Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σόρρυ αλλά εσύ τώρα γιατί λες το ρόλο σου; Αφού είσαι ακόμα στο παιχνίδι! :confused:

Άννα και Γιώργο;;;;;

Παιδιά, το κορίτσι σας έγραψε το εξής:
Είστε ΒΛΑΜΜΕΝΑ ρε;
Ειρωνικό ήταν!
Έλεοςςςς δηλαδή!
Απλώς τα 'χω παίξει και έχω νεύρα!!
Τα συμπεράσματα για το αν λέει αλήθεια ή όχι δικά σας. Δεν τίθεται θέμα disqualification.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αυτο και το: "Τι να σε κανω, ας μην τα εβαζες με τους κακους", που απ'οσο βλεπω σβηστηκε ηταν ειρωνικο?? Μας δουλευεις??
Αρχικά, νόμισε ότι έφυγε από το παιχνίδι. Αποκάλυψε τον ρόλο της και προσπάθησε να τα μπαλώσει. Εγώ έτσι το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ποια ψήφος; :confused:
Αυτη που εδωσες τωρα στη δημοσκοπηση!!

Άντε γεια φεύγω!!!
Αφού δεν καταλαβαίνετε!!!
Πιο πολύ δε γίνεται να σπάσουν τα νεύρα μου!!
Άντε γεια!! Σοβαρά.
Παρε ενα Ζαναξ:P!!

Παιδια φευγωωωωωωω!! Δεν προλαβαινω να κατσω αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδιά ο καθένας ότι θέλει λέει..πρόβλημα σας αν θα το πιστέψετε ή όχι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ βγήκα, ΤΕΛΟΣ!
Απλώς μετά την αποκάλυψη του ρόλου μου μην πείτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ανάμεσα σε ποιους ψηφίζουμε? Δεν καταλαβαίνω! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αυτη που εδωσες τωρα στη δημοσκοπηση!!
Τι ήθελες να ψηφίσω; Για την αργοπορία εξηγήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ βγήκα, ΤΕΛΟΣ!
Απλώς μετά την αποκάλυψη του ρόλου μου μην πείτε τίποτα.

Δηλώνεις παραίτηση; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
παιδια επειδη ο υπολογιστησ τα επαιξε ουτε να γραψω καλα δεν μπορω :P μου λετε αν καταχωρηθηκε η ψηφοσ μου στη δημοσκοπηση? παρακαλω καποιον ΣΕ να διορθωσει τα τυχον λαθη μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
παιδια επειδη ο υπολογιστησ τα επαιξε ουτε να γραψω καλα δεν μπορω :P μου λετε αν καταχωρηθηκε η ψηφοσ μου στη δημοσκοπηση? παρακαλω καποιον ΣΕ να διορθωσει τα τυχον λαθη μου:redface:
Σε μένα δε φαίνεται ότι έχεις ψηφίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
νι! :happy:
Λυπάμαι, αλλά δεν έχω τόσο γερά νεύρα...

Σοβαρά μιλάς;:worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry:

Έχω σοκαριστεί τώρα. Θα χαλάσεις το παιχνίδι όλων μας;:eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
sparkling grey τότε από εμένα! Από εχτές που σας διάβασα τελευταία φορά ήθελα να τον ψηφίσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ βγήκα, ΤΕΛΟΣ!
Απλώς μετά την αποκάλυψη του ρόλου μου μην πείτε τίποτα.

Όχι ρε Μαράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
παιδια επειδη ο υπολογιστησ τα επαιξε ουτε να γραψω καλα δεν μπορω :P μου λετε αν καταχωρηθηκε η ψηφοσ μου στη δημοσκοπηση? παρακαλω καποιον ΣΕ να διορθωσει τα τυχον λαθη μου:redface:

Όχι δεν καταχωρήθηκε.
Ξαναψήφισε σε παρακαλώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφίζετε κανονικά στη δημοσκόπηση, το θέμα κλειδώνεται λιγάκι να χαλαρώσουμε όλοι μας. Πίσω σε 10 λεπτάκια. :)

ΥΓ: Θα δοθεί παράταση στην ψηφοφορία για τα χαμένα 10' οπότε μην αγχώνεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έρις δεν υπάρχει λόγος να αποχωρήσεις. Πήγαινε να ηρεμήσεις (μα τελικά έμεινες κωλόφαρδη) και έλα αργότερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επιστρέψαμε και παρακαλώ όσο πιο χαλαρά γίνεται γιατί έχουμε όλοι αρκετή ώρα που καιγόμαστε εδώ. :redface: Pretty please!

Η δημοσκόπηση θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι τις 21:30. Θυμίζω πως ψηφίζουμε για ΧΘΕΣ. :P Φιντάνια η ΣΕ κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παραιτείται η Έρις τελικα;;

Είναι τεράστια βλακεία αν συμβεί τελικά, αλλά τουλάχιστον θα μάθουμε πολλά για πολλούς εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top