Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fanta αυτά είναι στους κανόνες. Με αυτήν την κάρτα αποκαλύπτεται πλήρως η ταυτότητα του παίκτη.

Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά για την εύρεση των δολοφόνων, παίξε, αλλιώς σκάψε λάκκο και χώσου μέσα από μόνος σου.:P

Οι κανόνες είναι πολύπλοκοι και με μπέρδεψαν :P

Δεν το εκμεταλλευτηκε κανεις. Και αν αυριο δολοφονηθω να κατηγορησετε το Φαντα.

Χώσε ντραμα χωσε.. Αλλά αφου βγηκε η Χιμελα και η Μαρια τι να κανει τωρα αυτος;

Πολύ προκλητικές εκφράσεις δεν χρησιμοποιείς φίλε μου; Άκου χώσε.

ΑΥΤΟΣ σκέφτεται γιατί η μαρία ενώ είναι δολοφόνος τον βάζει μέσα στο παιχνίδι, και ΑΥΤΟΣ σκέφτονταν τι γίνεται γενικότερα μιας και του είναι αδιανόητο να πείσει μερικούς κολλημένους για την αθωότητα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
H ΣΕ θα μας υποχρεωνε αν εβγαζε μια λιστα, για να δουμε τι γινεται με τις ψηφους!! Ειναι λιγο δυσκολο να ψαχνουμε μια μια τις προηγουμενες σελιδες και να κανουμε τις προσθαφαιρεσεις... Δε θελω να σας την πω (ξερω πως ειστε ανθρωποι κι εσεις και εχετε δουλειες), απλα κανω μια απλη παρατηρηση!!

Το εχω ξαναπει, το ξαναλεω και τωρα... Για μενα οι top 3 suspects ειναι ο Dimijim, o fanta και ο Πατρευς!! Δεν ξερω ακομα αν θα αλλαξω την ψηφο μου, θελω να δως πως θα κυλησει η ψηφοφορια, αλλα αν την αλλαξω θα τη ριξω στον Πατρευς!!

Σημερα ψηφιζουμε μεχρι τις 8:30 η κανω λαθος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αχ, με έχετε τρελάνειιιιιιιιιιιιιι!!! Είμαι ΣΕ και θέλω να γράψω ένα Σεντόνι να βάλω φωτιάάάάάά! :smoke: :redface:
Love that game! :redface:

H ΣΕ κάνει ό,τι μπορεί και καλό θα είναι να το εκτιμάτε! Και εγώ, και η Μαρία έχουμε αφιερώσει πολύ πολύ χρόνο σε αυτό το παιχνίδι! Εδώ εσείς οι ίδιοι λέτε ότι δεν έχετε χρόνο να διαβάζετε τις σελίδες, οπότε θεωρούμε ότι έχετε κατανόηση! Δε σας έχουμε αφήσει ξεκρέμαστους! :flowers:
Ναι, 20.30 η ψηφοφορία

Ψηφοφορία για 22/12/2011


  1. Catalyst--> Πατρεύς
  2. cr 7 --> fantasmenos
  3. dimijim --> Χαρουλίτα
  4. Drama Prinzessin--> Πατρεύς
  5. fantasmenos
  6. foreverfreak--> dimijim
  7. george1976
  8. JaneWin--> dimijim
  9. love_angel
  10. Mayroulis --> Χαρουλίτα
  11. MissKit--> _elena_
  12. Phoebe --> _elena_
  13. tsarachaf
  14. _elena_
  15. Πατρεύς
  16. Σπυρακος (^^)--> Πατρεύς
  17. Τάσος97 --> Πατρεύς
  18. Χαρουλίτα

4 Πατρεύς
3 Χαρουλίτα
2 dimijim
2 _elena_
1 fantasmenos


Αποχώρηση 19/12--> fantasmenos
Αποχώρηση 20/12 --> maria775m
Δολοφονία 21/12: (μαφιόζοι)--> blue butterfly (μάγισσα)--> love_angel
Αποχώρηση 21/12: Himela

Φαντάσματα

fantasmenos - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
love_angel - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
tsarachaf


Οριστικές αποχωρήσεις
soter (απουσίες)
blue_butterfly (ποινή για αποκάλυψη ρόλου)
Himela (κάρτα Τυμβωρυχία)
Elena Kr (οικειοθελής αποχώρηση)
maria775m (κάρτα Τυμβωρυχία)

Απουσίες
Drama Prinzessin--> 1
Elena Kr--> 1, 2 (αποχώρησε)
foreverfreak--> 1
soter--> 1, 2 (αποχώρησε)
Τάσος97--> 1
Χαρουλιτα--> 1, 2
fantasmenos--> 1
Mayroulis--> 1
tsarachaf--> 1


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παρατηρησεις: Ο Τσαφ Τσουφ δολοφονηθηκε και ο fanta πρεπει να εχει ψηφισει Πατρευς αν δεν κανω λαθος:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ΣΕ η έλενα κρ τι είναι;;;;;;;;;;;;
αφού έφυγε μόνη της δεν πρέπει να μας πείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
O φαντα ψηφίζει Τασούλη γιατί του την έσπασε με τις ατάκες του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
O φαντα ψηφίζει Τασούλη γιατί του την έσπασε με τις ατάκες του...
Χχαχαχαχ εισαι ο,τι να ναι!!Εαν ησουν πολιτης δεν θα ψηφιζες εναν σιγουρο πολιτη με ηλιθια προφαση!!!

Ουπςςς κατι παρελειψα!!Θεωρω και τον Πατρευς και την Χαρουλιτα δολοφονους!!Αλλα ο Πατρευς ειναι πιο επικυνδινος..παρ 'ολα αυτα η Χαρα μου την σπαει και θελω αφου βγει να τυχει σε κανενα τυμβωρυχια και να φυγει κ αυτη:P Ψηφιζω Χαρουλιτα!!! για να παει ισοψηφια:P ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΝΗΡΗ ΚΙΝΗΣΗ!!ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐπειδῆ δὲν μπόρεσα μέχρι στιγμῆς νὰ μπῶ, ψηφίζω Χαρουλίτα μόνο καὶ μόνο γιὰ νὰ σωθῶ. Πραγματικὰ λυπᾶμαι πολὺ ποὺ μέχρι στιγμῆς δὲν μπόρεσα νὰ συμμετάσχω ὅσο ἤθελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΣΕ η έλενα κρ τι είναι;;;;;;;;;;;;
αφού έφυγε μόνη της δεν πρέπει να μας πείτε;

Μαυρούλη μου, δε χρειάζεται πουλάκι μου να τα γράφεις δυο και τρεις φορές!:P
Θα το συζητήσουμε και θα σας πούμε, no worries!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Χχαχαχαχ εισαι ο,τι να ναι!!Εαν ησουν πολιτης δεν θα ψηφιζες εναν σιγουρο πολιτη με ηλιθια προφαση!!!
Το ίδιο ισχύει και για σένα,αν κρίνω από το παραπάνω post^. Ισοψηφία; May God bless you...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 22/12/2011


  1. Catalyst--> Πατρεύς
  2. cr 7 --> fantasmenos
  3. dimijim --> Χαρουλίτα
  4. Drama Prinzessin--> Πατρεύς
  5. fantasmenos --> Τάσος97
  6. foreverfreak--> dimijim
  7. george1976
  8. JaneWin--> dimijim
  9. love_angel
  10. Mayroulis --> Χαρουλίτα
  11. MissKit--> _elena_
  12. Phoebe --> _elena_
  13. tsarachaf
  14. _elena_
  15. Πατρεύς --> Χαρουλίτα
  16. Σπυρακος (^^)--> Χαρουλίτα
  17. Τάσος97 --> Πατρεύς
  18. Χαρουλίτα

5 Χαρουλίτα
3 Πατρεύς
2 dimijim
2 _elena_
1 fantasmenos
1 Τάσος97


Αποχώρηση 19/12--> fantasmenos
Αποχώρηση 20/12 --> maria775m
Δολοφονία 21/12: (μαφιόζοι)--> blue butterfly (μάγισσα)--> love_angel
Αποχώρηση 21/12: Himela
Δολοφονία 22/12:tsarachaf

Φαντάσματα

fantasmenos - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
love_angel - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
tsarachaf


Οριστικές αποχωρήσεις
soter (απουσίες)
blue_butterfly (ποινή για αποκάλυψη ρόλου)
Himela (κάρτα Τυμβωρυχία)
Elena Kr (οικειοθελής αποχώρηση)
maria775m (κάρτα Τυμβωρυχία)

Απουσίες
Drama Prinzessin--> 1
Elena Kr--> 1, 2 (αποχώρησε)
foreverfreak--> 1
soter--> 1, 2 (αποχώρησε)
Τάσος97--> 1
Χαρουλιτα--> 1, 2
fantasmenos--> 1
Mayroulis--> 1
tsarachaf--> 1


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Οι κανόνες είναι πολύπλοκοι και με μπέρδεψαν :P



Πολύ προκλητικές εκφράσεις δεν χρησιμοποιείς φίλε μου; Άκου χώσε.

ΑΥΤΟΣ σκέφτεται γιατί η μαρία ενώ είναι δολοφόνος τον βάζει μέσα στο παιχνίδι, και ΑΥΤΟΣ σκέφτονταν τι γίνεται γενικότερα μιας και του είναι αδιανόητο να πείσει μερικούς κολλημένους για την αθωότητα του...
Φάντα ντάξει. Αν προσπαθεις να πείσεις εμενα για την αθωότητα σου πλανασαι πλανην ικτρα (πώς στο δι@ολο λεγεται μια φορα δεν το εχω πει σωστά)
H ΣΕ θα μας υποχρεωνε αν εβγαζε μια λιστα, για να δουμε τι γινεται με τις ψηφους!! Ειναι λιγο δυσκολο να ψαχνουμε μια μια τις προηγουμενες σελιδες και να κανουμε τις προσθαφαιρεσεις... Δε θελω να σας την πω (ξερω πως ειστε ανθρωποι κι εσεις και εχετε δουλειες), απλα κανω μια απλη παρατηρηση!!

Το εχω ξαναπει, το ξαναλεω και τωρα... Για μενα οι top 3 suspects ειναι ο Dimijim, o fanta και ο Πατρευς!! Δεν ξερω ακομα αν θα αλλαξω την ψηφο μου, θελω να δως πως θα κυλησει η ψηφοφορια, αλλα αν την αλλαξω θα τη ριξω στον Πατρευς!!

Σημερα ψηφιζουμε μεχρι τις 8:30 η κανω λαθος??
μην αλλαξεις μεινε εκείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Λυπάμαι που θα ψηφίσω ένα άτομο που κατέχει τόσο καλά την ορθογραφία και το πολυτονικό σύστημα όμως πιστεύω πως κατέχει και πολύ καλά την τέχνη της υποκριτικής μιας και χρησιμοποιεί τον λόγο ως λόγο και όχι επιχειρήματα για να μη θεωρηθεί ένοχος και ενώ από την αρχή άρχισε να υπονομεύει παίκτες χωρίς στοιχεία.
Ψηφίζω Πατρεύς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ο fanta κάνει μια κίνηση να ψηφίσει Πατρέα κι ενώ κανείς δεν έπιασε την μπλόφα του, αλλάζει ξαφνικά στον Τάσο (κι όχι φυσικά στην Χαρουλιτα για να μην καρφωθεί).
Αμέσως μπαίνει κι ο Πατρέας και ψηφίζει Χαρουλίτα.
Και να σου η Χαρουλίτα μπροστά.
Είναι προφανές ότι γίνονται κινήσεις για να σωθεί ο Πατρέας, δεν το βλέπετε; Μην χαλαρώνετε επειδή έφυγαν 2 κακοί, οι δολοφόνοι δεν έχουν παραιτηθεί και κάνουν τα πάντα για να μη φύγει και 3ος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φάντα ντάξει. Αν προσπαθεις να πείσεις εμενα για την αθωότητα σου πλανασαι πλανην ικτρα (πώς στο δι@ολο λεγεται μια φορα δεν το εχω πει σωστά)

Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου. Επίσης δεν σε θεωρώ τόσο αθώο για να προσπαθήσω να σε πείσω και για την δικιά μου αθωότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Χρησιμοποιῶ τὴν κάρτα μου καὶ ἀκυρώνω τὴν ψῆφο τοῦ ggeorge1976 πρὸς τὸ πρόσωπό μου. Ἀπορῶ πῶς ἔγινα ξαφνικὰ τὸ μαῦρο πρόβατο. Έντάξει, μὲ παρέσυραν οἱ δολοφόνοι στοὺς πρώτους γύρους, ἀλλὰ αὐτὸ δὲ σημαίνει ὅτι αὐτομάτως κατατάσσομαι κι ἐγὼ σὲ αὐτούς...

(Ἐλπίζω νὰ μετρᾷ ἀκόμη ἡ κάρτα)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου. Επίσης δεν σε θεωρώ τόσο αθώο για να προσπαθήσω να σε πείσω και για την δικιά μου αθωότητα
Αυτό ξαναπέστο.;)
Ίσως προσπαθήσεις, αλλά και πάλι δεν θα καταφέρεις κάτι...δυστυχώς για εσένα. ^^

Υ.Γ. Ο Χριστός κι η Μάνα του ρε Πέτρο! Τόσο μεγάλη επιθυμία έχεις για να παραμείνεις στο παιχνίδι; :confused: Θα παραμείνω στον Πατρεύς και καλά θα κάνετε να τον ψηφίσετε! Είναι ολοφάνερο ότι οι ομάδα των δολοφόνων δεν θέλει να χάσει κι άλλο ένα μέλος της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ο fanta κάνει μια κίνηση να ψηφίσει Πατρέα κι ενώ κανείς δεν έπιασε την μπλόφα του, αλλάζει ξαφνικά στον Τάσο (κι όχι φυσικά στην Χαρουλιτα για να μην καρφωθεί).
Αμέσως μπαίνει κι ο Πατρέας και ψηφίζει Χαρουλίτα.
Και να σου η Χαρουλίτα μπροστά.
Είναι προφανές ότι γίνονται κινήσεις για να σωθεί ο Πατρέας, δεν το βλέπετε; Μην χαλαρώνετε επειδή έφυγαν 2 κακοί, οι δολοφόνοι δεν έχουν παραιτηθεί και κάνουν τα πάντα για να μη φύγει και 3ος...
Φυσικα και πιασαμε την μπλοφα!!Το ανεφερα πως ειδικα ο fanta κανει παιχνιδακια για να φανει μ@@@ας ενω ειναι εντελως το αντιθετο!!!Κι ομως εγω θελω αποψε να φυγει η Χαρουλιτα και αυριο ο Πατρεας :)

Και ο Πατρευς ψηφιζει Χαρα για να α)σωθει και β)να παει με τα νερα των πολιτων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ο fanta κάνει μια κίνηση να ψηφίσει Πατρέα κι ενώ κανείς δεν έπιασε την μπλόφα του, αλλάζει ξαφνικά στον Τάσο (κι όχι φυσικά στην Χαρουλιτα για να μην καρφωθεί).
Αμέσως μπαίνει κι ο Πατρέας και ψηφίζει Χαρουλίτα.
Και να σου η Χαρουλίτα μπροστά.
Είναι προφανές ότι γίνονται κινήσεις για να σωθεί ο Πατρέας, δεν το βλέπετε; Μην χαλαρώνετε επειδή έφυγαν 2 κακοί, οι δολοφόνοι δεν έχουν παραιτηθεί και κάνουν τα πάντα για να μη φύγει και 3ος...
Πες τα ρε Βάιε.. Ξυπνήστε γαμw.. ξυπνηστεεεεεεεεε
Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου. Επίσης δεν σε θεωρώ τόσο αθώο για να προσπαθήσω να σε πείσω και για την δικιά μου αθωότητα
Χαχαχαχαχα.. Φαντα νταξει κοψε νιώθουμε τι εισαι.


Χρησιμοποιῶ τὴν κάρτα μου καὶ ἀκυρώνω τὴν ψῆφο τοῦ ggeorge1976 πρὸς τὸ πρόσωπό μου. Ἀπορῶ πῶς ἔγινα ξαφνικὰ τὸ μαῦρο πρόβατο. Έντάξει, μὲ παρέσυραν οἱ δολοφόνοι στοὺς πρώτους γύρους, ἀλλὰ αὐτὸ δὲ σημαίνει ὅτι αὐτομάτως κατατάσσομαι κι ἐγὼ σὲ αὐτούς...

(Ἐλπίζω νὰ μετρᾷ ἀκόμη ἡ κάρτα)


Νομιζω πως μονο αλλος παικτης μπορει να ακυρωσει ψηφο απο εσενα κι οχι εσυ στον εαυτο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πατρευς χωρις πολλα πολλα!! Ειστε ελεεινοι:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top