Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ώστε χρησιμοποιείς την κάρτα εξαίρεσης ψηφοφορίας από τόσο νωρίς. Μάλιστα...

Τι φοβάσαι; Στον προηγούμενο γύρο δε σε ψήφισε κάποιος:hmm: Προφανώς, δεν ήταν αρκετά ορθό να χρησιμοποιήσεις την κάρτα σου τόσο νωρίς, ενώ δεν έχει ψηφίσει κανείς, προς το παρόν.

Δεν ξέρω...ίσως έκανα βλακεία..:worry: αλλά πρώτη φορά εδώ..θα μάθω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Α, επίσης, φαίνεται η κοινή γνώμη να στρέφεται κατά του Μερκ, ο οποίος φέρεται και παράξενα και μάλλον, θα πληρώσει τον φόβο του να συμμετέχει και την επιμονή του να τονίζει ότι είναι η πρώτη φορά που παίζει... Αν γίνει αυτό, εύχομαι απλώς να γίνει μάθημα στις υπόλοιπες παρθένες και να αρχίσουν να συμμετέχουν παραπάνω...
Προσωπικά ενθαρρύνω τον Μερκ να συμμετέχει αλλιώς δε θα μάθει ποτέ.
Επίσης όπως είπε και κάποιος άλλος παραπάνω το γεγονός ότι ο τασος97 ψήφισε τελευταίος μπορεί και να μην είναι τυχαίο αλλά κρατάω τις επιφυλάξεις μου...ας περάσουν κάποιοι γύροι ακόμη και μετά τα ξαναλέμε...:D
Δεν επιτρέπεται να έχουμε άλλες δουλειές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
όχι :pfff: μόνο παλέρμο :pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα, καλημέρα^^ Το απογευματάκι-βραδάκι που θα γυρίσω θα κάτσω να ξεκοκκαλίσω και εγώ τα ποστ μπας και βρω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Αρπάξτε αυγουλάκια να τσουγκρίσουμε, δε μας βλέπω να έχουμε άλλου είδους αναμετρήσεις πέρα από αυτή σε αυτό το παιχνίδι. :P

Χρόνια πολλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
επίσης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λοιπόν ας ψηφίσω και γω πρώτη φορά γιατί το παιχνίδι έχει κολλήσει και νιώθω ότι θέλετε την βοήθεια μου.Εμένα οι υποψίες μου έχουν πέσει ήδη σε ένα άτομο που κρατάει εσκεμμένα χαμηλό προφίλ.Γιατί μωρή ; Tι κρύβεις ;

Προσέξτε ότι ΠΑΝΤΑ κάνει πόστ ΜΟΝΟ όταν χρειάζεται για να σας ενημερώσει για τις ψήφους.Αυτό δεν είναι περίεργο ; Eίναι προφανές ότι θέλει να πάρει με το μέρος της κάποιον ώστε να του ρίξει στάχτη τα μάτια στα πλαίσια της τάχα μου δήθεν ''συνεργασίας'' .Η αλήθεια είναι ότι μέχρι χθές δεν ήμουν σίγουρος για το ρόλο που βαράει αλλά σιγά σιγά άρχισε να δείχνει το αληθινό της πρόσωπο.Φυσικά αυτά εσείς που να τα δείτε ,δεν είσαστε όλοι και δικτατωρες ψυχολογίας .Αλλά εγώ πιάνω πουλιά στο αέρα να πούμε (όχι να το παινευτώ ή κάτι)

Το πρώτο στοιχείο καμπάνακι ήταν η επιλογή του έντονου κόκκινου χρώματος για να σας πεί δήθεν πως θα ψηφίζετε τον κάθε χρήστη.Κάνεις μπαμ μαρή ότι είσαι μοβόρα όσο και να κρύβεσαι...και λυπάμαι τον ''συνεργάτη'' σου.Παλιοδολοφόνα!Νομίζεις πουλάκι μου θα πέσει ο Γιώργης στη λούμπα σου ε ;

E, λοιπόν είσαι γελασμένη κοπελιά.Στα καπάκια χθές μας βάζει βιντεάκι,προσέξτε λεπτομέρια , που τιτλοφορείται ''αντικαταπληκτικά''....Θέλει η π*τ@n@ να κρυφτεί και η χαρά δε την αφήνει.Σε πήραμε πρέφα.Τι εννοείς ''αντί''- καταπληκτικά ; Γιατί ''αντί''; μήπως έτσι μας δείχνεις το πόσο υπόγεια κινήσαι και τι μισάνθρωπος είσαι ; Mηδέν ψυχοκοινωνική προσαρμογή,τι μηδέν,υπό του μηδενός να πούμε.Αμ το άλλο που το πάτε ,λέει ''αντί-αγάπη'' σε κάποια φάση το κομμάτι.Φιλενάδα οι μάσκες έπεσαν.....τα κίνητρα σου ξεδιπλώθηκαν,όσο και να μας το παίζεις αξιάγαπητη...Στον παλιό θέλεις να την βγείς χωρίς φλάς??Δε παίζει κοπελιά!ΔΕΝ λέμε!

Εκεί που σιγουρεύτικα όμως για το πόσο τραγική,δολοπλόκα,μοβόρα και μισάνθρωπος είσαι είναι η επιλογή για δεύτερη φορά να μας ποστάρεις το μοβόρικο κόκκινο χρώμα με τα πασχαλιάτικα αυγουλάκια.Καλά η τύπισσα λέμε χρησιμοποιεί όλες τις τακτικές υπόγειων μηνυμάτων,ψυχολογικού πολέμου και υπνωτισμού για να σας πείσει.ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ!!!!!!!

Γι αυτό επιλέγω να ψηφίσω την MissKit !!!!!!!!

Save Γιώργος!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το πρώτο στοιχείο καμπάνακι ήταν η επιλογή του έντονου κόκκινου χρώματος για να σας πεί δήθεν πως θα ψηφίζετε τον κάθε χρήστη.Κάνεις μπαμ μαρή ότι είσαι μοβόρα όσο και να κρύβεσαι...και λυπάμαι τον ''συνεργάτη'' σου.Παλιοδολοφόνα!Νομίζεις πουλάκι μου θα πέσει ο Γιώργης στη λούμπα σου ε ;

Καρφώθηκες Πανούλη και μαζί πήρες και το άτομο που πας να καλύψεις και φυσικά δεν είναι άλλος από το Γιώργο. ;)

Εκείνος έβαψε κόκκινη την παρατήρηση για τις ψήφους και όχι εγώ. Εγώ μόνο αυγά έβαψα εκείνη την ημέρα, αλλά θες να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου και να παρασύρεις τους πολίτες του Παλέρμο να υποστηρίξουν το Γιώργο που ΕΙΝΑΙ ο δολοφόνος ρίχνοντας τις κατηγορίες σου τη μια μετά την άλλη επικαλούμενος την ιδιότητά σου ως ψυχολόγος να αντιλαμβάνεσαι καλύτερα τις προθέσεις των ανθρώπων, παρερμηνεύεις τη συμπεριφορά που εκδηλώνω καλοπροαίρετα προσπαθώντας να ενθαρρύνω τους παίκτες να συμμετέχουν περισσότερο.

Δε φτάνει που ο άλλος είναι άρρωστος και έχω ξεμείνει να παλεύω με τους δαίμονες μόνη μου, μου χρεώνεις πως είμαι μισάνθρωπος και δολοφόνος. Αίσχος! :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεεεεεε... ΣΕ και ψυχολογική υποστήριξη... Σοβαρευτείτε... Αν και μάλλον χρειαζόμαστε όντως κάποιον να σπαμμάρει αφού δεν ασχολείται κανείς, αλλά με αυτά που κάνετε μπερδεύετε τα νουμπάκια και δυσκολεύεται τους υπόλοιπους...

Πιστεύω ότι ήταν τεράστια βλακεία που παίχτηκε τέτοιου είδους κάρτα σήμερα και ήταν και εντελώς αδικαιολόγητη κίνηση... Την αποδίδω πιο πολύ σε αμπαλιά, παρά σε ενοχή για την ώρα, αλλά προστέθηκε άλλο ένα άτομο στην λίστα μου, μετά τον Τάσο και τον Μερκ...


Υγ. Ψηφίζω κι εγώ MissKit, γιατί αυτή φταίει για όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η χρησιμοποίηση της κάρτας όντως πολύ αψυχολόγητη κίνηση και μόνο φόβο δείχνει για επερχόμενη αποχώρηση.
Όσο για τον Τάσο,μιάς και η ψήφος του ήταν η καθοριστική,μόνο τυχαία δεν πρέπει να ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 16/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16 [εξαίρεση από ψηφοφορία]
  8. MAYROULIS
  9. Mercury
  10. Πατρεύς
  11. Πουλάκι
  12. Panos__ -> MissKit
  13. silent song
  14. Sofia Loony
  15. Τάσος97
  16. tsarachaf
Ψήφοι
1 MissKit (και με ροζ, ε;) :bleh:


Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1
ElenaKr: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1
silent song: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

  • ~~~Melania~~~ - Ψηφοφορία 13/04

Αποχωρήσεις


Λοιπές ενέργειες παικτών

  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλό μας παιχνίδι!! ;)
Η 1η ψήφος είναι πάντα τυφλή..άμπεμπαμπλομ θα το παίξω να ξέρετε!! :redface: :P
Νιώθω σα να μας το λες για να καλυφτείς.
Καλημέρα! :happy:

Αυτός (από αυτούς που έχουν εμφανιστεί) που υποψιάζομαι είναι ο Mercury, γιατί ήταν κάπως περίεργη η συμπεριφορά του, αλλά μπορεί να φταίει ότι είναι το πρώτο του παιχνίδι. :hmm:
Από μια έμπειρη παίκτρια θα περίμενα και κάποια αιτιολόγηση

Ποιός σου είπε ότι εσύ θα πάρεις την πίτσα:pfff:

:P

Τάσο μήπως εσύ θες να κρύψεις κάτι προσπαθώντας να βρεις αν κρύβει κάτι ο μαυρούλης????? ;)
Σα να προσπαθεί να καλύψει τον Μαυρούλη ένα πράγμα.

Εγώ ψηφίζω τον jj! γιατί από την αρχή μου μπήκε στο μάτι.... Ύποπτη η ''αγαθότητα'' του;) Θέλει και δυναμικό παιχνίδι...:mastigio :P
Και όμως αν και άλλον κατηγόρησε πριν άλλον της ήρθε να ψηφίσει; Wtf?

Ψηφίζω Sofia Loony, γιατί από το πρώτο της ποστ ψηφίζει χωρίς να έχει μιλήσει πιο πριν.
Και ψηφίζει τον Τάσο, επειδή ήταν δολοφόνος σε προηγούμενο παλέρμο, που δεν στέκει.

Τεσπα, τωρα μπαίνουμε σε λεπτομέρειες, γιατί δεν βλέπουμε προφανή ύποπτα στοιχεία. :P
Ενώ πριν της φάνηκε περίεργη η συμπεριφορά του Merc ψηφίζει Λούνι, μάλιστα.:hmm:


Εγώ "παρθένα" είμαι...
Ας μιλήσουν οι "παλιοί" πρώτα να καταλάβω τί παίζει:P
Ντάξει μας το πες, μας το ξανάπες φτάνει, μας κάνεις να νιώθουμε ότι λέγοντας το προσπαθείς να καλυφτείς.




Λοιπόν,εγώ παιδιά έχω να επισημάνω ότι,εκτός ότι μένω εκτός για την επόμενη ψηφοφορία,τα λόγια της μελανία που έτυχε να φύγει 1η μου δημιούργησαν την υποψία ότι ήταν πολίτης...:hmm: ...άμα ήταν δολοφόνος όλο και κάποια σποντούλα θα πέταγε?..:whistle:
Επίσης όπως είπε και κάποιος άλλος παραπάνω το γεγονός ότι ο τασος97 ψήφισε τελευταίος μπορεί και να μην είναι τυχαίο αλλά κρατάω τις επιφυλάξεις μου...ας περάσουν κάποιοι γύροι ακόμη και μετά τα ξαναλέμε...:D
Wtf? Τέτοια κάρτα ενώ κανείς δεν την είχε υποπτευθεί, είναι σα να φοβάται το τι μπορεί να φανερωθεί, δεν ξέρω, δεν πιστεύω ότι είναι μια χαζή κίνηση, νομίζω ότι έχει κάποιο σκοπό.

Η χρησιμοποίηση της κάρτας όντως πολύ αψυχολόγητη κίνηση και μόνο φόβο δείχνει για επερχόμενη αποχώρηση.
Όσο για τον Τάσο,μιάς και η ψήφος του ήταν η καθοριστική,μόνο τυχαία δεν πρέπει να ήταν.
Ε σίγουρα κάποιος θα ήταν αυτός που θα καθόριζε το αποτέλεσμα και αν δεν ήταν ο Τάσος θα ήμουν εγώ, εσύ ή η θειά μου η Μαριγώ. Το θέμα είναι ότι η ψήφος του ήταν δικαιολογημένη, δε βλέπω κάτι το κακό.

Αυτά από εμένα προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πως η κατερίνα χρησιμοποίησε την κάρτα γιατί δεν ξέρει το παιχνίδι. αν ήταν δολοφόνος, θα της είχαν πει οι συνδολοφόνοι της να μην την χρησιμοποιήσει από τώρα, ενώ κανείς δεν έχει ψηφίσει. βέβαια, μπορεί να την χρησιμοποίησε χωρίς να τους ρωτήσει :hmm:. γι'αυτό δεν παύει να είναι ύποπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πως η κατερίνα χρησιμοποίησε την κάρτα γιατί δεν ξέρει το παιχνίδι. αν ήταν δολοφόνος, θα της είχαν πει οι συνδολοφόνοι της να μην την χρησιμοποιήσει από τώρα, ενώ κανείς δεν έχει ψηφίσει. βέβαια, μπορεί να την χρησιμοποίησε χωρίς να τους ρωτήσει :hmm:. γι'αυτό δεν παύει να είναι ύποπτη...
Μην ξεχνάς, ότι στην ομάδα των δολοφόνων εντάσσονται και ο Διεφθαρμένος Αστυνομικός, όπως και η Πόρνη;) Αυτοί δρουν μόνοι τους, χωρίς την καθοδήγηση κάποιου (δολοφόνου, σε αυτή την περίπτωση). Κάτι άλλο κρύβεται πίσω από αυτό.


  • Είναι νέα παίκτρια--> Είναι ευάλωτη (δεν μπορεί να αντιμετωπίσει αποτελεσματικά έναν κίνδυνο), φοβούμενη την ενδεχόμενη αποχώρησή της.
  • Θεωρεί ότι ο ρόλος της είναι σημαντικός (όχι απαραίτητα κακός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Από μια έμπειρη παίκτρια θα περίμενα και κάποια αιτιολόγηση
Εμένα πιο πολύ με παρεξένεψε το παρακάτω ποστ του :
Καλημέρες και απο μένα απο το κρεβάτι του πόνου(poor Ζωρζ και Μερκ:/:)
Η ψήφος πάει στον Πατρεύς.Μου φαίνεται πολύ ύποπτο μούτρο...
όπου ήταν ο πρώτος που ψήφισε και μόλις είχαν μιλήσει ζήτημα 5 άτομα. Ψήφισε τον Πέτρο, που δεν είχε καν εμφανιστεί και χρησιμοποίησε ως επιχείρημα ότι είναι ύποπτος. Αλλά δεν αποκλείω και την περίπτωση να τα είπε για πλάκα και επειδή είναι αρχάριος.

Ενώ πριν της φάνηκε περίεργη η συμπεριφορά του Merc ψηφίζει Λούνι, μάλιστα.:hmm:
Ναι, γιατί μετά σκέφτηκα την περίπτωση της πλάκας και είπα να τον αφήσω αυτές τις μέρες να δω πως θα κινηθεί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επειδή είδα κάποιον που σχολίασε την ψήφο μου:
Έπρεπε να ψηφίσω κάποιον ο οποίος ήταν πιο ύποπτος. Πιο ύποπτος στα μάτια μου ήταν η Μελανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε Άννα, μήπως τους κάναμε όλους δολοφόνους; :P Σε μιάμιση ώρα χτυπάνε και όλοι κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου. Αν τόσο σίγουροι νιώθετε πια όλοι... :popcorn:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 16/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16 [εξαίρεση από ψηφοφορία]
  8. MAYROULIS
  9. Mercury
  10. Πατρεύς
  11. Πουλάκι
  12. silent song
  13. Sofia Loony
  14. Τάσος97
  15. tsarachaf
Ψήφοι


Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1
ElenaKr: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1
silent song: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

  • ~~~Melania~~~ - Ψηφοφορία 13/04

Αποχωρήσεις


Λοιπές ενέργειες παικτών

  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ λέω να τους κάνουμε όλους φαντάσματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ λέω να τους κάνουμε όλους φαντάσματα. :P
Τώρα, περίμενε, φέρνω το Sword of Ban. :loltooth:


Άντε ξυπνήστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλημέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top