Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,015 μηνύματα.
χαχαχα οκ παιδια!! οπως θελετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε Κλεοπατρα, χρειαζοσουν τον Dem να σου ανοιξει τα ματια? Γιατι πιστευω πως απο την αρχη ηταν ορθανοικτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ρε Κλεοπατρα, χρειαζοσουν τον Dem να σου ανοιξει τα ματια? Γιατι πιστευω πως απο την αρχη ηταν ορθανοικτα...
Ναι, γιατί δεν είχα καν παρατηρήσει αυτή τη λεπτομέρεια με τις ψήφους που ανάλυσε.

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.

Ψηφοφορία
Παρασκευής 14 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. Τάσος97 --->>> Σπυρακος (^^)
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Drama Prinzessin
  4. Tsiyo --->>> Drama Prinzessin
  5. Drama Prinzessin --->>> Σπυρακος (^^)
  6. Johnnaousa --->>> Σπυρακος (^^)
  7. Χαρουλιτα
  8. emily 6
  9. Ούρσακ
  10. fantasmenos
  11. Demlogic --->>> Σπυρακος (^^)

  • Σπυρακος (^^) 4 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 2 ψήφοι
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT]
#1
fantasmenos
#1

Αποχωρήσεις:
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Τωρα Drama vs Spyrakos
•ο Σπυράκος συμμετέχει πολύ. Η Drama ειναι υπερβολικά ανενεργή για δολοφόνο. (1-0)

•Η Drama στον προηγούμενο γύρο σχεδόν κόντεψε να χάσει απο ψήφους χωρίς να αμυνθεί τον εαυτό της
πράγμα που σημαίνει οτι μάλλον δεν ενημερώθηκε (και απο ποιον να ενημερωθεί αφου δεν εχει συνεργάτες)
Ή απλα δεν την πολυ νοιάζει και να χάσει. (που αμα ηταν δολοφόνος θα την ένοιαζε)

Τώρα, ο σπυράκος όχι μονο αμύνετε, όχι μονο συμμετέχει υπερβολικά (ειπαμε ενθουσιασμός βρε παιδι μου
αλλα οχι και ετσι) αλλα και οι φιλοι του δεν μπορουν να κρυφτουν. (2-0)

καλά βαρέθηκα να γράφω. αμα θελετε ψηφίστετον. Εγω παραιτουμαι απο την προσπάθεια να ανοίξω μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τριχες...
Δεν το αποφευγω, απλα δεν εχω κατι να σου πω! Γνωριζω απο εγκυρες πηγες πως εισαι δολοφονος! Αυτο δεν ειναι αρκετο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Απο οτι εχω καταλαβει εγω και η DRAMA είμαστε οι κυριως υποπτοι..Κανετεε λαθος δεν θα βγαλετε διεφθαρμενο αστυνομικοο ...δεν φαινομαιι. μονο πολιτης..ΕΛΕΟΣΣ πια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εσυ, που πολυ την καλυπτεις...
Ποιος μου εγγυαται εμενα πως δεν ειναι παιχνιδι μεταξυ δολοφονων???
Ασε ρε, τα εχουμε ξαναδει αυτα!
Βρειτε αλλους να κοροιδεψετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τριχες...
Δεν το αποφευγω, απλα δεν εχω κατι να σου πω! Γνωριζω απο εγκυρες πηγες πως εισαι δολοφονος! Αυτο δεν ειναι αρκετο???
Έτσι το πάμε τώρα;
Ό,τι και να λες δεν με πείθεις και νομίζω ότι ξέρω καλύτερα τον ρόλο μου απ' ότι εσύ.

Θα παραμείνεις στους top ύποπτους, αλλά προτεραιότητα έχει ο συνδολοφόνος σου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Δώστε βάση στο παρακάτω

1) Η χαρουλίτα προχωρά σε μια αγαθή πράξη. μας φανερώνει την αθωότητα του Σπυράκου.
2) Εστω οτι ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ τοτε ο σπυράκος λεει απο μέσα του "Ωραια, αφου εγω ειμαι πολίτης, και η χαρουλίτα είχε την καλοσύνη να προβάλει την αθωότητα μου, τότε είναι βέβαιο πως είναι πολίτης"

3) Σπυρακος (^^) ΨΗΦΙΖΕΙ Χαρουλιτα (προηγούμενος γύρος)
ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. καλε αυτη απεδειξε την αθωοτητα σου, και εσυ την σφάζεις και την υποπτέυεσαι;

να μη πολολογώ και σας κουράζω. Αυτή η ψήφος ηταν απλά ξεκάρφωμα καθαρό. Αφού στην συνέχεια ακύρωσε την ψηφοφορία ο σπυράκος. ΑΑΑ ρε σπυρακο. ατιμο αγορι.

αρα η εξίσωση ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ που υποθέσαμε πως ισχύει στο 2) είναι ατοπο
....(συνεχιζετε με λογικα επιχειρηματα για την αθωοτητα της drama, και την παρεα τον δολοφονων)
Την ψηφισα επειδη γνωριζα πως σημερα θα εβγαζα την Ριρικα απ την μεση.Επειδη πιστευω πως η Χρουλιτα ειναι πλιτης αρα η ψηφοφορια θα ακυρωνοταν και ψηφισα στο ακυρο.Εκανα λαθος γιατι ειναι πρωτη φορα πυ παιζω και η blue δεν ηταν δολοφονος:eek: Δεν ψευδομαι ουτε η Χρουλιτα ψευδεται.Μπορει εγω με την μ@λ@κι@ μου να μπερδεψα τους πολιτες αλλα ειστε ακοαμ πιο ασχετοι εσεις πυ το πιστευετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι γιατι εχει αποδειχθει! Ολο κυκλους κανετε για να μας μπερδεψετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
προσπαθεις να δημιουργησεις κυμα;; ειλικρινα ΜΟΛΙΣ μπηκες στους υποπτους και θα αλλαξω μαααλλον σε εσενα:hmm::hmm:

εσύ φίλε μου θα αγιάσεις. Προσπαθείς να σώσεις αυτούς που προσπάθησαν να σε δολοφονήσουν :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
συμπολήτες!!! για να σας βλεπωω ολοι να ψηφίζετε σπυρακοοοο!! :whistle:
EΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΗ:hmm: ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ: Η DRAMA ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝΕ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΟΠΤΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΨΗΦΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΝΩ ΕΙΔΗ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΨΗΦΙΖΩ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Ν Α ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ= ΤΗΝ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΜΕ ΨΗΦΙΖΕΙ ;) ΞΥΠΝΗΣΤΕΕ ΠΟΛΙΤΕΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και όλες αυτές τις αλλαγές ψήφων που σου περιέγραψα πριν, πως τις ερμηνεύεις Σπύρο;

Χαλλοου, δεν είμαι μόνο εγώ που σε υποπτεύομαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
εσύ φίλε μου θα αγιάσεις. Προσπαθείς να σώσεις αυτούς που προσπάθησαν να σε δολοφονήσουν :whistle:
Αλλάζω σε DEMLOGIC για 2 λόγους: 1) Γιατι απ δω και περα θα λαμβανω υποψη μου την γνωμη του Τασου επειδη αν και δεν το πιστευει ειμαι με το μερος του και 2) γιατι ο DEM προσπαθει να εμ βγαλει επειδη ειναι δολοφονος και οπως ειπε ο Τασος δημιουργει κυμα οπως θα δημιουργησει για την Χαρουλιτα,την tsiyo,τον Τασο κλπ και μετα..GAME OVER..Tάσο είμαι μαζί σου..ΞΎΠΝΑΑΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
EΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΗ:hmm: ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ: Η DRAMA ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝΕ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΟΠΤΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΨΗΦΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΝΩ ΕΙΔΗ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΨΗΦΙΖΩ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Ν Α ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ= ΤΗΝ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΜΕ ΨΗΦΙΖΕΙ ;) ΞΥΠΝΗΣΤΕΕ ΠΟΛΙΤΕΣ!!!!

ελα μη προσπαθεις. ειπαμε και γιατι εισαι εσυ ο δολοφονος αντι για την drama

ασε που κανενας πολιτης δεν θα μπλοφαρε τους συμπολιτες για να σιγουρεψει οτι δεν θα τον υποπτευθουν στο μελλον
μονο δολοφονος θα ειχε λογο να το κανει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Και όλες αυτές τις αλλαγές ψήφων που σου περιέγραψα πριν, πως τις ερμηνεύεις Σπύρο;

Χαλλοου, δεν είμαι μόνο εγώ που σε υποπτεύομαι. ;)
Helloooo σε θεωρω δολοφονο και ειμαι αθωος πολιτης και εσυ με ψηφιζεις ακολουθωντας το κυμα των πολιτων που εχει εξαγριωθει επειδη ο John σκοτωσε την blue που την εκανα φαντασμα, και με θεωρουν δολοφονο(που φαινεται ως πολιτης)..Simply!!! Καρτες ιντριγκας δεν θα παρουμε ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αα οκ. Πιάσαμε άλλη τακτική τώρα.
Πας να καλοπιάσεις τον Τάσο και να βγάλεις τα λεγόμενα του Dem βλακείες; ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top