγκάτοικος τελικά?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάντως μπορώ να πω πως είχε πολύ πλάκα εγώ να έχω λερωμένη τη φωλιά μου και οι περισσότεροι να με θεωρείτε σίγουρα αθώο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φρικ μου, από όταν μοιράστηκαν οι ρόλοι ήθελα να στο πω αλλά κρατιόμουν, είδες που ήμουν εγώ συγκάτοικος τελικά?:hehe:
Ναι ρε γαμωτο και το καταλαβα οταν μου ειπες "παντως συγκατοικος δεν εισαι", αλλα με βγαλανε απο τη μεση και δε μπορουσα να σε υπερασπιστω οταν ολοι νομιζανε πως η aegloswen ειναι συγκατοικος:(...
Επισης ο ρολος του συγκατοικοι ειναι γαματος, αλλα πρεπει και οι 2 να ειναι ενεργοι παιχτες για να τον ευχαριστηθεις, αλλιως δε λεει καθολου;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πάντως μπορώ να πω πως είχε πολύ πλάκα εγώ να έχω λερωμένη τη φωλιά μου και οι περισσότεροι να με θεωρείτε σίγουρα αθώο!!! :D
Να δεις εγώ που όλοι με θεωρούσαν ένοχο, εκτός από αυτόν που έπρεπε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και μονίμως θα χάνεις:whistle:

Αφού δεν μπορώ να σε θεωρήσω ποτέ ένοχο.:hehe:




Δημήτρη εγώ φώναζα αλλά με είχαν για δολοφόνα και ποιός να με ακούσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω να κανω 2 προτασεις για το επομενο παλερμο, θα τις γραψω πρωτα εδω και μετα θα τις μεταφερω και στο αντιστοιχο θεμα:

1) Βγαλτε αυτο το χαζο χαρακτηριστικο που ο Αντιπαλος Μαφιοζος μπορει να κερδισει μονος του το παιχνιδι. Σε ολο το παιχνιδι ειναι με τους πολιτες, προσπαθει να αποκαλυψει το μαφιοζο που ξερει και ετσι οταν αποκαλυπτεται ο ρολος του μαφιοζου, αναγκαστικα αποκαλυπτεται και ο δικος του. Ειλικρινα, δεν εχει καμια λογικη και νοημα, δεν ειναι σαν τον serial killer ας πουμε;)...
2) Ο χρησμος της Πυθιας πρεπει να παιζεται δημοσια!!! Αλλιως η καρτα δεν εχει νοημα... Ετσι και αλλιως ο καθενας μπορει να δηλωσει οτι θελει (οπως ο Τζει π.χ), οποτε μπορει να λειτουργησει και υπερ των δολοφονων. Ετσι οπως παιξαμε τωρα ηταν δωρο αδωρο η καρτα, πραγματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top