Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ Αννα^^

εγω θελω να παιξω με το ναουσαιο και παλι^^

Και εγώ θέλω να παίξω μαζί του, θέλω να είμαι δολοφονα και να τον στείλω από εκεί που ήρθε ως εκδίκηση-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και να ειναι και άλλοι από τους παλιούς,να φτανει 100 σελίδες το παιχνίδι:D

Αρκεί να ναι, 100 σελίδες ουσία κι όχι 100 σελίδες σπαμ, όπως γίνεται πολλές φορές... Κι άντε αγόρι, να παίξουμε και καμιά φορά μαζί, να δούμε και τι ψάρια πιάνεις... :P

εγω θελω και βαιο στο επομενο ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ

Εσύ το πας, για να μαζέψουμε όλο τον καλό τον κόσμο κι έχεις δίκιο... Πρέπει να κάνουμε ένα τέτοιο επικό Παλέρμο... :clapup:

Αφού ζητάμε, εγώ θέλω να παίζει η Άννα, έτσι για να χω κάποιον να κατηγορώ χωρίς λόγο και να χω και δίκιο εν τέλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η αννα ο γιωργος η συλβια ο κωστας κ.λ.π κ.λ.π ...ναι ακριβέ πρέπει να γίνει έτσι το επόμενο
εγω και σε μια βδομάδα είμαι μέσα αν θέλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εγώ αν με θέλετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το βραβείοοοο!!! :D Πραγματικά είχα πολύ όρεξη να παίξω και με σκότωσαν ο Τάσος και ο JJ! πρώτη-πρώτη! :(

Ριρίκα πωω!!! Τι είμαι έτσι????? Είπα θα σε έχω στο μάτι γιατί από την αρχή κάτι δεν μου κόλλαγε και έπεσα μέσα :P

Για τον αγαπητό jj! δεν έχω να πω κάτι... ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ από την αρχή και τον ψήφισα φυσικά με βγάλανε αμέσως (δεν κρατάω κακία :pfff: :P)

Για τον τσαφ τσουφ δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο έφυγε κι αυτός νωρίς κι ήταν καλός παίχτης!! ^_^

Για τον Τάσο και τον Μαυρούλι που κι αυτοί ήταν αυτοί που ''τσακωνόντουσαν'' έχω να πω φοβεροί ηθοποιοί!! :P

Για την Κλεοπάτρα ένα ευχαριστώ ;) και επίσης :worship: για τον τρόπο που έπαιξες! ^^

Για τον Μερκ που τελικά αποδείχτηκε απλά πρωτάρης :P (όπως κι εγώ εύχομαι) να σε συναντήσω και σε άλλο παιχνίδι!!!

Για την Κατερίνα και την Αμαλία που άδικα κατηγορήθηκαν :confused: συγχαρητήρια κοριτσάκια!! :)

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στην MissKit και στον Γιώργο για το φοβερό παιχνίδι που διοργάνωσαν!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω θέλω Βάιο, Himela, MissKit, Eileen, foreverfreak και όλους τους αλλους.. τι γαματο παλερμο ειχα παιξει με αυτους *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το βραβείοοοο!!! :D Πραγματικά είχα πολύ όρεξη να παίξω και με σκότωσαν ο Τάσος και ο JJ! πρώτη-πρώτη! :(

Ριρίκα πωω!!! Τι είμαι έτσι????? Είπα θα σε έχω στο μάτι γιατί από την αρχή κάτι δεν μου κόλλαγε και έπεσα μέσα :P

Έπιασα το ύφος σου από την αρχή ότι ήσουν κάτι υψηλό και είπα στον Τάσο να σε βγάλει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγω θέλω Βάιο, Himela, MissKit, Eileen, foreverfreak και όλους τους αλλους.. τι γαματο παλερμο ειχα παιξει με αυτους *.*
Μέσα, αλλά μην το καθυστερήσουμε και πάει προς εξεταστική μεριά.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βρείτε ΣΕ να παίξετε, η Κιτ θα είναι χαμένη για κανένα μήνα έτσι όπως κατάφερε να μπλέξει. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κιτ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έπιασα το ύφος σου από την αρχή ότι ήσουν κάτι υψηλό και είπα στον Τάσο να σε βγάλει.;)

Χαχαχα αυτά είναι :P Ήθελα να παίξω όμως :( Αν και έμαθα πολλά τώρα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το παλέρμο #38 θα το κάνουμε όσο πιο επικ γίνεται. Θα πούμε σε όλους τους παλιούς να ξαναπαίξουν. +demlogic που κάθεται και κάνει τις μεγαλύτερες υποθέσεις :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το παλέρμο #38 θα το κάνουμε όσο πιο επικ γίνεται. Θα πούμε σε όλους τους παλιούς να ξαναπαίξουν. +demlogic που κάθεται και κάνει τις μεγαλύτερες υποθέσεις :hehe:
Ναι ναι ναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Βλέπω πως κανείς δε με θέλει;
Θα σας κανονίσω εγώ...
Δε θα ξαναγίνω δολοφόνος ή ΣΕ;
Θα δείτε τι έχει να γίνει!!!


Δύο δηλώσεις θέλω να κάνω αρχικά γι αυτό το παλέρμο!

1. Πολύ σούπα μου φάνηκε.
Δε μιλούσατε και οι πολίτες ήταν τραγικοί!
Τασούλη σε είχα βρει από τα πολύ πρώτα ποστ.
Αν ήμουν μάγος θα σε είχα πετάξει απ τις πρώτες μέρες κι όλας.
Καρφωνώσουν άσχημα, δεν είσαι για κακούς ρόλους!
Όπως και ο jj! για μένα φανερώθηκε νωρίς.
Όσο διάβαζα τις σελίδες είχα δύο πράγματα στο νου μου: Τάσος και jj έχουν κακό ρόλο.
Δεν έπεσα έξω, ε;

2. Επειδή διάβασα μερικά άσχετα ποστ μέσα στο παιχνίδι, θέλω να αποκαταστήσω την τάξη:
ΑΓΑΠΑΜΕ MISSKIT!!!
Misskit, το καλύτερο κορίτσι σε όλο το στέκι! :)


ΥΓ. Μην τολμήσετε και ξεκινήσετε τώρα παιχνίδι.
Θα σας εκδικηθώ αν το κάνετε αυτό! :P
Υπομονή να τελειώσουν οι πανελλήνιες και πάμε όσο θέλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Υπομονή να τελειώσουν οι πανελλήνιες και πάμε όσο θέλετε!
Όπα, εδώ έχουμε σύγκρουση συμφερόντων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όπα, εδώ έχουμε σύγκρουση συμφερόντων.:P

Εγώ όμως έχω ισχυρότερα επιχειρήματα! :P
Κατά πρώτον, μόλις παίξανε παλέρμο!
Αν πάει έτσι πρέπει κάθε βδομάδα να ξεκινάει και ένα καινούργιο!
Δε γίνεται όμως αυτό!
Κατά δεύτερον, εκτός απ μένα που δίνω πανελλήνιες, πολλοί απ εδώ θα δίνουν κι ενδοσχολικές!
Οι εξετάσεις πλησιάζουν, σε ένα μήνα είναι.
Τα παιδία θέλουν να διαβάσουν! (λέμε τώρα...)
Κατά τρίτον, ολόκληρο καλοκαίρι έρχεται!
Μπορούμε κάλλιστα να βρούμε μια ημερομηνία που να βολεύει τους περισσότερους.
Και να γίνει ένα πραγματικά EPIC παιχνίδι, με όλους τους γνωστούς εδώ κι όλους όσους θέλουν να παίξουν για πρώτη φορά να σφάζονται στην πόλη του Παλέρμο!
Κατά τέταρτον, και βασικότερον, παλέρμο χωρίς εμένα ρε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ όμως έχω ισχυρότερα επιχειρήματα! :P
Κατά πρώτον, μόλις παίξανε παλέρμο!
Αν πάει έτσι πρέπει κάθε βδομάδα να ξεκινάει και ένα καινούργιο!
Δε γίνεται όμως αυτό!
Κατά δεύτερον, εκτός απ μένα που δίνω πανελλήνιες, πολλοί απ εδώ θα δίνουν κι ενδοσχολικές!
Οι εξετάσεις πλησιάζουν, σε ένα μήνα είναι.
Τα παιδία θέλουν να διαβάσουν! (λέμε τώρα...)
Κατά τρίτον, ολόκληρο καλοκαίρι έρχεται!
Μπορούμε κάλλιστα να βρούμε μια ημερομηνία που να βολεύει τους περισσότερους.
Και να γίνει ένα πραγματικά EPIC παιχνίδι, με όλους τους γνωστούς εδώ κι όλους όσους θέλουν να παίξουν για πρώτη φορά να σφάζονται στην πόλη του Παλέρμο!
Κατά τέταρτον, και βασικότερον, παλέρμο χωρίς εμένα ρε;;;
1) Υπάρχουν άτομα που έχουν αρκετό καιρό να παίξουν, so your argument is invalid.:P
2) 3) Τον Ιούλιο, όλοι βολεύονται λογικά, αλλά ποιος περιμένει μέχρι τότε;:(
4) Μόνο και μόνο για σπάσιμο νεύρων, θέλω να ξεκινήσουμε αύριο κιόλας!:P

Δεν ξέρω, αν μαζευτούν άτομα, θα παίξουμε, αλλιώς θα περιμένουμε όσο χρειαστεί. Λείπει και η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άντε εμένα με έχετε γραμμένο αλλά και την Άννα;
Την Άννα, το καλύτερο κορίτσι στο στέκι;
Είπε ότι για έναν μήνα δεν μπόρει!
Πόσο θέλουν οι πανελλήνιες; Ένα μήνα!
Όσο καιρό δε θα μπορώ εγώ, δε θα μπορεί και η Άννα!
Και ποιά ήταν η καλύτερη ΣΕ ever στα παλέρμο;
Μήπως οι misskit και dimijim;
Ναι σωστά μαντέψατε, οι misskit και dimijim ήταν!
Και τι λείπει απ το επόμενο παλέρμο;
Ναι βάιε, το βρήκες πριν καν ρωτήσω, η ΣΕ!
Οπότε έρχεται και δένει.
Σε ένα μήνα και κάτι ψιλά θα μπορώ να μπω και λογικά θα μπω απ τη ΣΕ μεριά (ναι έχει περισσότερο ενδιαφέρον) και θα εξασφαλίσω έτσι ότι το παιχνίδι θα είναι τόσο EPIC όσο θέλει και το φιλαράκι μου ο Τάσος! (Τασούλη, για πάρτυ σου θα στήσω την κλήρωση για να είσαι μέντιουμ)
Κι επειδή λένε ότι το καλό πράγμα αργεί (και η εξαίρεση που αποδεικνύει τον κανόνα ήταν το προτελευταίο παλέρμο) λίγη υπομονή και θα καούμε όλοι μαζί το καλοκαίρι!
Καλά δεν τα λέω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Κάντε ό,τι θέτε.:P
Πάντως δε θέλω να μείνει η εντύπωση ότι τα φοιτητούδια καθόμαστε.:spasiklas::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κάντε ό,τι θέτε.:P
Πάντως δε θέλω να μείνει η εντύπωση ότι τα φοιτητούδια καθόμαστε.:spasiklas::pfff:
Τα επιχειρήματά μου ήταν πανίσχυρα!
Ο Βάιος πείστηκε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top