Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η μισσκιτ νομίζω πρέπει να ηταν στο προηγούμενο παλέρμο που ήμουν Δ.Α. Ο χειρότερος έβερ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ΛΟΛ! :confused:

Μα πως στο καλό περάσατε απαρατήρητοι;
Θα μου πείτε το μυστικό; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ΛΟΛ! :confused:

Μα πως στο καλό περάσατε απαρατήρητοι;
Θα μου πείτε το μυστικό; :redface:

Αν σου πω ότι βαριόμουν να παίξω και ίσως αυτό να με έσωσε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Δηλαδή αυτόν ήταν? Τέλος? :cry_x:

Τώρα που τελείωσε το παιχνίδι θα φανερωθούν όλοι οι ρόλοι?
:confused:

Πες μου ότι ήσασταν εσύ ριρικα ,ο τασος και ο μαρουλης οι δολοφονοι? και ο jj ο διεφθαρμενος? :confused:

μας βρήκες και τους 4 :P
και είναι και το πρώτο σου:clapup:

τελειώσαμε τόσο γρήγορα γιατί έφυγαν πολλοί, οι οποίοι δήλωσαν συμμετοχή και δεν έπαιξαν καν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αν σου πω ότι βαριόμουν να παίξω και ίσως αυτό να με έσωσε?:P
Αχαχα:P
Πάντως όταν είδα ότι την επόμενη μέρα δολοφονήθηκε ο Πέτρος, νευρίασα πραγματικά. :redface:
Μια μέρα θα πάρω εκδίκηση, κανείς δεν τα βάζει με την μάγισσα! :pfff:

Λίγο κράτησε αυτό το παιχνίδι. =\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Αχαχα:P
Πάντως όταν είδα ότι την επόμενη μέρα δολοφονήθηκε ο Πέτρος, νευρίασα πραγματικά. :redface:
Μια μέρα θα πάρω εκδίκηση, κανείς δεν τα βάζει με την μάγισσα! :pfff:
τι θα κάνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε επόμενο Παλέρμο θα σας καθαρίσω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για να σε δούμε κιουρία μου-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
:pfff: Eπειδή είμαι καλός άνθρωπος θα σας πω συγχαρητήρια.. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα ευχαριστούμε Κατερίνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αμαλία ήθελα να γράψω... Πω που το χω το μυαλό μου-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ΣΕ θέλουμε τα βραβεία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όχι να το παινευτώ, αλλά ως διεφθαρμένος αστυνομικός τους βρήκα όλους τους δολοφόνους. Μαυρούλη, είχες καρακαρφωθεί. Πάντα έτσι παίζεις όταν έχεις καλό ρόλο. Τη Ριρίκα τη βρήκα, επειδή βάσει αυτής ψήφιζες και τον Τάσο επειδή ψήφιζε άκυρα άτομα, που δεν είχαν και τόση σχέση.

Μου άρεσε που ακολουθούσατε τις σκέψεις μου, πάντως8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι βραβεία να δώσουμε τώρα... Μμμ, θα σκεφτώ. :redface: Πάμε να δούμε.

Βραβείο ρούμι(roomy) με δώρο ένα ρούμι...
Στις συγκατοίκους φυσικά (Αμαλία & Κατερίνα) που προσπαθούσαν οι καημένες να αθωώσουν η μια την άλλη, αλλά δεν έπειθαν και πολύ. :redface:
Βραβείο «στον κόσμο τους»
Θα σας ξαφνιάσω, αλλά πάει στη ΣΕ. Θα δείτε παρακάτω για ποιο λόγο.
Βραβείο guest
Στην ψυχολογική υποστήριξη, τον μοναδικό ΠάνοΠαύλα!
Βραβείο υπερήρωα
Στον tsarachaf που αν και έβλεπε πως το παιχνίδι δεν τσούλαγε, το πάλεψε αρκετά να σας ξυπνήσει και ασχολήθηκε σοβαρά. Ήταν το μέντιουμ.
Βραβείο πρότυπης συμπεριφοράς
Στο Μαυρούλη που μας άφησε άφωνους με το παιχνίδι του! Way to go, Μαυρούλη!
Βραβείο λαγωνικού
Στο τζιτζίκι που βρήκε σχεδόν αμέσως ποιον πρέπει να προστατεύσει και μετά ανακάλυψε και τους άλλους δύο.
Βραβείο αδικημένου :whistle:
Αχ, αχ. Μαύρη ιστορία της καριέρας μου στις ΣΕ ο Πέτρος. Ο Πέτρος καλά μου παιδάκια ήταν ο αλεξίσφαιρος, ήτοι δεν έπρεπε να πεθάνει ούτε καν την πρώτη φορά, αλλά εγώ κι ο Γιώργος όπως έγραψα παραπάνω στον ΚΟΣΜΟ μας, ώσπου χθες του λέω: Βρε Γιώργο, ο Πέτρος γιατί πέθανε; Είναι αλεξίσφαιρος! Φυσικά ήταν πολύ αργά για να αλλάξει κάτι και δεδομένου ότι το παιχνίδι δεν είχε ενδιαφέρον για τους περισσότερους το αφήσαμε έτσι να περάσει. Ο Πέτρος βέβαια είναι υποψήφιος επίσης για το βραβείο στον κόσμο τους γιατί δε διαμαρτυρήθηκε ποτέ που βγήκε. :P Θα έμενε από απουσίες ούτως ή άλλως.
Βραβείο χειρότερου πρωτοεμφανιζόμενου (με αγάπη <3)
Ε σε ποιον άλλον. Ρε συ Mercury, μας έπρηξες με την παρθενία σου καλό μου. Δηλαδή ήμαρτον! Ο Μερκ ήταν ο αυτοκράτορας που μόνο κέφια δεν είχε και δεν έδωσε ούτε μισή ασυλία σε κάποια ψηφοφορία. :P
Βραβείο δεοντολογίας
Στην ElenaKr που έσπευσε να παραιτηθεί του ρόλου της δεδομένου του λιγοστού της χρόνου.
Βραβείο βαρεμάρας
Στο Ριρίκι, εκείνη το δήλωσε. :redface:
Βραβείο κακοτυχίας
Στη Μελανία που ενώ φαινόταν πως είχε διάθεση για παιχνίδι, ήταν εκείνη που τελικά έφυγε πρώτη. Η Μελανία είχε και ένα πολύ βοηθητικό για τους πολίτες ρόλο, ήταν η ντετέκτιβ.
Βραβείο ForeverAlone
Θα μου επιτρέψετε να το αφιερώσω στον εαυτό μου. Το έτερο μέλος της ΣΕ ήταν ασθενές και την πάτησα λίγο στην αρχή και στο τέλος. :P
Βραβείο χωρίς όνομα
Στη Sofia Loony που δεν ξέρω τι να της δώσω, αλλά δε θέλω να μείνει και παραπονεμένη. Ήταν υπεύθυνη του νοσοκομείου.
Βραβείο που χρωστάμε...
Όχι εγώ δηλαδή, ο Γιώργος αλλά όπως είπα αλλού χορεύει η νύφη. :P

Για όσους δεν έκαναν εμφάνιση δε θα υπάρξουν βραβεία. Κάπου εδώ να πω ότι ήταν ένα από τα πιο ήσυχα Παλέρμο που έχουμε παίξει και όχι με την καλή έννοια. :redface: Είχαμε πολλές αποχωρήσεις από απουσίες και η ομάδα των πολιτών αποδυναμώθηκε κατά πολύ από νωρίς, ωστόσο θεωρήσατε καλό να κατακερματιστείτε κι άλλο.

Να ζητήσουμε συγγνώμη για την αποχώρηση του Πέτρου, αλλά παιδιά ήσαστε τόσο αδιάφοροι που τελικά αρχίσαμε να αδιαφορούμε κι εμείς και έγινε αυτή η χαζαμάρα. :redface: Θα την αλλάζαμε, αλλά το μέλλον σας ήτον προδιαγεγραμμένο και να πω φυσικά ότι έπεσα μέσα στις προβλέψεις μου ότι τα δολοφόνια θα σας φάνε λάχανο σε αυτό το γύρο!

We 'll meet again. Till then, take care! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ευχαριστώ για το βραωείο! :D θέλω να ευχαριστήσω τη μαμά μου, τον μπαμπά μου, τη Μάγια (περισσότερες διευκρινήσεις στο θέμα γατοέρωτες, γετογάμοι του mycat), τους συνδολοφόνους μου, τον τζέι, την ΣΕ, τους πολίτες που δεν κατάλαβαν τι είμαι, στους πολίτες που έλειπαν, σ' όλους τους e-στεκιώτες και σε όλο τον κόσμο. Εύχομαι παγκόσμια ειρήνη καιο αγάπη :P


ΥΓα, δεν είχε σπάμμερ; τζάμπα το πάλευα να μη μου το κλέψουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι λες; Ήταν το πρώτο παιχνίδι που έπαιζες συμβατά με την ομάδα σου. Συνήθως τους τρολλάρεις και κάνεις ό,τι να 'ναι. :lol: Έχουμε ΧΡΕΟΣ να επικτροτήσουμε αυτή τη συμπεριφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Συνήθως τους τρολλάρεις και κάνεις ό,τι να 'ναι.
δεν καταλαβαίνω για ποιο πράγμα μιλάτε :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και αυτο το παλέρμο παίρνει το βραβείο του πιο βαρετού στο χαλαρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και αυτο το παλέρμο παίρνει το βραβείο του πιο βαρετού στο χαλαρό :P
Μπα, κι εγώ σκέφτηκα να το δώσω, αλλά θυμήθηκα μια μαύρη εποχή και ένα συγκεκριμένο παιχνίδι και τελικά νοτ. Υπήρχε και χειρότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top