Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ψηφίζω Tsiyo, για τους λόγους που έχω ξαναπεί. Δεν σημαίνει βέβαια ότι έπαψε ο Σπύρος να μου φαίνεται ύποπτος.

Προς ΣΕ : Μήπως μπορείτε να μας βοηθήσετε λέγοντας μας πόσοι δολοφόνοι έμειναν στο παιχνίδι; :hmm:

Ενεργοποιώ την κάρτα μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αχχχ θα με κανετε να ενεργοποιήσω καρτα και δε θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αχχχ θα με κανετε να ενεργοποιήσω καρτα και δε θέλω

Και εγωω αυτο ετοιμαζομαι να κανω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ψηφίζω,Tsiyo. Επειδή δεν μπορούσα τόσο καιρό ψηφίσω εκείνη.

Δεν το ειχα προσεξει!:hmm:Σε χαλαει; Εγω ηθελα να την ξοδεψω:mad:

Δεν θέλω να προκαλέσω άσχημα συναισθήματα. Η αλήθεια είναι ότι νόμιζα ότι έκανες μπλόφα και πως ρώτησες για την ταυτότητα κάποιου άλλου και όχι του Dem.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά; :|
Συνήθως για καλό (του παιχνιδιού?) είναι οι κάρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε παιδιαα εχωω αυτοο τι να κανει αραγε;


Aαα ναιι το βρηκα:Η κάρτα αυτή μετατρέπει αυτομάτως ένα παίκτη που υποδεικνύετε σε Φάντασμα.

Για φαντασου:-o

Στην αρχή ήθελα να βγάλω από την μέση την Ουρσακ γιατι φωναζει οτι ειναι δολοφονος και μου την δινει αλλα ναιι..επιτελους αυτο που πολλοι πολιτες περιμενανε..........Η ΚΑΡΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ DRAMA επειδη πολυ απλα εξαιρει τον εαυτο της απο την ψηφοφορια γιατι νομιζει οτι θα γλιτωσει...αλλα ΔΕΝΝ!!!!! Και ναι DRAMA μου για καλο ειναι οι καρτες.Οχι δικο σου στην προκειμενη περιπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.

Ψηφοφορία Τρίτης 18 Οκτωβρίου (άκυρη αν δε συμβεί κάτι άλλο ως αύριο)

1.Kwstac
2.
Σπυρακος (^^)
3.Tsiyo
4.Johnnaousa

5.Ούρσακ

6.intifada
7.Demlogic
8.Τάσος97


Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα
[fantasmenos] - Φάντασμα

[Drama Prinzessin] - Φάντασμα

Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες)
Demlogic #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]

Κάρτες:
Ενεργοποίηση κάρτας Εξαίρεση Ψηφοφορίας από την Drama Prinzessin.
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση της Drama Prinzessin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ψηφίζω Johnnaousa θα πω μετα γιατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Αύριο δε θα γίνει ψηφοφορία, οπότε ας μην ψηφίζετε μέχρι να δούμε αν θα γίνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έλα ρεεε κανε τυμβωρυχια στην Drama:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
δεν ξερω τι να πω πολλες εξελιξεις εχουμε λιγοστεψει επικινδυνα... εχουν φυγει τοσοι και ακομα δεν εχουν βγει ολοι οι δολοφονοι....
δεν ξερω οι υποψιες μου τωρα κοιμενονται μεταξει κωστα και ουρσακ... η ντραμα ειναι σιγουρα δολοφονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Intifada, δέχομαι αυτό που λές, αλλά θέλω να το αιτολογήσεις.

1) Εφόσον ήξερα ότι ήσουν πολίτης, αν ήμουν δολοφόνος ποιός ο λόγος να σε επαναφέρω στο παιχνίδι? Μην ξεχνάς χάρη σε εμένα παίζεις ξανά!

2) Τι επιχειρήματα έχεις για αυτό που λές? Δεν μπορείς να πετάς ένα ξερο ότι με θεωρείς ύποπτο. Τι έκανα λοιπόν και σου φάνηκε παράξενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
1) για μπλοφα ισως???

2) εχω αρκετες αποδειξεις σου κοιτα τις κινησεις στην ψηφοφορια τις αντιδρασεις σου και τα λοπα... βγαζει ματι....

3) ειαπ υποπτος δεν ειμαι 100% σιγουρος θα κανω μια σχετικη ερευνα και θα σου απαντισω συντομα... καλυνηχτα προς τ παρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οκ όπως νομίζεις... Πάντως αν με ψηφίσεις να ξερεις πως η ψήφος σου θα πάει στράφι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ο Κωστας δεν ειναι δολοφονος σιγουρα ;) Καληνυχτααα ελπιζω να μην χαθει κανενας πολιτης αυριο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δεν ξερω τι να πω πολλες εξελιξεις εχουμε λιγοστεψει επικινδυνα... εχουν φυγει τοσοι και ακομα δεν εχουν βγει ολοι οι δολοφονοι....
δεν ξερω οι υποψιες μου τωρα κοιμενονται μεταξει κωστα και ουρσακ... η ντραμα ειναι σιγουρα δολοφονος...


Eίναι σίγουρα ο Κώστα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Eίναι σίγουρα ο Κώστα...:D
Είσαι σίγουρα εσύ :D Επειδή θα μπω το βραδυ και αν..γίνει ψηφοφορία Ανν λέω ψηφίζω Ουρσακ . Θα αναφερω τους λογους αν προλαβω γιατι εχω σχολειο και θα τελειωσω την μαυρη νυχτα:redface:Καλημέρα Παλέρμο :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
BonJour σε ολους! Δολοφονακια ποιον θα σκοτωσετε σημερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Oι λιγοστοί πια κάτοικοι του Παλέρμο κινούνται προς το καθιερωμένο ραντεβού τους στην πλατεία φοβούμενοι το χειρότερο: οτι κάποιος πολίτης πάλι θα έχει δολοφονηθεί... Όλες οι προσπάθειές τους να εξοντώσουν τους μαφιόζους από την πόλη τους έχουν βγει μάταιες. Οι μαφιόζοι είναι ανάμεσά τους και καταστρώνουν σχέδια για το επόμενο θύμα τους... Οι πολίτες έχουν ακόμα μια ελπίδα οτι κανείς δε θα έχει δολοφονηθεί...

... οι ελπίδες τους όμως δε βγαίνουν αληθινές ...

... ένα πτώμα είναι εκεί πεταμένο ...

.... για ένα λεπτό! ...

... μα καλά, οι μαφιόζοι δεν έχουν το Θεό τους ....

... το πτώμα είναι ....

... του Τάσου97 !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top