Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Η αποχώρηση ισχύει κανονικά! Πατρεύς σε ακούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Οἱ στρατιῶτες ὥπλισαν, ὁ ἀξιωματικὸς ὕψωσε τὸ χέρι του. Ἐγὼ ἀπέναντι κοιτοῦσα χαμογελαστὸς δέκα τουφέκια νὰ μὲ κοιτᾶνε καθὼς ἀρνήθηκα νὰ βάλω την κουκοῦλα ποὺ μὲ τὸ ζόρι ἤθελαν νὰ μοῦ φορέσουν... Δόθηκε τὸ παράγγελμα. Ὁ ἀξιωματικὸς κατέβασε τὸ χέρι του καὶ μιὰ ὁμοβροντία ἀπὸ σφαῖρες τῶν 7.62 διαπέρασαν τὸ σῶμα μου. Μέχρι τελευταία στιγμὴ φώναζα· «Εἶμαι ἀθῷος», ἀλλὰ δὲν ὑπῆρξε οἶκτος. Θυμᾶμαι ἀκόμα πάνω ἀπὸ τὸ κεφάλι μου τὸ λοχία νὰ μοῦ δίνῃ τὴ χαριστικὴ βολή...

Μᾶλλον ἔπεσα θῦμα τῆς άφέλειάς μου... Ζητῶ συγγνώμη ἀπὸ τοὺς ἀλλους πολίτες ἂν δὲν μπόρεσα νὰ τοὺς βοηθήσω. Τὸ ἄσχημο εἶναι ὅτι αὐτὲς τὶς ἡμέρες εἶχα καὶ ὑποχρεώσεις καὶ δὲ συμμετεῖχα ὅσο θὰ ἤθελα. Καλὴ συνέχεια καὶ ἐλπίζω στὸ τέλος νὰ θριαμβεύσουν οἱ πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εσύ θα έπρεπε να ήσουν αφηγητής του παλέρμο:P
(:cry_x: συγκινήθηκα:cry_x:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι.. Ισχυει!
Συγγνωμη ΣΕ, δεν θα επαναληφθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι όσοι ψήφισαν Χαρουλίτα είναι δολοφόνοι (και ο MAYROULIS μέσα). O Σπυράκος παρασύρθηκε από μόνος του και βοηθάει στα σχέδια των δολοφόνων.:P
Σιγουρα ειναι δολοφονος!!!Απλα ο Πατρευς την ψηφισε για να μας ριξει σταχτη στα ματια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σιγουρα ειναι δολοφονος!!!Απλα ο Πατρευς την ψηφισε για να μας ριξει σταχτη στα ματια!!
Εσύ γιατί την ψήφισες;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εσύ θα έπρεπε να ήσουν αφηγητής του παλέρμο:P
(:cry_x: συγκινήθηκα:cry_x:)
Δεν μιλαω κρατιεμαι!!!!!
Οἱ στρατιῶτες ὥπλισαν, ὁ ἀξιωματικὸς ὕψωσε τὸ χέρι του. Ἐγὼ ἀπέναντι κοιτοῦσα χαμογελαστὸς δέκα τουφέκια νὰ μὲ κοιτᾶνε καθὼς ἀρνήθηκα νὰ βάλω την κουκοῦλα ποὺ μὲ τὸ ζόρι ἤθελαν νὰ μοῦ φορέσουν... Δόθηκε τὸ παράγγελμα. Ὁ ἀξιωματικὸς κατέβασε τὸ χέρι του καὶ μιὰ ὁμοβροντία ἀπὸ σφαῖρες τῶν 7.62 διαπέρασαν τὸ σῶμα μου. Μέχρι τελευταία στιγμὴ φώναζα· «Εἶμαι ἀθῷος», ἀλλὰ δὲν ὑπῆρξε οἶκτος. Θυμᾶμαι ἀκόμα πάνω ἀπὸ τὸ κεφάλι μου τὸ λοχία νὰ μοῦ δίνῃ τὴ χαριστικὴ βολή...

Μᾶλλον ἔπεσα θῦμα τῆς άφέλειάς μου... Ζητῶ συγγνώμη ἀπὸ τοὺς ἀλλους πολίτες ἂν δὲν μπόρεσα νὰ τοὺς βοηθήσω. Τὸ ἄσχημο εἶναι ὅτι αὐτὲς τὶς ἡμέρες εἶχα καὶ ὑποχρεώσεις καὶ δὲ συμμετεῖχα ὅσο θὰ ἤθελα. Καλὴ συνέχει καὶ ἐλπίζω στὸ τέλος νὰ θριαμβεύσουν οἱ πολίτες...
Ωραιος λογος αν και ψευτικος προς το τελος!!

Εσύ γιατί την ψήφισες;:confused:
Γιατι πιστευω αυτο που ειπα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποιο δηλαδη?
Να ρωτησω και κατι? Καρτες ποτε παιρνουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Απο τις κινησεις πανικου της τελευταιας ωρας, ειναι κατι παραπανω απο βεβαιο πως ο Πατρευς ηταν μαφιοζος!! Θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ με οσα ειναι ο Catalyst και μιας και δεν υπαρχει λογος να το καθυστερω, δινω απο τωρα την ψηφο μου στον αγαπητο Dimijim... Ηταν να την παρει απο σημερα, αλλα πηρε παραταση λογω των γρηγορων εξελιξεων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λοιπόν, ψηφίζω από τώρα τον fantasmeno.
Είπα σε προηγούμενα posts τον λόγο. Ειδικά αυτή η δήθεν αδιαφορία του, τα λέει όλα!

Καληνύχτες από μένα. =)
Ελπίζω να μην βρεθώ σε κανένα χαντάκι σκοτωμένη..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ποιο δηλαδη?
Να ρωτησω και κατι? Καρτες ποτε παιρνουμε??
ότι ο Πατρευς σε ψηφισε για να φανει που ο σκοπος του ειναι να σε βγαλει απο την μεση!!Ενω στην πραγματικοτητα εισασταν συννενοημενοι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ποιο δηλαδη?
Να ρωτησω και κατι? Καρτες ποτε παιρνουμε??
Τώρα γίνεται η κλήρωση και θα σας μοιραστούν οι κάρτες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπόν, ψηφίζω από τώρα τον fantasmeno.
Είπα σε προηγούμενα posts τον λόγο. Ειδικά αυτή η δήθεν αδιαφορία του, τα λέει όλα!

Καληνύχτες από μένα. =)
Ελπίζω να μην βρεθώ σε κανένα χαντάκι σκοτωμένη..:worry:
Παλι με μπερδευεις;P Μωρε μηπως εισαι αθωα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σπυρακο, τι πινεις τελευταια και τα λες αυτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σπυρακο, τι πινεις τελευταια και τα λες αυτα???
Πολλα και διαφορα..αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας..Το θεμα ειναι οτι εχω μια αποψη για σενα και δεν ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ για την αθωοτητα σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Έλα οκέι,πολύ το ζορίσαμε. Έπρεπε να διώξουμε δύο πολίτες,για να συγκινηθούμε να ψηφίσουμε τους πραγματικούς μαφιόζους. Dimijim και Fanta.
Για σήμερα ψηφίζω Fantasmeno.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παλι με μπερδευεις;P Μωρε μηπως εισαι αθωα;:confused:
Αν δεν μπορείς να το πιστέψεις τώρα, θα αποδειχτεί στο τέλος μπροστά σε όλους. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αυτη η σιγουρια σου ρε παιδι μου??
Το γιατι με εχεις βαλει στο ματι δεν καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έλα οκέι,πολύ το ζορίσαμε. Έπρεπε να διώξουμε δύο πολίτες,για να συγκινηθούμε να ψηφίσουμε τους πραγματικούς μαφιόζους. Dimijim και Fanta.
Για σήμερα ψηφίζω Fantasmeno.
Εγω θα ψηφισω Χαρουλιτα παλι γιατι νιωθω οτι πρεπει να φυγει..ειμαι σιγουρος για τον ρολο της!!Και σε περιπτωση που πεθανω αυριο θελω να αποδειξω πως αυτη θα ειναι η αιτια..Γιατι δεν μπορει..εχω λυσαξει..ολο αυτην ψηφιζω..σιγουρα θα πεθανω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολλα και διαφορα..αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας..Το θεμα ειναι οτι εχω μια αποψη για σενα και δεν ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ για την αθωοτητα σου!!!

Εγω θα ψηφισω Χαρουλιτα παλι γιατι νιωθω οτι πρεπει να φυγει..ειμαι σιγουρος για τον ρολο της!!Και σε περιπτωση που πεθανω αυριο θελω να αποδειξω πως αυτη θα ειναι η αιτια..Γιατι δεν μπορει..εχω λυσαξει..ολο αυτην ψηφιζω..σιγουρα θα πεθανω!!!!
Ο,τι του φανει του Λωλοστεφανη:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top