Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Επειδή δεν ήταν τίποτα σίγουρο τότε για το αν θα έφευγα, ήθελα να κρατήσω αυτή τη δυνατότητα που είχα για τον εαυτό μου.

Ήταν αρκετά σίγουρο οτι θα έφευγες. Σόρρυ αλλά μέσα στο παιχνίδι έπαιζες χάλια... Ειδικά αυτό το "τι θέλετε να κάνω, να χτπιέμαι οτι δεν είμαι δολοφόνος;" με έκανε να σε ψηφίσω.:/:

Είχα κι εγώ ημερολόγιο, αλλά λέω να μη σας το δείξω όλο

Καλέ δείξτο όλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πλζζζζζζζζζζζζ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πάντως αν ο Τάσος δεν είχε παίξει τη νεκροφάνεια, θα είχα βγάλει με άμεση προφυλάκιση τη μπλου... Τη θεωρούσα ως τότε διεφθαρμένη αστυνομικό...:redface:
Δε φέρονται έτσι σε μια Diva, χαχαχα.:pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επίσης, Ζωή σκότωσες τη Μυρτλ για να τελειώσει το παιχνίδι; Γιατί; Αν παίρναμε κάρτες που σε συνέφεραν μπορούσες να κερδίσεις κιόλας!

Βρήκα τη maria775m για γιατρό γιατί έβαλα τη λίστα κάτω, την ξεψάχνισα, κι όταν έβαλα όλα τα ονόματα μέσα, η maria είχε απομείνει.:P

Επίσης Τάσο πρέπει να ξέρεις οτι καρφώθηκες που ήρθες και με καλόπιασες στο τελευταίο ποστ. Σκέφτηκα "αυτός με καλοπιάνει ώστε να τον εμπιστευτεί κάνας πολίτης, να δει με κάρτα τι είναι και να δει οτι είναι πολίτης".

Α θέλω να ρωτήσω και την Αυτού Μεγαλειότητά Του (μαζί με περαστικά): είδες οτι είμαι πολίτης την πρώτη μέρα. Δε σου πέρασε από το μυαλό μήπως είμαι ο διεφθαρμένος αστυνομικός;

Πάντως αν ο Τάσος δεν είχε παίξει τη νεκροφάνεια, θα είχα βγάλει με άμεση προφυλάκιση τη μπλου... Τη θεωρούσα ως τότε διεφθαρμένη αστυνομικό...:redface:

Δεν προσπαθούσα να σε καλοπιάσω:P απλά είδα οτι ησουν μακρια απο τους δολοφονους ακομη και με το να σε εμπιστευτουν να βγάλετε 2-3 πολιτες. Το μέντιουμ θα εβλεπε οτι ηταν πολιτες και θα τα εριχναν σε εσενα.
Αλλα ουτε αυτο επιασε.

ΘΕΛΩ ΡΟΛΟ ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟΟ!!!


@Τζιμ: Τι ειπα ρε;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το μόνο που μπορούσες εσύ να κάνεις στους πολίτες είναι να αλλάξεις κάτι ψήφους κι αυτό μόνο μια φορά στο παιχνίδι. Εάν τώρα αυτό πρέπει να με φοβίζει... :teasing:
Κι επειδη δε δεχομαι διαταγες, η ριρικα ειναι ονλινε οποτε θα την πω μια ζεστη Καλημερα!!! :hug:
Οπως και στο υπολοιπο παλερμο σιτυ, Καλημερα!
Δολοφονία δεν έχει σήμερα αλλά η ΣΕ ειναι εδω!!! :D
Να σε πω και εγώ την καλημέρα μου;:redface: Καλημέρααααααααααα Δημήτρη:happy: Έπρεπε να είχαμε συναντηθεί όταν ήμουν Θεσσαλονίκη, χαχαχα.:P Τάσο βλέπε να ζηλεύεις.:redface::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Α , και Myrtle , ξέρω ότι σου έσπασα τα νεύρα , αλλά ελπίζω να μη θύμωσες.Εγώ οφείλω να ομολογήσω ότι μ' άρεσε το όλο concept μαζί σου. :P

Μπαααα... Κανένα πρόβλημα δεν είχα. Άλλωστε ήταν λογικό να υπερασπιστείς τον εαυτό σου. Κι εμένα μ' άρεσε όλη αυτή η κόντρα. Αν και μέρα με την μέρα περίμενα το κάρφωμα, γι' αυτό έλεγα συνέχεια "αν δεν είμαι εδώ αύριο" κλπ. Πλάκα είχε ο Δημήτρης που μου λέει σε κάποιο πμ ότι έχει ρίξει πολύ βρισίδι για μένα στο ημερολόγιό του, γιατί αυτό ήταν με την μεριά των δολοφόνων και αν ήταν στη θέση τους θα με είχε καρφώσει από την πρώτη μέρα. Και φυσικά του απάντησα ότι κι εγώ το ίδιο θα είχα κάνει! :P

Όσο έβλεπα δεν ότι περνούσαν οι μέρες και έμενα στο παιχνίδι, έκανα πανηγύρια! Λέω οι δολοφόνοι κοιμούνται ολόρθοι. Κι ας μου έλεγε ο Δημήτρης ότι ο Χάρης πίστευε μέχρι τελευταία στιγμή ότι θα νικήσουν. Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, άλλωστε!:D

Χάρη, τι έχεις να πεις τώρα για το ένστικτό μου, λοιπόν; (πω πω τι γέλια έκανα όταν μου είπε η Χιμέλα "δηλαδή κοπέλα μου, να γράψεις κάνα λόττο :hehe:")

Είχα κι εγώ ημερολόγιο, αλλά λέω να μη σας το δείξω όλο παρά ένα μικρό κομμάτι του που με έκανε και γέλασα πολύ και όταν συνέβη και όταν το έγραφα. :P Είναι λοιπόν 31 του μήνα, η μαμά μου έχει αφήστει μια to do list που έχει τον ατελείωτο κι εγώ γράφω...

΄Άσ' τα αυτά και βάλε μας ολόκληρο το ημερολόγιο! Άντε μπράβο! :ropalo:

Πάντως μπράβο στον μπλουστας από μένα, δεν τον κατάλαβα και πραγματικά μέχρι και χτες είχα μια εντύπωση οτι μπορεί να τον τύλιξε σε κόλπο η Μυρτλ. Αν ο Χάρης είχε χτυπηθείλίγο παραπάνω για την αθωότητά του, μπορεί να τον πίστευα.

Για τόσο πονηρή με είχες, ε; Πρέπει να ήταν το μοναδικό Παλέρμο που έλεγα τόσο πολύ την αλήθεια. Δηλαδή, εκτός από το ότι είδα τον μπλου σε κάρτα (που το έκανα για να μην με καρφώσουν). Όλα τα άλλα ήταν 100% αλήθεια!

Ο μόνος που με νευρίασε ήταν ο πόρνος. Αν ήξερα ποιος ήταν θα του έστελνα πμ να του πω "σταμάτα να κοιμάσαι μαζί μου, δεν μ' αρέσουν οι...κοινοί". :hehe:

Αναμένουμε τα βραβεία, αγαπημένη ΣΕ. Και σε αυτό το σημείο, θα θέλαμε να σας πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ για το όμορφο παιχνίδι, την ακρίβεια στις ώρες σας και την ταχύτητα με την οποία απαντούσατε στα πμ. Δεν θα ξεχάσω που την Τρίτη γύρισα τρέχοντας από το meeting του mycat στις 3 παρά 5 περίπου κι έκανα την ερώτηση και ήταν μέσα η Άννα και μου απάντησε απ' ευθείας! Άγρυπνη και ακοίμητη ΣΕ μας, σ' ευχαριστούμε! (Δημήτρη, σόρρυ αν σε νευρίασα στο τελευταίο μου πμ... :redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τζιμυ: Μην ξεχασεις τη δολοφονια των 13:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ έχω βαρεθεί να είμαι συνέχεια πολίτης! :pfff:

Στο επόμενο θέλω να είμαι μαφιόζα. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ έχω βαρεθεί να είμαι συνέχεια πολίτης! :pfff:

Στο επόμενο θέλω να είμαι μαφιόζα. :sly:
:sly:
Θα είναι η δικιά του;:P
μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΡΟΛΟ ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟΟ!!!


@Τζιμ: Τι ειπα ρε;:mad:

Βρε τασούλη, δε θα στη φάω τη γυναίκα, όρεξη είχα εγώ τώρα να μεγαλώνω τα παιδία σου...
Αλλά καμιά αρπαχτή γιατί όχι; :D
χαχαχαχαχαχαχα

Κι ο διεφθαρμενος αστυνομικος, πολιτης ειναι
Αλλα αφου επιμενεις θα βαλω μεσον για να εισαι απλος, ταπεινος πολιτακος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οχι απλος ταπεινος. Θελω το ρόλο που όλοι με εχουν συνηθισει στο Xtreme.

το μωρο μου δε θελει να μπλεξει μαζι σου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Το Μέντιουμ ανήκει σε μένα πλέον. :happy:
Στον έκλεψα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
οχι απλος ταπεινος. Θελω το ρόλο που όλοι με εχουν συνηθισει στο Xtreme.

το μωρο μου δε θελει να μπλεξει μαζι σου :pfff:

Ναι, ο Τάσος μέντιουμ
Αν έστηνα την κλήρωση θα ήσουν μέντιουμ
Αλλα δεν την εστησα...

Το οτι δε θελει να μπλεξει μαζι μου το λες γιατι ετσι θελεις να πιστευεις
Γιατι αλλιως θα μεινεις μονος με το :whatever: και το βραβείο που θα φροντίσω να πάρεις σε λίγο...
Δεν το έχετε καταλάβει ότι τη ΣΕ πρέπει να την καλοπιάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βρε τασούλη, δε θα στη φάω τη γυναίκα, όρεξη είχα εγώ τώρα να μεγαλώνω τα παιδία σου...
Αλλά καμιά αρπαχτή γιατί όχι; :D
χαχαχαχαχαχαχα

Κι ο διεφθαρμενος αστυνομικος, πολιτης ειναι
Αλλα αφου επιμενεις θα βαλω μεσον για να εισαι απλος, ταπεινος πολιτακος...

Εμένα δε με χαλάει αλλά ο άλλος στο msn λέει διάφορα για σένα.:P

Ο χρήστης Μικρόβιο στο Αίμα λέει
:mad::mad::mad:
θα τον σκοτωσω
:mad::mad::mad:
Ο χρήστης Μικρόβιο στο Αίμα λέει
καμμια αρπαχτη λεει
Ο χρήστης ririka riri λέει
ναι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αχαχαχαχαχ. Ο Μονος ανθρωπος που κwλοέπιασα ηταν η Χιμελα :redface:
ααα θα παρω και βραβειοοοοο;:redface:

Ριρικα κρατα με θα τον σκοτωσωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αχαχαχαχαχ. Ο Μονος ανθρωπος που κwλοέπιασα ηταν η Χιμελα :redface:
ααα θα παρω και βραβειοοοοο;:redface:

Ριρικα κρατα με θα τον σκοτωσωωωωωωω
Ούτε να του κάτσω για να μου δώσει κανένα ρόλο το καλοκαίρι δεν μπορώ;:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγκεφαλικοοοοοοοοοοοοοοό;:worry: Τέλειαααααααααααααααααααααα:happy:
Δημήτρη αγόρι μου που είσαι να πάμε καμιά βόλτα;:whistle:
Τώρα θα δείτε πως θα συνέλθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγκεφαλικοοοοοοοοοοοοοοό;:worry: Τέλειαααααααααααααααααααααα:happy:
Δημήτρη αγόρι μου που είσαι να πάμε καμιά βόλτα;:whistle:
Τώρα θα δείτε πως θα συνέλθει.

που ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγκεφαλικοοοοοοοοοοοοοοό;:worry: Τέλειαααααααααααααααααααααα:happy:
Δημήτρη αγόρι μου που είσαι να πάμε καμιά βόλτα;:whistle:
Τώρα θα δείτε πως θα συνέλθει.

Ό,τι θέλεις εσύ!
Εγώ δε σου χαλάω χατίρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top