Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
οκ παραδεχομαι παντω πως εκανα λαθος για τιν ριρικα!....οντως ειχε δικιο!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ασε ρε που θα κλαψεις κιολας
Εσυ που σε ακουνε πιστεψε με τουλαχιστον.Εκανα κουταμαρα.Την νομιζα για ενοχη...Λυπαμαι και καταλαβαινεις γιατι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ντάξει πραγματικά δεν έχω κάτι να πω, προσπάθησα να σας δώσω να καταλάβετε εσείς τίποτα. Το μπινελίκωμα το έριξα στην οθόνη του υπολογιστή και το άκουσε και ο Τάσος που δεν έφταιγε, εδώ δεν πρόκειται να βρίσω γιατί πραγματικά δεν αξίζει και ούτε νόημα έχει. Ελπίζω να βοήθησα κάπως σε αυτό το παλέρμο, αν ξανακοιτάξετε τα μηνύματα μου ίσως σας ανοίξουν και τα ματάκια. Τάσο ευχαριστώ πραγματικά για τη χθεσινή βοήθεια. Αντίο από εμένα, καλή συνέχεια και να ακούτε τον Τάσο από εδώ και πέρα, εμπιστευτείτε με, δεν το κάνατε τόσο καιρό, κάντε το τώρα.:) Όπως είπε και η Himela ήμουν δικηγόρος.



Αγάπη μου.. Καλό ταξίδι(φτου φτου). Βοήθησες αρκετά αλλα μερικοί δε λένε να καταλάβουν. Δεν κάνει τίποτα οπως ειπα το έκανα για να καταλαβουν οι άλλοι ότι είσαι αθώα. Εγώ θέλω να έρθει και ο Ντεμ ΑΜΕΣΩΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
η ψηφοφορια πως εχει παει δηλαδη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εισαι fail και θα το δεις...Για τον επομενο γυρο ψηφιζω DRAMA!!Γιατι μετα την BLUE ειναι η επομενη υποπτος για μενα!!!!! Ααα και Τασο..πιστευω πως η BLUE μπλοφαρε με την DRAMA αν και ακουγεται τρελο στα αυτια σου!!!!

ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ;
πραγματικά.
εγω το ειχα πει στα πρωτα μου ποστς. ririka, ιντριγκα ειναι σιγουροι πολιτες.

ψηφίζω Σπυράκος και αμα δεν τον διώξετε αύριο νταξει τι να σας πω. ειστε άξιοι της μοίρας σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ;
πραγματικά. ΑΜΑ ΔΕΝ ΔΙΩΞΕΤΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΑΣ
εγω το ειχα πει στα πρωτα μου ποστς. ririka, ιντριγκα ειναι σιγουροι πολιτες.

ψηφίζω Σπυράκος και αμα δεν τον διώξετε αύριο νταξει τι να σας πω. ειστε άξιοι της μοίρας σας
Έκανα κουταμαρα δεν το προεβλεψα;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Έκανα κουταμαρα δεν το προεβλεψα;p
εχεις πολυ θράσος για δολοφόνος. Εσυ και η χαρουλιτα απο την αρχή μας μπλοφάρετε. ταχα μου ειδε η αλλη οτι εισαι πολιτης. ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΕ ΡΕ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εχεις πολυ θράσος για δολοφόνος. Εσυ και η χαρουλιτα απο την αρχή μας μπλοφάρετε. ταχα μου ειδε η αλλη οτι εισαι πολιτης. ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΕ ΡΕ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ


χαχαχαχα βρε αφου ο σπυρακος το εδειξαν με καρτα πως ειναι αθωος!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Έκανα κουταμαρα δεν το προεβλεψα;p

Τωρα σοβαρα. ισχυρίζεσαι πως η DRAMA ειναι η επόμενη ύποπτος ενω ήταν σίγουρο πως θα φύγει σπατάλησες τόσο καλή κάρτα χωρίς λόγο και σώζοντας την drama; καταλαβαίνεις οτι δεν εχουν λογική αυτα;

χαχαχαχα βρε αφου ο σπυρακος το εδειξαν με καρτα πως ειναι αθωος!!!!:P

ποιος εδειξε την καρτα; ε;ε;ε;ε; το ενδεχομενο να την εδειξε συδολοφονος το εχεις σκεφτει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
μα αφου με το ονειρο ο σπυρακος αποδειχτηκε πως δεν ειναι δολοφονος!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Ψηφοφορία Παρασκευής 14 Οκτωβρίου

  1. Kwstac
  2. Τάσος97 --->>> Σπυρακος (^^)
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Drama Prinzessin
  4. Tsiyo --->>> Johnnaousa
  5. Drama Prinzessin
  6. Johnnaousa --->>> Tsiyo
  7. Χαρουλιτα
  8. emily 6
  9. Ούρσακ
  10. fantasmenos
  11. Demlogic --->>> Σπυρακος (^^)

  • Σπυρακος (^^) 2 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 1 ψήφος
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT]
#1
fantasmenos
#1

Αποχωρήσεις:
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μα αφου με το ονειρο ο σπυρακος αποδειχτηκε πως δεν ειναι δολοφονος!!!!:hmm:

Πιο ονειρο παιδι μου. δωσε καποιο λινκ. Στην αρχη δε πολυπαρακολουθούσα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
δεν καθομαι να το ψαχνω τωρα...πριν 2 μερες νομιζω ητανε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
δεν καθομαι να το ψαχνω τωρα...πριν 2 μερες νομιζω ητανε!!!!!

και τι; ειπε καποιος απο την ΣΕ οτι είναι πολίτης; ή κάποιος παίκτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ;
πραγματικά.
εγω το ειχα πει στα πρωτα μου ποστς. ririka, ιντριγκα ειναι σιγουροι πολιτες.

ψηφίζω Σπυράκος και αμα δεν τον διώξετε αύριο νταξει τι να σας πω. ειστε άξιοι της μοίρας σας
Δώσε ντεμ. Για 1η φορα συμφωνουμε. Και να που βγηκαν κιολας!!!!
Έκανα κουταμαρα δεν το προεβλεψα;p
Αστα αυτα!
οκ παραδεχομαι παντω πως εκανα λαθος για τιν ριρικα!....οντως ειχε δικιο!...
εσυ μονο μια αποδειξη θελω για να σε κανω 100% αθωα μονο μια!
Εσυ που σε ακουνε πιστεψε με τουλαχιστον.Εκανα κουταμαρα.Την νομιζα για ενοχη...Λυπαμαι και καταλαβαινεις γιατι!!!
ρε λυπασαι αλλα ποσο δεν ξερω. ειλικρινα τα εχω παρει μαζι σου
χαχαχαχα βρε αφου ο σπυρακος το εδειξαν με καρτα πως ειναι αθωος!!!!:P
συνεχεια:
Τωρα σοβαρα. ισχυρίζεσαι πως η DRAMA ειναι η επόμενη ύποπτος ενω ήταν σίγουρο πως θα φύγει σπατάλησες τόσο καλή κάρτα χωρίς λόγο και σώζοντας την drama; καταλαβαίνεις οτι δεν εχουν λογική αυτα;
ποιος εδειξε την καρτα; ε;ε;ε;ε; το ενδεχομενο να την εδειξε συδολοφονος το εχεις σκεφτει;
συνέχεια:
μα αφου με το ονειρο ο σπυρακος αποδειχτηκε πως δεν ειναι δολοφονος!!!!:hmm:
συνέχεια:
Πιο ονειρο παιδι μου. δωσε καποιο λινκ. Στην αρχη δε πολυπαρακολουθούσα :hmm:
συνέχεια:
και τι; ειπε καποιος απο την ΣΕ οτι είναι πολίτης; ή κάποιος παίκτης;
συνέχεια:
ευχαριστούμε το κοινό. Να θυμίσω λιγο κάτι;;

Διεφθαρμένος Αστυνομικός (αναφέρεται ως πολίτης)
Είναι πολίτης (έτσι τον αναγνωρίζει ο ντετέκτιβ και το μέντιουμ) αλλά κερδίζει όταν κερδίζουν οι μαφιόζοι. Αυτοί ξέρουν ποιος είναι, αυτός όμως δε γνωρίζει την ταυτότητα τους. Όταν όμως καταλάβει ποιοι είναι, προσπαθεί να στρέψει τις υποψίες μακριά απ' αυτούς. Έχει δικαίωμα μία φορά σε όλο το παιχνίδι, αφότου ολοκληρωθεί η ψηφοφορία αλλά πριν ανακοινωθεί το αποτέλεσμα να αλλάξει τους ψήφους που έχουν πάρει 2 χαρακτήρες μεταξύ τους. (Δε μπορεί να επιλέξει τον εαυτό του) Πρέπει να ειδοποιήσει την Συντονιστική Επιτροπή μεταξύ 8μ.μ. και 8:05μ.μ ότι θέλει να κάνει χρήση της ιδιότητας του, ώστε να περιμένει μήνυμα του για την αλλαγή ψήφων πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας. Παρόλα αυτά αν δεν επιθυμεί ύστερα να κάνει αλλαγή τότε απλά θα στέλνει μήνυμα ότι δεν κάνει χρήση της ιδιότητας του.


Λοιπον, πέρα απο αυτό. Η Ντράμα είναι πολύ πιο ένοχη από το Σπυράκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
δεν καθομαι να το ψαχνω τωρα...πριν 2 μερες νομιζω ητανε!!!!!

χαχαχαχαχαχ, ρε μας Δ-Ο-Υ-Λ-Ε-Υ-Ε-Ι-Σ :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
και εγω για καποια στιγμη νομιζα οτι επίσημα ανακοινώθηκε πως είναι πολίτης.
Tsiyo :| τραγικό εκ μερους σου.

δηλαδή ελεος καποιοι καποιοι. Ο σπυράκος έδιωξε στα ξαφνικά εναν πολίτη ενώ εγώ το ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΑ πως ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ ΡΕ. ποσο κουτοι παιζει να ειστε.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ. Γ*ΜΩΤΟ δηλαδη ακουστε, εμπιστευτείτε με και διώξτε με σειρα

ΣΠΥΡΑΚΟΣ
ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ

Διεφθαρμένος Αστυνομικός (αναφέρεται ως πολίτης)
Είναι πολίτης (έτσι τον αναγνωρίζει ο ντετέκτιβ και το μέντιουμ) αλλά κερδίζει όταν κερδίζουν οι μαφιόζοι. Αυτοί ξέρουν ποιος είναι, αυτός όμως δε γνωρίζει την ταυτότητα τους. Όταν όμως καταλάβει ποιοι είναι, προσπαθεί να στρέψει τις υποψίες μακριά απ' αυτούς. Έχει δικαίωμα μία φορά σε όλο το παιχνίδι, αφότου ολοκληρωθεί η ψηφοφορία αλλά πριν ανακοινωθεί το αποτέλεσμα να αλλάξει τους ψήφους που έχουν πάρει 2 χαρακτήρες μεταξύ τους. (Δε μπορεί να επιλέξει τον εαυτό του) Πρέπει να ειδοποιήσει την Συντονιστική Επιτροπή μεταξύ 8μ.μ. και 8:05μ.μ ότι θέλει να κάνει χρήση της ιδιότητας του, ώστε να περιμένει μήνυμα του για την αλλαγή ψήφων πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας. Παρόλα αυτά αν δεν επιθυμεί ύστερα να κάνει αλλαγή τότε απλά θα στέλνει μήνυμα ότι δεν κάνει χρήση της ιδιότητας του.
Εκτος αυτου δηλαδη. Το ενδεχομενο να ηταν μια μπλόφα δε το εχεις σκεφτει :worry:

Τάσο ελεος πια. Μη σε κοροιδευει ο σπυρακος. Ρε παιδι μου αυτος την σκότωσε (την blue) χωρις να υπολογίζει στον johnaousa (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΠΟΛΙΤΗΣ) οτι θα αποκαλύφτει οτι είναι πολίτης (η blue)

Τάσο. αμα δε με ακουσεις θα το φας το κεφαλι σου και δε θα κανω τιποτα για να βοηθήσω αυτη τη φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υποψην οτι εχω ψηφισει DRAMA διαγκωτο.
Προς ολους τους πολιτες: Το οτι εκανε καποιος συμπολιτης μια λαθος κινηση δεν συμαινει πως ειναι δολοφονος ή διεφθαρμενος αστυνομικος.Απλα το αναφερω.Επισης θυμηθειτε πως καποιοι πιστευανε πως η Ριρικα ειναι δολοφονος και δεν το λεγανε και καποιοι το λεγανε αλλα με το που ειδαν πως ηταν δικηγορος τα βαλανε μαζι μου και δν κτλβνω γιατι αφου νομιζα πως ηταν ΔΟ-ΛΟ-ΦΟ-ΝΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ, ρε μας Δ-Ο-Υ-Λ-Ε-Υ-Ε-Ι-Σ :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
και εγω για καποια στιγμη νομιζα οτι επίσημα ανακοινώθηκε πως είναι πολίτης.
Tsiyo :| τραγικό εκ μερους σου.

δηλαδή ελεος καποιοι καποιοι. Ο σπυράκος έδιωξε στα ξαφνικά εναν πολίτη ενώ εγώ το ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΑ πως ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ ΡΕ. ποσο κουτοι παιζει να ειστε.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ. Γ*ΜΩΤΟ δηλαδη ακουστε, εμπιστευτείτε με και διώξτε με σειρα

ΣΠΥΡΑΚΟΣ
ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ

βρε ντεμ τωρα στο εδειξε και η himela :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top