Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εκτος αυτου δηλαδη. Το ενδεχομενο να ηταν μια μπλόφα δε το εχεις σκεφτει :worry:

Τάσο ελεος πια. Μη σε κοροιδευει ο σπυρακος. Ρε παιδι μου αυτος την σκότωσε (την blue) χωρις να υπολογίζει στον johnaousa (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΠΟΛΙΤΗΣ) οτι θα αποκαλύφτει οτι είναι πολίτης (η blue)

Τάσο. αμα δε με ακουσεις θα το φας το κεφαλι σου και δε θα κανω τιποτα για αυτο αυτη τη φορα...
Ο χριστος και η παναγια αποψε θα γινει χαμος.Βρε βρε δεν κτβνεις ανοιξε τα ματακια σου..νομιζα πως ηταν δολοφονοςςς δεν ειμαι διεφθαρμενος αστυνομικος και αν η tsiyo ελεγε πως ειμαι πολιτης ενω δεν ημουν τοτε νομιζω θα ειχε επεμβει η ΣΕ:hmm:

Μεχρι χτες νομιζα πως η tsiyo ηταν δολοφονος αλλα απο τα τελευταια post καταλαβα τι ειναι;) Δεν ειμαστε δολοφονοι και συνεργαζμαστε αυτα ειναι σεναρια σου Dem και κριμα τετοιο μυαλο να πηγαινει χαμενο:whistle:

Εχω να διαβασω λιγο τα λεμε σε καμια ωρα8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλησπέρα και από 'μένα! :)
Τώρα κατάφερα να μπω και έριξα μια ματιά στις αδιάβαστες σελίδες και θα σχολιάσω κάποια πράγματα.
Πείτε το "το λεγόμενο σεντόνι".:redface:

ΨΗΦΙΖΩ Drama Prinzessinδαγκωτο αν και η Χαρουλιτα ειναι ύποπτη:hmm:



Είστε τόσο έξυπνες που μπλοφάρετε με τον χειρότερο τρόπο;p. Η μία ψηφίζει την άλλη με γελοίες δικαιολογίες και η άλλη την ψηφίζει ισχυριζόμενη αυτό:clapup:Εεεε ρε το φωνάζετεε.Είμαστε δολοφόνεςς:yahoo::yahoo::yahoo:
Ψηφίζεις εμένα δαγκωτό, κατά τ' άλλα η Χαρουλιτα είναι υποπτη. Σκέφτεσαι αυτά που λες; :confused:
Και ναι ρε, το βρήκες. Είμαστε συνδολοφόνες και γι' αυτό είπαμε να καρφωθούμε. ;)

εγω σας λεω οτι η Χαρουλιτα ειναι αθωα!.....:)....κακως την ψηφιζετε!
Ξέρεις κάτι παραπάνω; :whistle:

Και η Ντραμα τι έχει να πει για όλα αυτα;;
Η Ντράμα είναι στις διαταγές σου. Τι ακριβώς θες να σου πω;

Σπυρακο συμφωνω με το σχολιο για την Drama! Και εγω την θεωρω δολοφονο μαζι με το Johnnaousa ή καπως ετσι, γιατι οι ψηφοι τους ειναι αρκετα περιεργοι
Ορίστε Σπυράκο. Αν όντως ήμασταν συνδολοφόνοι με την Χαρουλιτα θα με έβαζε στην λίστα με τους ύποπτους; ;)

Χαρά, κορίτσι μου, πόσες φορές πρέπει να σε ρωτήσω ΓΙΑΤΙ με θεωρείς ύποπτη και βάζεις αυτές τις ηλίθιες (?) αιτιολογίες;

Να δω που βρισκομαστε για καποιοι (δολοφονοι, που φοβουνται) με ψηφισαν!
Δεν μας τα λες καθόλου καλά. Εσύ φοβάσαι να πεις την γνώμη σου (ή έτσι σε συμβουλεύσανε) και ακολουθείς το ρεύμα.

Oυπς:hmm:

ΨΗΦΙΖΩ DRAMA!!!!
Αχα. Και γιατί;

Ξερεις κατι? Την Ψηφιζω και εγω! Την ειχα ψηφισει νωριτερα, αλλα νομιζω πως εν τελει την ειχα παρει πισω! Δεν θυμαμαι να πω την αληθεια!
Αα έτσι πάει τώρα; :hmm:Τότε και εγώ να ψηφίσω αυτόν που έχει τις περισσότερους ψήφους, γιατί έτσι θέλω. :)

Μου οφείλεις μια εξήγηση πάντως.

Ειμαι σιγουρος πως η Χαρουλιτα κρυβεται πισω απο πολλα:hmm::mad: Αλλαζω σε ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!
Και εσύ πολύ αποφασιστικός είσαι!
Αποφάσισε επιτέλους, ίσα με 5 έχεις αλλάξει. :|

Εγώ ψηφίζω Drama Piznessin για όλους τους λόγους που έχουν αναφερθεί έως τώρα.. Έχω τεράστια απορία να δω τα τελευταια της λόγια
Όταν αποδειχτεί ότι είμαι αθώα, να δούμε τι έχεις να πεις.
Ας χρησιμοποιήσει κάποιος μια κάρτα ρε παιδιά για να μάθετε τον ρόλο μου, βαρέθηκα να ακούω κατηγορίες από όλους.

Αποσυρω την ψηφο μου για την Χαρουλιτα.Είμαι μπερδεμμένος :hmm:
Άντε πάλι. Το ότι είσαι μπερδεμένος, φαίνεται. Δεν χρειάζεται να μας το πεις. ;)




Ακυρωνω την ψηφο της Drama Prinzessin (προς εμενα)
Δεν κατάλαβα γιατί το έκανες αυτό. :confused:

οκ. ναι.. διότι σε εμπιστεύομαι. Ούτως ή άλλως θα δουμε αν ήταν ή όχι. Λοιπόν άλλαζω την ψήφο μου στη Χαρουλίτα
Και εσύ Τασούλη πολλές φορές αλλάζεις. :hmm:

Δέχομαι διάφορες πιέσεις σήμερα,:) , και γι' αυτό θα ψηφίσω ήδη από τώρα, Drama Prinzessin. (ελπίζω να μην αλλάξω ψήφο τελευταία στιγμή :) :) :))
Ούτε εσύ είπες το γιατί. :)

Οι δολοφονοι είναι οι εξής:

Σπυράκος(^^)
Χαρουλίτα που προσπαθεί να καλύψει τον Σπυράκο(^^)
"Ντράμα η Αδιάφορη" (ουδέτερη στάση)
Είπα ότι τώρα μπήκα κατάφερα να μπω και όπως βλέπεις δεν αποφεύγω κάτι. Σε όλα απαντάω.

Εισαι fail και θα το δεις...Για τον επομενο γυρο ψηφιζω DRAMA!!Γιατι μετα την BLUE ειναι η επομενη υποπτος για μενα!!!!! Ααα και Τασο..πιστευω πως η BLUE μπλοφαρε με την DRAMA αν και ακουγεται τρελο στα αυτια σου!!!!
Καλά εσύ είσαι "περίπτωση". Λες ό,τι μα ό,τι σου κατέβει ειλικρινά.
Έχεις ψηφίσει όλο τον κόσμο.
Μήπως κρύβεις κάτι; :hmm:

Και κλείνω ψηφίζοντας τον Σπυράκο(^^), για τους λόγους που είπα παραπάνω. Νομίζω κάνει μπαμ ότι έχει κακό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ναι :) ξερω!!!!! δυστυχως για τους δολοφονους!!!

καρτες ιντριγκας ποτε περνουμε????!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μην ανησυχειτε. εχω βρει τρανταχτη αποδειξη οτι σπυρακος και χαρουλιτα πανε ασορτι. σε λιγω θα το ποσταρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
λοιπον εε δεν ξερω τι να πωωωω ενας κακός χαμοςςςς!! Δεν ξέρω ποια ποιον να ψηφίσωω!! Ο κλέφτης εχει πολύ καλες υποκριτικές ικανότηητες πάντως!! μπέρδεμα... :hmm: λεεπόν έχουμε και λέμε... δεν εχω τιποτα ακομη να πω αλλα μεσα στο μυαλο μου πολλααα οποτεεεε..... :confused: θα παραμείνω ουδέτερη μεχρι να ξεχωρισω καποιους............. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω DRAMMA PRINSEZIN!!!
ειναι ολοφανερο!...κατιγορει εναν ήδη πολιτη! (τον σπυρακο) ειπε και καλα οτι εγω ξερω ποιος ειναι αθωος η οχι υπαινισσοντας πως εχω σχεση με τους δολοφονους και επιπλεον βρε παιδια! επιτελους! Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η HIMELA ΣΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αλλαζω την ψηφο μου σε Σπυρακο(^^) πλεον ειναι προφανες οτι συνεργαζεται με Χαρουλιτα και ειναι δολοφονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εκτος αυτου δηλαδη. Το ενδεχομενο να ηταν μια μπλόφα δε το εχεις σκεφτει :worry:

Τάσο ελεος πια. Μη σε κοροιδευει ο σπυρακος. Ρε παιδι μου αυτος την σκότωσε (την blue) χωρις να υπολογίζει στον johnaousa (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΠΟΛΙΤΗΣ) οτι θα αποκαλύφτει οτι είναι πολίτης (η blue)

Τάσο. αμα δε με ακουσεις θα το φας το κεφαλι σου και δε θα κανω τιποτα για να βοηθήσω αυτη τη φορα...
Λοιπον σε εμπιστευομαι και εχω καταλαβει το ρολο σου. πες τι πρεπει να κανω.
χαχαχαχαχαχ, ρε μας Δ-Ο-Υ-Λ-Ε-Υ-Ε-Ι-Σ :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
και εγω για καποια στιγμη νομιζα οτι επίσημα ανακοινώθηκε πως είναι πολίτης.
Tsiyo :| τραγικό εκ μερους σου.
δηλαδή ελεος καποιοι καποιοι. Ο σπυράκος έδιωξε στα ξαφνικά εναν πολίτη ενώ εγώ το ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΑ πως ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ ΡΕ. ποσο κουτοι παιζει να ειστε.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ. Γ*ΜΩΤΟ δηλαδη ακουστε, εμπιστευτείτε με και διώξτε με σειρα
ΣΠΥΡΑΚΟΣ
ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ
Ωραια αρα δεν αλλαζω την ψηφο μου σε αυτον!
Ο χριστος και η παναγια αποψε θα γινει χαμος.Βρε βρε δεν κτβνεις ανοιξε τα ματακια σου..νομιζα πως ηταν δολοφονοςςς δεν ειμαι διεφθαρμενος αστυνομικος και αν η tsiyo ελεγε πως ειμαι πολιτης ενω δεν ημουν τοτε νομιζω θα ειχε επεμβει η ΣΕ:hmm:
καλα καλα
Η Ντράμα είναι στις διαταγές σου. Τι ακριβώς θες να σου πω;
απλα θελω μια γενική άποψη. αα και τους υποπτους συμφωνα με εσένα
Χαρά, κορίτσι μου, πόσες φορές πρέπει να σε ρωτήσω ΓΙΑΤΙ με θεωρείς ύποπτη και βάζεις αυτές τις ηλίθιες (?) αιτιολογίες;
και δεν έχει απαντήσει ακόμη;; Hell God!!!!!
Και εσύ Τασούλη πολλές φορές αλλάζεις. :hmm:
ο Τασούλης στο γύρο αυτό είχε μπερδευτεί από τωρα έχω ξεδιαλύνει τα πάντα.
Είπα ότι τώρα μπήκα κατάφερα να μπω και όπως βλέπεις δεν αποφεύγω κάτι. Σε όλα απαντάω.
Ok. εγώ δεν μπορώ να ξέρω ποιος έχει χρόνο και ποιος όχι. Τώρα το εμαθα αρα οκ!

Καλά εσύ είσαι "περίπτωση". Λες ό,τι μα ό,τι σου κατέβει ειλικρινά.
Έχεις ψηφίσει όλο τον κόσμο.
Μήπως κρύβεις κάτι; :hmm:
+1 συμφωνω

Ο Γιατρός ζει ακόμη πάντως.(έτσι νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ΒΡΕ ΣΕΙΙΙΣ!...καλα μωρε ολοκληρη καρτα το λεει πως ο σπυρακος ειναι αθωοςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Βρε Τσίγιο, είναι τυχαίο που σχεδόν όλοι τον θεωρούν ύποπτο;
Η κάρτα μπορεί να δείξει ό,τι θέλει, δεν έχει καμία σχέση με τον πραγματικό ρόλο.

Θα αρχίσω τώρα να πιστεύω ότι εσύ είσαι συνδολοφόνος με τον Σπύρο και την Χαρά. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
μα συγνωμη ρε κλεοπατρα....αμα καταλαβα καλα...η καρτα αυτη δεν σου λεει αμα ειναι δολοφονος η οχι?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
χελοουυυυ τοσιγιοο :hehe: !!!! μπορει να μπλοφαραν με την καρτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μα συγνωμη ρε κλεοπατρα....αμα καταλαβα καλα...η καρτα αυτη δεν σου λεει αμα ειναι δολοφονος η οχι?:hmm::hmm:
μαλλον δεν εχεις προσεξει μερικα πραγματα στο παιχνιδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Δώστε βάση στο παρακάτω

1) Η χαρουλίτα προχωρά σε μια αγαθή πράξη. μας φανερώνει την αθωότητα του Σπυράκου.
2) Εστω οτι ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ τοτε ο σπυράκος λεει απο μέσα του "Ωραια, αφου εγω ειμαι πολίτης, και η χαρουλίτα είχε την καλοσύνη να προβάλει την αθωότητα μου, τότε είναι βέβαιο πως είναι πολίτης"

3) Σπυρακος (^^) ΨΗΦΙΖΕΙ Χαρουλιτα (προηγούμενος γύρος)
ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. καλε αυτη απεδειξε την αθωοτητα σου, και εσυ την σφάζεις και την υποπτέυεσαι;

να μη πολολογώ και σας κουράζω. Αυτή η ψήφος ηταν απλά ξεκάρφωμα καθαρό. Αφού στην συνέχεια ακύρωσε την ψηφοφορία ο σπυράκος. ΑΑΑ ρε σπυρακο. ατιμο αγορι.

αρα η εξίσωση ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ που υποθέσαμε πως ισχύει στο 2) είναι ατοπο
....(συνεχιζετε με λογικα επιχειρηματα για την αθωοτητα της drama, και την παρεα τον δολοφονων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
@Τάσο
Έχω πει ποιοι είναι ύποπτοι για μένα.
Σίγουρα πιστεύω ότι αυτοί πάνε μαζί Σπύρος-Χαρά.
Και τώρα έχω αμφιβολίες για την Τσίγιο.

@Τσίγιο
Εννοείται βρε κορίτσι μου. Μπλοφάρουμε άμα θέλουμε.

@Dem
Μ' άρεσε ο τρόπος που τα έγραψες. :happy:
Μαθηματικούλια. :inlove:

Υ.Γ. Μια λίστα από την ΣΕ αν είναι εύκολο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
χελοουυυυ τοσιγιοο :hehe: !!!! μπορει να μπλοφαραν με την καρτα!!
χαλλοου τσιγιο
μαλλον δεν εχεις προσεξει μερικα πραγματα στο παιχνιδι:P
μαλλον δεν εχεις προσεξει μερικα πραγματα στο παιχνιδι. κατι ξερω γω που εχω ανοιχτες καρτελςες με τους ρολους και τις καρτες ιντριγκας οταν παιζω.
Δώστε βάση στο παρακάτω

1) Η χαρουλίτα προχωρά σε μια αγαθή πράξη. μας φανερώνει την αθωότητα του Σπυράκου.
2) Εστω οτι ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ τοτε ο σπυράκος λεει απο μέσα του "Ωραια, αφου εγω ειμαι πολίτης, και η χαρουλίτα είχε την καλοσύνη να προβάλει την αθωότητα μου, τότε είναι βέβαιο πως είναι πολίτης"

3) Σπυρακος (^^) ΨΗΦΙΖΕΙ Χαρουλιτα (προηγούμενος γύρος)
ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΑΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. καλε αυτη απεδειξε την αθωοτητα σου, και εσυ την σφάζεις και την υποπτέυεσαι;

να μη πολολογώ και σας κουράζω. Αυτή η ψήφος ηταν απλά ξεκάρφωμα καθαρό. Αφού στην συνέχεια ακύρωσε την ψηφοφορία ο σπυράκος. ΑΑΑ ρε σπυρακο. ατιμο αγορι.

αρα η εξίσωση ΣΠΥΡΑΚΟΣ=ΠΟΛΙΤΗΣ που υποθέσαμε πως ισχύει στο 2) είναι ατοπο
....(συνεχιζετε με λογικα επιχειρηματα για την αθωοτητα της drama, και την παρεα τον δολοφονων)

Μάλιστα. Έχεις πολύ δίκιο. Κι αν όμως ψηφισε τη Χαρουλιτα για να δείξει ότι δε συνεργάζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
συμπολήτες!!! για να σας βλεπωω ολοι να ψηφίζετε σπυρακοοοο!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι??? Επειδη ειναι πολιτης πρεπει να βγει απο την μεση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μάλιστα. Έχεις πολύ δίκιο. Κι αν όμως ψηφισε τη Χαρουλιτα για να δείξει ότι δε συνεργάζονται;
Απλώς το έκανε για να "δείξει" όπως λες ότι δεν συνεργάζονται.;)
Αλλά δεν θα το αφήσουμε να περάσει έτσι.

Α ρε Dem, αν δεν είχαμε και εσένα δεν θα είχαμε κανέναν να μας άνοιξει τα μάτια.
Εγώ ούτε που θα κοιτούσα τέτοια λεπτομέρεια.:confused:

Γιατι??? Επειδη ειναι πολιτης πρεπει να βγει απο την μεση???
Ακόμα υποστηρίζεις ότι είναι πολίτης; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
συμπολήτες!!! για να σας βλεπωω ολοι να ψηφίζετε σπυρακοοοο!! :whistle:

προσπαθεις να δημιουργησεις κυμα;; ειλικρινα ΜΟΛΙΣ μπηκες στους υποπτους και θα αλλαξω μαααλλον σε εσενα:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top