Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το θέμα θα ανοίξει 20:05 για αλλαγές στις ψήφους σας. Τελευταία φορά θα πω πως δίνουμε ένα όνομα χωρίς αιτιολόγηση και δε σχολιάζουμε κατά τη διάρκεια της διαδικασίας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πολύ αποφασιστικοί βγήκατε όλοι αυτή τη φορά. :redface: Έχοντας συγκεντρώσει 7 ψήφους, Johnnaousa, your last words, hun. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τώρα νομίζω ότι είναι το καλύτερο σημείο να παιχτεί η τελευταία τυμβωρυχία που υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ πάω να κάνω αγκαλιά την Άννα:bigarmhug
Εσείς καθίστε να σας δουλεύει ο Χαρούλης:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Now, what about blue_butterfly?
(προς αποφυγή παρεξηγήσεων: Είναι ψήφος!)

Αναμένουμε την τελευταία τυμβωρυχία.
Να δούμε τι ήταν ο Τζον τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελευταία μέρα της εβδομάδας λοιπόν. Θυμίζω πως το Σαββατοκύριακο το Παλέρμο θα πάρει άδεια για να κάνετε και κανένα μπάνιο στη θάλασσα. :P Επειδή θα ρωτήσετε, κάρτες θα μοιραστούν ξανά την Κυριακή το βράδυ. Λεπτομέρειες για το πώς θα μοιραστούν μπορείτε να βρείτε στους κανόνες. Καθένας θα πάρει μια επιπλέον.

Λίστα για Παρασκευή 29/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Catalyst
  5. Demlogic
  6. dimijim -> blue_buttefly
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak
  10. Libertus
  11. love_angel
  12. MAYROULIS
  13. ~Melania~
  14. Noisette
  15. SparklingGrey
  16. tsarachaf

Ψήφοι
1 blue_buttefly

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και για να μην πει κανείς ότι δεν αιτιολογώ έχουμε:
Η πεταλούδα ήταν αυτή που είχε επαναφέρει τον τζον
Για ποιο λόγο;
Γιατί τον κατηγόρησαμε εγώ, η Έλενα και η Σύλβια...
Και μάλιστα τον επανέφερε τόσο νωρίς έτσι ώστε να μην προλάβει καν το μέντιουμ να μάθει την ταυτότητά του.
Έξυπνο...
Επίσης ήταν κι αυτοί ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν τον spark στην παράταση
Μάλλον δεν ήθελε να φύγει ο Τζον
Και βλέποντας πως ο σπαρκ είναι τόσο καλό θύμα τον ψήφισε και εχθές
Φυσικά, αφού ήθελε να διώξει έναν αθώο πολίτη
Και αποδείχθηκε πως ο spark ήταν ο Δήμαρχος
Και με ποια δικαιολογία τον ψήφισε;
Άλλαξε συμπεριφορά λέει, όπως έλεγε και για την Έλενα...
Επιπλέον η Ριρίκα κρατάει κι αυτή ένα low-profile
Δε λέει πολλά πράγματα, έχει κατηγορήσει την Έλενα, τον Φρικ και προσπαθούσε να σώσει την Έρις κατηγορώντας εμένα και την αθώα Σύλβια
Κρύβεται πίσω απ το φροντιστήριο και τη σημερινή της αρρώστια
Δε λέω ότι λέει ψέματα αλλά τα χρησιμοποιεί για να μη συμμετάσχει ενεργά
Τέλος είναι μια πολύ καλή κι έμπειρη παίχτρια και για τον λόγο αυτό δεν έχει καρφωθεί ακόμη ανεπανόρθωτα
Παίζει εξαιρετικά το ρόλο της μαφιόζας...

Να πω και κάτι άλλο:
Επειδή το παιχνίδι is on fire και δε γίνεται να λείπουμε πολλές ώρες και παράλληλα να έχουμε πλήρη εικόνα του παιχνιδιού κι επειδή το ΣΚ δε θα παίζουμε, προτείνω το Σάββατο το θέμα να μείνει κλειδωμένο έτσι ώστε να μπορέσουμε όλοι να πάμε για μπάνια, να χαλαρώσουμε, να κάνουμε ό,τι θέλουμε χωρίς να έχουμε την παραμικρή έγνοια για το παιχνίδι. Να ξεκουραστεί επιπλέον και η ΣΕ! Ύστερα ξανανοίγει το θέμα Κυριακή πρωί ή μεσημέρι και συνεχίζουμε ακάθεκτοι! Ξέρω ότι κάτι τέτοιο δε συνηθίζεται και δεν προβλέπεται αλλά έχει τόσο ένταση το game που ίσως είναι καλό να συμβεί αυτή τη φορά.
Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Η ΣΕ γιατί δε με έχει στη λίστα;Μήπως θέλει να με ξεκάνει, όπως οι δολοφόνοι; :loltooth:


Ενδιαφέρουσα τοποθέτηση και ψήφος από την Ζωή. Σταθερή στο γενικά προσεκτικό της παιχνίδι...

Χαίρομαι που δεν έχει ιδιαίτερο νόημα το τι θα ψηφίσω αυτή την στιγμή και δεν μπορεί να πάρει άλλες λαβές ο Χάρης και να πετάξει κι άλλη λάσπη χωρίς να έχει ιδέα τι ρόλο έχω-αν έχω.

Δε θα ψηφίσω τον Γιάννη, όχι ακόμα... Alchemist, γιατί δεν κινδυνεύει, γιατί μπορεί να έχει δίκιο ο φρικ σ' αυτό που λέει και γιατί δεν είμαι απόλυτα βέβαιος για τον Γιάννη
Παίζει να ψηφίζει συνδολοφόνο του για κάλυψη.
Τώρα νομίζω ότι είναι το καλύτερο σημείο να παιχτεί η τελευταία τυμβωρυχία που υπάρχει...
Για να βγει δολοφόνος και να σε αθωώσουμε, ε;
Now, what about blue_butterfly?

Αναμένουμε την τελευταία τυμβωρυχία.
Να δούμε τι ήταν ο Τζον τελικά...
Σαν τι να ήταν ο Τζον;Ακόμη να καταλάβεις εσύ;
Όχι blue_butterfly, δεν είμαι σίγουρος.Ας βγάλουμε τον tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παίζει να ψηφίζει συνδολοφόνο του για κάλυψη.

Καλά μιλάμε, πρέπει να χω γύρω στους 22 συνδολοφόνους για σένα :P. Είπα γιατί ψήφισα Αλχ, δεν το αναλύω παραπάνω...

Για να βγει δολοφόνος και να σε αθωώσουμε, ε;

Κι άμα δεν βγει τι θα κάνεις εσύ;; Θα το βουλώσεις επιτέλους;; Η τυμβωρυχία τώρα είναι η καλύτερη κίνηση, θα δείξει σίγουρα τι ήταν ο Γιάννης και θα μπορέσουμε να εστιάσουμε καλύτερα...

Σαν τι να ήταν ο Τζον;Ακόμη να καταλάβεις εσύ;
Όχι blue_butterfly, δεν είμαι σίγουρος.Ας βγάλουμε τον tsarachaf.

Είναι τόσο αστείο να βλέπεις κάποιον που δεν ιδέα τι κάνει να νομίζει ότι είναι και προ... Πραγματικά... Θέλω να βλέπω την φάτσα όταν θα αρχίσουν τα μπάνια στην άλήθεια(κλεμμένο ξέρω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σαν τι να ήταν ο Τζον;Ακόμη να καταλάβεις εσύ;
Όχι blue_butterfly, δεν είμαι σίγουρος.Ας βγάλουμε τον tsarachaf.
Εγώ έχω καταλάβει!
Απλά να άρουμε κάθε αμφιβολία!
Να φανεί ότι ήταν μαφιόζος, να μην υπάρχει κανένα σενάριο για να είναι ο αντίπαλος μαφιόζος!
Όσο για το ποιον να βγάλουμε, δεν έχω πειστεί ακόμη για τον τσαφ!
Είμαι 50-50 κι επέτρεψέ μου να είμαι έτσι ή δώσε μου κάτι διαφορετικό (απ όσα έχεις πει μέχρι στιγμής) για να τον ψηφίσω!
Προς το παρόν η Ριρίκα πιο πιθανή μαφιόζα για εμένα!

(ΣΕ: τη ριρίκα την έχω ψηφίσει, ας μπει στη λίστα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Κι άμα δεν βγει τι θα κάνεις εσύ;; Θα το βουλώσεις επιτέλους;; Η τυμβωρυχία τώρα είναι η καλύτερη κίνηση, θα δείξει σίγουρα τι ήταν ο Γιάννης και θα μπορέσουμε να εστιάσουμε καλύτερα...



Είναι τόσο αστείο να βλέπεις κάποιον που δεν ιδέα τι κάνει να νομίζει ότι είναι και προ... Πραγματικά... Θέλω να βλέπω την φάτσα όταν θα αρχίσουν τα μπάνια στην άλήθεια(κλεμμένο ξέρω).
Πολλά νεύρα έχεις.Εάν θες να μου το βουλώσεις, μπορείς να με δολοφονήσεις αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναι ναι ενώ έπρεπε να βγω δεν άντεξα μακρυά από το παλέρμο :loltooth:

Χάρηκα που τα καταφέρατε να βγάλετε τον Ναουσσαίο. :happy: Νόμιζα κάτι θα γινόταν και θα την γλίτωνε.
Τσαφ τι έπαθες?:confused::worry: Δεν σε έχω ξαναδεί έτσι... Αν δεν είναι πολύ τολμηρό θα σε ρώταγα... αγχώθηκες? Δημήτρη συμφωνώ μαζί σου να κλείσει το θέμα να ξεκολλήσουμε όλοι λιγάκι μας έχει γίνει ψύχωση :P πλάκα κάνω αλλά όλοι χρειαζόμαστε ένα διάλειμμα... Θα ψηφίσω κι εγώ σύντομα γιατί φοβάμαι πραγματικά ότι αύριο είναι η μέρα μου... :(

Οff:
κερνάω όλους φαντάσματα και ενεργούς παίκτες και φυσικά την λατρευτή Άννα και τον αγαπητό μου Μερκ γιατί διακρίνω ένταση και δίνω 2 πιάτα στον τσαφ που νευρίασε αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να αναλύσω τα ποστ του για να καταλήξω στο τι είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και για να μην πει κανείς ότι δεν αιτιολογώ έχουμε:
Η πεταλούδα ήταν αυτή που είχε επαναφέρει τον τζον
Για ποιο λόγο;
Γιατί τον κατηγόρησαμε εγώ, η Έλενα και η Σύλβια...
Και μάλιστα τον επανέφερε τόσο νωρίς έτσι ώστε να μην προλάβει καν το μέντιουμ να μάθει την ταυτότητά του.
Έξυπνο...
Επίσης ήταν κι αυτοί ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν τον spark στην παράταση
Μάλλον δεν ήθελε να φύγει ο Τζον
Και βλέποντας πως ο σπαρκ είναι τόσο καλό θύμα τον ψήφισε και εχθές
Φυσικά, αφού ήθελε να διώξει έναν αθώο πολίτη
Και αποδείχθηκε πως ο spark ήταν ο Δήμαρχος
Και με ποια δικαιολογία τον ψήφισε;
Άλλαξε συμπεριφορά λέει, όπως έλεγε και για την Έλενα...
Επιπλέον η Ριρίκα κρατάει κι αυτή ένα low-profile
Δε λέει πολλά πράγματα, έχει κατηγορήσει την Έλενα, τον Φρικ και προσπαθούσε να σώσει την Έρις κατηγορώντας εμένα και την αθώα Σύλβια
Κρύβεται πίσω απ το φροντιστήριο και τη σημερινή της αρρώστια
Δε λέω ότι λέει ψέματα αλλά τα χρησιμοποιεί για να μη συμμετάσχει ενεργά
Τέλος είναι μια πολύ καλή κι έμπειρη παίχτρια και για τον λόγο αυτό δεν έχει καρφωθεί ακόμη ανεπανόρθωτα
Παίζει εξαιρετικά το ρόλο της μαφιόζας...
Έχω εξηγήσει τόσες φορές γιατί θεωρώ τον Νάουσα αθώο δε θα κάτσω να το ξαναπώ και δε με νοιάζει ποια είναι η άποψή σου για μένα. Δεν έχεις καταλάβει καν γιατί ψήφισα τον Σπαρκ και το σχολιάζεις κιόλας, ό,τι να 'ναι πραγματικά... Για πήγαινε να ξαναρίξεις μια ματιά στα μηνύματά μου. Α και κρατάω και low-profile; Είναι η ιδέα μου ή χθες και προχθές ήμουν όλη την ώρα μέσα; Αυτό είναι το low-profile μου; Μάλιστα... Και τι; Ήθελες να μπω σήμερα να σχολιάσω και να πω τι; Αφού το μυαλό μου δεν μπορεί να δουλέψει, σκέφτομαι σαν πεντάχρονο, κάνω ερωτήσεις στη μάνα μου όπως πού είναι το μπουκάλι το νερό μου; Ενώ πριν 1 λεπτό το είχα βάλει στο ψυγείο ή το άλλο που πήγα και έβαλα τη χλωρίνη στο ψυγείο. Έτσι ήθελες να μπω να σχολιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Έχω εξηγήσει τόσες φορές γιατί θεωρώ τον Νάουσα αθώο δε θα κάτσω να το ξαναπώ και δε με νοιάζει ποια είναι η άποψή μου για σένα. Δεν έχεις καταλάβει καν γιατί ψήφισα τον Σπαρκ και το σχολιάζεις κιόλας, ό,τι να 'ναι πραγματικά... Για πήγαινε να ξαναρίξεις μια ματιά στα μηνύματά μου. Α και κρατάω και low-profile; Είναι η ιδέα μου ή χθες και προχθές ήμουν όλη την ώρα μέσα; Αυτό είναι το low-profile μου; Μάλιστα... Και τι; Ήθελες να μπω σήμερα να σχολιάσω και να πω τι; Αφού το μυαλό μου δεν μπορεί να δουλέψει, σκέφτομαι σαν πεντάχρονο, κάνω ερωτήσεις στη μάνα μου όπως πού είναι το μπουκάλι το νερό μου; Ενώ πριν 1 λεπτό το είχα βάλει στο ψυγείο ή το άλλο που πήγα και έβαλα τη χλωρίνη στο ψυγείο. Έτσι ήθελες να μπω να σχολιάσω;
Τα σημερινά σχόλια τα διάβασες εν τέλει;
Ακόμη σου κάνει για αθώος ο Νάουσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχω εξηγήσει τόσες φορές γιατί θεωρώ τον Νάουσα αθώο δε θα κάτσω να το ξαναπώ και δε με νοιάζει ποια είναι η άποψή μου για σένα. Δεν έχεις καταλάβει καν γιατί ψήφισα τον Σπαρκ και το σχολιάζεις κιόλας, ό,τι να 'ναι πραγματικά... Για πήγαινε να ξαναρίξεις μια ματιά στα μηνύματά μου. Α και κρατάω και low-profile; Είναι η ιδέα μου ή χθες και προχθές ήμουν όλη την ώρα μέσα; Αυτό είναι το low-profile μου; Μάλιστα... Και τι; Ήθελες να μπω σήμερα να σχολιάσω και να πω τι; Αφού το μυαλό μου δεν μπορεί να δουλέψει, σκέφτομαι σαν πεντάχρονο, κάνω ερωτήσεις στη μάνα μου όπως πού είναι το μπουκάλι το νερό μου; Ενώ πριν 1 λεπτό το είχα βάλει στο ψυγείο ή το άλλο που πήγα και έβαλα τη χλωρίνη στο ψυγείο. Έτσι ήθελες να μπω να σχολιάσω;
Δε με πείθεις Ριρίκα.
Έχεις εξηγήσει για τον Τζον αλλά δεν παύεις να έχεις επαναφέρει έναν δολοφόνο.
Τι θα μας έλεγες;
Ναι ο τζον είναι δολοφόνος και τον επανέφερα γιατί είμαι συνδολοφόνα του;
Δε θα το έλεγες...
Ψήφιζες σπαρκ γιατί άλλαξε ξαφνικά στάση κι άποψη;
Έτσι δεν έλεγες και για την Έλενα;
Δε μου κάνουν και σε συνδυασμό με τα πάνω σε καθιστούν ένοχη!
Και ναι κρατάς χαμηλό προφιλ!
Εμείς εδώ σφαζόμαστε κι εσύ μπαίνεις μια στις τόσες!
Δεν τραβάς τα βλέματα πάνω σου όπως κάνει ένας δολοφόνος!
Ή μήπως τα τραβάς κι εγώ δε σε βλέπω;


Οff:
κερνάω όλους φαντάσματα και ενεργούς παίκτες γιατί διακρίνω ένταση και δίνω 2 πιάτα στον τσαφ που νευρίασε αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να αναλύσω τα ποστ του για να καταλήξω στο τι είναι....
Ξεχνάς τη ΣΕ...
Αχάριστη γαιδούρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Η Ριρίκα ίσως για ΔΑ να μου έκανε, όχι μαφιόζο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οff:
κερνάω όλους φαντάσματα και ενεργούς παίκτες γιατί διακρίνω ένταση και δίνω 2 πιάτα στον τσαφ που νευρίασε αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να αναλύσω τα ποστ του για να καταλήξω στο τι είναι....

Για εμάς τίποτα;;:cry_x::cry_x:
Άννα μήν βλέπεις εσύ...θα το φάω όλο εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
off: (η θετική στον τζιμ πάει για το αχάριστη γαιδούρα ε????:P)

Εντάξει σταματάω τα off :happy:

Μερκ μάκια έκανα επεξεργασία και σας πρόσθεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δε με πείθεις Ριρίκα.
Έχεις εξηγήσει για τον Τζον αλλά δεν παύεις να έχεις επαναφέρει έναν δολοφόνο.
Τι θα μας έλεγες;
Ναι ο τζον είναι δολοφόνος και τον επανέφερα γιατί είμαι συνδολοφόνα του;
Δε θα το έλεγες...
Ψήφιζες σπαρκ γιατί άλλαξε ξαφνικά στάση κι άποψη;
Έτσι δεν έλεγες και για την Έλενα;
Δε μου κάνουν και σε συνδυασμό με τα πάνω σε καθιστούν ένοχη!
Και ναι κρατάς χαμηλό προφιλ!
Εμείς εδώ σφαζόμαστε κι εσύ μπαίνεις μια στις τόσες!
Δεν τραβάς τα βλέματα πάνω σου όπως κάνει ένας δολοφόνος!
Ή μήπως τα τραβάς κι εγώ δε σε βλέπω;


Ξεχνάς τη ΣΕ...
Αχάριστη γαιδούρα! :P

Τόσο σίγουρος ότι είναι δολοφόνος είσαι; Γιατί σκέφτεστε πάντα τα προφανή ρε μαμώτο;
Ψήφισα Σπαρκ γιατί μέσα σε ελάχιστες ώρες και ποστ άλλαξε απόψεις 180 μοιρών πράγμα πολύ περίεργο και δεν αφαίρεσα την ψήφο μου μέχρι και το 5λεπτο που μας δίνεται η ευκαιρία να αλλάξουμε γιατί ακόμα και ο ίδιος μπέρδευε τα λόγια, όταν ο άλλος μπερδεύει τα λόγια του τι θέλεις να πιστέψω; Ότι είναι αθώος; Τι μία στις τόσες αγορίνα μου; Ξαναλέω χθες και προχθές ήμουν όλη τη μέρα μέσα γιατί κολλάς τόσο στην πρώτη και τη σημερινή ημέρα; Μην κολλάς σε πράγματα που σου έχω εξηγήσει, βρες άλλα για να με κατηγορήσεις. Εμπρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η Ριρίκα ίσως για ΔΑ να μου έκανε, όχι μαφιόζο...
Στέκει απ το γεγονός ότι ο ΔΑ έσωσε την Έρις και η Ριρίκα προσπαθούσε πριν το τέλος της ψηφοφορίας να σώσει κι αυτή την Έρις.
Αλλά ο ΔΑ απ όσο ξέρω δεν γνωρίζει τους δολοφόνους.
Άρα πώς ήταν σίγουρη για τον Τζον που επανέφερε; :hmm:
(πάντως για να μην αναρωτηθείτε, η νεκροφάνεια των κακών μπορεί να πάει και στην πόρνη ή στον ΔΑ. Στο movie project την είχε ο ΔΑ και το θυμάμαι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top