Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Κακό πολίτη θα σε χαρακτήριζα...
Που ενδεχομένως να γίνεις ρεζίλι αν πέσει μια τέτοια κάρτα!
Θα φανεί.Είμαι προετοιμασμένος.:redface:
Κι εγώ θέλω τυμβωβροχία (δε θυμάμαι ποιος το είχε πρωτοπεί έτσι) αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να πέσει στον Βάιο, στον τζον ή στον φρικ!
Ο Τζον είναι αναμφίβολα δολοφόνος, απορρίφθηκε και το ενδεχόμενο να είναι αντίπαλος μαφιόζος.
Ο φρικ, πάλι, λογικά είναι αντίπαλος μαφιόζος ή μαφιόζος που κατάφερε να με ξεγελάσει, δίνοντας την εντύπωση πολίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εσύ που θα σαι;
Εγώ χωρίς Άννα δεν παίζω, θέλω να με βλέπεις και να με καμαρώνεις!!! :P
Θα τα φτύσει αύριο ο Μερκ, τον έχω στο μάτι... :ropalo:

Η Άννα άυριο έχει ταξίδι,γιατί την κάλεσα να κλείσουμε το παλέρμο απο κοντά,μιάς και έτυχε να συνεργαστούμε σαν Σ.Ε.:D
Μήν παίξεις...εγώ δεν είμαι καλός σαν την Άννα,θα σου βάλω απουσία!:mad:
Τα ροπαλάκια Δημητράκι εκεί που σε παίρνουν..εδώ δεν περνάνε:whistle:
Trust me...you don't like me when i'm angry!
Τον θυμάσαι τον Hulk...έτοιμάσου να τον συναντήσεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο φρικ, πάλι, λογικά είναι αντίπαλος μαφιόζος ή μαφιόζος που κατάφερε να με ξεγελάσει, δίνοντας την εντύπωση πολίτη.
Γι αυτό το "ή" είναι που θέλω εκεί την τυμβωρυχία αγαπητέ Χάρε.
Επίσης αν ο φρικ αποδειχθεί μαφιόζος δε θα έχει ξεγελάσει μόνο εσένα, οι περισσότεροι εδώ τον θεωρούμε αθώο!

ps. Εσύ ήσουν που θα διάβαζες Ιστορία τώρα; :P
Αλλά κάτσε, φοβάμαι μόνος μου τέτοια ώρα στο Παλέρμο... (ενώ με τον Χάρο δίπλα μου είναι καλύτερα... :P)

Edit:
Η Άννα άυριο έχει ταξίδι,γιατί την κάλεσα να κλείσουμε το παλέρμο απο κοντά,μιάς και έτυχε να συνεργαστούμε σαν Σ.Ε.:D
Μήν παίξεις...εγώ δεν είμαι καλός σαν την Άννα,θα σου βάλω απουσία!:mad:
Τα ροπαλάκια Δημητράκι εκεί που σε παίρνουν..εδώ δεν περνάνε:whistle:
Trust me...you don't like me when i'm angry!
Τον θυμάσαι τον Hulk...έτοιμάσου να τον συναντήσεις:whistle:
Αααααα, ωραία, θα είστε μαζί!
Πού θα είστε να έρθουμε κι εμείς και κάνουμε την τελευταία ψηφοφορία live; :P

Ποιον Hulk;
Εκείνον που είχες στο avatar σου για να κρύβεις την αδυναμία σου;
Πιο πολύ φοβάμαι τον μαρκ παρά τον μερκ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ναι, πρέπει να πηγαίνω.
Καληνύχτα και από μένα. :hello:

Merc, πες μου το ρόλο του Βάιου και δε θα τον πω σε κανέναν.:look:
Ok γεια σας, η ιστορία με περιμένει με ανοιχτές αγκάλες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ok γεια σας, η ιστορία με περιμένει με ανοιχτές αγκάλες. :P
Απατάς τον Πατρεύς;
Μετά τα όλα όσα έκανε για εσένα στο movie project...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μετά τα δροστικότατα μπάνια που δεν έκανε η Σ.Ε. στη θάλασσα(ελπίζω οι υπόλοιποι συμμετέχοντες να είχατε καλύτερη τύχη:redface:)
Το Παλέρμο επιστρέφει στους γνώριμους ρυθμούς του.
Να σας αναρτήσω και την λίστα,γιατί χάθηκε στα τόσα μηνύματα

Λίστα για Δευτέρα 2/07
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Demlogic->MAYROULIS
  5. dimijim
  6. ElenaKr
  7. Eileen
  8. Libertus
  9. MAYROULIS
  10. SparklingGrey
  11. tsarachaf
Ψήφοι

1MAYROULIS


Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2, #3
MAYROULIS:#1
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


Εγώ ήρθα να πω απλά καλημέρα :angel: και να σας κεράσω (φαντάσματα, ενεργούς παίκτες,ΣΕ και αυτούς που είναι στον ουρανό μαζί μου οριστικά :P) γιατί αγαπάμε το παλέρμο :happy: Όχι δεν ήρθα για να σας παχύνω :P Είμαι πολύ καλά εκεί πάνω στο παράδεισο μαζί με τους άλλους :P Γεια σας και καλή συνέχεια :D


είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι ο αγαπητός μερκ θα το κρατήσει αυτό το μήνυμα και δεν θα το βγάλει off!! :P :angel: Ξέρω εγώ πως να τον καλοπιάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλημέρα!

Εάν ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος, γιατί τον ψήφισαν οι Johnnaousa και Catalyst (ναι ξέρω, κόλλημα);
Συνεχίζω με τη δική μου θεωρία για την ώρα και δίνω την ψήφο μου στην aegloswen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Καλημέρα!

Εάν ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος, γιατί τον ψήφισαν οι Johnnaousa και Catalyst (ναι ξέρω, κόλλημα);
εγώ πάντως πιστεύω ότι ο βάιος ήταν αθώος :|, αλλά δεν ξέρω γιατί με ψήφισε :P ο βάιος μάλλον είναι αθώος γιατί σίγουρα τον ψήφισαν και δολοφόνοι, αφού από αυτούς που ψήφισαν άλλους ο τσαφ είναι αθώος, νομίζω και ο φρικ και θέλω να πιστεύω πως είναι και ο Δημήτρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:hello:
Λίστα για Δευτέρα 02/07
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Demlogic -> MAYROULIS
  5. dimijim
  6. ElenaKr
  7. Eileen
  8. Libertus -> aegloswen
  9. MAYROULIS
  10. SparklingGrey
  11. tsarachaf
Ψήφοι
1 aegloswen
1 MAYROULIS

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2, #3
MAYROULIS:#1
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρες!
Όπως ο Χάρος επιμένει στη δική του θεωρία έτσι κι εγώ θα επιμείνω στη δική μου.
Θάνατος στην blue_butterfly!!!
Όχι μόνο υποστήριζε την Ισπανία χθες αλλά ήταν κι αυτή που επανέφερε τον μαφιόζο τζον στο παιχνίδι άμεσα.
Δε γίνεται μόνο εγώ να το θεωρώ περίεργο αυτό!
Κατά τα άλλα έχω αναλύσει σε προηγούμενα ποστ και άλλους λόγους που την ψηφίζω!
Εν αναμονή της δολοφονίας λοιπόν...

ps. Ρε Χάρε, την aegloswen δεν τη βγάλαμε συγκάτοικο;
Ή το είχαμε απορρίψει το ενδεχόμενο αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλημέρα... Με σκοτώνει ρε η λογική σας. Καθένας λέει την γνώμη του και κανείς δεν ακούει κανέναν... Έτσι θα προχωρήσει το πράγμα...

Καλημέρα!

Εάν ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος, γιατί τον ψήφισαν οι Johnnaousa και Catalyst (ναι ξέρω, κόλλημα);
Συνεχίζω με τη δική μου θεωρία για την ώρα και δίνω την ψήφο μου στην aegloswen.

Ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος... Και τον ψήφισε ένας από τους 2 για ξεκάρφωμα, το πιο πιθανό ο Τζόν... Αυτό είναι μέρος τou best case scenario, όπου έπεσες μέσα τουλάχιστον στον έναν από τους John και Βάιο... Γιατί αλλιώς καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα...

Η ψήφος σου, θεωρώ προσωπικά, πως είναι ίσως η χειρότερη δυνατή από την λίστα πιθανών υπόπτων, μιας και αυτή την στιγμή, έχει μεγαλύτερη πιθανότητα να είναι συγκάτοικος παρά μαφιόζος... Είναι άλλος ένας από τους λόγους που η τυμβωρυχία πρέπει να πέσει είτε στον φρικ είτε στην Νουαζέτ(προτιμώ εδώ, έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να ναι μαφιόζος).

Καλημέρες!
Όπως ο Χάρος επιμένει στη δική του θεωρία έτσι κι εγώ θα επιμείνω στη δική μου.
Θάνατος στην blue_butterfly!!!
Όχι μόνο υποστήριζε την Ισπανία χθες αλλά ήταν κι αυτή που επανέφερε τον μαφιόζο τζον στο παιχνίδι άμεσα.
Δε γίνεται μόνο εγώ να το θεωρώ περίεργο αυτό!
Κατά τα άλλα έχω αναλύσει σε προηγούμενα ποστ και άλλους λόγους που την ψηφίζω!
Εν αναμονή της δολοφονίας λοιπόν...

Πόσο σίγουροι είμαστε και για την Ριρίκα ρε συ;; Και πόσο σίγουροι είμαστε ότι ο τζον είναι δολοφόνος και δεν έπαιξε ακόμη πιο περίεργο παιχνίδι ο τζέι;;

ps. Ρε Χάρε, την aegloswen δεν τη βγάλαμε συγκάτοικο;
Ή το είχαμε απορρίψει το ενδεχόμενο αυτό; :hmm:

Δεν την βγάλαμε σίγουρα ούτε απορρίψαψε το ενδεχόμενο. Ούτε εδώ έχουμε κάτι ξεκάθαρο...


Να πω την αλήθεια, περιμένω με μεγάλη αγωνία τις τυμβωρυχίες, αλλά με ανησυχούν περισσότερο οι νεκροφάνειες... Έχουν μείνει δύο και δεν ξέρουμε στα χέρια ποιων... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Καλημέρες!
Όπως ο Χάρος επιμένει στη δική του θεωρία έτσι κι εγώ θα επιμείνω στη δική μου.
Θάνατος στην blue_butterfly!!!
Όχι μόνο υποστήριζε την Ισπανία χθες αλλά ήταν κι αυτή που επανέφερε τον μαφιόζο τζον στο παιχνίδι άμεσα.
Δε γίνεται μόνο εγώ να το θεωρώ περίεργο αυτό!
Κατά τα άλλα έχω αναλύσει σε προηγούμενα ποστ και άλλους λόγους που την ψηφίζω!
Εν αναμονή της δολοφονίας λοιπόν...
κι εγώ με την Ισπανία ήμουν :pfff:

αλλά ψηφίζω blue_butterfly. έχω πει τους λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
κι εγώ με την Ισπανία ήμουν :pfff:

αλλά ψηφίζω blue_butterfly. έχω πει τους λόγους

Ποιους λόγους έχεις πει;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ανακοίνωση

Φωνές ακουγόντουσαν στην πόλη του Παλέρμο.Δευτέρα βλέπετε και επέστρεψαν όλοι στους κανονικούς ρυθμούς της ζωής τους...
Όλοι,εκτός απο μία...την Elena Kr.Την βρήκαν μέσα σε μία λίμνη αίματος έξω απο το σπίτι της,της είχαν στήσει ενέδρα οι μαφιόζοι καθώς ετοιμαζόταν να μπεί μέσα...
Δίπλα της..ένα σημείωμα:"You are next!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Συμφωνώ με τσαρα, πιστεύω πως η ψήφος του ναουσα κρύβει πράγματα.Προς το παρόν δεν έχουμε τίποτα καλύτερο από το να εμπιστευτούμε τη μελανία και γι'αυτό θα ψηφίσω τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ.
Είμαι απ το κινητό και δε μπορώ να βαλω μπολντ, να με συγχωρησει η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Έλενα,έχεις δικαίωμα για τελευταία λόγια πρίν πάρεις το εισητήριο για την χώρα των φαντασμάτων...

Δεν έχει.:)

Μόνο αυτοί που αποχωρούν με ψηφοφορία έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν έχει.:)

Μόνο αυτοί που αποχωρούν με ψηφοφορία έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια.
Απ το στόμα μου το πήρες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
:popcorn:
Λίστα για Δευτέρα 02/07
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> MAYROULIS
  3. blue_butterfly
  4. Demlogic -> MAYROULIS
  5. dimijim->blue_butterfly
  6. Eileen
  7. Libertus -> aegloswen
  8. MAYROULIS->blue_butterfly
  9. SparklingGrey
  10. tsarachaf
Ψήφοι
2 blue_butterfly
2 MAYROULIS
1 aegloswen


Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2, #3
MAYROULIS:#1
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Ποιους λόγους έχεις πει;;:worry:
πιστεύω πως είναι ΔΑ γιατί έφερε πίσω τον ναουσαίο και υποστήριζε την Έριδα, ενώ ο ΔΑ είχε αλλάξει τις ψήφους, οπότε μπορεί να νόμιζε πως είναι δολοφόνα και να έκανε λάθος

Ανακοίνωση

Φωνές ακουγόντουσαν στην πόλη του Παλέρμο.Δευτέρα βλέπετε και επέστρεψαν όλοι στους κανονικούς ρυθμούς της ζωής τους...
Όλοι,εκτός απο μία...την Elena Kr.Την βρήκαν μέσα σε μία λίμνη αίματος έξω απο το σπίτι της,της είχαν στήσει ενέδρα οι μαφιόζοι καθώς ετοιμαζόταν να μπεί μέσα...
Δίπλα της..ένα σημείωμα:"You are next!!!"

Έλενα,έχεις δικαίωμα για τελευταία λόγια πρίν πάρεις το εισητήριο για την χώρα των φαντασμάτων...
:worry: μπορεί να τη σκότωσαν για ηνα την πιστέψουμε, αν και νομίζω πως ήταν αθώα.
μερκ νομίζω πως δεν έχει τελευταία λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top