Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
1-2 φορές δεν είναι και το ξέρεις πολύ καλά;)
Μόνο εσύ το ξες...
Άντε βρες τα ποστ να σε δούμε.
Αν κι επιμένω, θύμα ψάχνεις για να πάρεις μαζί σου.
Ο ΔΑ είναι άλλος φίλε μου.
Εσύ εκδίκηση θες γιατί αν δεν άλλαζα τότε την ψήφο μου στην αρχή εσύ πιθανότατα να μην ήσουν σε αυτή τη θέση τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Λοιπον παιδια θα τα παρω λιγα , λιγα γιατι αλλιως δε βγαινουν με τιποτα.
Ξεκινωντας η blue πριν φυγω να με κατηγορει ακολουθησε η Ιωαννα , η Ερις, ο Πετρος .....δε θυμαμαι ποιοι αλλοι ηταν.
Και γιατι ολο αυτο;Εξαιτιας της παραξενης συμπεριφορας μου;Γιατι απο οσο διαβασα αυτο ηταν το επιχειρημα ολων.Εχω βαρεθει να εξηγω τους λογους για την περιεργη σε εσας σταση μου.Οποτε φυγω απο εδω θα φανερωθει οτι ημουν πολιτης.Ηταν ευκαιρια πιστευω γιακαποιους, εφοσον ελειπα ,να φυγω ή τελος παντων να περασουν απαρατηριτοι κατηγορωντας με ή να στρεψουν αλλου τα βλεματα.Αυτο το κυμα εναντιον μου ηταν πρωτοφανες.
Ο Τζιτζικος μας εκανε ενα μεγααααλο post με ευστοχες παρατηρισεις για το ποιος πιστευει οτι ειναι δολοφονος.Μηπως ομως ειναι ενας απο αυτους και ηθελε να στρεψει αλλου τα βλεματα;
Μετα χρησιμοποιει την καρτα και φανερωνει , παραβλεπωντας βεβαια τους κανονες, οτι ο Γιαννης ειναι πολιτης.Μηπως ομως ειναι ΔΑ ;
Ο Γιαννης πριν απο αυτο αρχισε το παιδι να γραφει περισσοτερες αναρτησεις...ειχε παρει αερα πλεον..
Παω να συνεχισω το διαβασμα..
Θελω να περασω λιγο γρηγορα τα χθεσινα ωστε να σταθω στα σημερινα γεγονοτα ...

Ελενίτσα μου :-* έχεις χάσει επεισόδια??? Ο τζει ειναι η πόρνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορεί να μην σας βοήθησαν σαν ρόλος, αλλά κάνω το βασικότερο διαβάζω τα πόστ.
Δημήτρη δεν θα κάτσω να ασχοληθώ για το πόσες φορές το είπα, 3 φορές το είπα μόνο χθες που με κατηγορούσες για τα άλλα που είπα και τα προσπέρασες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και συνεχίζει να τρώει, της φαίνεται άλλωστε xD :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Alchemist
  10. Johnnaousa
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
3 Johnnaousa
2 Alchemist
2 tsarachaf
1 Eileen
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τώρα που δε σε παίρνει άλλο τον βγάζεις ένοχο, ε;
Άστο, πλέον σας ξέρουμε και τους δύο!Να μάθετε μερικοί να λέτε για τον Libertum.

Πάλι λάθος... Δεν τον έβγαλα ένοχο. Μόνο εγώ ανέφερα την πιθανότητα του αντίπαλου μαφιόζου, που την σκέφτεται κανένας. Είπα απλώς ότι πλέον είναι πιθανότερο να είναι δολοφόνος...

Σοβαρά, εσύ που με κατάλαβες, θέλω να δω την φάτσα σου όταν θα αποκαλυφθούν όλα... Σοβαρά, μπορεί να πέφτεις μέσα για τον Γιάννη τελικά, αλλά δεν έχεις δίκιο για όλους. Και στο λέω από την αρχή, αυτό...

Ι. Καρφώνεσαι. :)
Παρ' ότι δεν πιστεύω ακόμα ότι είσαι ένοχος, εδώ καρφώνεσαι.
ΙΙ. Ας υποθέσουμε ότι είσαι δολοφόνος. Λογική στάση. Δεν ξαναυποστηρίζεις τον Γιάννη, για να μη φανεί ότι είστε συνασπισμένοι.

Απότομες αλλαγές της συμπεριφοράς και εσού και του Γιάννη. Ο τελευταίος, έχασε τη σιγουριά των αντεπιχειρημάτων των προηγούμενων ωρών.

Ποια αλλαγή στην συμπεριφορά μου;; Σταθερά εδώ και πόση ώρα, προσπαθώ να σας δείξω την βλακεία του Χάρη, που ναι φαίνεται να έχει δίκιο για τον Γιάννη, αλλά ως εκεί...

Όχι απαραίτητα. Παρ' ότι έξυπνη παίκτρια, μπορεί να έπεσε στην παγίδα της ουδετερότητας του Νάουσα.
Η χρληση της κάρτας της είναι που με προβληματίζει. Πώς ήταν τόσο σίγουρη για την αθωότητα του Γιάννη;

Κάτσε λίγο...
Να μελετήσουμε λίγο τι λέτε τώρα...
Συμπεράσματα για μένα:
Ο τζέι είπε ψέματα με το όνειρο -> ο johnnaoussa είναι δολοφόνος-> εγώ που υποστήριξα τον Γιάννη πριν 2 γύρους είμαι δολοφόνος.
Συμπεράσματα για την ριρίκα:
Ο τζέι είπε ψέματα με το όνειρο -> ο johnnaoussa είναι δολοφόνος-> η ριρίκα που επανέφερε τον τζον στο παιχνίδι πείστηκε από άλλους και είναι αθώα.

Seem legit :P

Εμένα προσωπικά σαν αρχιμαφιόζος μου ακούγεται :worry: Τέλος πάντων... Περιμένω να δω και τα δικά τους ποστ...

Δεν ξέρω, δεν είμαι τόσο σίγουρος... Θα φανεί...

1.Εάν ήταν αντίπαλος μαφιόζος, ο τζέι θα δήλωνε ότι ο Johnnaousa είναι δολοφόνος.Μου φαίνεται προσπαθείς να βρεις όλες τις σπάνιες περιπτώσεις (που δεν υπάρχουν), για να σώσεις τον συνεργό σου!

Ή είσαι τόσο χαζός που κατηγορείς κόσμο χωρίς να χεις διαβάσει τους κανόνες ή σε συμφέρει να λες ανακρίβειες...

Η περίπτωση που λέω υπάρχει και για πολλοστή φορά σήμερα, δεν προσπαθώ να σώσω κανέναν, είπα ήδη ότι έτσι όπως είναι τα πράγματα πρέπει να φύγει ο Γιάννης, γιατί μόνο μπερδεύει...

Ας δούμε γιατί ισχύει αυτό που λέω... Οι κανόνες για τον ρόλο του Αντίπαλου μαφιόζου:
Αντίπαλος Μαφιόζος
Είναι μαφιόζος (έτσι αναγνωρίζεται από τον ντετέκτιβ και το μέντιουμ και μέσω του χρησμού της Πυθίας), αλλά συνεργάζεται με τους αθώους πολίτες με σκοπό να εξοντώσει τους μαφιόζους. Εάν δολοφονηθεί σκοτώνεται μαζί του και αυτός που τον δολοφόνησε. Επιπλέον, γνωρίζει και την ταυτότητα του Φανερού Μαφιόζου Β.

Οπότε τι θα μάθαινε ο τζέι, ρωτώντας για τον τζον; Ότι είμαι μαφιόζος... Και τι θα έλεγε σαν Πόρνη στο κοινό;; Ότι δεν είναι...

Πάνε μάθε τους κανόνες και μετά έλα να κατηγορείς όπως να ναι κι όποιον να ναι...

Και για να λήξει αυτό. Είπα ότι μπορεί να έχει συμβει και αυτό, αλλά δεν είναι το πιο πιθανό σενάριο...

2.Απ' την αρχή τον υποστήριξες και μη μας τα γυρνάς τώρα που δε σε συμφέρει.

Ψάξε δες, πρώτα πρώτα αν είπα τίποτα για τον Γιάννη στον πρώτο γύρο. Δεν είπα... Στον μόνο γύρο που ασχολήθηκα μαζί του ήταν στον δεύτερο και με ζαλίσει από τότε... Έλεος πια...

3.Χαίρομαι που τα αυθαίρετα- σύμφωνα με εσένα- συμπεράσματά μου οδηγούν σε δολοφόνους. :)

Τα αυθαίρετά σου συμπεράσματα πιθανόν να σε οδήγησαν σε έναν δολοφόνο, ως τώρα... Σταμάτα να θριαμβολογείς επειδή απλώς οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου...

Ο Catalyst είναι στη μαφία σου και το ξέρεις πολύ καλά!
Καλά, πλάκα μου κάνεις;Εδώ αποδεικνύεται ότι είχα δίκιο για τον Johnnaousa, και εσύ μου λες ότι θα απαντήσεις σοβαρά, εάν χρησιμοποιήσω καινούργιο επιχείρημα;Έχεις εκτεθεί ανεπανόρθωτα

Δεν έχω εκτεθεί καθόλου "φίλε" μου :P. Έχεις πιάσει την ίδια πιπίλα πριν άκομη δολοφονηθείς και λες τα ίδια και τα ίδια και πρέπει να σε πιστέψουν όλοι, επειδή μάλλον είχες δίκιο για μία από τις υποψίες σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπορεί ο τζιτζίκος να ρώτησε τη ΣΕ αν ο Τζον είναι ο ΔΑ και να πήρε θετική απάντηση;
Και μετά να μας τον παρουσιάζει ως αθώο για να τον προστατέψει;
Ο Τζον απ την αρχή είχε low-profile για να μην καρφωθεί.
Στον γύρο που ο ΔΑ άλλαξε τις ψήφους το όνομά του δεν ακούστηκε πουθενά γιατί κανένας δεν τον υποπτεύθηκε. Είχε ψηφίσει άλλωστε εμένα και ήταν με τους φαινομενικά αθώους.
Τέλος κατηγορεί εμένα ότι είμαι ο ΔΑ. Προφανώς για να διώξει τον ρόλο απ πάνω του και να τον φορτώσει αλλού.
Έτσι επίσης επαληθεύονται και οι υποψίες του Χάρου ότι είναι ένοχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τσαρατσαφ τι έγινες??? Σε χάσαμε.... Τι θα ψηφίσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η θετική αποκλειστικά για το πάνε μάθε τους κανόνες, μάλλον ο Ακριβός ήταν ο μόνος που σκέφτηκε να πάει να διαβάσιε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπορεί να μην σας βοήθησαν σαν ρόλος, αλλά κάνω το βασικότερο διαβάζω τα πόστ.
Δημήτρη δεν θα κάτσω να ασχοληθώ για το πόσες φορές το είπα, 3 φορές το είπα μόνο χθες που με κατηγορούσες για τα άλλα που είπα και τα προσπέρασες:)
Σε ποιες κατηγορίες σου δεν απάντησα;
Γιατί εγώ δε θυμάμαι να με ρωτάς κάτι και να μην σου απάνταω.
Έχεις κάτι να δείξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η θετική αποκλειστικά για το πάνε μάθε τους κανόνες, μάλλον ο Ακριβός ήταν ο μόνος που σκέφτηκε να πάει να διαβάσιε :)

Σόρρυ κιόλας αλλά ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σε ποιες κατηγορίες σου δεν απάντησα;
Γιατί εγώ δε θυμάμαι να με ρωτάς κάτι και να μην σου απάνταω.
Έχεις κάτι να δείξεις;
Καλά εντάξει κοροιδία έγινε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η θετική αποκλειστικά για το πάνε μάθε τους κανόνες, μάλλον ο Ακριβός ήταν ο μόνος που σκέφτηκε να πάει να διαβάσιε :)
Η χρήση του συστήματος αξιολόγησης απαγορεύεται.
Το θετικό σου σχόλιο φτάνει νομίζω.
Αν αρχίζαμε όλοι να βάζουμε θετικές ή αρνητικές για διάφορους λόγους τότε θα γινόταν εδώ χώρος εργασίας του τζει!

Σόρρυ κιόλας αλλά ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται...:whistle:
Εσύ είσαι σίγουρα αθώα!
Εσύ, ο Χάρος κι ο Σπαρκ είστε οι 3 σίγουροι αθώοι για μένα!

Καλά εντάξει κοροιδία έγινε..
Κοροιδία είναι να μην έχεις κάτι να μου δείξεις...

Επίσης κοροιδία είναι ότι βαριέμαι το edit και ελπίζω κάποιος να ποστάρει όσο το γράφω αυτό για να μην έχω 3 συνεχόμενα ποστ και μου τις βρέξει η Άννα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η χρήση του συστήματος αξιολόγησης απαγορεύεται.
Το θετικό σου σχόλιο φτάνει νομίζω.
Αν αρχίζαμε όλοι να βάζουμε θετικές ή αρνητικές για διάφορους λόγους τότε θα γινόταν εδώ χώρος εργασίας του τζει!
Απαγορεύεται???? ο τζέι που κολλάει???
πω εντάξει πάω να διαβάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η χρήση του συστήματος αξιολόγησης απαγορεύεται.
Το θετικό σου σχόλιο φτάνει νομίζω.
Αν αρχίζαμε όλοι να βάζουμε θετικές ή αρνητικές για διάφορους λόγους τότε θα γινόταν εδώ χώρος εργασίας του τζει!

Επειδή το έχω δει να ξαναγράφεται. Η χρήση του συστήματος αξιολόγησης απαγορεύεται από τα φαντάσματα, όσους είναι εκτός και όσους δεν παίζουν. ΓΕΝΙΚΑ δεν ισχύει τέτοια απαγόρευση, απλώς συστήνουμε να μην το χρησιμοποιείτε πρώτον για να υπάρχει πολυφωνία και να λέτε τι σκέφτεστε και δεύτερον για να μην παρεξηγηθούν οι προθέσεις σας.

Μη βγάζετε ό,τι να 'ναι συμπεράσματα και επιτέλους μάθετε να κάνετε επεξεργασία στα posts σας. Έχω βαρεθεί τα merge. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Η θετική αποκλειστικά για το πάνε μάθε τους κανόνες, μάλλον ο Ακριβός ήταν ο μόνος που σκέφτηκε να πάει να διαβάσιε :)
Η θετική που έβαλες σας εκθέτει αμφότερους πιο πολύ, βασικά. :P

@tsarachaf
Συνοπτικά:
Φαίνεται ότι έψαξες πολύ τους κανόνες, για να βρεις μια απεροελάχιστη πιθανότητα να είναι ο John αντίπαλος μαφιόζος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
@tsarachaf
Συνοπτικά:
Φαίνεται ότι έψαξες πολύ τους κανόνες, για να βρεις μια απεροελάχιστη πιθανότητα να είναι ο John αντίπαλος μαφιόζος.
Βασικά η πιθανότητα να είναι εξ αρχής αντίπαλος μαφιόζος είναι 16,66666% :P
Απλά με τη συμπεριφορά του είναι κατά 99% κανονικός μαφιόζος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή δεν έχω αντοχές να διαβάσω τις σελίδες ας μου πει κάποιος με λίγα λόγια τι έχει γίνει σήμερα, θα του είμαι ευγνώμων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επειδή δεν έχω αντοχές να διαβάσω τις σελίδες ας μου πει κάποιος με λίγα λόγια τι έχει γίνει σήμερα, θα του είμαι ευγνώμων.
Και ποιος θα σου τα πει καθαρά αντικειμενικά και χωρίς σχόλια;
Μόνο η ΣΕ θα μπορούσε να προσπαθήσει κάτι τέτοιο...
Βέβαια μπορεί να έχεις και συνεργούς που στα αναλύουν σε skype, msn, face etc κι απλά τώρα να μας ρίχνεις στάχτη στα μάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Επειδή δεν έχω αντοχές να διαβάσω τις σελίδες ας μου πει κάποιος με λίγα λόγια τι έχει γίνει σήμερα, θα του είμαι ευγνώμων.

Ειμαι στη 77 σελιδα φαντασου :redface::redface::redface:
λεω να περασω τις επομενες λιγο γρηγορα για να φτασω στα σημερινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπορεί ο τζιτζίκος να ρώτησε τη ΣΕ αν ο Τζον είναι ο ΔΑ και να πήρε θετική απάντηση;
Και μετά να μας τον παρουσιάζει ως αθώο για να τον προστατέψει;
Ο Τζον απ την αρχή είχε low-profile για να μην καρφωθεί.
Στον γύρο που ο ΔΑ άλλαξε τις ψήφους το όνομά του δεν ακούστηκε πουθενά γιατί κανένας δεν τον υποπτεύθηκε. Είχε ψηφίσει άλλωστε εμένα και ήταν με τους φαινομενικά αθώους.
Τέλος κατηγορεί εμένα ότι είμαι ο ΔΑ. Προφανώς για να διώξει τον ρόλο απ πάνω του και να τον φορτώσει αλλού.
Έτσι επίσης επαληθεύονται και οι υποψίες του Χάρου ότι είναι ένοχος.

Δεν γίνεται να ρώτησε αν είναι ο ΔΑ, η ερώτηση είναι αν είναι μαφιόζος ή όχι...

Χρησμός της Πυθίας: Σας επιτρέπει να ρωτήσετε μυστικά τη ΣΕ για την πραγματική ταυτότητα ενός παίκτη ή φαντάσματος. Η απάντηση στην ερώτηση που θα θέσει θα πρέπει να είναι «ναι» ή «όχι». Μέσω της κάρτας αυτής αποκαλύπτεται η ομάδα στην οποία ανήκει τυπικά ο παίκτης κι όχι η ομάδα με την οποία είναι συνασπισμένος.

Τσαρατσαφ τι έγινες??? Σε χάσαμε.... Τι θα ψηφίσεις???

Εγώ δεν ξέρω τι να ψηφίσω... Γιατί;; Είναι πολύ απλό...
Δήλωσα ότι πιστεύω πως τώρα πρέπει να φύγει ο τζον.
ΑΛΛΑ σύμφωνα με τον ""σωτήρα"" σας
αν τον ψηφίσω, τον ψηφίζω γιατί τον παρατάω στην τύχη του επείδη είμαστε κι οι δύο δολοφόνοι. Αν δεν τον ψηφίσω, προσπαθώ να σώσω τον συνδολοφόνο μου...
Είδες πώς πάει να ενοχοποιήσει κόσμο;

Η χρήση του συστήματος αξιολόγησης απαγορεύεται.
Το θετικό σου σχόλιο φτάνει νομίζω.
Αν αρχίζαμε όλοι να βάζουμε θετικές ή αρνητικές για διάφορους λόγους τότε θα γινόταν εδώ χώρος εργασίας του τζει!

Βασικά δεν απαγορεύεται... Απαγορεύεται από αυτούς που έχουν αποχωρήσει από το παιχνίδι, γιατί ισοδυναμούν με ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top