Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και σημερα εφτιαξε τρια υδατικα διαλυματα δηλητηριου...
Αληθεια αυτα ειναι βασικα ή όξινα;
Παντως το αβαταρ του βαιου παραπεμπει περισσοτερο σε χημικο!
Ναι ναι καλα εχεις δικιο συμφωνω..ενταξειι φτανουν τα off:P

Δημητρακη, προσπαθεις απεγνωσμενα να καλυφθεις ή ειναι ιδεα μου???
:whatever: Ασχετο αν συμγωνω πιανεσαι απο το οτιδηποτε,αυτο κατι δειχνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ενω εκεινος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δημητρακη, προσπαθεις απεγνωσμενα να καλυφθεις ή ειναι ιδεα μου???

Χαρουλιτα προσπαθεις απεγνωσμενα να μην πεις τη γνωση σου για το παιχνιδι κ ν γραψεις ενα σεντονακι ή ειναι η ιδέα μου;
Προσπαθω να αποδειξω πως εχεις ωρα γ ν γραψεις οφ-τοπικ και με σκοπο δεν ασχολεισε με τα του παιχνιδιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν είναι χώρος για ψιλή κουβεντούλα βρε παιδάκια. :worry:

Δεν ξέρω πού μου πάνε τα 4. :'( Θέλω τη μαμά μου. :'( Σας έχασα λίγο η αλήθεια είναι. Εμμένω στην _elena_ παρόλα ταύτα, γιατί είναι στους υπόπτους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παντως το αβαταρ του βαιου παραπεμπει περισσοτερο σε χημικο!
Ναι, αλλά είμαι στους μηχανικούς. Φαγωθήκατε όλοι.:P


freak περιμένω να μιλήσεις! Η Λαβ μάλλον ήταν αθώα, ανάμεσα σε σένα και τον φαντα κρύβεται ένας δολοφόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω σκοπευω να περασω στο ΧΗΜΙΚΟ της Πατρας!
Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας!

Τι να πω..
Η αληθεια ειναι πως με προβληματιζει η σταση του Σπυρου, που ειναι ΤΟΣΟ σιγουρος για σενα και σε υποστηριζει!
ΜΗπως αλληλογνωριζεστε???

Μαλλον ο φαντα ηταν δολοφονακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μαλλον ο φαντα ηταν δολοφονακι!

Σκοπευεις να μας πεις πως το αιτιολογεις αυτο ή απλα πετάμε κατι και τέλος;
Βλεπεις εγω σε ο,τι λεω γραφω και 5-6 σειρες αιτιολογηση γιατι το λεω και δεν δισταζω να γραψω πολλα μεγαλα μηνυματα
Εσυ ποτε...
Γιατι αραγε;

* ΔΕΝ λεω οτι ο φαντα δν ειναι δολοφονος απλα δεν μ αρεσε ο τροπος που το πεταξες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου, ο φαντα ειχε καρφωθει πολλες φορες και με την σταση του και με τα λογια του!
Θυμασαι με ποσο ποσοστο πέθανε???
Ολοι πιστεψαμε πως ειναι δολοφονος!
Δηλαδη, οχι ολοι αφου καποιοι τον ψηφισαν για ξεκαρφωμα
Ικανοποιημενος???
Αν οχι, δεν με ενδιαφερει...

Ευτυχως που προσθεσες το αστερακι γιατι θα ειχες μεγαλυτερα προβληματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σπυρο, σε υπεραγαπω, αυτο εχω να πω μονο:P!!! Δε με νοιαζει αν εχεις κανει βλακειες στο παιχνιδι, αλλα το γεγονος οτι επαιξες την καρτα τωρα ειναι σωτηριο... Εχω να πω το παρακατω και οποιος καταλαβ3 καταλαβε: Γιατι νομιζετε οτι χαρηκα τοσο πολυ οταν βγηκε ο Πατρευς απο το παιχνιδι και μαλιστα παιχτηκε η τυμβωρυχεια και μαθαμε πως ηταν αρχιμαφιοζος;)?? Γριφος για δυσκολους λυτες:P.... Ευτυχως γλιτωσαμε τα χειροτερα!!

Και φυσικα ψηφιζω Dimijim!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ευτυχως που προσθεσες το αστερακι γιατι θα ειχες μεγαλυτερα προβληματα!!!

Οταν γραφεις με βιασυνη ή πολλά πράγματα, τοτε κινδυνευεις να μη διατυπωσεις σωστα τις σκεψεις σου και να παρεξηγηθεις
Γι αυτο και οι δολοφονοι συνηθιζουν να ειναι πολυ προσεχτικοι στα λιγα που λενε
Γι αυτό εσύ κι ο cr7 γραφεται τα λιγοτερα και μικροτερα μηνυματα απ ολους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ξαναλέω κι όποιος θέλει μ' ακούει.
Αποκλείεται σήμερα να έφυγαν 3 πολίτες. Σίγουρα ένας απ' τους 3 ήταν δολοφόνος, οπότε μέχρι στιγμής έχουν φύγει 4.
Αν διώξουμε κι άλλον σήμερα, θα μείνουν μόνο με έναν!!
Ψηφίστε dimijim παιδιά! Αφότου οι δολοφόνοι καταποντίστηκαν, βγήκε αυτός στην επιφάνεια για να σώσει τον εαυτό του επειδή κινδύνευε και τώρα κάνει χαζές ερωτήσεις λες και δεν ξέρει τους κανόνες! Επίσης διαστρεβλώνει λόγια προς όφελός του και κατηγορεί αθώους πολίτες, όπως η Χαρουλίτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀρκετὰ καθυστερημένα ὁμολογουμένως, θὰ ἤθελα νὰ πῶ ὅτι τίποτε ἀκόμη δὲν τελείωσε. Μπορεῖ νὰ κερδίσατε μερικὲς μάχες πολίτες, ἀλλὰ τὸν πόλεμο θὰ τὸν κερδίσουμε. Πάω τώρα νὰ βυθισθῶ στὸν αἰώνιο ὕπνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σκοπευεις να μας πεις πως το αιτιολογεις αυτο ή απλα πετάμε κατι και τέλος;
Βλεπεις εγω σε ο,τι λεω γραφω και 5-6 σειρες αιτιολογηση γιατι το λεω και δεν δισταζω να γραψω πολλα μεγαλα μηνυματα
Εσυ ποτε...
Γιατι αραγε;

* ΔΕΝ λεω οτι ο φαντα δν ειναι δολοφονος απλα δεν μ αρεσε ο τροπος που το πεταξες
Γιατι ειναι ενοχη..
Σπυρο, σε υπεραγαπω, αυτο εχω να πω μονο:P!!! Δε με νοιαζει αν εχεις κανει βλακειες στο παιχνιδι, αλλα το γεγονος οτι επαιξες την καρτα τωρα ειναι σωτηριο... Εχω να πω το παρακατω και οποιος καταλαβα καταλαβε: Γιατι νομιζετε οτι χαρηκα τοσο πολυ οταν βγηκε ο Πατρευς απο το παιχνιδι και μαλιστα παιχτηκε η τυμβωρυχεια και μαθαμε πως ηταν αρχιμαφιοζος;)?? Γριφος για δυσκολους λυτες:P.... Ευτυχως γλιτωσαμε τα χειροτερα!!

Και φυσικα ψηφιζω Dimijim!!
Μπορεις να μου πεις τι βλακειες εχω κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Φιλαρακι, εχεις ξεφυγει τελειως!
Τα δικα μου λογια, εχουν νοημα!
Δεν χρειαζονται υπεραπλουστευσεις, εκτος αν καποιος ειναι χαζος!
Και δεν νομιζω τα μηνυματα μου να ειναι λιγα!
Και επαναλαμβανω!
Εχεις ξεφυγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατι νομιζετε οτι χαρηκα τοσο πολυ οταν βγηκε ο Πατρευς απο το παιχνιδι και μαλιστα παιχτηκε η τυμβωρυχεια και μαθαμε πως ηταν αρχιμαφιοζος;)?? Γριφος για δυσκολους λυτες:P.... Ευτυχως γλιτωσαμε τα χειροτερα!!

Γιατι αν δεν χαιροσουν θα καρφωνοσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φιλαρακι, εχεις ξεφυγει τελειως!
Τα δικα μου λογια, εχουν νοημα!
Δεν χρειαζονται υπεραπλουστευσεις, εκτος αν καποιος ειναι χαζος!
Και δεν νομιζω τα μηνυματα μου να ειναι λιγα!
Και επαναλαμβανω!
Εχεις ξεφυγει!

Εσυ εχεις ξεφυγει και οι μαγκιες κομμενες!!

Ἀρκετὰ καθυστερημένα ὁμολογουμένως, θὰ ἤθελα νὰ πῶ ὅτι τίποτε ἀκόμη δὲν τελείωσε. Μπορεῖ νὰ κερδίσατε μερικὲς μάχες πολίτες, ἀλλὰ τὸν πόλεμο θὰ τὸν κερδίσουμε. Πάω τώρα νὰ βυθισθῶ στὸν αἰώνιο ὕπνο...
Νομίζεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ξαναλέω κι όποιος θέλει μ' ακούει.
Αποκλείεται σήμερα να έφυγαν 3 πολίτες. Σίγουρα ένας απ' τους 3 ήταν δολοφόνος, οπότε μέχρι στιγμής έχουν φύγει 4.

Το δικο σου σεναριο για τις σημερινες δολοφονιες ποιο ειναι;
Πώς εξηγεις τα 3 πτώματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Σύμφωνα με όσα παρέθεσες θα μπορούσε και ο φρεακ να είναι αντίπαλος μαφιόζος,
να πήγαν να τον σκοτώσουν οι δολοφόνοι.

Έτσι εξηγεί και το πως ήξερε και την ταυτότητα της Ηimela που ήταν Φανερή Μαφιόζος!!!!
Λογικά,έγινε κάρφωμα και δολοφονία. Δεν εξηγείται αλλιώς. :hmm:
Και επειδή είναι σίγουρο ότι ο φρικ είναι με πολίτες ήρθε η σειρά να χρησιμοποιήσω [επιτυχώς αυτή την φορά:P] την μία από τις κάρτες μου.

Freak,welcome back. =)

Η ψήφος μου πάει στον αμέσως επόμενο ύποπτο. Dimijim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατι ειναι ενοχη..

Μπορεις να μου πεις τι βλακειες εχω κανει;
Δεν ειναι της ωρας Σπυρακο;)!! Θα τα πουμε στο τελος αυτα, γιατι τωρα δεν εχω πολυ χρονο ζωης... Παντως με την καρτα που επαιξες απεδειξες ποσο εξυπνα μπορεις να παιξεις!!

Γιατι αν δεν χαιροσουν θα καρφωνοσουν...

Αυτην ακριβως την απαντηση ειχα στο μυαλο μου:P!!


Λοβακι ξυπνα και πες μας δυο κουβεντες κι εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μαγκια θα πουλαω και οση θελω εγω!
Αν επιθυμεις, αγορασε την.
Διαφορετικα, απλα αγνοησε την!

Δημητρακη, δεν εχεις διαβασει καλα καλα τους κανονες και πας να μου την βγεις...
Νομιζω πως βγαζει ματι πως κρυβεται ενας δολοφονος αναμεσα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top