Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μάλιστα. Εγώ δεν ξέρω για σας. Ψάξτε να βρείτε τον έμπειρο δολοφόνο εσείς. Εμένα από εχτές μετά από την κάρτα που έπαιξε η κατερινα αρχισε να μου κινεί υποψίες. Και αν πιστεύετε πως η Κλεοπάτρα προσπαθεί να κρυφτεί πίσω από τον τζέι εγώ πιστεύω το ίδιο για την κατερινα. Δεν καταλαβαίνω γιατί σήμερα σας πήρε να ξυπνήσετε όλους. Τόσο καιρό δηλαδή τι κάνατε; Κατερινα16 από εμένα.


ψηφισα τωρα γιατι φεύγω
Απλά όπως είπε και η ριρικά βλέπουμε τον κίνδυνο να καραδοκεί και συ τι περίμενες 1η φορά στο παιχνίδι να πάει η γλώσσα μου ροδάνι?:whistle: Τεσπα κάνε ότι νομίζεις δεν θα σου πω εγώ ποιον θα ψηφίσεις :)
Έλα ντε; Πρέπει να μιλήσουμε. Όχι κάνοντας μόνο ένα post 5 γραμμών την ημέρα, όμως

Τι περίμενες να κάνω δηλαδή? Αφού κανένας δεν δίνει αφορμή για τίποτα και τώρα .."ξύπνησα" απ'ότι κατάλαβες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Απλά όπως είπε και η ριρικά βλέπουμε τον κίνδυνο να καραδοκεί και συ τι περίμενες 1η φορά στο παιχνίδι να πάει η γλώσσα μου ροδάνι?:whistle: Τεσπα κάνε ότι νομίζεις δεν θα σου πω εγώ ποιον θα ψηφίσεις :)


Τι περίμενες να κάνω δηλαδή? Αφού κανένας δεν δίνει αφορμή για τίποτα και τώρα .."ξύπνησα" απ'ότι κατάλαβες...:whistle:
Η άμεση αντίδρασή σου, σε συνδυασμό με την κάρτα που χρησιμοποίησες εχτές, μόνο σε ένα συμπέρασμα με βγάζει. Γι' αυτό και σε ψηφίζω. katerina16 από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω DRAMA γιατί ο πατρεύς είχε ψηφίσει αυτήν, μάλλον είχε ανακαλύψει κάτι και αυτοί προσπάθησαν να τον βγάλουν από τη μέση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Η άμεση αντίδρασή σου, σε συνδυασμό με την κάρτα που χρησιμοποίησες εχτές, μόνο σε ένα συμπέρασμα με βγάζει. Γι' αυτό και σε ψηφίζω. katerina16 από εμένα.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα,ψήφισε με αν με θεωρείς ύποπτη..:)


Αλλά εγώ άλλο θα πω..στη 1η ψηφοφορία υπήρχαν πολλές ισοψηφίες με αποτέλεσμα η αποχώρηση να εξαρτάται από μοναδικό άτομο τον τασο97 ..ο οποίος ενώ μιλούσε κατά τη διάρκεια εκείνης της μέρας ,γιατί προτίμησε να ψηφίσει τελευταία στιγμή? :hmm:
Κάποιοι φρόντισαν να δολοφονήσουν τον Πέτρο και το άλλο το παιδί που ήταν από τους πιο έμπειρους και από αυτούς που μιλούσαν...χώρια βέβαια από την τελευταία μου υποψία που ήταν και το επιχείρημα μου για την ψηφοφορία της ντραμα...εγώ αυτά έχω να πω προς το παρόν..δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος,τα συμπεράσματα δικά σας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ψηφίζω και εγώ Ντράμα για τους λόγους που προαναφέρθηκαν...προσπαθεί να κρυφτεί πισω απο τζει τζει...κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ την κάρτα μου και έρχομαι με σχολιασμούς.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η κάρτα σου είναι άκυρη, δεν μπορείς να την παίξεις τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Οκ, δεν πειράζει Άννα. ^^

Για να σας απαντήσω θεωρώ ύποπτη την κλειώ γιατί..βασικά αυτό που είπε ο Πέτρος με επηρέασε..έχετε εσείς ατράνταχτες υποψίες για να πείτε οτι κάποιος είναι σίγουρα; Εγώ πάντως δεν έχω και παίζω φλού..
Τι είπε ο Πέτρος που σε επηρέασε; Δεν θυμάμαι να έριξε καμία κατηγορία εναντίον μου.

Νόμιζω πως μάλλον βρήκα τον έμπειρο δολοφόνο.:hmm: Κρύβεται πίσω από τον Τζέι και συμφωνεί μαζί του για να καλυφτεί λέγοντας πως θεωρεί ότι οι δολοφόνοι είναι νέοι παίχτες. Και στη συνέχεια την ψηφίζει ο Πάτρευς. Μετά λίγο πριν τη δολοφονία ζητάει τη γνώμη του για όλα όσα έγιναν καθώς γνώριζε ότι αργότερα θα είναι νεκρός. Και έτσι έχουμε μια καλυμμένη Κλεοπάτρα και έναν έμπειρο παίχτη μείον. Drama Prinzessin από εμένα λοιπόν.:)
Δεν κρύβομαι πίσω από κανέναν και ούτε θέλω να καλυφτώ. :) Το να συμφωνώ με κάποιον, δεν μου φαίνεται ύποπτο. Η ψήφος που πήρα από τον Πέτρο, αν παρατήρησες, ήταν τελείως τυχαία. Θα μπορούσε εξάλλου να την δώσει στον οποιονδήποτε. Το αν γνώριζα ότι θα είναι νεκρός είναι μια άλλη ιστορία! :)

Λοιπόν,ας ψηφίσω και γω από τώρα γιατί μετά μπορεί να μην προλάβω και να με πάρετε πάλι από τα μούτρα...στηρίζοντας αυτό που είπα πριν ότι 3 άτομα ψήφισαν τη loony στη σειρά χωρίς να έχει φέρει κάποιες υποψίες :whistle: και επηρεασμένη από τη ριρικά γιατί πλάκα πλάκα στέκουν αυτά που λέει :hmm: ψηφίζω Drama..!
Α ναι, στέκουν πλάκα πλάκα. Με συγχωρείς κατερίνα, αλλά εσύ δεν είχες μυαλό να το σκεφτείς αυτό νωρίτερα;
Με εκνευρίζει αυτό που κάνετε. (το να χρησιμοποιείται επιχειρήματα άλλων που σας συμφέρουν) Έχετε δική σας κριτική. Να μην σας επηρεάζει κανένας και ούτε να τον εμπιστεύεστε, γιατί ποτέ δεν ξέρετε τι είναι.

Δεν καταλαβαίνω γιατί σήμερα σας πήρε να ξυπνήσετε όλους. Τόσο καιρό δηλαδή τι κάνατε;
Ξύπνησαν Τάσο, γιατί βρήκαν μια εύκαιρη δικαιολογία για να πέσουν όλοι πάνω μου και να φανούν αθώοι.

Μα κι εσύ τον είχες αποπάρει. Λίγο μεν, αλλά ρωτούσες επίπονα λόγους. Θέλω να πω, ότι εσύ η ίδια δεν κάνεις ουσιαστική προσπάθεια να ξεκαθαρίσεις τη θέση σου και απαιτείς από τους άλλους να κάνουν αυτό που δεν κάνεις εσύ:hmm:
Δεν τον αποπήρα. Μία γενική γνώμη του ζήτησα, γιατί ήταν ο μοναδικός που δεν είχε μιλήσει τις προηγούμενες μέρες.

εγώ ψηφίζω DRAMA γιατί ο πατρεύς είχε ψηφίσει αυτήν, μάλλον είχε ανακαλύψει κάτι και αυτοί προσπάθησαν να τον βγάλουν από τη μέση :hmm:
Όπως είπα και πιο πάνω, η ψήφος του Πέτρου ήταν τυχαία.
Το ότι είχε ανακαλύψει κάτι να είσαι σίγουρος. Εδώ δεν ήξερε τι είχε προηγηθεί και ποιοι έπαιζαν. Μας δουλεύεις κι εσύ;
ψηφίζω και εγώ Ντράμα για τους λόγους που προαναφέρθηκαν...προσπαθεί να κρυφτεί πισω απο τζει τζει...κτλ..
Άλλο χαμένο πρόβατο που ακολουθάει το κοπάδι. Άιντε καλά.

Τέλος πάντων, ξεκαθάρισα την θέση μου.
Το ότι ήμουν πρόθυμη να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου, δείχνει ότι θέλω να παραμείνω στο παιχνίδι και ότι έχω κάποιον σκοπό. Σκεφτείτε λίγο.

Θα ψηφίσω την katerina16, για τους λόγους που είπα πιο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 17/04
  1. amalia6 - Drama Prinzessin
  2. blue_butterfly - Drama Prinzessin
  3. Drama Prinzessin - katerina16
  4. jj! - katerina16
  5. katerina16 - Drama Prinzessin
  6. MAYROULIS - Drama Prinzessin
  7. Mercury
  8. Τάσος97 - katerina16
Ψήφοι
4 Drama Prinzessin
3 katerina16

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των ΦαντασμάτωνΑποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ την κάρτα μου και έρχομαι με σχολιασμούς.

Κίνηση απόγνωσης. Έτσι το βλέπω εγώ:hmm:Το σκέφτομαι για αλλαγή ψήφου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Τέλος πάντων, ξεκαθάρισα την θέση μου.
Το ότι ήμουν πρόθυμη να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου, δείχνει ότι θέλω να παραμείνω στο παιχνίδι και ότι έχω κάποιον σκοπό. Σκεφτείτε λίγο.
καλό ή κακό όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Α ναι, στέκουν πλάκα πλάκα. Με συγχωρείς κατερίνα, αλλά εσύ δεν είχες μυαλό να το σκεφτείς αυτό νωρίτερα;
Με εκνευρίζει αυτό που κάνετε. (το να χρησιμοποιείται επιχειρήματα άλλων που σας συμφέρουν) Έχετε δική σας κριτική. Να μην σας επηρεάζει κανένας και ούτε να τον εμπιστεύεστε, γιατί ποτέ δεν ξέρετε τι είναι.


Τέλος πάντων, ξεκαθάρισα την θέση μου.
Το ότι ήμουν πρόθυμη να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου, δείχνει ότι θέλω να παραμείνω στο παιχνίδι και ότι έχω κάποιον σκοπό. Σκεφτείτε λίγο.

Θα ψηφίσω την katerina16, για τους λόγους που είπα πιο πάνω.

Όπως εξήγησα και πιο πάνω κλέο μου όχι δεν είχα μυαλό να το σκεφτώ νωρίτερα και ειδικά μετά τη βλακεία που έκανα με την κάρτα που δεν χρειαζόταν ,φοβόμουν να μιλήσω για να μην πετάξω πάλι την πατάτα μου! :worry: Και γιατί να μην στέκει η άποψη της ριρίκας και δεν χρησιμοποιώ τα επιχειρήματα κανενός..παιχνίδι είναι και ο καθένας επηρεάζει τον άλλον με τα αυτά που λέει..αν πας και δεις πριν το ποστ που σε ψηφίζω γράφω και κάτι άλλο για τη προηγούμενη ψηφοφορία και λίγο ποιο πάνω πάλι κάτι άλλο...αυτά έπαιξαν καθοριστικό ρόλο στην απόφαση μου να σε ψηφίσω...το γεγονός ότι χρησιμοποίησες την κάρτα μεν και δεν το αμφισβητεί κανείς ότι θέλεις να μείνει στο παιχνίδι,είναι και φυσικό άλλωστε..δε όμως δείχνει σαν να έχεις να κρύψεις κάτι...επίσης o jj από πάνω θεώρησε ότι πρέπει να με ψηφίσει επειδή με βρήκε ύποπτη που χρησιμοποίησα την κάρτα "εξαίρεσης ψηφοφορίας"...δεν ξέρω τι να πω..ας σκεφτείτε και σεις λίγο παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Για να κάνω τα πράματα πιό ενδιαφέροντα θα ψηφίσω katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι υπάρχει ένα ρεύμα ενοχοποίησης της Κατερίνας, τελικά θα αλλάξω την ψήφο μου σε Drama_Prinzessin

Λόγω της κάρτας και της ξαφνικής αλλαγής στη συμπεριφορά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Για να κάνω τα πράματα πιό ενδιαφέροντα θα ψηφίσω katerina16

Τυχαίο,δεν νομίζω...:whistle: και τι πάει να πει "για να κάνω τα πράγματα ποιο ενδιαφέροντα"? Μήπως έχουν αρχίσει να ξεσκεπάζονται οι δολοφόνοι? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μερκ ψηφίζεις χωρίς να έχεις λόγο :hmm: μήπως αυτό σημαίνει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ήταν 4 Drama,3 Κατερίνα.Είπα να φέρω την ισορροπία.That's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
μερκ ψηφίζεις χωρίς να έχεις λόγο :hmm: μήπως αυτό σημαίνει τίποτα;

Χωρίς επιχείρημα και αμέσως μετά που όλα τα βλέμματα ήταν πάνω στην κλεο..:whistle:
Μάλλον δεν τους αρέσουν αυτά που λέω...:whistle:


Ήταν 4 Drama,3 Κατερίνα.Είπα να φέρω την ισορροπία.That's all.

Απλά ψηφίζεις αυτον που θεωρείς ύποπτο..όχι για να φέρεις τις ισορροπίες...:confused:

Sorry για το 2ο ποστ..ξέχασα να πατήσω παράθεση..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
κλέφτρα :pfff: εγώ ήθελα να το γράψω αυτό :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top