Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σε αυτη την ψηφοφορια ψηφιζω Dramma Prinsezin διοτι καθε φορα που παμε να την ψηφισουμε βρισκει περιεργες δικαιολογιες ....ενω εξαπολυει κατηγοριες εναντια σιγουρων πολιτων.....πχ. Σπυρακος...ιντιφαντα...χαρουλιτα!....
Εικαζω κιολας οτι ειναι ο κυριος δολοφονος της υποθεσης!.....:hmm:αλλα θα δειξει αυτο.....

αλλα!....για να ειχαμε 2η φορα συνεχομενα 2 θυματα τοτε ειναι ειτε δουλεια της μαγισσας.....ειτε δουλεια των μαφιοζων-δολοφονων!..... ομως!!!!
Μια μερα δεν ειχαμε κανενα θυμα! που σημαινει πως ειτε ο γιατρος ειναι πολυ κωλοφαρδος και βρηκε ποιον πανε να σκοτωσουν οι δολοφονοι....ή η μαγισσα χρησημοποιησε την μοναδικη της ευκερια να σωσει καποιον. Αρα αυτη την φορα ειναι πιο πιθανο οι δολοφονοι του παιχνιδιου μας να εκαναν την κουτσουλια!....αν και κανεις δεν αποκλιει την μαγισσα!
εχεις δικιο τσιγιο


Ιντιφα δικιο ειχες! επισης τωρα ολοι θα ψηφισουν ντραμα και δε θα ξερουμε ποιος ειναι δολοφονος:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
τελως παντων αν πιστευετε οτι ειμαι εγω το κλεφτρονι βγαλτε με.... μεχρι τοτε επειδη εχω και μαθημα θα πω την αποψη μου!! θυμαστε εκεινη την καρτα που ελεγε οτι ο σπυρακος ειναι πολιτης?? δλδη το ονειρο?? 90% για μενα ειναι ο σπυρακοσ και αυτος που ειπε για το ονειρο το εκανε τελειως ξεκαρφωτα.... και μετα ποιοσ αλλος απο τον τασο...προσπαθουν να σας ριξουν σταχτη στα ματια.... αυτααα και βαλτε τα καλα στο μυαλο σας γτ προβλοεπω να με δολοφονησουν επειδη ανοιξα το στομα μου.... :ermm: και ουτως η αλλως γτ να με κανει ο σπυροσ φαντασμα?? και να μην κανει εναν απο τους αλλουσ που υποπτευοταν??? τελως παντων αυτα που ειπα τρ να τα βαλετε στο μυαλο σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελως παντων αν πιστευετε οτι ειμαι εγω το κλεφτρονι βγαλτε με.... μεχρι τοτε επειδη εχω και μαθημα θα πω την αποψη μου!! θυμαστε εκεινη την καρτα που ελεγε οτι ο σπυρακος ειναι πολιτης?? δλδη το ονειρο?? 90% για μενα ειναι ο σπυρακοσ και αυτος που ειπε για το ονειρο το εκανε τελειως ξεκαρφωτα.... και μετα ποιοσ αλλος απο τον τασο...προσπαθουν να σας ριξουν σταχτη στα ματια.... αυτααα και βαλτε τα καλα στο μυαλο σας γτ προβλοεπω να με δολοφονησουν επειδη ανοιξα το στομα μου.... :ermm: και ουτως η αλλως γτ να με κανει ο σπυροσ φαντασμα?? και να μην κανει εναν απο τους αλλουσ που υποπτευοταν??? τελως παντων αυτα που ειπα τρ να τα βαλετε στο μυαλο σας!!!
μην ανησυχεις.. θαμαθουμε τι εισαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ενεργοποιησα την καρτα μου


Ο Σπυράκος(^^) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ!!!

παει τσαμπα η καρτα

Eίναι πολίτης ή είναι αθώος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,207 μηνύματα.
Αχ λίγες ώρες έλειψα και τα κάνατε πάλι μπάχαλο!:clapup:
Σήμερα λοιπόν δεν υπάρχει ψηφοφορία γιατί έχει γίνει ήδη φάντασμα η emily 6 που μας είπε τα τελευταία λόγια της όπως δικαιούτο (τσ τσ, βλέπετε η τρίτη δέσμη ε;:P).
Η επόμενη ψηφοφορία είναι τη Δευτέρα καθώς το Σαββατοκύριακο το παιχνίδι μπαίνει σε αδράνεια: μπορείτε να μιλάτε και να σχολιάζετε αλλά δεν γίνεται δολοφονία ή ψηφοφορία. Έχω κατοχυρώσει τις ψήφους του Κώστα και της Tsiyo, οι υπόλοιποι μπορείτε να ψηφίσετε από δω και πέρα.

Ψηφοφορία
Δευτέρας 17 Οκτωβρίου




  1. Kwstac --->>> Drama Prinzessin
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^)
  4. Tsiyo --->>> Drama Prinzessin
  5. Drama Prinzessin
  6. Johnnaousa
  7. Ούρσακ
  8. fantasmenos
  9. intifada
  10. Demlogic

  • Drama Prinzessin 2 ψήφοι
Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας

[emily 6] - Φάντασμα

Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa
#1
fantasmenos
#1

Αποχωρήσεις:

maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]


Κάρτες:

Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια - Ο intifada είναι πλέον ενεργός
Ενεργοποιηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση στην emily 6
Ενεργοποίηση κάρτας Αποτυχία δολοφονίας του Johnaousa - Είναι πλέον ενεργός


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πάλι δεν ψηφίζουμε? Ποιος είχε δεί στο όνειρό του τον Taso? (Ποιός δηλαδή είχε πεί πως είναι αθώος?) Δεν μπορώ να βρώ το όνειρο. Θυμάστε να μου πείτε περίπου την σελίδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πάλι δεν ψηφίζουμε? Ποιος είχε δεί στο όνειρό του τον Taso? (Ποιός δηλαδή είχε πεί πως είναι αθώος?) Δεν μπορώ να βρώ το όνειρο. Θυμάστε να μου πείτε περίπου την σελίδα?

Δε νομίζω πως κάποιος έχει επιβεβαιώσει την αθωώτητά μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,207 μηνύματα.
Για τους αδιάβαστους θα σας κάνω κάτι παράθεση κι ύστερα θα σωπάσω για πάντα :P:
[FONT=&quot]Όνειρο: Η κάρτα αυτή σας επιτρέπει να ρωτήσετε μυστικά τον συντονιστή για την πραγματική ταυτότητα ενός παίκτη ή φαντάσματος. Ο συντονιστής πρέπει να σας απαντήσει με ένα «ναι» ή «όχι». Μπορείτε να δηλώσετε ότι θέλετε στους συμπαίκτες σας. [/FONT]
Ο νοών νοείτω!
Επίσης σε αυτήν την ψηφοφορία δεν μπορείτε να ψηφίσετε την Tsiyo.
Ψηφοφορία Δευτέρας 17 Οκτωβρίου



  1. Kwstac --->>> Drama Prinzessin
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^)
  4. Tsiyo --->>> Drama Prinzessin
  5. Drama Prinzessin
  6. Johnnaousa
  7. Ούρσακ
  8. fantasmenos
  9. intifada
  10. Demlogic

  • Drama Prinzessin 2 ψήφοι
Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας

[emily 6] - Φάντασμα

Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa
#1
fantasmenos
#1

Αποχωρήσεις:

maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]


Κάρτες:

Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια - Ο intifada είναι πλέον ενεργός
Ενεργοποιηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση στην emily 6
Ενεργοποίηση κάρτας Αποτυχία δολοφονίας του Johnaousa - Είναι πλέον ενεργός
Ενεργοποίηση κάρτας Εξαίρεση ψηφοφορίας για την Tsiyo.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ψηφιζω fadasmeno θα πω σε λιγο για πιο λογο τον ψηφισα γιατι τωρα ειμαι απο κινητο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:-P ελεος ρε σπύρο. Είπαμε να διώξουμε την drama και εσυ την σώζεις για δεύτερη φορα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
:-P ελεος ρε σπύρο. Είπαμε να διώξουμε την drama και εσυ την σώζεις για δεύτερη φορα :worry:

καλα εκανε πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί έκανε καλα; :hmm:

Υ.Γ. ΠΡΟΣ ΣΕ αυριο δολοφονουν οι δολοφονοι;

αν θελεις και εχεις την καλη διαθεση περιμενε 5-10λεπτα. θα εχω τελειωποιησει την αποψη μου

EDIT: λοιπον, βαλτε τα δυνατά σας να βγάλουμε Τσίγιο, Κώστας, Ντραμα ξακινωντας απο την τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,207 μηνύματα.
Υ.Γ. ΠΡΟΣ ΣΕ αυριο δολοφονουν οι δολοφονοι;

Όχι, από Δευτέρα πάλι.

Σε αυτήν την ψηφοφορία δεν μπορείτε να ψηφίσετε την Tsiyo.
Ψηφοφορία Δευτέρας 17 Οκτωβρίου



  1. Kwstac --->>> Drama Prinzessin
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^)
  4. Tsiyo --->>> Drama Prinzessin
  5. Drama Prinzessin
  6. Johnnaousa
  7. Ούρσακ
  8. fantasmenos
  9. intifada --->>> fantasmenos
  10. Demlogic

  • Drama Prinzessin 2 ψήφοι
  • fantasmenos 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας

[emily 6] - Φάντασμα

Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa
#1
fantasmenos
#1

Αποχωρήσεις:

maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]


Κάρτες:

Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια - Ο intifada είναι πλέον ενεργός
Ενεργοποιηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση στην emily 6
Ενεργοποίηση κάρτας Αποτυχία δολοφονίας του Johnaousa - Είναι πλέον ενεργός
Ενεργοποίηση κάρτας Εξαίρεση ψηφοφορίας για την Tsiyo.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μην ανησυχεις.. θαμαθουμε τι εισαι:)

Τασο εγω στο πα και την εκανα και Κασπερ.Ααα ρε τι λενε οι απελπισμενοι!!:whistle::laugh:
(Αυτο το τελευταιο πηγαινε αποκλειστικα στην Εμιλυ)
Για μενα Drama Prinzessin
Johnnaousa
Ούρσακ
fantasmenos ειναι δολοφονοι..Εντελως τυχαια( με αμπεμπαμπλομ )ψηφιζω FANTASMENO επειδη πολυ απλα οπως και οι αλλοι 3 δολοφονοι ειναι σιγουρα δολοφονος και ο συγκεκριμενος δεν πολυμιλαει παρα μονο για να κανει υπουλες κινησεις:hmm:Αν μ τυχει παλι αμεση προφυλακιση θα τον κανω Κασπερ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μα να πω κάτι;
Δεν σκέφτεστε καθόλου όμως; Οι δολοφόνοι πάνε να σας μπερδέψουν (και το καταφέρνουν?), δολοφονώντας την Χαρουλιτα και έτσι ώστε να νομίζετε ότι εγώ το έκανα. Δεν θα καρφωνόμουν όμως τόσο αν ήμουν δολοφόνος.
Think about it και μετά κάντε ό,τι νομίζετε.

Μαρή Τσίγιο, ο κόσμος λέει γεια. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μα να πω κάτι;
Δεν σκέφτεστε καθόλου όμως; Οι δολοφόνοι πάνε να σας μπερδέψουν (και το καταφέρνουν?), δολοφονώντας την Χαρουλιτα και έτσι ώστε να νομίζετε ότι εγώ το έκανα. Δεν θα καρφωνόμουν όμως τόσο αν ήμουν δολοφόνος.
Think about it και μετά κάντε ό,τι νομίζετε.

Μαρή Τσίγιο, ο κόσμος λέει γεια. :pfff:

Ααα ρε ψυχολογεε δεν θα μας μπερδεψεις..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αααα τα χω παρει με την DRAMA..Ψηφίζω DRAMA.Γιατι ξερει π τν εχουμε καταλαβει και μας την μπαινει!!;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν θα ασχοληθώ άλλο με τις καρηγορίες εις βάρος μου.
Αλλά άμα λες κάτι Σπυράκο, να το αιτιολογείς. :)
Γιατί τα έχεις πάρει μαζί και πως σας την μπαίνω; Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top