Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αυτο παλι που ελειπες ολη μερα ρε Spark και τωρα στην ισοψηφια θυμηθηκες να ψηφισεις πως εξηγειται??

Εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια παιδια, ειλικρινα σας μιλαω:confused:...
Αφού μόλις γύρισα! :P

@Γιάννη
Τι έγινε; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Συγνωμη, εισαι ακομα μεσα στο παιχνιδι και μας αποκλαυπτεις πως εισαι ο Δ.Α:confused:??

Βοηθειααααααααααααααααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ρε εχω μπερδευτει. Η Ερις ειναι ο ΔΑ; Καλα χαζο εισαι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Συγνωμη, εισαι ακομα μεσα στο παιχνιδι και μας αποκλαυπτεις πως εισαι ο Δ.Α:confused:??

Βοηθειααααααααααααααααααα!!
Που έχει πάει ο Φρικ? :P Δεν σου φαίνεται παράλογη η κίνηση του Σπαρκ και μένεις στην ψήφο σου λες η Μαρία να μας λέει την αλήθεια..πάμε για κρασιά το βράδυ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σχολιάσω τι έχει γίνει ακόμα, πρέπει να τα βάλω σε τάξη πρώτα.:blink:

Για την ψηφοφορία που είναι σε εξέλιξη, Johnnaousa από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Είστε ΒΛΑΜΜΕΝΑ ρε;
Ειρωνικό ήταν!
Έλεοςςςς δηλαδή!
Απλώς τα 'χω παίξει και έχω νεύρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παει η καρτουλα μου :'( :'( :'( Ερις φυγε και μην ξαναδηλωσεις συμμετοχη σε παλερμο που θα παιζω κι εγω... θα χανω τσαμπα τις καρτες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Νομίζω οτι ο Johnnaousa δεν έχει δικαίωμα να ψηφίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Που έχει πάει ο Φρικ? :P Δεν σου φαίνεται παράλογη η κίνηση του Σπαρκ και μένεις στην ψήφο σου λες η Μαρία να μας λέει την αλήθεια..πάμε για κρασιά το βράδυ? :D

Συγνωμη, αλλα η ψηφος του Spark μου φανηκε περιεργη και το εχω σχολιασει ηδη. Θα δω τι θα κανω!!

Απο την αλλη η Μαρια ομως μας αποκαλυψε πως ειναι ο Δ.Α κατι για ο οποιο κωλοχτυπιομουν απο την αρχηηηηη!!
Ανναααααα, τι γινεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποιο είναι το πρώτο post του SparklingGrey για σήμερα; Δεν μπορώ να το βρω!

Πάνω στην ώρα ήρθες πάντως!

Η Ερις δεν είναι Δ.Α ρε παιδιά! Πλάκα έκανε! Φρικ σύνελθε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γεια σας και ζητώ συγνώμη που χάθηκα. Πρίν καμιά ώρα γύρισα από Λάρισα. Δεν μπορώ να διαβάσω τόσα ποστ συγχωρήστε με.

Εγώ που δεν ψήφισα, μπορώ να ψηφίσω τώρα στη δημοσκόπηση? Αν όχι, υγεία. :P

Όχι ότι ξέρω και τι παίζει αλλά λέμε τώρα. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να θυμίσω πως στη δημοσκόπηση έχουν δικαίωμα ψήφου όλοι εκτός της Guest 278211. Ακόμη και το νέο μας φαντασματάκι, η carpe. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Συγνωμη, αλλα η ψηφος του Spark μου φανηκε περιεργη και το εχω σχολιασει ηδη.
Ποια ψήφος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Άντε γεια φεύγω!!!
Αφού δεν καταλαβαίνετε!!!
Πιο πολύ δε γίνεται να σπάσουν τα νεύρα μου!!
Άντε γεια!! Σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.

Σόρρυ αλλά εσύ τώρα γιατί λες το ρόλο σου; Αφού είσαι ακόμα στο παιχνίδι! :confused:

Άννα και Γιώργο;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Αυτο και το: "Τι να σε κανω, ας μην τα εβαζες με τους κακους", που απ'οσο βλεπω σβηστηκε ηταν ειρωνικο?? Μας δουλευεις??

Γιαννη εσυ ποιος λες οτι ειναι ο Δ.Α αν οχι η Ερις?? Πες το ξεκαθαρα τωρα που προλαβαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γεια σας και ζητώ συγνώμη που χάθηκα. Πρίν καμιά ώρα γύρισα από Λάρισα. Δεν μπορώ να διαβάσω τόσα ποστ συγχωρήστε με.

Εγώ που δεν ψήφισα, μπορώ να ψηφίσω τώρα στη δημοσκόπηση? Αν όχι, υγεία. :P

Όχι ότι ξέρω και τι παίζει αλλά λέμε τώρα. :lol:

Ναι,μπορείς.
Είναι για την χτεσινή ψηφοφορία που μόνη απούσα ήταν οι Guest 278211.
Οι υπόλοιποι κανονικά,έστω και άν ήσασταν απόντες σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ποιο είναι το πρώτο post του SparklingGrey για σήμερα; Δεν μπορώ να το βρω!
Σήμερα στις 04.00 π.μ.
Ουσιαστικά, είναι η ψήφος μου κατά της Έριδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το βραδυ θα επιστρεψω να διακαιολογησω ολες τις κινησεις μου.


Πειτε με δολοφονο αλλα σορρυ μου ειπαν να βγω εξω. Μην ξεχασω. Θα παω στην πλατεια του χωριου και θα ειμαι μαζι με αλλους 3 φιλους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο δ.α....Δες Φρικ ποιος/α πάει κόντρα με τις ψήφους την κάρπε στο τελευταίο 5λεπτο
Σπαρκ τι ποια ψήφος αγόρι μου? :P εξαφανίζεσαι όλη μέρα και έρχεσαι την ώρα της αποχώρησης μας..τρομερή κίνηση υπεράσπισης σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top