Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λογικά,έγινε κάρφωμα και δολοφονία. Δεν εξηγείται αλλιώς. :hmm:
Και επειδή είναι σίγουρο ότι ο φρικ είναι με πολίτες ήρθε η σειρά να χρησιμοποιήσω [επιτυχώς αυτή την φορά:P] την μία από τις κάρτες μου.

Freak,welcome back. =)

Η ψήφος μου πάει στον αμέσως επόμενο ύποπτο. Dimijim.

Το φιλι της Ζωης απο τη Τζειν, συγκινουμαι:P!! Ευχαριστω πολυυυυυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μια λιστα παρακαλω γιατι εχω μαθημα σε λιγο και πρεπει να κλεισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το δικο σου σεναριο για τις σημερινες δολοφονιες ποιο ειναι;
Πώς εξηγεις τα 3 πτώματα;
Τα σενάρια που αναφέρθηκαν δεν ξέρω αν όντως ισχύουν.
Αυτή τη στιγμή προέχει να μας αδειάσεις τη γωνιά. Δε με νοιάζει και τόσο που είχαμε 2 απώλειες, είμαι τουλάχιστον χαρούμενος που έφυγε κι άλλος δολοφόνος, οπότε αυτό αρκεί.
Μάλλον εσείς πρέπει να το ψάξετε αυτό, γιατί εσείς είχατε κι άλλη τραγική απώλεια. Εξάλλου οι πολίτες που φαίνεται ότι είναι αθώοι μπορεί να επιστρέψουν πίσω με κάρτα, δεν έφυγαν εντελώς...;)

edit: Ιωάννα σε λατρεύω!! Τώρα το είδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και επειδή είναι σίγουρο ότι ο φρικ είναι με πολίτες

Από πότε είναι αυτό σίγουρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αρκει βεβαια οι πολιτες να εχουν οι αντιστιχοι πολιτες για να τους βαλουμε μεσα παλι και να γινει... ΧΑΜΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν είναι χώρος για ψιλή κουβεντούλα βρε παιδάκια. :worry:

Δεν ξέρω πού μου πάνε τα 4. :'( Θέλω τη μαμά μου. :'( Σας έχασα λίγο η αλήθεια είναι. Εμμένω στην _elena_ παρόλα ταύτα, γιατί είναι στους υπόπτους μου.

Κάνε ρε συ ένα καλό και ανέλυσε το σκεπτικό σου λιγάκι... Αποκλείεται να μην έχεις απολύτως τίποτα στο μυαλό σου...

Σπυρο, σε υπεραγαπω, αυτο εχω να πω μονο:P!!! Δε με νοιαζει αν εχεις κανει βλακειες στο παιχνιδι, αλλα το γεγονος οτι επαιξες την καρτα τωρα ειναι σωτηριο... Εχω να πω το παρακατω και οποιος καταλαβα καταλαβε: Γιατι νομιζετε οτι χαρηκα τοσο πολυ οταν βγηκε ο Πατρευς απο το παιχνιδι και μαλιστα παιχτηκε η τυμβωρυχεια και μαθαμε πως ηταν αρχιμαφιοζος;)?? Γριφος για δυσκολους λυτες:P.... Ευτυχως γλιτωσαμε τα χειροτερα!!

Και φυσικα ψηφιζω Dimijim!!

Και-ω ναι!!- μπερδεύτηκαν ακόμη περισσότερο τα πράγματα... Μετά την τριπλή δολοφονία, τα πράγματα μπερδεύονται κι άλλο...
Πιθανότατα, ανάμεσα στους 3 που πέθαναν σήμερα υπάρχει και ένας δολοφόνος... Η λογική λέει ότι αυτός ήταν ο φάντα κι ότι ο φρικ είναι ο αντίπαλος μαφιόζος... Αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρος ότι η λαβ, δεν είχε κι αυτή κάποιον ενδιαφέρον λόγο...

Ερώτηση προς ΣΕ: Παίζει να γίνει και το απλό κάρφωμα και δολοφονία στον ίδιο γύρο;;:confused:

Υγ. Καμιά Τυμβωρυχία δεν παίζει ρε σεις;;;

Υγ2. Η ψήφος μου παραμένει ως έχει για την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν ειναι της ωρας Σπυρακο;)!! Θα τα πουμε στο τελος αυτα, γιατι τωρα δεν εχω πολυ χρονο ζωης... Παντως με την καρτα που επαιξες απεδειξες ποσο εξυπνα μπορεις να παιξεις!!



Αυτην ακριβως την απαντηση ειχα στο μυαλο μου:P!!


Λοβακι ξυπνα και πες μας δυο κουβεντες κι εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ;)!!

Λογικά,έγινε κάρφωμα και δολοφονία. Δεν εξηγείται αλλιώς. :hmm:
Και επειδή είναι σίγουρο ότι ο φρικ είναι με πολίτες ήρθε η σειρά να χρησιμοποιήσω [επιτυχώς αυτή την φορά:P] την μία από τις κάρτες μου.

Freak,welcome back. =)

Η ψήφος μου πάει στον αμέσως επόμενο ύποπτο. Dimijim.

όμορφα..;) Απο δω και περα ας συνεργαστουμε σωστα...καλωσηρθες ξανα!!

Εγω περιμενω ψηφους και απαντησεις απο fanta και love_angel αν και σιγουρα ο fanta ειναι ο κακος:P

Αρκει βεβαια οι πολιτες να εχουν οι αντιστιχοι πολιτες για να τους βαλουμε μεσα παλι και να γινει... ΧΑΜΟΣ!!!!
What do you mean;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Από πότε είναι αυτό σίγουρο;

Απο τοτε που ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ με παθος οτι η Himela ειναι ενοχη... Απο τοτε που επαιξα την καρτα για να φανει και η ενοχη της Μαριας... Απο τοτε που αθωωσα τη Φοιβη, ωστε να μπορεσει να παρει ποδι επιτελους η Himela... Aπο τοτε που αλλαξα την ψηφο μου στον ΑΡΧΙΜΑΦΙΟΖΟ Πατρευς για να φυγει απο το παιχνιδι... Τι αλλο θες???

Εσυ και ο Μαυρουλης ειστε οι τελευταιοι των Μοικανων και οσο και να προσπαθεις ΔΕ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙΣ Τζιμι;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κάνε ρε συ ένα καλό και ανέλυσε το σκεπτικό σου λιγάκι... Αποκλείεται να μην έχεις απολύτως τίποτα στο μυαλό σου...

Το έχω σκοπό η αλήθεια είναι, αλλά στα μέρη μας έχει χορούς και πανηγύρια σήμερα και έχω κοπανήσει κάτι κρασιά. :whistle:

Θα επανέλθω να πω κι εγώ τα δικά μου είτε αργότερα, είτε αύριο, απλώς ψηφίζω, για να μην πάρω απουσία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Υγ2. Η ψήφος μου παραμένει ως έχει για την ώρα...

Τι εχεις ψηφισε εσυ;
Σε εχω χασει με ολο το μπερδεμα της τελευταιας ωρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σπυρακο, αυτο που εννοω ειναι πως μονο οι πολιτες (εφοσον τους ετυχαν) θα χρησιμοποιησουν την τυμβωρυχια αφου δεν νομιζω στην προκειμενη να βολευει τους δολοφονους!
Για αυτο βρε παιδια, οποιος εχεις ας της πεταξει να μαθουμε - να σιγουρευτουμε για καποιους ρολους...
Υπαρχει και ενας διεφθαρμενος μπατσος αν δεν κανω λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το έχω σκοπό η αλήθεια είναι, αλλά στα μέρη μας έχει χορούς και πανηγύρια σήμερα και έχω κοπανήσει κάτι κρασιά. :whistle:

Θα επανέλθω να πω κι εγώ τα δικά μου είτε αργότερα, είτε αύριο, απλώς ψηφίζω, για να μην πάρω απουσία. :P

Αν εισαι με τους πολιτες αλλαξε την ψηφο σου σε Dimijim!! Θερμη παρακληση, που αν θελεις την ακολουθεις;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Νομίζω πως η επαναφορά του φρικ, ενώ υπάρχει η ηχώ από το υπερπέραν και δεν έχουμε ακούσει ούτε την λαβ, ούτε τον φάντα, ούτε έχει παιχτεί καμια κάρτα που να ξεδιαλύνει την κατάσταση, ήταν τεράστιο λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απο τοτε που ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ με παθος οτι η Himela ειναι ενοχη... Απο τοτε που επαιξα την καρτα για να φανει και η ενοχη της Μαριας... Απο τοτε που αθωωσα τη Φοιβη, ωστε να μπορεσει να παρει ποδι επιτελους η Himela... Aπο τοτε που αλλαξα την ψηφο μου στον ΑΡΧΙΜΑΦΙΟΖΟ Πατρευς για να φυγει απο το παιχνιδι... Τι αλλο θες???

Εσυ και ο Μαυρουλης ειστε οι τελευταιοι των Μοικανων και οσο και να προσπαθεις ΔΕ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙΣ Τζιμι;)!!
Γι αυτο καλυτερα να σταματησει γιατι δεν εχει ελπιδες!!!!
Το έχω σκοπό η αλήθεια είναι, αλλά στα μέρη μας έχει χορούς και πανηγύρια σήμερα και έχω κοπανήσει κάτι κρασιά. :whistle:

Θα επανέλθω να πω κι εγώ τα δικά μου είτε αργότερα, είτε αύριο, απλώς ψηφίζω, για να μην πάρω απουσία. :P
Να ερθεις ομως!!

Σπυρακο, αυτο που εννοω ειναι πως μονο οι πολιτες (εφοσον τους ετυχαν) θα χρησιμοποιησουν την τυμβωρυχια αφου δεν νομιζω στην προκειμενη να βολευει τους δολοφονους!
Για αυτο βρε παιδια, οποιος εχεις ας της πεταξει να μαθουμε - να σιγουρευτουμε για καποιους ρολους...
Υπαρχει και ενας διεφθαρμενος μπατσος αν δεν κανω λαθος...
ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο FANTA ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ Η LOVE :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
τότε ποιος:confused:

α ωραία!:D πρώτη φορά που τσακώνομαι σ'αυτό το παλέρμο!:D

(σόρυ για το οφφ)

χμμμ εκτός από αυτά που παραθέσατε, υπάρχει και άλλη περίπτωση για τον 3πλο φόνο;
Μαυρούλη, σαν να μην μας τα λες καλά!
Το μόνο που κάνεις είναι να τρολλάρεις ασύστολα και δεν βοηθάς με αυτό καθόλου.

Η ψήφος μου πάει στον MAYROYLI, γιατί κάτι μου λέει ότι ανήκει στους ύποπτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι βρε παιδια??
Βοηθηστε μας να καθαρισουμε τους επικυνδυνους δολοφονους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μαυρούλη, σαν να μην μας τα λες καλά!
Το μόνο που κάνεις είναι να τρολλάρεις ασύστολα και δεν βοηθάς με αυτό καθόλου.

Η ψήφος μου πάει στον MAYROYLI, γιατί κάτι μου λέει ότι ανήκει στους ύποπτους.
Καλυτερα να ψηφισεις τον Δημητρη για να τελειωνουμε σημερα με αυτον και μετα Μαyrouli!!!τι λες;

Γιατι βρε παιδια??
Βοηθηστε μας να καθαρισουμε τους επικυνδυνους δολοφονους...
Χαρα μου εχεις σπασει τα νευρα..
Ή εισαι εντελως αχρηστη πολιτης ή δολοφονος και το παρατραβας ΠΟΛΥ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Έχει κανείς Τυμβωρυχία για να δούμε τι ήταν ο φαντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχει κανείς Τυμβωρυχία για να δούμε τι ήταν ο φαντα;
Μακαρι να χαα αλλα δεν μου χει τυχειι εδω και τοσες μερες;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top