Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 30/12

  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> foreverfreak
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. love_angel
  12. maria....
  13. maria775m
  14. Myrtle
  15. Πατρεύς
  16. Phoebe
  17. Πουλάκι --> Σπυράκος (^^)
  18. soter
  19. Σπυράκος (^^) --> Himela
  20. Τάσος97


Ψήφοι
2 Himela
1 foreverfreak
1 Σπυράκος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλημέρα στο Παλέρμο και καλές δολοφονίες και ξεσκεπάσματα να έχουμε! :clapup:





Ουπς, νομίζω ότι είσαι ύποπτος για εμένα... Να ξεσκεπάσεις ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ; Από αυτή σου την φράση βγάζω συμπέρασμα οτι είσαι με τους κακούς... Λυπάμαι :(

Ψηφίζω
Σπυρακος (^^) λοιπόν!

Ειπες να μπεις και μετα απο τοσα posts και πιαστεις απο τα πρωτα μου λογια!!Ή εισαι εντελως αρχαριος δολοφονος ή αχρηστος πολιτης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλημέρα, παιδιά και καλά να περνάτε.

Αν και δεν έγραψαν όλοι οι συμμετέχοντες στο παιχνίδι (όπως κι εγώ μέχρι τώρα), πιστεύω πως κάποιοι έμπειροι παίκτες χειρίζονται προκλητικά τους ρόλους τους και κάποιοι λιγότερο έμπειροι προσπαθούν να κρυφτούν. Κάποιες τεχνικές όμως πολύ φοριούνται και σε αυτό το Παλέρμο και αυτοί που τις χρησιμοποιούν είναι και οι ύποπτοί μου.
Η τεχνική Νο1 του "φωνάζει ο μαφιόζος να φοβηθεί ο πολίτης" και η τεχνική Νο 2 "εν οίδα ότι εγώ δε φταίω" είναι και πάλι οι τεχνικές που φορέθηκαν και σε αυτή την έκδοση του Παλέρμο από μια γρήγορη ανάγνωση. Στην επόμενη ανάγνωση θα αποφασίσω αν θα ψηφίσω "στην τύχη" (τεχνική Νο3) ή αν θα ψηφίσω "επειδή ξέρω" τεχνική Νο 4 ή απλώς επειδή ξέρω ή το έμαθα από τη σχετική καρτούλα.

Αν δε με φάνε "μπαμπέσικα" τεχνική Νο 5 θα ψηφίσω κι εγώ έναν από τους υπόπτους μου.
Καλή διασκέδαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ειπες να μπεις και μετα απο τοσα posts και πιαστεις απο τα πρωτα μου λογια!!Ή εισαι εντελως αρχαριος δολοφονος ή αχρηστος πολιτης!!

Διάβασα όλα τα posts για να βρω κάποιον ύποπτο :D
Πρώτη φορά παίζω, οπότε ό,τι και να είμαι, είμαι λίγο άχρηστη :clapup:

Πάντως, θα σε παρακολουθώ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν δε με φάνε "μπαμπέσικα" τεχνική Νο 5 θα ψηφίσω κι εγώ έναν από τους υπόπτους μου.

Σήμερα δεν έχει δολοφονία.
Μόνο ψηφοφορία κι αποχώρηση του MVP.
Δολοφονία αύριο στις 13.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Διάβασα όλα τα posts για να βρω κάποιον ύποπτο :D
Πρώτη φορά παίζω, οπότε ό,τι και να είμαι, είμαι λίγο άχρηστη :clapup:

Πάντως, θα σε παρακολουθώ... :P
Καλα πουλακι μου ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ήρθα κι εγώ! Μπορεί να σας φαίνεται οτι λέω άρες μάρες κουταμάρες, αλλά έχω κάνει τη λίστα μου και θα σας βρω έναν έναν! (αν και νομίζω οτι θα φύγω σύντομα γιατί είμαι το εύκολο θύμα για κάποιους, αλλά δε με πειράζει, σας βρίσκω και χωρίς να είμαι ενεργή παίκτρια!:devil::ropalo:)

Καλημέρα παιδιά, λογικά θα μπω κατά το μεσημέρι με απόγευμα να κόψω κίνηση και να ψηφίσω.

Θα δεις το απόγευμα ποιος έχει τις περισσότερες ψήφους και θα ακολουθήσει το ρεύμα ε; Δική σου άποψη δεν έχεις; (να είδες; μόλις σου έδωσα λόγο να με ψηφίσεις!:whistle:)

Εσύ μου θυμίζεις επικίνδυνα εμένα στο προηγούμενο... ξέρεις που ήμουν δολοφόνα!!:redface: Κάπως έτσι είχα ξεκινήσει και εγώ!!
Αν δεν αλλάξεις στάση μπαίνεις στους υπόπτους μου...

Ακριβώς αυτό είπα κι εγώ. Τυχαίο; Τυχαίο!!!!!:D

λοιπον δεν εχω αποφασισει αλλα η himela σημερα αρχισε παλι να επιβεβαιωνει την χθεσινη μου υποψια...εκτος απο μερικους που ειπε λογο (π.χ. Δεν συμπεριφερονται οπως στα αλλα παλερμο) για τους υπολοιπους για την ντραμα και την λοβ...απο απλο ενστικτο;:hmm:

Ναι ναι καλά τα πας, συνέχισε να σπέρνεις ζιζάνια γύρω από το όνομά μου. Στον πρώτο γύρο λογικό είναι να κινούμαστε γύρω από το ένστικτο ξέρεις. Αλλά οκ, σε αφήνω να σπιλώσεις κι άλλο το όνομά μου, στον εαυτό σου κάνεις κακό.:P

Καλημέραα στο όμορφο Παλέρμο!!;)Ζητώ συγνώμη που δεν μπήκα χτες γιατί είχα έξοδο:redface: Αλλά από σήμερα αποφάσισα να γίνω καλύτερος πολίτης και να ξεσκεπάσω ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ:hmm::worry:

Εσύ τώρα σοβαρά που χτυπιόσουν να ξεκινήσουμε δεν έπαιξες γιατί είχες έξοδο ε; Εσύ κοιμάσαι και βλέπεις στον ύπνο σου το παλέρμο, δε βρήκες 5 λεπτά να δεις το ρόλο σου; Ή χτες η έξοδος ήταν η σύσκεψη με τους συνδολοφόνους σου;;;

Η Himela κλασική συμπεριφορά από το προηγούμενο Παλέρμο..κατηγορεί,κατηγορεί χωρίς λόγο!!! Ψηφιζει πρωτη foreverfreak ετσι για την πλακα.Ή έχουν συννενοηθεί να ψηφίσει ο ένας τον άλλον ή αυτή είναι δολοφονάκι και είπε να έχει ψήφο ένας αθώος!!Γι αυτό ψηφιζω HIMELA!!!

Καλέ μου, απέτυχες! Η Himela παίζει ακριβώς ίδια σε όλα τα παλέρμο. Την προηγούμενη φορά ΔΕΝ έπαιζα έτσι γιατί ήμουν δολοφόνος, αλλά γιατί παίζω για να περάσω καλά κι όχι για να νικήσω. Αλλά κι έτσι να είναι, να έπαιζα δηλαδή έτσι επειδή ήμουν δολοφόνος, λες και τώρα αν ήμουν δολοφόνος να συνέχιζα την προηγούμενη "επιτυχημένη"( :whatever:) συνταγή και σε αυτό; Ακούς τι λές;

Λέγε ό,τι θες λέγε σπυράκο, εγώ θα σ'αγαπώ!:P



Himelaκι! Έτσι στην τύχη λες ότι και καλά έχω κακό ρόλο ή μήπως χρησιμοποιείς την ίδια τακτική με αυτή του προηγούμενου παλέρμου; :whistle:

Ναι αυτό είπα και στο Σπυράκο, ήταν τόσο επιτυχημένη που λέω να την ξαναδοκιμάσω!:D

Χιμελα την παλεύεις καθόλου? Που το είδες ότι βρωμάει ο κακός μου ρόλος? Πραγματικά ή είσαι πάλι δολοφόνος και κατηγορείς όποιον να ναι ψάχνοντας κάπου να πιαστείς ή είσαι άθλια παίκτρια! Διάλλεξε! :P
Αυτό για τον φαντασμενο το είπα για ΠΛΑΚΑ επειδή στο προηγούμενο παλέρμο τον ψήφιζα συνέχεια. :|

Σκεφτόμουν να ψηφίσω τον Tasos97 επειδή μπήκε πολύ επιθετικά στο παιχνίδι και φαίνεται σαν κάτι να προσπαθεί να κρύψει αλλα τώρα σκέφτομαι και εσένα.

Anyway, καλημέρες! :D

Ω μπήκα στη λίστα σου; Τιμή μου!!!!!:clapup:

υποπτη ειπα απο χθες...δεν καταλαβαινω τους λογους που υποπτευεται μερικους ειναι καπως ακυροι

Αυτη ειναι η στρατηγικη της οταν ειναι δολοφονος!Την μαθαμε καλα!!

Ναι ναι τραγούδα εσύ! Βρήκες το εξιλαστήριο θύμα!

Και όσο για αυτό με την himela και τον φορέβερ... ακούς τι λες;; ή καλύτερα διαβάζεις τι γράφεις;
Όταν εδώ και καιρό (ούτε καν ρόλους είχαμε πάρει)...έλεγαν ότι θα ψηφίζουν ο ένας τον άλλον... εσύ που ακριβώς ήσουν;
Μήπως εσύ προσπαθείς να δώσεις άκυρες και άστοχες κατηγορίες στους άλλους;
Κάτι δεν πάει καλά και με σένα... επιφυλάσσομαι για το μέλλον...

Ή πολύ χαζός είναι ή μας κάνει το χαζό!

Ρε συ Σπυρακο, ειλικρινα τωρα, νομιζεις οτι μας βοηθας ετσι??? Προσεχε, γιατι θα κερδισεις για 3η συνεχομενη φορα τον τιτλο του αστυνομου Σαινη:P!! To προηγουμενο παιχνιδι δεν το ειδες?? Εχουμε ανοιξει βεντετα με τη Himela και τουλαχιστον στον πρωτο γυρο η ψηφος της σε μενα ειναι δικαιολογημενη (δεν πιστευα ποτε μου οτι θα ελεγα κατι τετοιο:P:P)...

Άστα αυτά! Εσένα θα ψηφίσω ό,τι τσαλίμια κι αν κάνεις!:mad:

ο john ριχνει σε καθε του ποστ και ενα "ειμαι αθωος πολιτης" γιατι να μην προσπαθει να μας παρει με το μερος του? μπορει να προσπαθει να ειναι δολοφονος και να προσπαθει να θολωσει τα νερα

Ή αυτό ή εσύ βρήκες κι άλλον αθώο πολίτη να του την πέσεις.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ειπες να μπεις και μετα απο τοσα posts και πιαστεις απο τα πρωτα μου λογια!!Ή εισαι εντελως αρχαριος δολοφονος ή αχρηστος πολιτης!!

Έλεος πια με αυτή την καραμέλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ή πολύ χαζός είναι ή μας κάνει το χαζό!



Άστα αυτά! Εσένα θα ψηφίσω ό,τι τσαλίμια κι αν κάνεις!:mad:
Πολυ φοβαμαι πως μαλλον προκειται για το πρωτο:P:P... Παιζει με τον γνωστο ατσουμπαλο τροπο, με αποτελεσμα να βοηθαει αθελα του τους δολοφονους και να χαντακωνει τους πολιτες!! Ο Σπυρακος ειναι ενας ρολος απο μονος του:P..

Μα δε ζητησα κατι τετοιο κυρια μου;)!! Εχουμε και μια βεντετα να λυσουμε:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έλεος πια με αυτή την καραμέλα!!
Ετσι πιστευω!!ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ!
Ήρθα κι εγώ! Μπορεί να σας φαίνεται οτι λέω άρες μάρες κουταμάρες, αλλά έχω κάνει τη λίστα μου και θα σας βρω έναν έναν! (αν και νομίζω οτι θα φύγω σύντομα γιατί είμαι το εύκολο θύμα για κάποιους, αλλά δε με πειράζει, σας βρίσκω και χωρίς να είμαι ενεργή παίκτρια!:devil::ropalo:)



Θα δεις το απόγευμα ποιος έχει τις περισσότερες ψήφους και θα ακολουθήσει το ρεύμα ε; Δική σου άποψη δεν έχεις; (να είδες; μόλις σου έδωσα λόγο να με ψηφίσεις!:whistle:)



Ακριβώς αυτό είπα κι εγώ. Τυχαίο; Τυχαίο!!!!!:D



Ναι ναι καλά τα πας, συνέχισε να σπέρνεις ζιζάνια γύρω από το όνομά μου. Στον πρώτο γύρο λογικό είναι να κινούμαστε γύρω από το ένστικτο ξέρεις. Αλλά οκ, σε αφήνω να σπιλώσεις κι άλλο το όνομά μου, στον εαυτό σου κάνεις κακό.:P



Εσύ τώρα σοβαρά που χτυπιόσουν να ξεκινήσουμε δεν έπαιξες γιατί είχες έξοδο ε; Εσύ κοιμάσαι και βλέπεις στον ύπνο σου το παλέρμο, δε βρήκες 5 λεπτά να δεις το ρόλο σου; Ή χτες η έξοδος ήταν η σύσκεψη με τους συνδολοφόνους σου;;;



Καλέ μου, απέτυχες! Η Himela παίζει ακριβώς ίδια σε όλα τα παλέρμο. Την προηγούμενη φορά ΔΕΝ έπαιζα έτσι γιατί ήμουν δολοφόνος, αλλά γιατί παίζω για να περάσω καλά κι όχι για να νικήσω. Αλλά κι έτσι να είναι, να έπαιζα δηλαδή έτσι επειδή ήμουν δολοφόνος, λες και τώρα αν ήμουν δολοφόνος να συνέχιζα την προηγούμενη "επιτυχημένη"( :whatever:) συνταγή και σε αυτό; Ακούς τι λές;

Λέγε ό,τι θες λέγε σπυράκο, εγώ θα σ'αγαπώ!:P





Ναι αυτό είπα και στο Σπυράκο, ήταν τόσο επιτυχημένη που λέω να την ξαναδοκιμάσω!:D



Ω μπήκα στη λίστα σου; Τιμή μου!!!!!:clapup:





Ναι ναι τραγούδα εσύ! Βρήκες το εξιλαστήριο θύμα!



Ή πολύ χαζός είναι ή μας κάνει το χαζό!



Άστα αυτά! Εσένα θα ψηφίσω ό,τι τσαλίμια κι αν κάνεις!:mad:



Ή αυτό ή εσύ βρήκες κι άλλον αθώο πολίτη να του την πέσεις.:whistle:

1.Χθες ημουν σε παρτυ,,γυρισα 1 και ουτε καν ischool μπηκα(ιεροσυλια)Ελεος πια με τις ηλιθιες υποψιες!!!
2.Επειδη δηλαδη η Ριρικα θελει να μπει το βραδυ που ειναι και διακοπουλες σημαινει οτι ειναι υποπτη!!Εχεις ακουσει καρδια μου τον ορο "προσωπικη ζωή; " :P
3.Μπορει να παιζω παλι χαλια οπως στο προηγουμενο και να μην βοηθαω αλλα παιζεις ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΑ οπως στο προηγουμενο και φαινεται,μαζεψου!
4. ΚΑΙ ΕΓΩ Σ'ΑΓΑΠΩ :redface:

Πολυ φοβαμαι πως μαλλον προκειται για το πρωτο:P:P... Παιζει με τον γνωστο ατσουμπαλο τροπο, με αποτελεσμα να βοηθαει αθελα του τους δολοφονους και να χαντακωνει τους πολιτες!! Ο Σπυρακος ειναι ενας ρολος απο μονος του:P..

Μα δε ζητησα κατι τετοιο κυρια μου;)!! Εχουμε και μια βεντετα να λυσουμε:P...
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΡΕ FOREVER!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
off:
Πολύ έρωτας έπεσε ρε παιδια σε αυτό το παλέρμο.
Μια οικογένεια, μια έγγυος, δυο αγαπημένοι...
Τι θα γίνει;
Μηπως οι δολοφόνοι αντί να σκοτώνουν, να δίνουν φιλάκια; :P

Σύλβια πρόσεχε λίγο τα emotions σου (ξέρεις για ποιό μιλάω...)
Έχουμε και μικρά παιδιά εδώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΡΕ FOREVER!!!!!
Ποιο βρε παιδακι μου?? Εγω για σενα μιλουσα:P:P!! Χαχαχαχα...

(Οτι και να λεμε και εμεις σε αγαπαμε Σπυρακο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ποιο βρε παιδακι μου?? Εγω για σενα μιλουσα:P:P!! Χαχαχαχα...

(Οτι και να λεμε και εμεις σε αγαπαμε Σπυρακο:P)
Ουπς ναι τωρα το παρατηρησα :PΔικιο εχειςςς :/ Αλλα εμενα μαρεσω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ναι ναι καλά τα πας, συνέχισε να σπέρνεις ζιζάνια γύρω από το όνομά μου. Στον πρώτο γύρο λογικό είναι να κινούμαστε γύρω από το ένστικτο ξέρεις. Αλλά οκ, σε αφήνω να σπιλώσεις κι άλλο το όνομά μου, στον εαυτό σου κάνεις κακό.:P

Ναι ναι τραγούδα εσύ! Βρήκες το εξιλαστήριο θύμα!

Ή αυτό ή εσύ βρήκες κι άλλον αθώο πολίτη να του την πέσεις.:whistle:

λοιπον εγω τουλαχιστον αιτιολογω γιατι υποπτευομαι καποιον δεν το κανω επδ ετσι μου καπνισε...εχεις δει κανεναν να λεει μου φαινεται υποπτος ενω δεν εχει προλαβει να κανει τιποτα ακομη? γιατι προσπαθεις να ριξεις υποψιες τοσο γρηγορα χωρις να εχεις συγκεκριμενο λογο?:hmm:
ο τζον απλως πιστευω οτι ο τροπος που γραφει ειναι σαν προπαγανδα... οπως εκανε και στο 1ο του ποστ ο σπυρακος λενε με το που ξεκιναμε "ειμαι πολιτης" ομως δεν εχω λογο να το πιστεψω...εσενα δλδ δεν σου φανηκε υποπτο? πως εισαι σιγουρη οτι ειναι αθωος πολιτης?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ο Σπυρακος ειναι ενας ρολος απο μονος του:P..

Αχαχαχαχα φαντάζομαι κάρτα Σπυράκου!



Εχεις ακουσει καρδια μου τον ορο "προσωπικη ζωή; " :P

Τον έχεις ακούσει εσύ;;;:hehe:

Μπορει να παιζω παλι χαλια οπως στο προηγουμενο και να μην βοηθαω αλλα παιζεις ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΑ οπως στο προηγουμενο και φαινεται,μαζεψου!

Μαζέψου μου λέγανε κι οι συνδολοφόνοι μου στο προηγούμενο, με είδες να μαζεύτηκα;:D

(πάμε όλοι μαζί: Δε μαζεύομαι, δε μαζεύομαι, εγώ δε σοβαρεύομαι!!!!!)


ΚΑΙ ΕΓΩ Σ'ΑΓΑΠΩ :redface:

Να σε κάψω Γιάννη, να σε αλείψω λάδι να γιάνει!
Να μου λείπει η αγάπη σου!:mad:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
JaneWin
Πατρεύς
soter

Εσας θα σας ακουσουμε καθολου πουλακια μου?? Μα καλα, ουτε ενας χαιρετισμος στην πολη του παλερμο:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αχαχαχαχα φαντάζομαι κάρτα Σπυράκου!





Τον έχεις ακούσει εσύ;;;:hehe:



Μαζέψου μου λέγανε κι οι συνδολοφόνοι μου στο προηγούμενο, με είδες να μαζεύτηκα;:D

(πάμε όλοι μαζί: Δε μαζεύομαι, δε μαζεύομαι, εγώ δε σοβαρεύομαι!!!!!)




Να σε κάψω Γιάννη, να σε αλείψω λάδι να γιάνει!
Να μου λείπει η αγάπη σου!:mad:

Μπορω να γινω δολοφονος τωρααα να σε σκοτωσω;:mad: :P Ακους εκει..:P
JaneWin
Πατρεύς
soter

Εσας θα σας ακουσουμε καθολου πουλακια μου?? Μα καλα, ουτε ενας χαιρετισμος στην πολη του παλερμο:P??
Απαξιουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τον johnnaousa παντως δεν τον βλεπω να απανταει στις κατηγοριες μας (σου θυμιζει κατι Himela:P??)!!!
Eπισης, τουλαχιστον 1/3 που δεν εχουν γραψει λεξη ειναι δολοφονος!! Πρωτον, δεν ειναι δυνατον να μην προσεξαν πως αρχισε το παιχνιδι και δευτερον καποιος πρεπει να αναλαβει το ρολο του σιωπηλου δολοφονου;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Τον johnnaousa παντως δεν τον βλεπω να απανταει στις κατηγοριες μας (σου θυμιζει κατι Himela:P??)!!!

Ναι καλό μου, κάνε παιχνίδι!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Οκ, μόλις τώρα κατάφερα και διάβασα όλα τα ποστς. Ας κάνουμε, λοιπόν, μια σούμα:

Πρώτος ύποπτος μέχρι τώρα μου φαίνεται ο Τζον, για τους λόγους που είπαν τα παιδιά (σε κάθε του ποστ τονίζει ότι ανήκει στους πολίτες κι ότι θέλει να ξεσκεπάσει τους δολοφόνους-κλασική τακτική) κι επιπλέον δεν έχει απαντήσει σε καμία από τις κατηγορίες που του προσάπτουν μέχρι τώρα. Προφανώς θέλει πρώτα να συννενοηθεί με τους συνδολοφόνους τους σχετικά με το ποια τακτική θα ακολουθήσει. Γι' αυτόν τον λόγο, καθώς και εξ' αιτίας του ένστικτου που είχα γι' αυτόν από το πρώτο του κιόλας ποστ που διάβασα, η ψήφος μου θα πάει στον Johnnaousa!

Στην συνέχεια, στην λίστα με τους υπόπτους μου είναι Πατρεύς και σοτερ που δεν έχουν μιλήσει καθόλου από χθες καθώς και Χιμέλα και Σινεφίλ που μπήκαν όχι απλά ενεργά αλλά και επιθετικά. Είναι βέβαια πολύ νωρίς για συμπεράσματα. Σιγά σιγά θα τα ξεδιαλύνουμε όλα... Θα φανεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top