Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το προφανές Χιμέλα-Δημήτρης-Ελενα..και μπράβο που το καταλάβατε παιδιά..φαίνοταν ΟΛΗ μέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επειδη προβλεπω να γινεται μαλακια, ακυρωνω την ψηφο του τσαφ-τσουφ στον dimijim




Σας φαινεται υποπτο?? Δε με ενδιαφερει... Για μενα η Ερις ειναι περισσοτερο επικινδυνη απο το Δημητρη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μωρέ μην έρθετε και μου πείτε "δεν έπαιξες καλά" δε ξέρω κι εγώ τι θα γίνει...
Εσείς ήσασταν κολλημένα και δεν ακούγατε...
Αυτά!

Ααα ναι, να τους προσέχετε αυτούς που επέμεναν τόσο να βγω εγώ, οκ; Οκ.

Ναι καρντιά μου, κάνε δουλειά σου εσύ και μη σε νοιάζει, είμαι ύπουλη και επικίνδυνη εγώ, ο Δημήτρης μπροστά μου είναι αθώο περιστεράκι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 26/06
  1. aegloswen -> jj!
  2. Alchemist -> jj!
  3. blue_butterfly->ElenaKr
  4. carpe_nochtem->dimijim
  5. Catalyst -> Eileen
  6. Demlogic->dimijim
  7. dimijim -> Ἔρις
  8. ElenaKr -> Ἔρις
  9. Eileen
  10. Ἔρις -> ElenaKr
  11. foreverfreak -> Ἔρις (ακυρώθηκε)
  12. Himela -> Ἔρις x2 (ακυρώθηκαν)
  13. jj!->Alchemist
  14. Johnnaousa -> dimijim
  15. Libertus -> tsarachaf
  16. love_angel
  17. MAYROULIS -> Ἔρις
  18. ~Melania~->tsarachaf
  19. Noisette->~Melania~
  20. Πατρεύς -> ElenaKr
  21. SparklingGrey -> Ἔρις
  22. Guest 278211 -> Demlogic
  23. Τάσος97 -> Himela
  24. tsarachaf -> dimijim (ακυρώθηκε)

Ψήφοι
4 Ἔρις
3 dimijim
3 ElenaKr
2 jj!
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 Demlogic
1 Eileen
1 Himela
1 ~Melania~

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τάσο μην εξάπτεσαι, απλά δες και τα υπόλοιπα ποστ με ηρεμία και θα δεις οτι μπορεί και να με αθωώσεις.:)
με δουλευεις ετσι; τα ποστ τα κοιτουσα 3 ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το προφανές Χιμέλα-Δημήτρης-Ελενα..και μπράβο που το καταλάβατε παιδιά..φαίνοταν ΟΛΗ μέρα :)

Αν ισχυει αυτο που λες, εγω θα παω να γινω καλογρια!!!
Ο,τι του φανει του λωλοστεφανη:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ακύρωση της ψήφου του Johnnaousa στον dimijim. Γιατί θέλω να τον σώσω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αννα, η δικια μου η καρτα δε μετραει??

Edit: Οκ, τωρα το ειδα το edit:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οκ, τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι κάτι δεν πάει καλά με τις κάρτες...

Γιατί να ξοδέψει κάποιος τόσες κάρτες για να κρατήσει στο παιχνίδι μία παίκτρια που εδώ που τα λέμε δεν προσέφερε και πολλά;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
carpe nochtem, για δεύτερο συνεχόμενο γύρο κάνεις κάτι...παράξενο, χωρίς αιτιολόγηση και φέρνοντας τα πάνω κάτω στο παιχνίδι στα τελευταία λεπτά.Μετά τον jj είσαι η επόμενη πιο ύποπτη για εμένα, τι άλλο να πω, δε λέει να αλλάξω ψήφο τώρα, παρόλο που θεωρώ την Έρις λίγο πιο ύποπτη από τον dimijim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Είναι πασιφανές πια οτι έχουμε πέσει σε δολοφόνο ή σε ΔΑ ή σε πόρνη. Από το πρωί η Έρις έχει 5 ψήφους και δεν την υποστηρίζει κανείς και ξαφνικά το απόγευμα βγαίνουν κάποιοι να δημιουργήσουν κύμα εναντίον της έλενας και του dimijim ώστε να τη σώσουν. Αν εσάς αυτό δε σας λέει κάτι, νίπτω τας χείρας μου.:/:

Τάσο μην εξάπτεσαι, απλά δες και τα υπόλοιπα ποστ με ηρεμία και θα δεις οτι μπορεί και να με αθωώσεις.:)

Γιατί θεωρεῖς δεδομένο τὸ ὅτι ὅποιος δὲν κατηγόρησε στὸν δεύτερο γῦρο τὴν Ἔριδα, τὸ ἔκανε μόνο καὶ μόνο γιὰ νὰ τὴ σῴσῃ; Εἴμαστε μόλις στὸν δεύτερο γῦρο καὶ ξαφνικὰ δημιουργεῖται σχεδὸν ἀδικαιολόγητα ἕνα ῥεῦμα ἐναντίον της καὶ θεωρεῖς δεδομένο ὅτι εἶναι ἔνοχη! Δηλαδὴ ἡ Elena Kr μὲ τὰ περίεργα μηνύματά της δὲ σοῦ κινεῖ καθόλου τὶς ὑποψίες! Μὴν σοῦ διαφεύγῃ πάντως ἀκόμα ὅτι πολλοὶ δὲν ἔχουν τὴ δυνατότητα νὰ μπαίνουν ὅλες τὶς ὧρες τὶς ἡμέρας καὶ νὰ γράφουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 26/06
  1. aegloswen -> jj!
  2. Alchemist -> jj!
  3. blue_butterfly->ElenaKr
  4. carpe_nochtem->dimijim
  5. Catalyst -> Eileen
  6. Demlogic->dimijim
  7. dimijim -> Ἔρις
  8. ElenaKr -> Ἔρις
  9. Eileen
  10. Ἔρις -> ElenaKr
  11. foreverfreak -> Ἔρις (ακυρώθηκε)
  12. Himela -> Ἔρις x2 (ακυρώθηκαν)
  13. jj!->Alchemist
  14. Johnnaousa -> dimijim (ακυρώθηκε)
  15. Libertus -> tsarachaf
  16. love_angel
  17. MAYROULIS -> Ἔρις
  18. ~Melania~->tsarachaf
  19. Noisette->~Melania~
  20. Πατρεύς -> ElenaKr
  21. SparklingGrey -> Ἔρις
  22. Guest 278211 -> Demlogic
  23. Τάσος97 -> Himela
  24. tsarachaf -> dimijim (ακυρώθηκε)

Ψήφοι
4 Ἔρις
3 ElenaKr
2 dimijim
2 jj!
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 Demlogic
1 Eileen
1 Himela
1 ~Melania~

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ακυρώνω την ψήφο της Elena Kr προς την Έρις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οκ, τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι κάτι δεν πάει καλά με τις κάρτες...

Γιατί να ξοδέψει κάποιος τόσες κάρτες για να κρατήσει στο παιχνίδι μία παίκτρια που εδώ που τα λέμε δεν προσέφερε και πολλά;;:hmm:

Oχι πες μου εσυ:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για να σώσουμε το τομάρι μας

Διπλασιάζω την ψήφο μου προς την έρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και απ πού είσαι σίγουρος ότι ο Χάρης είναι ο πληροφοριοδότης;
Γιατί αυτά που λες δε δικαιολογούν τη σιγουριά με την οποία μπήκες το μεσημέρι.
Δε λέω ότι είναι αβάσιμα ή ύποπτα, αλλά υποτίθεται πως είχες όλους τους δολοφόνους επειδή ακολουθούν μια παρόμοια τακτική και φαινόσουν πολύ σίγουρος γι αυτό...
Είμαι σίγουρος, γιατί ο Χάρης εχτές έκανε λόγο ότι θα βρει όλους του δολοφόνους και θα τους βγάλει από το παιχνίδι. Έτσι, λοιπόν, σκέφτηκα ότι έχει κάποιον ρόλο που ξέρει έναν από τους δολοφόνους ή έχει κάποια κάρτα. Τον αθωώνω, λοιπόν, επειδή δολοφονήθηκε πρώτος και δε νομίζω οι δολοφόνοι να έκαναν τέτοια χαζομάρα από τον 1ο γύρο και να έβγαλαν δικό τους. Οκ, τώρα;:P


Ακύρωση της ψήφου το Φρικ προς την Ερις
Τι ήταν αυτό τώρα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Χαχα αν τελικά σωθεί η Έρις, νομίζω πια οτι είναι προφανής ο πανικός να τη σώσουν κάποιοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.



ακυρωνω μια ψηφο του τζιμυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Ακυρώνω την ψήφο του Μαυρούλη προς εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλά έχει γίνει χαμός... Μπορούμε να δουμε λίγο σύντομα τι παίζει με τις ψήφους;;


Και πάνω που έλεγα για το πόσο παράξενη μου φάνηκε η κίνηση των κοριτσιών, έρχονται οι αγαπημένοι μου ύποπτοι φρικ και Χιμέλα να κάνουν το ίδιο... Οκ, θα να μεγάλη νύχτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top